Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Ctirad.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 4, článků celkem: 16084, komentáře < 7 dní: 170, komentářů celkem: 389865, adminů: 60, uživatelů: 5030  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 32 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

JirkaB

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Informace z jednání VV BJB dne 22. listopadu 2021
·Seznam vypuštìných novozákonních veršù v Pøekladu Nového svìta
·Pastoral brothers – kde konèí vtipnost?
·Ekumenická rada církví si zvolila nové pøedsednictvo na pøíští dva roky
·Rozbuška a další mutace covidu-19
·Významný køesťanský genetik je frustrovaný z postoje evangelikálù k oèkování
·Vlivný Jižní baptista Robert Jeffress odmítl náboženské argumenty proti oèkování
·5 pilíøù konzervativního evangelikálního kalvinismu nesluèitelných s láskou
·Skrytì
·Pastoral Brothers

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
106905100
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Já jsem Maria?
Vloženo Pátek, 02. květen 2014 @ 14:41:11 CEST Vložil: Olda

Katolicismus poslal Nepřihlášený

Dovolil by Bůh satanovy aby se ve zjevení prohlašoval za pozemskou matku Krista? Jméno Panna Maria dávají andělu světla modláři, kteří jsou ve smyšlení daleko od Ducha pravdy. Kteří jsou v modlářském smýšlení ovlivnění Satanem a nerespektují boží slovo v celém jeho obsahu. Před andělem světla hlásajícího jiné evangelium nás varují již apoštolové, dvakrát ho za to dávají do kletby. Vědí proč. Přivede na scestí mnoho lidí.

Anděl světla nemůže říct- jsem Maria. O jméně nelze lhát. Jméno má duchovní obsah, to je mnohem víc než si lidé běžně myslí. Jméno je to- co jsme. Nikdo nemůže mít Jméno Boha, jenom Bůh a nikdo nemůže mít jméno satana, jenom satan.


Anděl světla se představuje jmény ve kterých je obsažená lež. Jsem Neposkvrněné početí! Jsem Královna míru! Modlářsky orientovaní věřící se postarají o zbytek a dají tomuto duchu zla jména jako Matka Boha. Panna Maria. Anděl světla nemůže říct: Já jsem Maria. To o něm mohou říct jen poblouznění lidé. A toto silné náboženské poblouznění provází každé "mariánské" zjevení. Katolíkům nevadí, že se jim zjevení nepředstaví jménem. Stačí když se zjevení trefuje přesně do jejich modlářského smýšlení. "Mariánským" zjevením dávají jména katolíci. Vůbec jim nevadí, že ani po mnoha letech se jim zjevení nepředstaví. Stačí jim, že se představuje třeba jako královna míru a oni z něho udělají Marii. Za mnoho let se zjevení v Medjugorje nikdy nepředstavilo jako Maria. A nejenom tam. Modlářům je to jedno. Je to prostě Maria a basta! Ať se vám to katolíci líbí nebo ne, andělu světla dáváte jméno Maria vy a nikdo jiný. Co satanovy Bůh nedovoluje, to je dovoleno vám. Zatím. Jednou uvidíte zjevení anděla světla v pravdě Ducha, a varuji vás, pěkné podívání to nebude. Je velký rozdíl vidět anděla světla ošálenýma očima vizionářského modláře, vidět ho tak jak chce satan abyste ho viděli, a je velký rozdíl vidět satana anděla světla v pravdě Ducha.

Dobře vím o čem píšu. Viděl jsem v Medjugorje anděla světla a to přímo v kostele při mši. Tenkrát jsem ho viděl jako modlář. Nyní ho vidím jako kristovec náležející Bohu, který je moje cesta, pravda a život. Jsou to dva naprosto rozdílné pohledy. Modlář vidí Boha v obrazech, sochách, chlebu. Kristovec vidí Boha v pravdě Ducha. V pravdě přímé, bez lidských prostředníků. Jen Jeden prostředník je, který nám pravdu Ducha mezi námi a Bohem zprostředkovává, je to Ježíš Kristus, který se nám v pravdě Ducha představil ve svém Jménu! A Jeho Mocné Jméno je pro všechny modláře Jménem neznámým. Ve svém modlářském poblouznění hledají lživý obsah jména satana, touží po jeho zjevení, žijí toto zjevení, žijí toto nové evangelium. Proto Krista neznají! Proto Jméno Krista nemohou znát! Žít v pravdě Ducha a být přitom modlář není možné. Ježíš Kristus je Pán.

