Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Vojtěch.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 15949, komentáře < 7 dní: 299, komentářů celkem: 380006, adminů: 60, uživatelů: 4956  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 146 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Prezident Jižních baptistù zveøejnil na Facebooku fotografii ze svého oèkování
·Beth Moore se omluvila za podporu teologie komplementarismu
·Nový zákon s poznámkami - pøeložil Petr Pavlíèek
·Poprvé v historii se hlásí k náboženské pøíslušnosti ménì než polovina Amerièann
·Kvùli pandemii se loni v katolické církvi konalo o ètvrtinu ménì køtù
·Velikonoèní sèítání lidu
·Informace z jednání Výkonné výboru BJB dne 17. bøezna 2021
·Prosba Sboru BJB v Praze - Církev XXI. století
·Televizní bohoslužba Bratrské jednoty baptistù 18.4.2021 na ÈT2
·Diáø za èasù korony

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
104430442
přístupů od 17. 10. 2001

Aktivity a kampaně: Pomluvy a protežování za naše peníze
Vloženo Pondělí, 20. leden 2014 @ 18:03:53 CET Vložil: Stepan

Společnost poslal Nepřihlášený

Česká televize vs Okamura - pomluvy za naše peníze


Na ČT v pořadu 168 hodin se nám rozhodli otevřít oči a věnovat pár minut veřejnoprávního času pomlouvání Tomia Okamury za naše peníze. Děkujeme! Kdo bude další? 

Tomia Okamuru měli soudruzi novináři rádi. Dokud neudělal tu velikou chybu a nedal se do politiky. Karta se obrátila a Tomio se stal terčem všeobecného posměchu. Fackovací panák, na kterém si může každý a bez rizika vylít veškerou svojí novinářskou zlobu. Zakázali vám reportáž o panu ministrovi? Napište, že Okamura je šašek! Zcenzurovali vám článek a sebrali za něj peníze? Napište, že Okamura je populista a prémie jsou zpět! Za výsměch někomu, kdo vás nemůže šikanovat svým napojením na někoho, se vám nic stát nemůže a tak jedeme - přivandrovalec, rasista, komik, populista, blbec, klaun, brouk pytlík...Myslel jsem, že po volbách to přestane a bude s tímhle laciným hejtováním konec, ale z nějakého důvodu je to tu zas. Asi někdo zavolal, že je potřeba něco vypustit, protože ho Okamura něčím nakrknul a ochočení poskoci z ČT rychle zplodili deset minut kanální žumpy plné profesionálně podaných pomluv.


Dozvěděli jsme se tak, že Okamura se zastal v parlamentu důchodců proti šmejdům prodávajícím hrnce, což je jasná známka a teď pozor - nikoli toho, že se snaží zlepšit život svých voličů, na rozdíl od těch, kteří nechali šmejdy jejich amorální kšefty roky provozovat, ale toho, že je to nechutný populista! Fuj! Doufám, že stejného zacházení se dostane i té populistické dokumentaristce co na o tom natočila ten nechutně populistický dokument!

Následně se zjeví jakýsi politolog a vážným hlasem nám sdělí, že Okamura je přesně ten nechutný týpek, co kdykoli se objeví nějaký palčivý problém, hned se ho snaží populisticky řešit, místo aby zachoval klidnou hlavu a nedělal nic, jako naše stávající politická reprezentace posledních dvacet let. No a ještě navíc tohle nebezpečné individuum prosazuje referenda! No to by ještě scházelo! To by si pak lidi mohli odhlasovat co by chtěli! To by tak hrálo! No jen se podivejte jak jim to funguje ve Švajcu! Tohle byste snad chtěli taky? No fuj! 

Po té přichází jakýsi mladík a přináší obvinění zcela nejstrašnější - Tomio si dovolil smazat mu příspěvek na Facebooku!!!! Doposud jsem nevěděl, že je to tak strašné, ale když už jsem to zjistil, tak mám pro ČT námět na zcela skandální reportáž o tom, jak mě zablokovali na stránce AutoMatu, protože sem jim napsal, že jsou hovada. Totalitní praktiky!!! (BTW docela dost by mě zajímalo jak se hledá taková osoba které někdo smazal příspěvek na Facebooku. Jen se zamyslete jak byste někoho takového scháněli, kdyby jste točili tu reportáž vy. Mě tedy nic moc nenapadá, kromě toho, že je to domluvené.)

Po té se objeví mediální poradkyně z DAMU a sdělí nám, že Okamurův rychlý a naléhavý projev je jasná známka populisty. Zapomněla jen dodat, že podobně mluvil Hitler. Za to bych jí něco strhnul z žoldu.

No a na závěr odborník ze všech největší, Bohouš Pečinka z Aha/Reflex! Ten velmi rád a velmi často o Tomiovi píše v nejlepším týdeníku, který si rád Okamuru dává rád na obálku. Že prý se mu stala strašná věc, že když o něm zase jednou napsali osmistránkový článek o tom, že je debil, tak Tomio zveřejnil jeho telefon a teď píší lidi jim, že jsou debilové. To je mi tě Bohouši i tvých kamarádů v redakci strašně líto. Však jste nic hroznýho neprovedli, jen se snažíte někoho zničit a on vám udělá tohle! No fuj! Mimochodem pozdravuj tam u vás v Aha Vláďu Baráka, že už se těším až ho někdy potkám. 

Chvíli jsem přemýšlel, jaký účel měla tato reportáž splnit. Všechno o čem se v ní mluvilo je buď už dlouhou dobu známé, nebo to jsou jen kecy, které se dají natočit o naprosto komkoliv. Nic mě nenapadá. Byla to prostě pomluva. Snůška subjektivních názorů od mluvících hlav ochotných prostituovat se v televizi na jakékoliv téma, aby si zvedly kredit. Kdyby si tohle psal Babiš před volbama ve svých novinách, je to naprosto v pořádku, platí si to ze svého a přesně vím odkud vítr vane. Pokud jsou podobné blitky vysílány za moje peníze, aniž by bylo jasné kdo si to objednal (a tohle s*****í objednávkou víc než hodně), tak se mi to opravdu nelíbí. 

O chvíli později běžela další reportáž. Tentokrát promo na papeže. Dozvěděli jsme se, že papež je naprosto super, protože už nechce vraždit teplouše a nemá ochranku. Panečku! Jsem jen zvědav, co se stane, až Okamura řekne, že nechce vraždit teplouše (předpokládám, že ochranku nemá taky) a co se naopak stane, až papež zastane důchodců a bude mít naléhavý populistický pojev. Co nám sdělí soudružka redaktorka s Bohoušem a mediální poradkyní?

Nevím jak vy, ale mě se tohle platit nechce. Tak nějak bych to celý zrušil, ať si platí pomluvy každej ze svýho.  

Daniel Vávra


http://danielvavra.blog.idnes.cz/c/392500/Ceska-televize-vs-Okamura-pomluvy-za-nase-penize.html

Podobná témata

Společnost

"Pomluvy a protežování za naše peníze" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Stránka vygenerována za: 0.16 sekundy