Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a dnes je Státní svátek - Cyril a Metoděj.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16173, komentáře < 7 dní: 214, komentářů celkem: 396016, adminů: 60, uživatelů: 5073  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 183 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
108536929
přístupů od 17. 10. 2001

Z internetu: O takové účasti si Reinhard Bonnke může nechat zdát
Vloženo Úterý, 27. březen 2012 @ 15:49:05 CEST Vložil: Olda

Katolicismus poslal Nepřihlášený

Kam se na takovou účast hrabe Reinhard Bonnke a spol. na svých shromážděních:Na mši pod širým nebem přišlo asi 600.000 lidí, papež se modlil za mír, spravedlnost a solidaritu


"O takové účasti si Reinhard Bonnke může nechat zdát" | Přihlásit/Vytvořit účet | 27 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: O takové účasti si Reinhard Bonnke může nechat zdát (Skóre: 1)
Vložil: ivanp v Úterý, 27. březen 2012 @ 16:22:41 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Kam sa z takou účasťou hrabe pápež, keď v Mekke pod šírim nebom sa zíde milión moslimov?

ivanpRe: O takové účasti si Reinhard Bonnke může nechat zdát (Skóre: 1)
Vložil: Jan21 v Úterý, 27. březen 2012 @ 16:51:42 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jistě obrovská megashow, neboť katolíci považují papeže za boha na zemi. Ale kolik lidí se na takovémto shromáždění obrátí k Pánu Ježíši a začne nový život?  Nebude mír, spravedlnost ani solidarita (leda tak falešná), pokud se lidé ke  Kristu neobrátí. A žádné megashow, byť i s náboženským divadlem tomu nepomůže. Jistě tam byli přítomni i věrní katolíci coby šéfové narkomafií. Myslíte že je papežova produkce přivedla k nějakému pokání, změně smýšlení a novému životu z Ducha svatého? Rád by o tom slyšel nějaké svědectví. 

Re: O takové účasti si Reinhard Bonnke může nechat zdát (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Úterý, 27. březen 2012 @ 17:31:18 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
  No, Bonke se nemodlí se mír, harmonii, spravedlnost a solidaritu, neapeluje na lidi, aby se zbavili násilí a nenávisti (jako by něco takového šlo udělat...) ale káže o hříchu a nastávajícím soudu a k tomu přidává zprávu o Ježíši a záchraně v něm. A modlí se za uzdravení a vysvobození lidí. A je to docela zajímavé si ho poslechnout, i když shromáždění lidí v Africe nedosahují počtu těch papežových.Re: O takové účasti si Reinhard Bonnke může nechat zdát (Skóre: 1)
Vložil: Irena v Úterý, 27. březen 2012 @ 18:05:45 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
No, na shromážděních s Bonnkem bývá běžně několik stovek tisíc lidí, na jednom bylo dokonce přes 1.600 000 - http://www.bonnke.net/cfan/cs/home/arbeitsweise. Kam se hrabe papež;)! Hlavně kam se hrabe na počet spasených a  uzdravených na každém shromáždění!Re: O takové účasti si Reinhard Bonnke může nechat zdát (Skóre: 1)
Vložil: ivanp v Úterý, 27. březen 2012 @ 18:15:06 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
...no ale Bonke nemá apoštolskú postupnosť a tým pádom nemôže premeniť chlieb v Krista a nikto sa na jeho zhromaždeniach nenasýti Kristom...keďže sa nepodriadil Rímu, nemá plnosť....

ivanp Re: O takové účasti si Reinhard Bonnke může nechat zdát (Skóre: 1)
Vložil: andulka v Úterý, 27. březen 2012 @ 21:57:59 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
No tak Bonnke má na "svých"akcích taky hodně lidí, ale jak u papeže tak i u Bonnkeho nezáleží na počtu návštěvníků, kolik lidí vyplnilo nějaké kartičky, kolik lidí stojí kdesi na náměstích atd..., ale po ovoci se pozná.Takže za několik let by třeba bylo zajímavé sledovat ovoce nákladných návštěv papeže a Bonnkeho shromážděních, kde velice často se "chlubí" vyplněnými kartičkami - jejichž čísla jsou astronomická, ale po ovoci se pozná, takže by mě třeba zajímalo, kolik lidí SKUTEČNĚ činilo pokání a žijí dnes po letech s Kristem - i třeba v těch afrických vesnicích.
Tady tyto výkřiky o účasti a počtu - co to znamená v Božím království??? Mě třeba zarazilo jak na jedné takové velké Bonnkeho akci bylo ušlapáno ke konci několik místních vesničanů, myslím, že jejich blízcí neměli ani na pohřeb, takže některá těla zůstala v márnici, snad to dobře píšu, Bonnke byl z toho sice zdrcen, ovšem tohle na jejich stránkách neuvidíme, to jen tak k zamyšlení, dneska je ve světě spoustu falešných proroků a vážně je jednoduché poznat jejich dílo po ovoci, třeba a hlavně i po letech a hlavně sledovat co povídají, čím se chlubí, k čemu vedou ostatní, všechno se má zkoumat...Re: O takové účasti si Reinhard Bonnke může nechat zdát (Skóre: 1)
Vložil: Gregorios777 v Úterý, 27. březen 2012 @ 22:22:12 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
600 000 vodou pokropených pohanů. Většinou...Tak možná 1-2% z toho mají Ducha Kristova a jsou tedy Jeho... Sláva Bohu za ně. Jsou však oklamaní...Re: O takové účasti si Reinhard Bonnke může nechat zdát (Skóre: 1)
Vložil: Gregorios777 v Úterý, 27. březen 2012 @ 22:25:35 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Papež se modlil za mír a spravedlnost ve světě, kde v druhém plánu vládne nad národy Satan (a nade vším Bůh samozřejmě). Jako by nevěděl, že skutečný mír a spravedlnost nastanou na Zemi až s Kristovým Královstvím Nebes na Zemi.

