Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Drahoslav.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 4, článků celkem: 16084, komentáře < 7 dní: 156, komentářů celkem: 389882, adminů: 60, uživatelů: 5030  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 35 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Informace z jednání VV BJB dne 22. listopadu 2021
·Seznam vypuštìných novozákonních veršù v Pøekladu Nového svìta
·Pastoral brothers – kde konèí vtipnost?
·Ekumenická rada církví si zvolila nové pøedsednictvo na pøíští dva roky
·Rozbuška a další mutace covidu-19
·Významný køesťanský genetik je frustrovaný z postoje evangelikálù k oèkování
·Vlivný Jižní baptista Robert Jeffress odmítl náboženské argumenty proti oèkování
·5 pilíøù konzervativního evangelikálního kalvinismu nesluèitelných s láskou
·Skrytì
·Pastoral Brothers

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
106906796
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Šmejd co studoval ve Vatikánu
Vloženo Pátek, 02. květen 2014 @ 14:48:56 CEST Vložil: Olda

Katolicismus poslal Nepřihlášený

http://pravednes.cz/TvrdonErik.profil

Další zločinec mezi českým katolickým kněžstvem. Další odhalený vlk v rouše beránčím. Kolik jich skutečně je? Víme jen to se provalilo, nebo je toho mnohem víc? Nyní naběhne klasický ututlávací scénář. Někdo chce chudáka kněze poškodit, je to útok na jeho osobu, útok na ŘKC, zpochybní se vyšetřovací metody, důkazní materiál se ztratí, postupně se ztratí všechny informace i z internetu, zločinný kněz bude od svých katolických soudruhů "přísně potrestán" tak, že ho uklidí z pohledu veřejnosti někam do ústraní. Jen co ho vyrvou ze "spárů" justice. Už to zde jednou bylo:Další zločinec mezi českým katolickým kněžstvem. Kolik z nich žije dvojí život? Jeden život při modloslužebné šarádě v kostele a druhý někde jinde? A zase nikdo nic neví. "Takový to byl hodný člověk ten náš pan farář" Skvělá ukázka toho, jak je ctěné katolictvo povětšinou zpitomělé modloslužbou, nerozpozná, koho že to má vlastně před sebou. Aneb jak zločinec kázal a podával "Krista"! Ale co. I v takovém případě je dle stanov ŘKC vše OK. Sebevětší hřích římského kněze kvalitu poskytovaných svátostí nijak nepoškozuje. Jenom ta pravda Ducha vezme poněkud za své, což!? Hlavně když modloslužebné "svátosti" dál svazují svobodu lidského ducha, a jedou sériově dál jak na běžícím pásu. A nač je potom vůbec římské kněžství, když může svátosti právoplatně poskytovat klidně i zločinec? Apoštolové se z toho musí obracet v hrobě..

Modloslužebná šaráda ŘKC používá hodně psychologických praktik, které jsou obdobné jako na předváděčkách u Šmejdů. Jenom jsou tyto praktiky mnohem lépe zabalené, propracované a dlouhodobé. Nakonec z vás vytáhnou peníze v dobrovolném daru, a přitom se vůbec neštítí přijímat dary od starých nemocných lidí, kteří si tak vykupují svoji duši, nebo přijímat velké finanční částky od náboženských fanatiků, které následně hmotně poškozují rodinu. Všechen majetek, polnosti, objekty získává ŘKC většinou dobrovolným darem od nábožensky zpitomělých lidí, které psychologicky manipuluje již od dětství. Všechna ta katolická misal modloshow je jedna velká šmejdovská předváděčka, která z lidí pomalu vysává jejich majetky. Šmejdi na to mají pouze jeden den, ŘKC na to má celý jeden katolický život! Nemylte se, ŘKC vám nevezme váš dům jako nějaká sekta, ale vezme si všechno ostatní co jí nabídnete. Vezme si všechno a milostivě vám to ponechá k doživotnímu užívání! Příjme vaše pozemky, milionové dary, vaše děti co svých řad. Nabídněte, uvidíte. Neodmítnou! Na původ majetku se ptát nebudou. Nakonec vás zpracují tak, že jim vše dobrovolně vydáte a ještě z toho budete mít samospasitelný pocit.

