Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Vojtěch.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 15949, komentáře < 7 dní: 299, komentářů celkem: 380006, adminů: 60, uživatelů: 4956  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 99 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Prezident Jižních baptistù zveøejnil na Facebooku fotografii ze svého oèkování
·Beth Moore se omluvila za podporu teologie komplementarismu
·Nový zákon s poznámkami - pøeložil Petr Pavlíèek
·Poprvé v historii se hlásí k náboženské pøíslušnosti ménì než polovina Amerièann
·Kvùli pandemii se loni v katolické církvi konalo o ètvrtinu ménì køtù
·Velikonoèní sèítání lidu
·Informace z jednání Výkonné výboru BJB dne 17. bøezna 2021
·Prosba Sboru BJB v Praze - Církev XXI. století
·Televizní bohoslužba Bratrské jednoty baptistù 18.4.2021 na ÈT2
·Diáø za èasù korony

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
104429943
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: KONEC EU I USA?
Vloženo Pondělí, 08. červen 2015 @ 22:06:26 CEST Vložil: Tomas

Zamyšlení poslal BohemianAnonymusKdyž sleduji události, které se na nás dnes přímo valí, tak mě jímá úzkost i z již blízké budoucnosti. Kladu si v této souvislosti mnoho otázek, na které se pokouším odpovědět. Z mého pohledu to vypadá tak, že se USA snaží Evropu zničit. Páchá Evropa sebevraždu na objednávku USA???


Celá léta jsme byli přesvědčováni o tom, že USA se svými spojenci chtěly nastolit demokracii na Blízkém východě i v Africe. Proto byl pod vylhanou záminkou bombardován Irák a Sýrie, byla bombardována Lybie, nemluvě již o "humanitárním" bombardování Srbska. Kladu si otázku: Mohl mít vývoz demokracie pomocí bomb a raket vůbec naději na úspěch? A kdo o demokracii vůbec stál? Jak mohly tyto hrůzy rozsévat křesťanské státy??? A konečně: Proč nám křesťanům, to vůbec nevadilo???

Zcela souhlasím s tvrzením, že ten kdo bombardoval, by měl také přijmout běžence. Ale USA, které bombardovaly v Iráku, Sýrii a Lybii však žádné běžence nepřijímají a věší je na krk Evropě. 

Mám za to, že běženci byli do pohybu uvedeni záměrně; za lidmi prchajícími z oblasti bojů se objevují ekonomičtí uprchlíci, kteří jsou však médii vydáváni za oběti válečných hrůz. Dále se mluví jen o pomoci muslimským běžencům, zatímco křesťanští běženci jakoby neexistovali!!!

U nás v ČR existuje podle údajů tisku asi 100. 000 lidí pod hranicí chudoby. Tak tyto lidi hodíme přes palubu a o imigranty se budeme starat? Mají se imigranti u nás mít lépe, než naši chudí??? Kde to jsme???!!!

Sám fakt, že příliv imigrantů nebyl zastaven ani ve chvíli, kdy už bylo každému jasné, že je Evropa nestačí absorbovat pak znamená, že je ve hře něco vyššího, velmi temného, s čím politici EU spolupracují - tedy prosazují záměry někoho, kdo zůstává v pozadí, zatímco zájem lidí, kteří je zvolili je jim naprosto lhostejný. Jak jsem v předchozím komentáři napsal: To, že vlády EU vypustily na své občany hordy imigrantů, je zločin. Stejně tak i to, že je před těmito lidmi nechrání. 

Dnes hordy imigrantů terorizují Itálii a zítra budou terorizovat i nás. Navezou se do našich chat, či víkendových chalup, pak přijdou na řadu byty seniorů a posléze přijdeme o střechu nad hlavou i my. Žijeme v úžasném dějinném přelomu, kdy bude křesťanská orientace Evropy definitivně přepsána na muslimskou - i vzhledem k vysoké porodnosti muslimů. Je to katastrofa srovnatelná s pádem římského impéria, nebo stěhováním národů

K tématu: 

STĚHOVÁNÍ NÁRODŮ

Tito muslimští imigranti pak nutně vyvolají v EU, tedy i u nás, protižidovské pogromy, které budou mít za následek exodus Židů do Izraele, ve kterém si ale moc nepolepší, protože Bůh má na Izrael přísnější měřítka (Ř. 2:9-11), i když na druhé straně nikomu nestraní. Izrael dostal od Spasitelovy smrti v r. 30 až do vyvrácení Jeruzaléma Titem v r. 70 stejnou 40-letou lhůtu jako Amorejští, během níž Izrael bloudil po poušti. (1M. 15:16; Joz. 5:6).

