Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Roman.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 0, článků celkem: 16185, komentáře < 7 dní: 253, komentářů celkem: 396991, adminů: 60, uživatelů: 5076  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 281 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

rosmano
luteran
cizinec

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
108965150
přístupů od 17. 10. 2001

Z internetu: Patříte mezi nejbohatší lidi na Zemi? Ne? ANO!!!
Vloženo Čtvrtek, 09. říjen 2003 @ 16:42:19 CEST Vložil: Pisnicka

Služba bližním poslal Krestan

  Patříte mezi nejbohatší lidi na Zemi? Ne? ANO!!! Taky si myslíte, že titulek blafuje? Anebo, že je pouhou křesťanskou metaforou, jak zdůraznit význam víry? Omyl!!! Je myšlen smrtelně vážně. Jste opravdu bohatí! Nejen duchovně, ale i materiálně. Nevěříte? Tak si otestujte, jak vysoko si stojíte v žebříčku nejbohatších lidí na Zemi:

Na http://www.globalrichlist.com/ je jednoduchý test, který vám ihned řekne vaši finanční situaci. Ani nemusíte umět anglicky. Stačí napsat do kolonky $ nebo Ł kurzový přepočet vašeho ročního příjmu a kliknout na tlačítko Show me the money! Pro zjednodušení můžete dělit svůj roční příjem 30 pro dolary nebo 54 pro libry. Výsledek je komentován takto: Jsi mezi ......  % nejbohatších lidí na světě. Na zemi je .................... lidí chudších než jsi ty. Jaký máš z toho pocit? Doufáme, že se cítíš nyní lépe. Prosíme, daruj malou částku na pomoc nejchudším lidem na světě. Mnoho jejich životů by se mohlo dramaticky zlepšit nebo dokonce zachránit, kdybys daroval jen to, co vyděláš za jednu hodinu. A pokud tě to zajímá, jsi ............... nejbohatší osoba na světě.  


"Patříte mezi nejbohatší lidi na Zemi? Ne? ANO!!!" | Přihlásit/Vytvořit účet | 5 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Patříte mezi nejbohatší lidi na Zemi? Ne? ANO!!! (Skóre: 1)
Vložil: Lolik v Čtvrtek, 09. říjen 2003 @ 18:27:39 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Já jsem si to myslel že jsem docela bohatej. Sice si tak nepřipadám, když jdu platit složenky, ale takhle to vypadá jinak.Re: Patříte mezi nejbohatší lidi na Zemi? Ne? ANO!!! (Skóre: 1)
Vložil: HAgnes v Pátek, 31. říjen 2003 @ 15:05:16 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jak se dají té nadaci peníze? Co kdybychom všichni čtenáři Grano Salis měsíčně přispěli nějakou malou částku? Někdo by vytvořil český účet... Někdo to znamená třeba Krestan, kdyby souhlasil. A na konci roku by se peníze směnili na euro a poslali bychom to tam. Nebo má někdo lepší nápad. Co Krestane?
Já jsem sice tak trochu "socka", protože jsem na MD a manžel nic moc nevydělává, ale sociální případ a bída není totéž. Určitě mě nějaká koruna nezabije. Je mi nesmírně trapné, že křesťané vedou inteligentní disputace a diskuze a zapomínají zcela na milosrdenství a dobrotu. Kolik lidí bychom nasytili, kdybychom si jen občas odřekli nějakou tu mňamku nebo nějaký hodně blbý krvavý biják. Kdybychom pokaždé ten drobný peníz dali do pokladničky a za nějaký měsíc rozbili prasátko, asi bychom se nestačili divit, kolika penězi bychom mohli přispět na konto pro chudé země.
Jsme zvyklí přispívat na Kapku Naděje nebo Pomozte dětem, Paraple a podobně, což je jistě nutné a správné. Určitě by to chtělo více a více příspěvků.
Ale dál než za hranice naší země často nedohlédneme a opravdovou bídu si pořádně nedokážeme ani představit a pak chudé země jsou tak daleko... Co oči nevidí, srdce nebolí. Mi se to tak nelíbí. Co si o tom myslíte vy? Já bych s tím něco chtěla dělat, i když jsem první z těch, kteří by se měli trochu uskromnit, to přiznávám.
Nedávno jsem viděla dokument o dobrovolnících, kteří šli do Indie z popudu dnes již blahořené matky Terezy. Byl tam například úspěšný manažer, který ošetřoval smrtelně nemocné. Ti dobrovolníci si hradí vše sami a jedí jen to, co místní. Takže dvakrát denně hrstku rýže. Já před nimi smekám. Tito lidé jsou Bohu mnohem blíže než mnozí z nás.Re: Patříte mezi nejbohatší lidi na Zemi? Ne? ANO!!! (Skóre: 1)
Vložil: Lolik v Sobota, 01. listopad 2003 @ 00:21:59 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Já jsem pro. No a co kdyby ses této role rovnou ujala sama. Grano by zatím myslím stálo také, co vy na to v redakci. Mohl by se založit transparetní účet u eBanky. Na internetu by bylo vidět co se na účtu děje. Takhle nějak to má Christnet.cz a zobrazuje se jim to takhle. Akorát s tím že bysme to nespotřebovávali sami, ale posílalo by se to potřebným. Bylo by to průkazný a nikdo by nás nemohl nařknout že jsme udělali tunel.Re: Patříte mezi nejbohatší lidi na Zemi? Ne? ANO!!! (Skóre: 1)
Vložil: Spuntik v Sobota, 01. listopad 2003 @ 07:24:23 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Já jsem pro. A dal bych to taky HAgnes na starost. Krestan je moc diskutovanej a něktěří by mu nemuseli věřit. HAgnes je taková čistá duše, no.Stránka vygenerována za: 0.17 sekundy