Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má René.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 0, článků celkem: 16063, komentáře < 7 dní: 280, komentářů celkem: 387886, adminů: 60, uživatelů: 5024  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 309 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Ekumenická rada církví si zvolila nové pøedsednictvo na pøíští dva roky
·Rozbuška a další mutace covidu-19
·Významný køesťanský genetik je frustrovaný z postoje evangelikálù k oèkování
·Vlivný Jižní baptista Robert Jeffress odmítl náboženské argumenty proti oèkování
·5 pilíøù konzervativního evangelikálního kalvinismu nesluèitelných s láskou
·Skrytì
·Pastoral Brothers
·Výsledky Sjezdu delegátù BJB v Brnì 6.11.2021
·Kazatel Pavel Mrázek byl zvolen vedoucím Odboru mládeže BJB
·Od 1.11.2021 dochází ke zmìnì epidemiologických opatøení na církevních akcích

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
106528564
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Vlastní vytváření názorů
Vloženo Pondělí, 11. listopad 2013 @ 10:12:53 CET Vložil: Olda

Studijní materiály poslal rudinec

Systém vlastního tvoření názorů se zrodil v táboře Iluminátorů a přechází z OSN přes Unesco do škol jednotlivých zemí. Byl nejdůležitější podmínkou k tomu, aby mládež přestala být závislá na konvenčních názorech a otevřela se tak modernímu liberálnímu myšleni podle hesla Iluminátorů: "Musíme lidem vdechnout našeho ducha". 

Pro křesťana je závazný názor Bible. Když si začneme dotvářet vlastní názory a nebo věříme tomu, jak už jsem také často slyšel, že musíme akceptovat také názory druhých, tak už jsme vedle, aniž bychom si to uvědomili.
 
Démonům se snadno daří, aby názory ovlivnili a inspirovali. Právě proto máme od Boha toto svaté písmo, pravdivé a pravdomluvné Boží slovo. Slovo s neohraničenou životností, které vydrží déle než nebe a země. Proto máme obnovením své mysli, na základě tohoto slova, přezkoušet, jak je plná Boží vůle (Řím 12,2), a ne tvořit vlastní názory, natož lehkomyslně přejímat názory druhých. Na mnoha příkladech je vidět, jak rychle mohou lidé své názory měnit.

Měl bych se tedy řídit lidskými názory, a to navíc dnes, kdy je všechno natolik převrácené? Přezkoumejte někdy sami, jak často se při bohoslužbě předkládají a zdůrazňují zaslíbení Bible, bez jakékoli zmínky o podmínkách jejich splnění. Přitom téměř každé zaslíbení má své podmínky. Nemyslíš, že je tu něco překrouceno, aby se to líbilo lidem?

Systém vlastního tvořeni názorů se zrodil v táboře Iluminátorů a přechází z OSN přes Unesco do škol jednotlivých zemí. Byl nejdůležitější podmínkou k tomu, aby mládež přestala být závislá na konvenčních názorech a otevřela se tak modernímu liberálnímu myšleni podle hesla Iluminátorů: "Musíme lidem vdechnout našeho ducha".

Přitom je právě pro mladé mezi 15-ti a 20-ti lety zvlášť důležité, aby se drželi rad rodičů, protože právě v tomto věku je velké riziko chyb, které už nebude nikdy možné úplně napravit. Můžeme se poučit i v přírodě, kde mláďata žijí až do určitého stáří v úplné závislosti na dospělých. Podle dnešních zákonů mají rodiče jen povinnosti a dětem a mládeži jsou dána jen práva. Byla doba, kdy mladiství mohli jednoduše vytáhnout z domova do ulic, provést jakoukoli lumpárnu a rodiče museli platit. Takovými zákony a satanskými učebními metodami byla protržena ochranná hráz Božího slova a tato generace byla zavedena o pěkný kus blíže k antikristovi a tím i ke zkáze.

Když dnes mluvíte s mladými a chcete jim říci o Bibli, ihned se odvolávají na své právo utvořit si vlastní názor. Tak hluboce vězí jed v srdcích této generace.