Viz např: 

KOMU PATŘÍ ZEMĚ IZRAEL? ČÁST 1.    Část VII.
 
Ale kdo má zájem na tom, aby Židé odešli? A co se bude dít potom - až bude EU "Judenrein"??? Pak se spustí čelisti lisu, mezi nimiž zůstaneme!!! Bude pak následovat válka islamizované Evropy proti Izraeli (Ez. 38; 39) - viz link výše?  Pokus znovu zavést u nás odvody (i pro ženy) pak znamená, že i my budeme kýmsi použiti v jeho mocenské hře - tedy že časy našeho pokojného žití se pomalu chýlí ke konci. 

Otázka sankcí proti Rusku:

Komu vůbec slouží? Zatímco EU zavedla sebezničující sankce vůči Rusku, objem obchodní výměny Ruska s USA (za zády Evropy) roste!!! Ukončení sankcí je jasně proti zájmům USA, kterým je EU naprosto lhostejné. I smlouva TTIP je jasně proti zájmům EU. EU se čím dále, tím více jeví oproti USA jako méněcenný partner. 

Současný problém římskokatolické církve

Nyní muslimové dobyli Řím, což Evropanům už dlouho slibovali. Jde zcela o novou situaci: Dovolí muslimové pronést papeži své požehnání "Urbi et orbi"??? A pokud ano, jak asi toto požehnání bude vypadat? Nyní je již jasné, že římský katolicismus v soutěži s islámem neobstál a bude zřejmě nucen v zájmu svého zachování, se s islámem dohodnout - anebo s ním splynout. O tom jsem psal např. zde: 


Kde je příčina, nebo příčiny této katastrofy? Mám za to, že prvotní příčinou je odpadnutí Evropy od Krista. A spouštěčem, jakousi poslední kapkou, která odstartovala tyto události bylo rouhavé show světových náboženství v Assisi v r. 1986, které uvedlo do pohybu síly zla, které se pak projevily agresí do Iráku (2003-11) a Lybie (2011), což uvedlo do pohybu masy běženců, kterým EU jsoucí již v rozkladu není schopna čelit. Zdá se, že Bůh již od Evropy odstoupil a nastupují už Boží soudy. EU, podobně jako i USA budou zřejmě zničeny údery nikoli vnějšího nepřítele, ale kataklyzmatem občanské války, které je zničí. Velké říše zpravidla skončí zhroucením do sebe. 

K tématu: 

VŠEOBJÍMAJÍCÍ DUCH ASSISI

Vzdor uvedeným alarmujícím skutečnostem nás média stále straší Ruskem. Mám za to, že nás mají za úplné blbečky. Pan Putin situaci v EU jistě bedlivě sleduje, a proto ví, že nemusí hnout ani prstem, a EU se položí sama. Jemu jen stačí sedět se sklenkou dobrého vína v křesle a dění v EU pobaveně přihlížet. . . 

Čas hraje pro Rusko a Čínu, nikoli pro EU!!!

V současnosti mohu pozorovat krach vytvoření Nového světového řádu (NWO), když díky odporu Ruska a Číny je zatím svět multipolární - tedy zatím je kam utéci. Svět unipolární pak bude dobou Antikrista. Před touto dobou se setká Církev se Spasitelem v povětří (1Tes. 4:15-17).

K tématu: 

Poslední dnové lidstva. Část 1  Poslední dnové lidstva. Část 2


Kolo dějin

Kolo dějin je (nevím zda jen můj), obtížně popsatelný pomocný myšlenkový konstrukt. Mám za to, že existuje jakýsi počátek dějin, které mají pro lidstvo zvláštní důležitost - jakési kolo dějin, které se od určitého místa, Blízkého východu (byť s přestávkami), začíná točit na západ. První civilizace kromě rodiny Noémovy zahynuly v potopě. Pak se objevuje Sumer, z jehož města Ur pocházel Abrahám, který se vydal u Ur na západ do Cháran, později do Kanánu. Pak se na scéně objevuje Asýrie, Babylónie, Izrael, Egypt Řecko, Řím - a po jeho pádu v r. 476 pak křesťanská Evropa, EU, pak USA a nyní se kolo točí stále na západ do oblasti Dálného východu, kde je na nezadržitelném postupu Čína - aby se kolo dějin vrátilo do místa počátku svého pohybu a pak do Izraele, kde se definitivně zastaví a dějiny lidstva pak budou Bohem ukončeny. 

