Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Vavřinec.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 0, článků celkem: 16185, komentáře < 7 dní: 229, komentářů celkem: 397007, adminů: 60, uživatelů: 5076  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 230 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
108978249
přístupů od 17. 10. 2001

Mladým: Hormonální antikoncepce.
Vloženo Středa, 19. listopad 2014 @ 21:28:56 CET Vložil: Tomas

Partnerství poslal Myslivec

Před mnoha roky jsem se od několika žen dozvěděl, že jim hormonální antikoncepce znemožnila správný výběr životního partnera. Žena jejíž organismus jede na syntetických hormonech má svou feromonální oblast vnímání značně vyšinutou. Dnes se hormonální antikoncepece pere do děvčat od 15 let, a tyto děvčata si pod vlivem syntetického hormonálního oblbováku špatně vyberou životního partnera. Výsledkem je nepřekonatelný odpor k partnerovi po vysazení antikoncepce. Jenže to už je dítě na cestě, nebo na světě. Na krabičkách a hormonální antikoncepcí by mělo jako na cigaretách stát černé varovaní. NEUŽÍVEJTE PŘI VÝBĚRU ŽIVOTNÍHO PARTNERA!

Velmi vzácně se objevují tyto opatrné zprávy, které se problému dotýkají jen okrajově. To aby mocné farmaceutické lobby nepoškodily miliardové zisky. Hormonální antikoncepce je ďábelský vynález. Činí lidi neschopnými založit šťastnou rodinu za pomocí přirozené biochemie. Estrogen je v přírodě neodbouratelný hormon, kterým je zamořená voda, kvůli čemuž vodní tvorové za život mění své pohlaví ze samčího na samičí. To je známkou toho, že třetina vod zhořkla. A co teprve dělá odpadní hormon estrogen s lidmi? Není to právě táto látka která má na svědomí zvyšující se počet sexuálních úchylů? Stačí se podívat na mladé muže při tělocviku někde ve škole. Každý třetí má prsa jako žena. To byla před 40 lety velká vzácnost. Dnes je toto zcela běžné. 
Syntetický hormon estrogen by se měl s okamžitou platností zakázat vyrábět a užívat!!


"Hormonální antikoncepce." | Přihlásit/Vytvořit účet | 5 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Hormonální antikoncepce. (Skóre: 1)
Vložil: oko v Čtvrtek, 20. listopad 2014 @ 06:35:54 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Málokdo si dneska uvědomuje tu obrovskou masovost v nasazení hormonálních antikoncepčních prostředků.
Je to pro farmaceutické firmy opravdu nesmírně výhodný byznys.

A jelikož je pak lidským vyměšováním těmito syntetickými estrogeny zamořeno celé naše životní prostředí a beze změny se zpětně dostávají do potravinového řetězce i u mužů, jaký div, že plodnost u dnešních mužů klesá řadou geometrickou?
Jen za posledních necelých čtyřicet let klesla u současné generace mladých mužů životnost spermií o 60%!

Zanedlouho nastane situace, kdy bude už většina mužů sterilními a nebude důvod brát hormonální antikoncepci.