Kdo chce změnit společnost, nepotřebuje změnit systém, ale člověka. Proto je Nový světový řád vytvářen tak radikální změnou vědomí člověka. Z ní vychází všechny změny poměrů ve společnosti, politice, hospodářství, morálce a náboženství. Vzdělávací systém podle Unesco je nejmocnějším nástrojem, jak určit myšlení lidí a tím i budoucnost lidstva. Kdo kontroluje a ovlivňuje vzdělávání ve školkách, ve školách a na univerzitách, ten ovládne celý národ na dobu několika generaci. Také SRN je od roku 1951 členem Unesco a tak je napojena na zednářskou OSN.

OSN je v podstatě pokračováním Společnosti národů, která byla založena v roce 1919 z iniciativy svobodných zednářů.

28.- 30.6.1917 se totiž v Paříži konal kongres svobodných zednářů. Na něm byty přijaty a schváleny hlavní zásady pro svaz národů. To byl skutečný začátek ženevské Společnosti národů, z níž se později vytvořila OSN. U nás o tom víme jen málo, protože všechna klíčová místa ve zpravodajství a v literatuře jsou obsazena zednáři. Ale OSN je výtvorem světového okultismu posledních dnů, je to největší zednářská lóže světa. Unesco patří k OSN a je to mezinárodní kulturní instituce pro vzdělávání. K jejím pracovním oblastem patří mimo jiné sexuální výchova a učení o vzniku světa.

Ve Spolkovém sněmu se neprojednávají žádné problematické zákony. John Todd nás už na to upozornil. Na důkaz pravdivosti jeho tvrzení jsme všichni zažili, jak celé zákony o školství a vzdělávání nebyly ve Spolkovém sněmu vůbec projednávány. Také noviny o nich nepsaly a pokud ano, tak z úplně špatného pohledu. 

Text je kapitolou z obsiahlych spisov Fritza Springmaiera


"Vlastní vytváření názorů" | Přihlásit/Vytvořit účet | 33 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Vlastní vytváření názorů (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Pondělí, 11. listopad 2013 @ 10:59:14 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Když už tak ilumináti, ne iluminátoři. Bible jako kniha a hmotný předmět nemůže mít názor. Ten si děláme my. Na základě toho co nám říká Církev, Bible a hlavně sám Bůh.

Co se týče konvenčních názorů a hodnot tak byste měl vzít v potaz to že byly vždycky podložené katolickou nebo evangelickou církví a také světskou mocí. Samy od sebe nevznikly, ani se neudržely.

Co se týče podmínek splnění Božích zaslíbení tak ty jsou v rozporu prakticky se vším co tvrdí odpůrci církví.
Re: Vlastní vytváření názorů (Skóre: 1)
Vložil: MilanH v Pondělí, 11. listopad 2013 @ 11:00:18 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Rozumný a zajímavý článek.  Zednářské resp. lépe řečeno  OSVÍCENECKÉ (iluminace..) hnutí je ona nepravost, jež už působí, dosud však skrytě (neboť ji zatím někdo brání..) - jak   o ni píše Pavel.

jenom bych Rudincovi připoměl:
a) nejen "čistá Bible sama o sobě" , ale doplněná výkladem Církve (učením Ducha) - viz i "1.Jeruzalemský koncil" : Jakub: "rozhodl Duch Svatý a my.."

Důkaz této  nutnosti:  jedna  z nejupřimějších věřících všech dob, sestra H. zde, považuje Trojiční učení za scestné..
dudíž je vidět, že "úplně jen vlastním poznáním Písma" to zřejmě zcela nejde.. (ne ze 100%). viz i u   plno jiných křesťanů..  navíc jsme často  i "zajatci překladu" a  i kdybychov překlad nepotřebovali - stejně jsme do jisté míry "zajatci tehdejších významů".

b) Rudinče - věc není tak jednoduchá - samo Zednářství se považuje za "amalgam všech učení a nauk" a má směry kompatibilní (do určité míry) i s křesťanstvím.. Známá "bible Zednářů" je údajně normální Bible, anglický překlad krále Jamese.. (či tak nějak). Anglosaské zednářství  je údajně částečně srostlé s protestanstvím.. (anglosaským). Na druhé straně zednářství může splývat s některými sionistickými směry.. I  sekta Svědků Jehovových může být chápána se zednářskými kořeny.. viz známá studie Robina de Ruiter :
Robin de Ruiter:  Skrytá-moc-za-Svědky-Jehovovými
http://cenidur.webnode.cz/products/robin-de-ruiter-skryta-moc-za-svedky-jehovovymi-pdf-952-9-kb-/
Zednářství může infiltrovat i do tradičních církví.. nejen do protestantských, které jakoby "protěžuje".