Modlí ze za utopii... Za to by se Petr nikdy nemodil.Re: O takové účasti si Reinhard Bonnke může nechat zdát (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Středa, 28. březen 2012 @ 14:17:49 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
To že se přijde podívat šestset tisíc, milion nebo dva miliony lidí na starého a nemocného muže je skvělé. Stejně jako to že se nadají odradit veškerým zlem z tohoto světa i mimo něj, které se je od toho snaží za každou cenu odradit. Pořád je to ale strašně málo. Ve srovnání s tím kolik oveček chybí a kvůli kterým je Bůh jako Patýř ochoten zanechat stádo a jít je hledat. Srovnatelnou účast mají i některé celebrity. Zejména ty které se otevřeně hlásí ke zlu.
Vysoká nebo relativně vysoká účast nás ale žádným způsobem neopravňuje k tomu abychom byli pyšní, nebo abychom se nějakým způsobem na někoho vytahovali. Včetně pana Bonkeho. Věřím že mnozí z těch lidí nepřišli kvůli nám, pro naši ušlechtilost a dobrotu. Ani pro pozemskou krásu, mládí, sílu a světskou moc Svatého otce Benedikta XVI. A v tom je právě naše naděje.
Doufám že tohleto "srovnání" sem nevložil nikdo z nás.
Pán Ježíš také věděl že ho mnozí lidé odmítnou, v dobách kdy chodil po zemi s apoštoly a učedníky. A přesto vyzýval k lásce. K Bohu a bližnímu. A řekl nám že cokoliv uděláme nebo neuděláme tomu nejmenšímu....................Neříkal lidem že mají udělat něco negativního. Svrhnout krále, vyhnat Římany, "očistit" Chrám od Saducejů.................Proto děkuji za Benedikta XVI. a za to k čemu celý svět vyzývá. Místo aby nás strašil a propagoval pasivitu nebo nenávist. Žeň je jako vždycky bohatá a dělníků málo. Proto vzhůru na vinici Páně.
Re: O takové účasti si Reinhard Bonnke může nechat zdát (Skóre: 1)
Vložil: unshaken v Středa, 28. březen 2012 @ 18:38:32 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jednou jsem se díval na přímý přenos setkání mládeže s papežem na volném prostranství. Již si přesně nepamatuji, ale bylo tam určitě přes 100.000 mladých lidí. Celé setkání bylo překaženo silnou bouřkou. Vítr strhl plachty z provizorních přístřešků a papež musel přerušit svůj program a mládeži nic nesdělil.

Člověk se ptá: Co přitahuje tolik lidí, aby se setkali s papežem na takových megashromážděních? Vždyť se nic z Božího slova nedozvědí, mohou shlédnout jen nějakou vyumělkovanou liturgii, případně si poslechnout křesťanskou hudbu.

Myslím, že přitažlivé na takových setkáních je to, že si věřící uvědomí svou sounáležitost. Že si uvědomí, že tu nejsme jen jediný úd, který má všechno zvládnout sám.

Když člověk přemýšlí, co by mohlo zvrátit mravní úpadek české společnosti a přinést ji smysluplný entuziasmus, mohl by to být právě větší počet takových shromáždění. Neboť většinu lidí přitáhne na setkání očekávaná show, přehlídka bohatství, okázalosti, důstojnosti a vznešenosti. Samozřejmě míněno podle lidských měřítek. Málokoho přitáhne páchnoucí chlév s jesličkami. Nic se nedá dělat, pohany vždy zajímaly jen chléb a hry.

Ale člověk si říká: Kdyby k srdcím lidí pronikla alespoň jediná Boží myšlenka, alespoň část zvěsti o naději a spáse v Kristu, mohlo by alespoň nějaké semínko padnout na úrodnou půdu.
Re: O takové účasti si Reinhard Bonnke může nechat zdát (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Pátek, 30. březen 2012 @ 10:29:31 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Škoda ,že sa hitlerjugen neobliekol do svojej esesáckej uniformy.
Možná,že by mal ešte väčšiu návštevu.Stránka vygenerována za: 0.25 sekundy