MVII

"Já jsem Maria?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 228 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Já jsem Maria? (Skóre: 1)
Vložil: hirali (hirali@seznam.cz) v Čtvrtek, 08. květen 2014 @ 00:24:57 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
O čem je Bible?? O Ježíši Kristu, je toho plná. Kolik je toho napsáno v Bibli o Marii???? V porovnání s Ježíšem prakticky nic!!!! Takže i tak já chápu význam Marie v Bibli. Je to pouze biologická matka Ježíše nic víc. Apoštol Jan napsal knihu Zjevení až po smrti panny marie kdyby marie hrala nějakou důležitou roli tak by v Bibli v Janově zjevení o tom bylo napsáno, ale nic psáno není!! Spíš než márie by nás mělo zajímat co se bude na naší zemi odehrávat před druhým příchodem Krista, mnoho z toho co Ježíš říká že se bude odehrávat se naplnuje před našima očima . Ale bohužel lidé jsou slepí a NAPLNUJÍ SE SLOVA JEŽÍŠE ŽE CELÁ ZEM BUDE NÁSLEDOVAT ŠELMU Z JANOVA ZJEVENÍ. TO SE TED PŘED MÝMA OČIMA NAPLNUJE BOHUŽEL!!!AmenProtestanté co nerezignovali na zdravý rozum (Skóre: 1)
Vložil: martino v Úterý, 06. květen 2014 @ 17:27:57 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Co k vám promlouvalo na cestě do církve?

 Birgitta Ekman: Pro mě byla prvním znamením sv. Brigita Švédská. Na rok 2003 připadalo její výročí a protože nosím její jméno, sáhla jsem po knihách o ní. Fascinovala mě. Zároveň jsem si uvědomila, že její manžel se jmenoval stejně jako můj manžel, Ulf. Svatá Brigita často mluví o Marii a tak jsem se začala hlouběji zajímat o také ni. Žili jsme v přesvědčení, že katolíci Marii zbožšťují. Bylo pro nás velmi důležité pochopit, co církev skutečně učí o Marii.

Celý příspěvek zde http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=20143

Re: Já jsem Maria? (Skóre: 1)
Vložil: Bumerang v Neděle, 04. květen 2014 @ 19:33:42 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nejnovější Poselství z Medžugorje, 2. května 2014  - Zjevení Panny Marie pro Mirjanu Soldo
Drahé děti! Já, vaše matka, s vámi jsem pro vaše životní dobro, pro vaše potřeby a pro vaše osobní poznání. Nebeský Otec vám dal svobodu, abyste samy rozhodly a samy poznaly. Já vám chci pomoci. Chci vám být matka, učitelka pravdy, abyste prostotou otevřeného srdce poznaly nesmírnou čistotu a světlo, které z ní vychází a rozbíjí temnotu, světlo, které přináší naději. Já, děti moje, rozumím vašim bolestem a trápení. Kdo by vám rozuměl lépe než matka. A vy, děti moje? Je malý počet těch, kteří mně rozumějí a následují mne. Veliký je počet ztracených, těch, kteří ještě nepoznaly pravdu v mém Synu. Proto, apoštolové moji, modlete se a působte. Přinášejte světlo a neztrácejte naději. Já jsem s vámi. Zvláštním způsobem s vašimi pastýři. Mateřským srdcem je miluji a chráním, protože oni vás vedou k ráji, který vám můj Syn slíbil. Děkuji vám.
 