Dnes jsme svědky obrovského úpadku EU i USA a vzestupu nové světové mocnosti - Číny. Dějiny lidstva se pomalu chýlí ke konci. Mám za to, že budeme v nejbližší době procházet mnohými otřesy, ve kterých si můžeme a i máme stále připomínat slova apoštola Pavla:

Ř. 8:35 "Kdo nás odloučí od lásky Kristovy? Zarmoucení-li, aneb úzkost, neb protivenství? Zdali hlad, čili nahota? Zdali nebezpečenství, čili meč?"

Ř. 8:38,39 "Jist jsem zajisté, že ani smrt, ani život, ani andělé, ani knížatstvo, ani mocnosti, ani nastávající věci, ani budoucí, ani vysokost, ani hlubokost, ani kterékoli jiné stvoření, nebude nás moci odloučiti od lásky Boží, kteráž jest v Kristu Ježíši, Pánu našem."

BA 

"KONEC EU I USA?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 41 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Afrika bude spasena (Skóre: 1)
Vložil: Pastýř v Pondělí, 15. červen 2015 @ 22:59:42 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Afrika bude spasena, to tvrdil ještě nedávno Reinhard Bonnke. Avšak nedávno napsal, že Afrika už je spasena. Jak můžeme vidět, dokonce nám zřejmě začíná posílat i své misionáře. Je zde opravdu ještě někdo, kdo věří v pravdivost jeho vizí a autentičnost jeho kampaní?PastýřP. S. S tou válkou proti Izraeli bych to zatím neviděl tak černě. Ezechiel píše o nepříteli ze severu, ne ze západu.Re: KONEC EU I USA? (Skóre: 1)
Vložil: BohemianAnonymus v Sobota, 13. červen 2015 @ 01:08:06 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Na adrese:  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Cesky-emigrant-a-neefektivni-bezenec-z-Afriky-To-je-nekonecny-rozdil-Reziser-Adamec-vzkazuje-autorum-petic-za-prijimani-uprchliku-378716 [www.parlamentnilisty.cz] jsem našel tuto informaci, cituji:

Česká vláda již kvóty ze strany EU odmítla, jenže se začaly vyskytovat petice, které vyzývají premiéra Sobotku, aby ČR uprchlíky přijímala. Mezi signatáři patří třeba biskup Václav Malý. Podpořil byste takovou aktivitu?Jak snadné je napsat petici! Myslím, že tito lidé si zcela neuvědomují, že je nekonečný rozdíl mezi přijímáním a společenským využitím kvalifikované pracovní síly a zcela neefektivními běženci, kteří nic z toho, co naši společnost tvoří a reprezentuje, nesplňují.Konec citátuJak je vidět z příkladu Anglie, Francie, Švédska a jiných zemí, systém pomoci uprchlíkům na evropské půdě selhal. Vytvářením ghett, agresí proti domácímu obyvatelstvu tito uprchlíci jen dokazují, že nás považují za nepřátele a že nás nechtějí - neprojevují za záchranu žádnou vděčnost. Jsme jim dobří jen k tomu, abychom si je vydržovali. Pomáhat uprchlíkům v dosavadním stylu je nejen nesmyslné, ale i sebevražedné. Uprchlíkům je třeba pomáhat, ale tak, jak nastínil pan prezident Zeman. ČR nemá ani zákony, které by problém uprchlíků řešilyOdpor domácího obyvatelstva proti uprchlíkům je pochopitelný - nemá nic společného s rasismem, či náboženskou nesnášenlivostí - jde jen o prostý nefalšovaný strach. Jestliže církve vzdor negativním zkušenostem ze západní Evropy chtějí uprchlíkům pomáhat u nás, pak měly by stávající uprchlíky převzít a postarat se o ně. K tomu by znamenitě posloužily objekty získané v církevních restitucích - jistě existuje řada neužívaných far, kostelů, volný prostor v nejrůznějších sborových domech, uprázdněných bytů, apod. Církve zúčastněné v procesu samy deklarovaly, že majetek bude sloužit potřebným - a zde se naskýtá úžasná příležitost k jeho využití!!! Jedni druhých břemena neste . . . Zbývá jen doladit maličkost: Jak vyřešit situaci, kdy budou (podle zkušeností z Itálie a Německa) ubytovací zařízení demolována a vypálena - ale to už je detail.BARe: KONEC EU I USA? (Skóre: 1)
Vložil: BohemianAnonymus v Středa, 10. červen 2015 @ 19:33:30 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Situace je alarmující!!! Můžeme za to poděkovat nejen sami sobě, totiž těm z nás, kteří hlasovali pro vstup do EU i našim europoslancům, kteří hlasovali pro kvóty, ale i těm, kteří se hlasování zdrželi.