Vážení, naše civilizace vymírá rychlým tempem.Re: Hormonální antikoncepce. (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Čtvrtek, 20. listopad 2014 @ 10:08:48 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tenhleten novinový článek jsem četl a připadá mi poněkud tragikomický. Představa že by ženy očmuchávaly svoje partnery a hormonální antikoncepce jim to znesnadňovala. Skutečnost je spíš taková že žijeme mimomanželským sexuálním životem a střídáme partnery tak dlouho až ztratíme čich vlivem pokročilého věku a neseženeme žádného partnera. Kterého už pak často ani nehledáme. Nebo bereme kohokoliv kdo je k tomu ještě ochotný. Za mnohem závažnější než přenos hormonů cestou pitné vody považuji přímý přenos matkou která užívala antikoncepci po dlouhá léta. Plus přenos všech možných chorob, dědičného hříchu a degenerací od obou rodičů. Dalším zdrojem je maso zvířat která byla krmena hormony pro rychlý růst. Pokud žena žije od patnácti let až dejme tomu do čtyřiceti v simulovaném počátečním těhotenství a vystřídá několik partnerů tak pak může mít logicky chronický odpor k jakémukoliv partnerovi a sexuálnímu styku. Stejně jako k mateřství, když se má poprvé starat o dítě a domácnost ve věku kdy by mohla být babičkou, nebo mít děti alespoň ve škole.Re: Hormonální antikoncepce. (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Čtvrtek, 20. listopad 2014 @ 10:59:46 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Životní partneři a partnerky se v dobách našich předků obvykle vybírali srdcem i rozumem. Podle vztahu k Bohu, k církvi a k lidem, k rodině a k práci. Která hrála spolu s majetkem důležitou roli zejména v dobách kdy se povolání dědilo z rodičů na děti, které k němu byly vychovávány od chvíle kdy se narodily a byly pokřtěny a kdy bylo povinností rodiny každého člena zabezpečit ve stáří a vybavit do života. Proto si většinou bral pokud možno mlynář dceru mlynáře a kovář kováře. Aby měl pomoc sobě rovnou v živnosti a v životě. S výběrem vhodného protějšku pomáhali i rodiče a kmotři. To jaký má kdo vztah k dětem se dalo poznat dost snadno, když každý pomáhal vychovat hromadu sourozenců a staral se o ně. Vzájemné očichávání před svatbou nebylo zvykem.
Řekl bych že se přinejmenším něco z tohoto zachovalo i mezi současnými křesťany.
Nejlepší je svěřit výběr svého partnera do rukou Božích.
Například takto :

Modlitba za dobrou volbu manžela, manželky


Bože, nebeský Otče, ty víš, že se snažím najít své místo v životě. Jestliže mě voláš do manželství, prosím tě: osvěť mě, abych rozvážně usuzoval a správně se rozhodoval. Ať nehledím na krásu, na bohatství nebo na jiné hmotné výhody. Ať raději přihlížím ke zdraví duše i těla, ale především ať hledám oddanost Bohu a ušlechtilost srdce. Nedopusť, aby v mém budoucím manželství byla ohrožena moje víra a spása mých dětí. Bože, žehnej nám dvěma, i když se snad ještě neznáme. Přeješ-li si, abychom jednou byli svoji, veď nás už nyní po svých cestách.Modlitba snoubenců


Otče, máme se navzájem rádi. Připravujeme se, abychom si udělili svátost manželství. Děkujeme ti, že jsi nás stvořil jednoho pro druhého a dal nám, abychom se našli. Dej nám, ať vzájemně a pravdivě poznáváme své přednosti a oceňujeme je, ale ať poznáme i své nedostatky a vyrovnáváme se s nimi. Ať se zodpovědně rozhodneme, zda se chceme jeden druhému darovat a jeden druhého přijímat po celý život. Dej nám dar sebeovládání, ať dojdeme k manželství v čistotě.


Modlitba manželů 


Bože, ustanovil jsi manželství, abychom jím udržovali život lidského pokolení, vzájemně si pomáhali a radovali se ze své lásky. Prosíme tě tedy, ať spolu opravdu žijeme v lásce, v trpělivosti a pokoji a zachováme si věrnost. Posiluj nás, abychom své děti vychovali ve víře a v kázni a aby jim byl náš manželský vztah dobrým příkladem pro život. Pomáhej nám snášet trpělivě nesnáze života. Žehnej našim úmyslům a pracím. Pomáhej nám, ať ve všem dobrém i zlém stojíme při sobě a spolu kráčíme cestou k nebi.Tyto modlitby najdeme v našem Kancionálu.
Stránka vygenerována za: 0.13 sekundy