Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Nela.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 8, článků celkem: 16318, komentáře < 7 dní: 530, komentářů celkem: 408346, adminů: 60, uživatelů: 5135  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 285 návštěvník(ů)
a 5 uživatel(ů) online:

Myslivec
brusle7
Frantisek100
gregorios777
oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
110958008
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: A všichni vás budou nenávidět pro mé jméno.
Vloženo Čtvrtek, 15. duben 2010 @ 18:41:35 CEST Vložil: Stepan

Zamyšlení poslal Pamplon

Udělejme si spolu takový malý rozbor, z jakého důvodu my jinověrci a ateisté nenávidíme vás křesťany pro Ježíšovo jméno. Nebudu si přihřívat svou soukromou polívčičku řečma o neoprávněných exkomunikacích. Nebudu ani žehlit starou vestu autoritativních šéfů, kteří si z víry dělají kšeft, ani vytahovat dávno vyzdvižený Titanic pedofilních skandálů. A dokonce nebudu ani mlátit tisíckrát vymlácenou slámu že nám vadí obviňování z hříchu protože chceme být ti slušní kteří nepotřebují milost. Nic takového, milí přátelé, my vás nenávidíme pro Ježíšovo jméno kvůli něčemu úplně jinému.Autoritativní šéfové církve, pedofilní skandály a jiné zločiny, to v nás nenávist nebudí, na to stačí církev prostě ignorovat. Místo obviňování z hříchu slyšíme už také jenom to že si máme vážit starších a že Ježíš nás miluje, a má pro náš život nádherný plán, s tím přece nemůžeme mít problém. Vždyť vy nám nevěřícím říkáte přesně to co chceme slyšet, abyste nás přetáhli k vám, dokonce jste kvůli tomu přestali otravovat s tím svým evangeliem, hříchem, peklem, a odpuštěním, tak co se nám ještě nelíbí, žejo?

Nenávist v nás budí právě ta fráze "Ježíš tě miluje a má pro tvůj život nádherný plán." Nám nevěřícím totiž nemůže uniknout, že ten Váš Ježíš zde na této zemi kterou můžeme vidět svýma tělesnýma očima rozděluje své požehnání velmi nerovně. Jedni křesťané mají vše po čem může smrtelník toužit, druzí slyší jen radu, aby nezáviděli.

Kdysi jste vy křesťané měli společný majetek a starali jste se jeden o druhého. Nebyli jste rozděleni na ty úspěšné a na ty kteří jsou tady od toho aby se učili nezávidět. To nás ohromilo a mnozí z nás se stali křesťany. Ale když umřeli ti co se osobně znali s tělesným Ježíšem, všechno se u vás změnilo.

My jinověrci a ateisté poznáme, že jste chytří křiváci a že nás přece dnes už nebudete lákat na posmrtný život, když v supermarketu si může skoro každý koupit žrádlo jaké neměl na stole ani Pilát Pontský, když kolem jezdí krásná auta a chodí nádherné ženy, když si můžeme koupit zájezd k moři, vy jste chytří, slibujete úžasný Ježíšův plán pro náš život abyste nás získali. My jsme sice ve vaší Bibli nečetli Ježíšův výrok "Na světě budete mít soužení, ale doufejte, neboť já jsem přemohl svět." Avšak víme i bez vás a bez vaší Bible že život není peříčko navzdory tomu jak to podávají reklamy. Ale to vaše mazání medu kolem huby a slibování nádherných Ježíšových plánů pro naše životy, to nás vytáčí jako máloco jiného. Známe to totiž od naší světské vlády až moc dobře.

Vaši pedofilní kněží mohou zneužít jen malé procento našich dětí. Posmrtný život by se šiknul, ale ne každý má právě teď raka a co s posmrtným životem když si ho ani neumíme představit. Ale ty vaše falešné sliby, které vytrubujete do světa abyste před moderním světem nevypadali jako blázni kteří věří na hřích peklo, a abyste nás přilákali jako na prací prášek, to je pravým důvodem naší nenávisti. My totiž víme že každý se dobře nemá a že ne každý si za to může sám, a nenávidíme každého o kom jsme zjistili že nám chce nakecat něco jiného. Včetně vašeho Ježíše.

Podobná témata

Zamyšlení

"A všichni vás budou nenávidět pro mé jméno." | Přihlásit/Vytvořit účet | 17 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: A všichni vás budou nenávidět pro mé jméno. (Skóre: 1)
Vložil: lydia7 v Čtvrtek, 15. duben 2010 @ 20:35:52 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Urobme si taký malý rozbor, z akého dôvodu tí, čo uverili, že Ježiš Kristus je pravdivý Boh (1Jn 5:20) túžia po spáse inovercov a ateistov. Nebudem si prihrievať svoju súkromnú polievočku rečami o tom, že Boh je Láska. Nebudem ani žehliť skutočnosť, že mnohí „kresťania“ sú pohoršením pre svet, ani zatĺkať dávno známe fakty o farizejstve, cudzoložstvách a pokrytectve uprostred nich. A dokonca nebudem ani mlátiť tisíckrát vymlátenú slamu o tom, že všetci zhrešili a ospravedlnení sú zadarmo milosťou Božou skrze vykúpenie v Kristu Ježišovi. Nič takého, milý priateľ, ja túžim po Tvojej spáse kvôli niečomu úplne inému. Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Falošní boží služobníci, pedofilní kňazi a pastori a iní zločinci v rúchu baránčom ponesú odplatu za svoje skutky. Oni skutkami zapierajú Pána, ktorý ich vykúpil a ohlupujú deti Božie v lakomstve vymyslenými rečami. Ich zahynutie nedrieme. Sú nenásytní po hriechu a vábia neupevnené duše... prekliate deti, ktoré zablúdili. Sú ako bezvodné pramene, chmáry hnané víchrom, ktorým je zachovaná mrákava tmy na večnosť. Lebo hovoria naduté veci márne, vnadia žiadosťami tela tých, ktorí ledva unikli tým, čo žijú v blude. Sľubujú slobodu oni, ktorí sami sú otrokmi skazy. Lebo kým je ktosi premožený, tomu je i otrokom. Tak načo ich brániť?