Ano, katolíku, to vše se týká tebe a tvé budoucnosti. Nikdo nemá moc tě zatratit- pokud to ovšem neučiníš ty sám dobrovolně. Pokud se dobrovolně ty sám nevzdáš všeho, co ti milující Bůh Otec ke tvé spáse poskytuje. Spásu poskytuje Bůh Otec přímo tobě a zcela zdarma, bez lidských prostředníků, lidských organizací! Bůh spásu poskytuje přímo tobě v Kristu našem spasiteli! Kapišto? On-line! A ty raději dobrovolně místo odpuštění od Boha- přijímáš odpuštění od člověka! Místo křtu- máš pouze obřad! Místo seslání Ducha- máš slib od nevěstky, že Duch snad jednou k tobě přijde! Místo víry- máš nevíru ve vše co je od Boha! Místo víry jako překrásného duchovního vztahu ke Kristu ve svém srdci- máš fanaticko náboženské přesvědčení! Místo božího pokoje v duši- máš neustálou nejistotu! Místo bytostného Krista- máš chlebomodlu! Místo pravdy Ducha- máš papežský věroučný diktát, navíc pod trestem tvé automatické exkomunikace! Místo příkazu samotného Boha Otce který svým hlasem zahřměl z nebes TOHO POSLOUCHEJTE! (Krista)- posloucháš antikrista papeže! Místo božího slova- máš katechismus! Místo apoštolů- máš katolické posloupnické pohlaváry, často zločince. Místo prostředníka Krista- máš prostřednici Marii! Místo božího zjevení pravdy ve svém duchu- máš modloshow, korunované sochy, svěcené obrazy, které ohlupují tvou duši! Místo stálé přítomnosti Krista ve svém srdci- máš prázdnotu modloslužby. Místo k živému Bohu se modlíš za přímluvu k mrtvým lidem! A výsledkem všeho je, že věříš stejně jako pohan v posmrtný život před vlastním vzkříšením všech mrtvých. Nač je ti potom vlastně Kristus, který nás v poslední den vzkřísí k životu? Nestačí ti nakonec ke spáse pouze ta tvoje církevní nevěstka, která se za tvoji spásu zaručuje za podmínky, že se všeho co ti Bůh Otec poskytuje ke spáse, že všeho toho se ty sám dobrovolně vzdáš ve prospěch své církevní nevěstky a oddáš se jí absolutní poslušností ve všech věcech víry?! Ještě ti to fakt stále nedošlo?!

No není ti ani trochu divné, že ta tvoje církevní nevěstka chce aby jsi se všeho co pochází od Boha Otce darované jen tobě- vzdal dobrovolně? Napadlo tě někdy proč? Ne? Nejde zde náhodou "jen" o tvoji duši? Všiml jsi si jak se ta tvoje římská nevěstka rozzuří, když svobodu svého ducha zaměříš k Duchu božímu?! Všiml jsi si, jak se rozzuříš ty sám, který jsi prodchnutý duchem Antikrista vůči lidem hlásající slovo boží v pravdě Ducha?!

A tak tomu bylo v minulosti u ŘKC vždy. Ohlupující modloslužebná šaráda s cílem zatratit duši za dobrovolného užití svobody vlastního ducha, peníze, moc, majetky a lesk zlata všude kam se podíváte. Jakou jinou presentaci ostatně taky čekat od církevní nevěstky, oblečené v purpuru a šarlatu, pokryté zlatem, drahokamy, perlami. Sedící na šelmě, opojené mocí a krví obětí. Nevěstky, která v modloslužbě smilní s celým světem.
Jen jedna celosvětová instituce přesně splňuje všechna tato apokalyptická kritéria a splňuje je již po celá staletí! A nikomu to stále není divné?

Římská "církev" je ta nevěstka. Jen římská nevěstka dokáže svým oslnivým zjevem ošálit tvůj duchovní zrak natolik, že pravdu Ducha považuješ za nepřítele a oslnivě šálivý zjev římské nevěstky za církev Krista! Takový mocný klam nikdo jiný nedokáže! Jenom duch Antikrista!