Přeloženo ze lživé satanštiny:
„Svedené děti! Já, váš otec lži, s vámi jsem pro vaše životní zlo, pro vaše modlářské potřeby a pro vaši osobní stagnaci. Nebeský Otec vám dal svobodu, abyste samy rozhodly a samy poznaly. Já vás chci této svobody zbavit a obrátit ji proti vám. Chci vám být otcem lži, učitelem lží, abyste v prázdnotě Bohu uzavřeného srdce poznaly nesmírné citové opojení ve spojení se mnou a taky tmu, které z opojení poblouzněné duše vychází a rozbíjí světlo pravdy, světlo, které přináší naději. Já, děti moje, rozumím vašim bolestem a trápení, vždyť vám je způsobuji. Kdo by vám rozuměl lépe než já Satan. A vy, děti moje? Je velký počet těch, kteří mně rozumějí a následují mne. Veliký je počet spasených, těch, kteří ještě nepoznaly moji vlastní pravdu v mém rouhání vůči Bohu. Proto, zatracenci moji, modlete se k mým modlám a působte. Přinášejte temnotu ducha a neztrácejte naději. Já jsem s vámi. Zvláštním způsobem s vašimi pastýři, vlky v rouše beránčím. Satanským srdcem je miluji a chráním, protože oni vás vedou do pekel, který vám můj pozemský antikrist slíbil. Děkuji vám. Re: Já jsem Maria? (Skóre: 1)
Vložil: Bumerang v Neděle, 04. květen 2014 @ 18:05:09 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
http://www.medjugorje.ws/index.php?enc=UTF-8&run=view&first=-1&mod=ar&find=jsem+maria&sec=messages&lan=cs&findmode=aa&highlight=1&count=30
Re: Já jsem Maria? (Skóre: 1)
Vložil: martino v Sobota, 03. květen 2014 @ 15:14:03 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vy, kteří zde s nenávistí a zlobou se vysmíváte Matce Spasitele, si neuvědomujete jednu závažnou skutečnost. Spasitel nenechá nikdy bez trestu plivání na jeho Matku. Každý exorcista potvrdí, že lidé, kteří propadli Satanovi, poplivají a pošlapou Kříž, ale ještě se nestalo, že by nějaký posedlý plival na obraz jeho Matky. Poblouznění fanatici zde však spřádají své boje proti Matce Spasitele, což znamená, že si koledují o “výprask“ od Spasitele.

Nebo se domnívají, že obdrží “odměnu“? Pokud je sama Matka Spasitele svojí přímluvou nezachrání, nepřál bych si být na jejich místě.
Re: Já jsem Maria? (Skóre: 1)
Vložil: unshaken v Sobota, 03. květen 2014 @ 16:44:21 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Fenomén zázraků a zjevení vrtá hlavou nejednomu jejich odpůrci. Proč se vůbec vyskytují, proč při nich dochází k zázračným uzdravením, ačkoliv z obecného biblického pohledu se jedná o jasné modlářství?

Slyšel jsem jedno perfektně padnoucí vysvětlení: "To šelma připravuje svůj lid na svou vládu. Aby mu ty zázraky nepřipadaly zvláštní a dokonce je omylem nepovažoval za zázraky Kristovy."

V tom je to vysvětlení: Nikoliv zázraky Kristovy, ale zázraky šelmy. Je jedno, jaká si dá jména. Hlavně, že to není Bůh, resp. Kristus.

[Zjevení Janovo 13:13-15] A (šelma) činí veliká znamení, dokonce i oheň z nebe nechá před zraky lidí sestoupit na zem. Bylo jí dáno dělat znamení ke cti první šelmy a svádět jimi obyvatele země; rozkazuje obyvatelům země, aby postavili sochu té šelmě, která byla smrtelně zraněna mečem, a přece zůstala naživu. Je jí dáno, aby do sochy té šelmy vdechla život, takže ta socha mluvila a vydala rozkaz, že zemřou všichni, kdo před ní nepokleknou.
Re: Já jsem Maria? (Skóre: 1)
Vložil: BohemianAnonymus v Sobota, 03. květen 2014 @ 09:20:55 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nechť mají římští katolíci svoji Královnu míru! Pokud o mne jde, bohatě mi postačí Kníže pokoje! Iz. 9:6! 
BARe: Já jsem Maria? (Skóre: 1)
Vložil: hirali (hirali@seznam.cz) v Pátek, 02. květen 2014 @ 23:39:04 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Už je to delší dobu co jsem četl poselství z medžugoje. Ale pamatuji si že jazyk jakým jsou ta poselství dávaná je uplně jiný než jazyk Bible, to mě hned zarazilo. Když srovnám nějakého proroka jak se vyjadřuje jaká slova používá atd  takzvaná marie z medžugoje  používá uplně jiný jazyk. A to mohu srovnat ne s jedním Biblickým prorokem ale se všemi pokud je přečtu celý. Už to mi říká že to nemůže být od Boha!!!
AmenRe: Já jsem Maria? (Skóre: 1)
Vložil: ssns v Pátek, 02. květen 2014 @ 20:16:42 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Anděl světla nemůže říct- jsem Maria. O jméně nelze lhát. Jméno má duchovní obsah, to je mnohem víc než si lidé běžně myslí. 