Proto nevolme ty strany, jejichž poslanci hlasovali pro kvóty, ani ty, jejichž poslanci se hlasování zbaběle zdrželi!

Dle projektu EUROMED má Evropa přijmout do roku 2050, 56-80 miliónů imigrantů!!!

Pramen:
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/projekt-euromedZáměrem je tedy islamizace Evropy, která nás zahubí. Pokud ji budeme akceptovat, pak vězme, že naše děti, či vnuky čeká válka proti Izraeli. Opravdu stojíme o to, aby naši potomci ruku v ruce s muslimy, jejich pány, šli bojovat proti Izraeli? Co je nám vůbec do toho???Je vůbec možné, aby evropská část NATO šla proti Izraeli, a vedoucí síla NATO - USA zůstaly mimo? Mám za to, že nikoli.Jediným řešením této situace je vystoupení z EU i NATO a uzavření národních hranic! Ano, způsobí to velké potíže, ale položme si otázku: Jsme skutečně takoví sobci, že jsou nám naše egypptské hrnce plné masa milejší, než naši potomci, které čeká jen strádání a krev - a to naší vinou???Konflikt NATO s IZRAELEM bude mít za následek zánik NATO - tedy EU i USA.
IZRAELI když se Izrael někdy v politice dopouští dle mého soudu i vyložených ohavností, pak za tyto sice zaplatí, avšak přežije - protože může počítat s Boží milostí a ochranou - nikoli však EU a USA!!!
EUUž i ministr kultury pan Daniel Herman, ač římský katolík, je proti bezbřehému přijímání migrantůPramen:http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ministr-Daniel-Herman-Evropo-vyres-muslimske-uprchliky-rikaji-nam-A-ja-se-ptam-Proc-je-neprijimaji-bohate-arabske-ropne-staty-Nemuzeme-bezbreze-otevrit-sve-brany-353844Útokem na Izrael bude porušena geopolitická rovnováha a po porážce euro-islámských vojsk v Izraeli (Ez. 38; 39), nebude pak Evropa schopna čelit expanzi Východu.Pramen: STĚHOVÁNÍ NÁRODŮ