je tam toho vysvětleno dost..  a v podstatě to podporuje Rudincův článek.. , jediné, co tam snad chybí je nový poválečný fenomén - globalizace..Re: Vlastní vytváření názorů (Skóre: 1)
Vložil: MilanH v Pondělí, 11. listopad 2013 @ 11:06:32 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jo, John Tod mě přijde na rozdíl od "jiných bombastických pisálků" jako dost záhadná postava, resp. tajemstvím opředená.. a  zdá se, že skutečně byl nějak  umlčen.. (zabit).   Na inetu  moc podrobností o něm není..
Působí na mě věrohodně, není to zřejmě žádný "Benny Hinn" topící se v milionech..
Tomu, co jsem od něj slyšel nebo četl, docela věřím..Re: Vlastní vytváření názorů (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Pondělí, 11. listopad 2013 @ 19:50:27 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Svět kráčí kvapem vstříc svému zániku a novému světovému řádu mají padnout zaoběť nesčetné miliony lidí. Existují mj. i plány na zdecimování obyvatelstva země o třičtvrtiny. Cílem je, aby zůstala pouze elita a určitý počet kontrolovaných otroků. Zbyteklidstva bude sloužit jen k plození tolika nových otroků, kolik jich bude vládnoucíelita potřebovat! „Jednosvětové spiknutí“ má mnoho stoupenců a sympatizantů, ale my zde musímesvé pátrání soustředit na jeho nejvnitřnější okruh. K této skupině v mnoha případechnepatří ani významní politici, kteří jsou také jen pouhými loutkami světových spiklenců,jako ostatně mnoho dalších osobností.Často se tážeme, kdo vlastně jsou „oni“, kteří chtějí kontrolovat náš svět a o nichžnemnoho odvážných autorů přináší ve svých knihách různá dílčí odhalení. Naše studie se pokusí ozřejmit „satanské impérium“ tohoto světa, což se může podařitpouze odhalením zmíněných „třinácti pokrevních dynastií“. Současně má knihačtenáři pomáhat k poznání skutečných vládců za kulisami světového dění, kteří našichpolitiků a kazatelů používají jako poslušných loutek. Může nás také naučit nepodléhat dezinformacím „oficiální“ strany a správně interpretovatinformace! Během četby bude čtenáři stále zřejmější, že dnešní svět jevědomě a cíleně veden do propasti, do bezedné propasti otroctvía zkázy! Bude rovněž lépe poučen, kdo a jaké síly kontrolují tzv. nový světovýřád.Všechny zde uváděné skutečnosti jsou s největší možnou svědomitostí čerpány zezdrojů, stojících mimo jakoukoli pochybnost. Kromě citovaných důkazů z dokumentů,vyhodnocených archivních materiálů i zveřejněných pramenů a knih spočívá naše dílona tuctech interview i osobních rozhovorů autora s lidmi, kteří se na světovládnémspiknutí buď přímo podíleli díky svým osobním kontaktům, nebo mohli alespoň hloubějinahlédnout do intrik satanistů. Tato kniha je věnována všemu mužům a ženám, padlým v boji proti jednosvětovémuspiknutí. Všechny zde uvedené osoby byly zavražděny příslušníky jednosvětového spiknutí,protože hájily pravdu nebo alespoň znaly jeho záměry a cíle.John F. Kennedy: Svým politickým jednáním nevyhovoval spiklencům a proto byl jimi odstraněn. Giorgio Ambrosoli: Zkoumání a vyšetřování světového spiknutí zaplatil životem. Monacká princezna Gracia a princezna Diana: Má se všeobecně za to, že vědělypříliš mnoho o spiknutí a proto musely zemřít. Vincent Forrestal (americký ministr obrany): Věděl hodně a nebyl ochoten účastnitse spiknutí. Proti své vůli byl dopraven do ústavu, kde pak údajně spáchal „sebevraždu“skokem z okna. André Cools (bývalý místopředseda belgické vlády): Vůdčí člen belgické socialistickéstrany, který byl zavražděn proto, že domácímu tisku předal velice choulostivéinformace s tím, že brzy předloží veřejnosti další podrobnosti o korupci a podivnýchzbrojních obchodech vůdčích kruhů belgické nomenklatury. Napoleon III., car Alexandr, velkovévoda Toskánský, Abraham Lincoln, Boris Guiliano,Laurence Duggen, prof. Charini, Mino Perorelli, senátor Bronson, WilliamMorgan, Martin Luther King a všichni ti další známí i neznámí, zavraždění světovýmispiklenci. 