No záleží mi na Tebe a ďalších, ktorí sa s nimi stretli, ktorým bol zvestovaný Ježiš „darca prosperity a blahobytu“, Ježiš „humanista“. Naozaj mi totiž nemôže uniknúť, že vyslanci toho, ktorý sa zjavuje ako anjel svetla, falšujúc slovo Božie, pretvarujú sa na apoštolov Kristových. Učia prosperitu, zdravie, bohatstvo a sľubujú ich získať odovzdávaním desiatkov a zasielaním dobročinných darov na svoj účet v banke. A bránia tak mnohým vôjsť do kráľovstva Božieho.

Kedysi inoverci a ateisti boli konfrontovaní s mocou Ducha a Božími zázrakmi a pridávali sa k tým, čo uverili. Neobhajovali svoje hriechy, ale vyznávali ich a padali na svoje tváre vyznávajúc, že Ježiš Kristus je Pán. Ale po príchode vlkov v baránčom rúchu sa mnohé zmenilo. Ja ako hriešnik vytrhnutý z moci tmy a prenesený do kráľovstva Syna Božieho viem, že títo tmári zavádzajú mnohých, vytrhávajúc Božie Slovo z kontextu, sľubujúc im nekonečný blahobyt už tu na zemi, štekliac ich uši prevráteným evanjeliom. Vlúdiac sa ako kúkoľ medzi pšenicu túžia podmaniť si deti Božie... milujúci seba samých, milujúci peniaze, vystatovační, pyšní, rúhaví, nevďační, bohaprázdni, bez lásky, nezmierliví, ohovárační, nezdržanliví, divokí, zradzujúci, nadutí, viacej milujúci rozkoše ako milujúci Boha, ktorí majú tvárnosť pobožnosti, ktorí však jej moc zapreli.

Oni mnohých zranili – zneucťujúc, ponižujúc a deptajúc – stavajúc sa proti PRAVDE, skazení na mysli, nedokázaní čo do viery, zvádzajúci do bludu. Ale ja uprostred nich zostávam v tom, o čom som sa presvedčila, vediac, že Boh neklame: Ježiš Kristus je Pán, v Ňom ku mne Boh prehovoril. On je odbleskom Božej slávy a obrazom Jeho podstaty. On vlastnou krvou vošiel raz navždy do samého neba ukázať sa tvári Božej za hriešnikov ako ja, vynájduc pre nich večné vykúpenie. On je verný a spravodlivý Veľkňaz odpúšťajúci hriechy tým, čo ich vyznávajú. A On je Ten, kto falošným prorokom, mnohým vyháňačom démonov a činiteľom zázrakov, tým, čo nečinia vôľu Božiu, povie: Nikdy som vás nepoznal. Odíďte odo mňa, páchatelia neprávostí!

A tak vo svetle vyššie napísaného, veriac v Pána Ježiša Krista ako všemohúceho a spravodlivého Pána neba a zeme, túžim po Tvojej spáse preto, aby si uvidel na vlastné oči, ako veľmi sa dnes mýliš útočiac na Toho, ktorého láska NIKDY neprestáva.


Re: A všichni vás budou nenávidět pro mé jméno. (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Pátek, 16. duben 2010 @ 12:40:42 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nechtějte slyšet co by Vám řekl Pontský Pilát kdybyste ho pozval na oběd ze supermarketu a řekl mu že je lepší než to co obvykle jí. Považuji za pravděpodobné že by dal smíchat Vaši krev s krví prodejců i výrobců. To co Vám připadá tak skvělé a kvalitní je ve skutečnosti pouhá iluze. Šaty které se za pár měsíců rozpadnou ve srovnání se svalovým pancířem umělecky tepaným na míru a velitelským pláštěm třikrát máčeným v nejlepším nachu. Z pár set kil a možná i tun ostranky nachové. Pobyt na pláži kde se válejí odpadky ve srovnání s plavbou na pětiřadce kde bylo každé prkno umělecky vyřezávané. O jídle ani nemluvě. To co my jíme by nedal Říman ani svému psovi. Stejně jako naši předkové v nepříliš vzdálené minulosti.
Na raka bych raději nespoléhal. Lidé většinou umírají tak jak žili předtím.
Re: A všichni vás budou nenávidět pro mé jméno. (Skóre: 1)
Vložil: salom v Pátek, 16. duben 2010 @ 16:13:36 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Pamplon myslim si ,ze rad strkas vsechny do jednoho pytle a pokousis se  "sokujicim" clankem o nenavisti vuci krestanu vzbudit emoce a rozcerit hladinu odpovedi na tvuj clanek.Cim dal vic premyslim co ,bylo opravdu duvodem za "neopravnenou exkomunikaci"..Myslel jsem ze nejvice utrpelo tve srdce ,ale kdyz ctu tve dalsi prispevky .Vypada to spis na "bolave" muzske ego a tendenci na sebe upozornit-)  Ale nikdo neni bez chyby..To ego a jesitnost je orisek u nas chlapu-)Stránka vygenerována za: 0.27 sekundy