EU údajně usiluje o politickou korektnost. Ale tato korektnost vůči přistěhovalcům je zároveň nekorektností vůči vlastním občanům. Mince má dvě strany!!!Proč je Saúdská Arábie schopna přijmout tvrdé protiteroristické zákony a EU nikoliv? Protože EU je na smrt nemocná - a směřuje neodvratně ke svému zániku
USAUSA je vnitřně extrémně nestabilní stát; vražda černošského občana vyvolá smršť nepokojů prakticky od oceánu k oceánu. Už můj tatínek říkal, že Dr. King zachránil USA před občanskou válkou a sebezničením. A to byly tyto nepokoje spontánní - ale co by se stalo, kdyby byly vyvolány uměle zpravodajskými službami a jimi řízeny? Dav je strašnou silou v rukou toho, kdo jej ovládá.Situaci ještě komplikuje fakt, že USA sedí doslova na sudu s prachem, o němž se pouze ví, že vybuchne, ale nikoli kdy. A proti tomu nelze dělat vůbec nic. Tímto sudem prachu je Yelowstone - supervulkán, po jehož erupci by byl život v Severní Americe nemožný. Pramen:http://zoom.iprima.cz/clanky/supervulkan-v-yellowstonu-kdyby-vybuchl-byl-to-konec-lidstvahttp://www.reflex.cz/clanek/veda/53530/kdy-vybuchne-supervulkan-ktery-znici-spojene-staty.htmlhttp://magazin.aktualne.cz/zkaza-jmenem-yellowstone-supervulkan-tavi-silnice/r~fa12adec0c1111e4973a0025900fea04/A právě erupce tohoto supervulkánu může být Božím soudem nad USA. Na internetu jsem dokonce našel odkaz svědčící o tom, že Rusko v případě jaderného konfliktu s USA uvažuje o jaderném úderu právě na tento supervulkán.Pramen:http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/utok-na-usa-zacne-u-sopky-v-yellowstone-rika-rusky-vojak/r~9951b8e2d90f11e4ad630025900fea04/Svět se řítí do záhuby; USA si nadělaly tolik nepřátel ve světě, že už je nedokáže zvládnout. Rusko, Čína a další státy už odmítají obchodovat s dolarem a přispívat tím na blahobyt USA. Jinými slovy: USA jdou je dnu - ale proč bychom měli jít ke dnu s ním???Ale milí přátelé, buďme klidní; pokud nás Pán nevytrhne, pak budeme všichni, já/ta/my/vy, katolíci i nekatolíci, Vatikán, či muslimští imigranti obětováni jako celopal na oltáři umírajících Spojených států amerických . . . BARe: KONEC EU I USA? (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Úterý, 09. červen 2015 @ 11:20:31 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tiež prevláda názor, že Rímska ríša skončila rokom 476 porážkou od Germánov.Nesúhlasím s týmto názorom z toho dôvodu, že už v roku /395 po Kristu / bola Rímska ríša rozdelená na dve časti podľa Nabuchodonozorovho obrazu: na západorímsku a východorímsku ríšu. Východorímska ríša bola porazená až v roku 1453 tureckým sultánom Mohamedom II.Rímska kultúra, myšlienka a administratíva pokračovala rímskou cirkvou, pápeži tejto cirkvi vládli niekoľko storočí tvrdou rukou celej západnej Európe,ktorej centrom sa stalo mesto Rím. Zakladajúca zmluva Európskeho hos. spoločenstva /EHS/ bola podpísaná v roku 1957 v Ríme. Podpísaním Európskej zmluvy v Portugalsku sa EU stala jedným z najmocnejších štátov tohto sveta. Keby Rímska ríša skončila rokom 476 po Kr. Nabuchodonozorov obraz by bol podvodom

Re: KONEC EU I USA? (Skóre: 1)
Vložil: Vacant v Úterý, 09. červen 2015 @ 14:14:45 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Pád pohanského Říma ti připadá jako katastrofa a přitom se odvoláváš na křesťanskou Evropu která ho nahradila ? Třeba se dožiješ Kristova příchodu ve slávě a moci a když umřeš dřív tak se můžeš do Království dostat stejně. Na válkách jsme se podíleli i my, nejenom USA a tak by ses mohl o nějakého chudáka postarat také. Třeba o křesťanského uprchlíka.Re: KONEC EU I USA? (Skóre: 1)
Vložil: unshaken (unshaken@outlook.cz) v Úterý, 09. červen 2015 @ 18:43:41 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Pěkně jsi to napsal a vyjádřil také přesně, jak se nám současná geopolitická situace jeví. Alespoň většině z nás.Náš problém je však v tom, že Pánbůh nevidí věci našima očima. Dokáže zvrátit i to největší zlo a obrátit ho ve prospěch svého království. Naše představy, resp. naše projekce či názory, málokdy souhlasí s Božími cestami. Děkujme mu za to, jinak bychom neustále museli žít v beznaději a v očekávání hrůz a katastrof. Jako třeba tito naši bratři: http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/nahlednete-do-mosulu-krestanske-ctvrti-jakoby-vyhladil-mor/r~0a15c35a0e8711e5ae1b002590604f2e/Modleme se za ně.Re: KONEC EU I USA? (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Úterý, 09. červen 2015 @ 19:29:01 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Trochu mě překvapuje ten nářek a úzkost z toho, že se blíží konec nenáviděné EU a USA.
Měli byste oslavovat.