V posledních staletích dostala ŘKC od světa řádně na frak za všechny své zločiny kterých se v minulosti dopustila, a utrpěla apokalyptickou smrtelnou ránu, ze které se žel od dob jejího komplotu s fašismem postupně vzpamatovává. Nyní jsme svědky toho jak opět zesiluje její světská moc a hrabivost, což je úplně stejný projev jako v její minulosti. Poslední pronásledování kristovců od římské nevěstky je přede dveřmi. Započne až se celosvětové završí největší zatracující dílo všech dob- ekumenismus! Ekumenismus není totiž ničím jiným, než stavbou Nového Babylonu, tedy Babylonské věže, jejíž základy jsou ekumenicky položeny v Římě. O tom jak dopadla tato věž víme, Bůh ji zbořil. Nová Babylonská věž bude rozmetaná a svržená ještě z větší prudkostí tak, jako když svrhne kámen do moře. Taková je perspektiva ekumenismu, perspektiva Velkého Babylonu, Říma, města na sedmi pahorcích.

Ale vraťme se ke katolikům nepříjemným otázkám ohledně zločinných římských kněží.

Zločinnost římského kněze velmi poškozuje kněžský duchovní stav, bezesporu, že. Tak proč?!
Nyní pár otázek na které žádný katolík v pravdě nikdy neodpovídá.

1) Proč ŘKC netrvá na přísnějším potrestání než podle světského práva? Místo toho svého úchylného soudruha před světem chrání, ponechá si ho ve svých řadách a uklidí ho někam do ústraní!

2) Proč ŘKC neumožní vznik nezávislých vyšetřovacích komisí a ustanovuje komise pouze svoje? Je toho snad mnohem víc, co by se mohlo provalit? Jak by to asi vypadalo, kdyby fašisti vyšetřovali zločiny v koncentrácích? Stejně jako když katolíci vyšetřují zločiny katolíků!

3) Jakou váhu má veřejné prohlášení o nulové toleranci vůči kněžské pedofilii od lidí co vzápětí zločiny pedofilů bagatelizují a kryjí? Vůbec žádnou!

4) Proč ŘKC místo pranýřování kněžských zločinců ve vlastních řadách, a pohnání je k jejich trestní odpovědnosti, raději v tichosti vyplácí miliardové odškodnění obětem? Protože ŘKC nejde o Ducha pravdy, velké problémy řeší jako každá běžná mocenská organizace penězi ve stylu "zacpěte jim hubu, nebo je jich nějak zbavte a třeba je i upalte"!

A katolický argument na tohle vše? Tipnu si. Klasika. Rozběsnění, špinění, pomlouvání, zatracování, urážky- po ovoci poznáte je, že!? Pravdu Ducha u nich však nenajdete. Pravdu Ducha, pravdu od Boha, která by je mohla vysvobodit ze zajetí římské nevěstky. Pravdu Ducha kterého nám všem Kristus seslal, abychom Ho mohli v této pravdě přijmout do svých srdcí a být navěky s Ním.
Chvála Kristu.

MVII


"Šmejd co studoval ve Vatikánu" | Přihlásit/Vytvořit účet | 7 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Šmejd co studoval ve Vatikánu (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Sobota, 03. květen 2014 @ 21:55:07 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Článek končí větou Chvála Kristu. Pokud takhle hovoří a jedná Kristus, pak jsme v zajetí zla. To není chvála, ale válka, nenávist…Tón článku je nepřátelský. Katolická církev má svoje chyby a nedostatky, ale tohle má každá církev. Zlo je všude a v každé církvi. Pokud takhle nepřátelsky mají mezi sebou jednat křesťané, pak k čemu je jim víra v Ježíše.

To je jen druh štvaní a to uměli i fašisté!!!!!