Výňatok z knihy:Trinásť satanských dinastii od Robina de Ruitera.

John Tod vedel príliš veľa o iluminátoch preto tiež musel zomrieť.Re: Vlastní vytváření názorů (Skóre: 1)
Vložil: unshaken v Úterý, 12. listopad 2013 @ 21:04:01 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
V článku jsou uvedeni ilumináti a zednáři jako viníci špatného školství.

Ďábel má mnoho pomocníků a je téměř jedno, do jaké kategorie se zařadí nebo jak se pojmenují. Pokud se rodičům vymkne dítě od puberty z kontroly, ačkoliv dělá pro jeho výchovu co může, musí dojít k přesvědčivému důkazu, že moc "ducha tohoto světa" je nesmírná a že zde může pomoci jen Bůh. A tak zase zjistíme, že je to jen na nás, Jeho služebnících. Pánbůh nám pomáhej. Amen.Re: Vlastní vytváření názorů (Skóre: 1)
Vložil: jrr v Čtvrtek, 14. listopad 2013 @ 17:58:51 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
No jo, jdou po nás. Ale co z toho?

Já nevím, jestli to tak je nebo není. A netvrdím, že "konspirační teorie" jsou lži. Ale vím moc dobře, z vlastní velmi bolestné zkušenosti, že hledání pravdy "okolo" jenom odvádí pozornost od budování vztahu s Ježíšem, viz níže. 

Pak se doberu k tomu, že vím plno věcí o Bohu, o Ježíši, o posledních událostech, o NWO a biblickém kontextu iluminace, ale toho Pána Boha prostě neznám.

Jestli po nás opravdu jdou, tak je na Hospodinu, aby - pokud s ním mám pevný vztah - mě vedl. Protože představa, že rozumem dokážu odhalit mistrně tvořenou manipulaci, třeba stovky let pilovanou k dokonalosti, a této manipulaci se bránit, je představa... ani úsměvná, ani naivní, je prostě idiotská a nafoukaná, pyšná. Jestli mě osobně má NWO zlomit k smrti, tak ať se to stane - pokud jsem v Božích rukou, tak to přece není nic strašného. Pokud se mi budou snažit ukrást vztah s Ježíšem a připravit o vykoupení, tak mě před tím musí uchránit především On, pokud ten vztah opravdu existuje a Ježíš, Bůh a Duch jsou reální, tak mě uchrání, je to zaslíbené. A pokud neexistuje, tak je to přeci jedno...

Každopádně studiem pohanských symbolů a podobnými kratochvílemi nezískám v téhle "válce" nic navíc oproti studiu Bible a křesťanské literatury (výběr konkrétního  čtiva je samozřejmě jiná otázka). Všechno to ale musí vést k budování vztahu s Ježíšem, protože jinak jsou to jenom informace, nic víc.

Z vlastní zkušenosti (nedávné a velmi bolestné) vím, že člověk může znát plno věcí o Bohu a neznat Ho osobně. A je to taková skořápka "víry" navenek, pod kterou vnitřek člověka hnije a hnije... A studium záležitostí tohoto typu tu hnilobu nijak neléčí. Akorát to požírá čas, který bych měl věnovat Bohu samotnému. Nevěřím tomu, že v životě člověka, který opravdu žije s Bohem, je jediná situace, kdy mu studium konspirací může prospět nejvíc ze všech dostupných kratochvil. Ale říkal jsem, že ta zkušenost byla nedávná, třeba to po delším čase v Boží přítomnosti uvidím jinak...


Nicméně, ještě jedna věc, zapálení studenti konspirací, přiznejte si, že je to i otázka pýchy. "Já vím něco navíc, já jsem chytřejší, mě bylo zjeveno o kousek světlejší světlo, lidi, co to nevidí, jsou přeci jenom malinko (ale opravdu jenom malinko, abych se nepovyšoval) hloupější než já, ..."
Stránka vygenerována za: 0.31 sekundy