Měli byste oslavovat, že čas hraje pro Rusko a Čínu, nikoliv pro EU a USA.

Měli byste se těšit, že pan Putin situaci v EU bedlivě sleduje, a proto ví, že nemusí hnout ani prstem, a EU se položí sama. Jemu jen stačí sedět se sklenkou dobrého vína v křesle a dění v EU pobaveně přihlížet. . .Neměli byste se nechat strašit Ruskem, a naopak se těšit a oslavovat, že je možné v současnosti pozorovat krach vytvoření Nového světového řádu (NWO), když díky odporu Ruska a Číny je zatím svět multipolární - tedy zatím je kam utéci.   Až nastane konec EU a USA a všichni utečou k Rusku a Číně, stane se svět unipolární a bude vytvořen ten správný světový řád - Rusko-čínský, a konečně nastane kýžená doba Antikrista.
Re: KONEC EU I USA? (Skóre: 1)
Vložil: orwell v Pondělí, 08. červen 2015 @ 22:37:06 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Ahoj BA,

Díky za článek. Vidím to dosti podobně, ačkoliv ještě před cca 10 lety by mě ani ve snu nenapadlo uvažovat podobným způsobem. Neměl jsem přílišné iluze o EU, ale USA jsem považoval za slušnou zemi. Dnes jsem přesvědčen, že ačkoliv v USA žije dost křesťanů, tak na vedení země nemají vliv. A do vedení USA se patrně dostali dosti temní lidé.

Je téměř cítit ve vzduchu, že v budoucnu nás nic dobrého nečeká....

Skoro jakoby někdo chtěl dorazit Evropu tím, že ji poštve do války proti Rusku a vybití pak budou nahrazeni přílivem z jihu.....


Re: KONEC EU I USA? (Skóre: 1)
Vložil: Laura67 v Pondělí, 08. červen 2015 @ 23:42:04 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Až bude uzavřená dohoda TTIP tak se bude plnit proroctví Daniel 9:27 Vnutí svou smlouvu mnohým v jednom týdnu a v polovině toho týdne zastaví obětní hod i oběť přídavnou. Hle, pustošitel na křídlech ohyzdné modly, než se naplní čas a na pustošitele bude vylito rozhodnutí.“ USA vnutí svou smlouvu EU tím získá moc nad celým světem podle Zjevení 13:5-8 A bylo jí dáno, aby mluvila pyšně a rouhavě a měla moc po čtyřicet dva měsíce.
 • 6A tak otevřela ústa a rouhala se Bohu, jeho jménu i jeho příbytku, všem, kdo přebývají v nebi.
 • 7A bylo jí dáno, aby vedla válku proti svatým a aby nad nimi zvítězila. Dostala moc nad každým kmenem, národem, jazykem i rasou;
 • 8budou před ní klekat všichni obyvatelé země, jejichž jména nejsou od stvoření světa zapsána v knize života, v knize toho zabitého Beránka.
 • USA získá moc jenom na tři a půl roku, bude válčit proti Izraeli. Mat. 24:15.Rusko (SSSR) je momentálně je v propasti Zjevení 17:8, ale ono z té propasti vystoupí.  Re: KONEC EU I USA? (Skóre: 1)
  Vložil: BohemianAnonymus v Sobota, 27. červen 2015 @ 10:48:47 CEST
  (O uživateli | Poslat zprávu)
  Svůj článek bych doplnil i o právní aspekt, který by se mohl ukázat časem jako relevantní. Je dostatečně známo, že ve státech, které přijímají či přijímaly muslimské imigranty, docházelo či dochází k demontáži státního zřízení - k vytváření ghett, či oblastí, kde zákony toho kterého státu již neplatí, protože se tam muslimské právo šaría aplikuje neomezeně.

  Pokud by politici našeho státu připustili vzdor alarmujícím zkušenostem ze západní Evropy imigraci,mohli by se podle mého skromného názoru dostat i do konfliktu se stávajícími českými zákony - mohli by se totiž dopustit vlastizrady a rozvracení republiky pode § 309 a 310 trestního zákoníku (40/2009 Sb)!

  Prameny:

  Doplněný článek naleznete zde.
  BA
     Stránka vygenerována za: 0.56 sekundy