To je nesmysl. Máme snad věřit všem zjevením, která použijí jméno tak, jak autor navrhuje? Co třeba zjevení v Laus?  François Grimaud vyšetřoval to, co o zjeveních říkala Benoîte Rencurel a zarazilo ho, že vizionářka se té "paní" ani nezeptala, kdo vlastně je. A tak Benoîte 29. srpna 1664 oslovila tu "paní" a položila ji otázku:"Má drahá paní, pro mě i zdejší lidi je těžké zjistit, kdo jsi. Mohla bys být matkou naše dobrého Boha? Buď prosím tak laskavá a řekni mi, kdo jsi, abychom mohli postavit kapli ke tvé oslavě." A odpověď té paní? Inu:"Já jsem Marie, matka Ježíše." 

Anděl světla nemůže říct: Já jsem Maria.

Tak buď v Laus byl anděl světla, který může něco, co podle autora nemůže, nebo tam byla skutečná Marie, matka Ježíše. Z dalších promluv (či poselství) je pak naprosto jisté, za kterou Marii a matku kterého Ježíše se to zjevení vydávalo.

Dobře vím o čem píšu.

Nevíš. Např. 26. 6. 1981 (třetí zjevení) se ta "paní" představila jako: "Já jsem blahoslavená Pana Marie." To moc nesouhlasí s tvým tvrzením, že :"Za mnoho let se zjevení v Medjugorje nikdy nepředstavilo jako Maria." A to prosím patřím k odpůrcům Medžugorje, což ale neznamená, že si o tom budu vzmýšlet.
Re: Já jsem Maria? (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Čtvrtek, 15. květen 2014 @ 11:55:51 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Svatý Mikaeli archanděli, braň nás v boji. Proti zlobě a úkladům ďáblovým, budiž nám záštitou. Nech ať Bůh přikáže jemu, pokorně prosíme, Ty pak, kníže vojska nebeského, satana a jiné duchy zlé, kteří ke zkáze duší světem obcházejí Božskou mocí do pekla svrhni. Amen.
Maria, královno svatých andělů, oroduj za nás.
Téhle staré modlitbě se také říká malý exorcismus, který může použít kdokoliv, když se setká s něčím co je hodně zlé.  Na tohle nemusí být kněz a nemusí mít pověření místně příslušného biskupa.  Může jej používat ještě dřív než přijme křest. Když třeba uvidíme na ulici nějakého satanistu, když uslyšíme zlou zprávu o válce nebo o podpoře sodomie a pedofilie, o vraždění dětí a starců. Když je někdo křivě obviněn. Ať už je to kněz, Církev nebo kterýkoliv člověk. Když jsme v ohrožení a pokušení, my nebo naši blízcí. Když se někdo rouhá naší Matce Panně Marii. Její jméno nemůže vyslovit žádný démon. Vždycky používají opisy a svoji nenávist musí realizovat prostřednictvím lidí.

Tuhletu modlitbu se často modlíme společně po mši, než odejdeme. Abychom vstřebali doznívající milosti a Boží dary a nenechali je ležet ladem. Měli bychom se jí modlit nejenom na ochranu ale i za ty  satanisty, vrahy nebo rouhače kteří nás k této reakci inspirovali. Za naše nepřátele a měli bychom si přitom uvědomovat že nejsme lepší než oni. Že i my jsme zlí, vlažní a pyšní.  Urážíme a zraňujeme Boha i naši nejsvětější Matku každým svým hříchem  . Myšlenkou, slovem i skutkem a nekonáme co máme konat. Přestože naše hřivny jsou neporovnatelně větší a výnos by tomu měl odpovídat.

Můžeme jí také přiřadit třeba k ranní a večerní modlitbě každého dne. Nebo k modlitbě Anděl Páně, kterou se modlíme společně se Svatým otcem každé poledne.
Stránka vygenerována za: 1.43 sekundy