Nejde výtky vůči jiné církvi vyjádřit jinak???
Re: Šmejd co studoval ve Vatikánu (Skóre: 1)
Vložil: martino v Sobota, 03. květen 2014 @ 15:34:18 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Autor MVII se snaží marně. Jeho jméno je již zapsáno v knize sluhů Satana a nepřátel Boha. Jak takový pomatenec ze své vůle může skončit?Re: Šmejd co studoval ve Vatikánu (Skóre: 1)
Vložil: mimu v Sobota, 03. květen 2014 @ 06:03:19 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nějak mi uniká, co má společného zášť vůči katolíkům, prošpikovaná texty bulváru, s Duchem svatým a chválou Krista. Pedofilie je zneužitím bezbranných, v podání kněží o to hnusnější, že se jí dopouští ti, kteří by měli být vzorem křesťanského jednání. Článek však více vypovídá o nitru pisatele, než o problémech s pedofilií v církvi římskokatolické.Re: Šmejd co studoval ve Vatikánu (Skóre: 1)
Vložil: hirali (hirali@seznam.cz) v Pátek, 02. květen 2014 @ 23:31:25 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Od doby co jsem pochopil co je to papežství mě už tyhle věci nepřekvapují a možná se dozvíme ještě mnohém horší věci o kterých se nám dnes ani nesní!!!Re: Šmejd co studoval ve Vatikánu (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Čtvrtek, 15. květen 2014 @ 13:16:31 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Zkusme si představit že by někdo něco takového napsal o našem biologickém příbuzném. O našem milovaném otci nebo matce. O našem sourozenci a nebo dítěti. O člověku se kterým jsme v každodenním styku, důvěrně ho známe a vážíme si ho. Stejným tónem jako je napsáno tohle. Kdyby ještě navíc tvrdil a nebo naznačoval že by se mělo příbuzenství zrušit a zakázat. Že by měl děti raději uměle vyrábět a vychovávat vztah, protože každý příbuzný je zloduch, pokrytec a pedofil.

Věřili bychom  tomu a nebo ne ? Připadalo by nám to jako dobrý nápad ?

A jak bychom se k tomu postavili kdyby na tom bylo přeci jenom něco pravdy ? Zapřeli bychom svoje rodiče, děti nebo sourozence ? Prokleli bychom je a přáli jim peklo, říkali bychom že nás nikdo nesplodil a neporodil ?

Kněz jako duchovní otec je pro každého z nás ještě důležitější než biologický příbuzný a jeho otcovství je zakotveno přímo v otcovství Otcově. Viz všechny případy popsané v dopisech a skutcích apoštolů.  Bez ohledu na to jak moc je sám hříšný a nebo ne.  Co posvětí je posvěceno, co odpustí je odpuštěno. Svázáno a rozvázáno. I tohle platí od prvopočátku. Nikde není psáno že by oběť  za hřích nebo za smír nebyla platná.  Ani když jí Bohu předával kněz popsaný jako velice nehodný.  I když jí zpronevěřil pro sebe a svedl k hříchu celý Izrael, jako to dělali synové Elího.  Učitelea vychovatele  proroka Samuela. Veřejně a za bílého dne. Před očima všech. Že by byla v závislosti na bezúhonném životě obětníka lepší a nebo horší. Dokonce i takový kněz který Církev opustil a nebo byl exkomunikován může vysluhovat svátosti. V případě nebezpečí smrti.

Modleme se za tohoto otce a za tento případ. Za všechny lidi kterých se to jakýmkoliv způsobem týká. A zejména nepříčítejme nikomu za vinu  něco co nespáchal. Ty články nepsali policisté a neporušili presumpci neviny. Postupují (snad) standardním způsobem.

Vhodným přímluvcem za všechny kněze je mimo jiné svatý  Petr a  svatá Terezička. Svatý Jan Pavel II. .  Za křivě nařčené svatý Atanáš. Který byl z nejrůznějších zvrhlostí křivě nařčen ariány.

 

Držme se Církve a Ekumeny. I kdyby naše duše byla od hříchu temnější než noc, rudější než krev, ponížená a páchnoucí. Vzývejme Kristovo Milosrdenství a choďme si ke zpovědi alespoň pro částečné rozhřešení. Když nám překáží hřích v přijetí Eucharistie. Přistupme k přijímání společně s ostatními a položme si prst na ústa, když na nás přijde řada. Aby kněz viděl že nemůžeme přijmout Tělo a Krev našeho Pána a aby nám alespoň požehnal znamením svatého kříže. Nestyďme se ukázat svou slabost a hřích, to že máme potíže. Knězi ani svým blízkým z farní rodiny. Aby se za nás mohli modlit a podržet nás. Modleme se za ně a pomáhejme jim, neříkejme to na začátku mše jenom tak.
Stránka vygenerována za: 0.19 sekundy