Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Darja.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 15942, komentáře < 7 dní: 515, komentářů celkem: 379351, adminů: 60, uživatelů: 4950  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 51 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Na okraj doby covidové
·Slovensko pøed Velikonocemi otevírá kostely k „individuální duchovní péèi“
·Marek Krajèí: Tiekli mi slzy, nepodporili ma ani moji vlastní
·Sèítání lidu 2021 - Informace pro èleny a pøátele baptistického hnutí
·Sèítání lidu 2021 - informace generálního sekretáøe Ekumenické rady církví
·SCEAV: Podpoøte svou církev ve sèítání lidu
·Tøeboòská výzva
·Ekumenická rada církví se pøipojuje k minutì ticha za obìti pandemie
·Film vìnovaný životu J. A. Komenského
·Slovenský ministr zdravotnictví baptista Marek Krajèí konèí kvùli koalièní krizi

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
104224599
přístupů od 17. 10. 2001

Z internetu: Bankovní koncentrák?
Vloženo Čtvrtek, 11. červen 2015 @ 09:27:30 CEST Vložil: Tomas

Akce poslal rudinec

Je smutné, že autor článku nevie dať svoj článok do

spojitosti s trinástou kapitolou Zj.Jána


"Bankovní koncentrák?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 4 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Bankovní koncentrák? (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Pátek, 12. červen 2015 @ 12:02:31 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
A přechod na 100% bezhotovostní styk zajistí bankéřům to, že klienti nebudou moct utéct, a tím pro ně zajistí „bankovní svěrací kazajku"

Najskôr nám zakážu hotovosť  potom nám neposlušným zrušia účet v banke a môžeme sa ísť pásť.

Re: Bankovní koncentrák? (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Neděle, 14. červen 2015 @ 16:13:28 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Zatřetí, konečným cílem „pánů peněz“ (bankéřů světového kalibru, a především hlavních akcionářů amerického Fedu) je absolutní moc. Přechod k peněžnímu systému založenému na výlučně bezhotovostních penězích bude znamenat vytvoření světového bankovního koncentráku. Všechny operace s bezhotovostními penězi budou pod elektronickým poklopem. Situace občanů, majitelů účtů s bezhotovostními penězi, bude určována jejich chováním, dokonce i stavem mysli. V případě vzniku „úchylky“ v chování a uvažování mimo normy stanovené „pány peněz“ bude účet takového občana prostě zablokován, což fakticky bude znamenat rozsudek smrti. Systém 100% bezhotovostního styku je bankovní koncentrační tábor, ve kterém budou lidi odesílat na onen svět bez poprav a plynových komor.

Svobodné novinyRe: Bankovní koncentrák? (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Pondělí, 15. červen 2015 @ 10:18:06 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Názor prevzatý z kresťanského fora GS

http://www.torgos.net/guty/lucid.html

Řadu problémů v těchto pracích nedokážu posoudit, nicméně mám za to, že tyto práce víceméně odhalují Satanův záměr s lidstvem. Dozrál čas k tomu, aby původní princip „rozděl a opanuj“ byl nahrazen sofistikovaným „sjednoť a opanuj.“ Světový vůdcovský princip v tomto světle vypadá takto: 

Jeden vůdce,
jedna víra,
jeden lid.

Tomu bude předcházet:

jeden světový finanční (bezhotovostní) systém 

a jeden světový identifikační systém lidí. 

Francouzský prezident Nicolas Sarkozy vyzval na Fóru světových státníků konaném na Kolumbijské univerzitě 29. 3. 2010 USA k tomu, aby společně s evropskými zeměmi pomohly vytvořit globální finanční systém. 

Tedy okolo všech lidí se pomalu utahuje smyčka totality. Náboženství se stane jedinou politickou doktrínou, a proto bude s politikou nerozlučně spojeno. Dnes prakticky všichni lidé zanechávají za sebou elektronickou stopu. Začne to zaváděním nejrůznějších vymožeností usnadňujících život (karty, čipy pro vstup do objektů), a skončí čipováním lidí. Ti, kteří se nedají očipovat se stanou rázem bezdomovci a to nezávisle na výši svého majetku. Bez čipu se nedostanou domů, k lékaři, do práce i dopravních prostředků – budou naráz zbaveni všech civilizačních výhod. Navíc se stanou lovnou zvěří, budou na permanentním útěku (Mt. 10:17-22). Budou ale mít velikou výhodu: budou označeni Božím znamením na čele (Zj. 9:4; 14:1), což mj. znamená i to, že hrůzy šesti polnic (Zj, 8, 9) se jim vyhnou, neboť jejich účelem je potrestat vzpouru proti Bohu a paralyzovat satanský globální systém moci. Tedy jako Satan bude mít označeny své lidi, bude je mít označeny i Bůh. Mám za to, že lidé s Božím znamením již nebudou moci zhřešit – rozhodující bude jen to, že budou Bohu patřit.

Tedy tito lidé, i když někteří z nich skončí mučednickou smrtí, budou pod Boží ochranou. Bez Jeho vůle nikomu nespadne z hlavy jediný vlas (Lk. 21:18)! Naproti tomu Satan proti svým lidem použije teroru naprosto neomezeně, neboť mu v tom nebude nikdo bránit. 
V
Navíc je možné, že Bůh na zemi vytvoří pro své věrné určitý azyl (území), na které nebudou moci antikristova vojska vstoupit, ani na něj střílet (Zj. 12:6, 13-16). Všichni tohoto azylu nedosáhnou, neboť řada lidí při pronásledování zahyne, když bude vydávat svědectví vládcům i národům (Mt. 10:16-39).

Určité omezení Satanova teroru vidím i v tom, že očipování nebude násilné, i když psychologický tlak bude zřejmě velmi silný. Kdyby totiž očipování bylo násilné, lidé by za přijetí Satanova znamení nenesli odpovědnost. Ale Bůh chce, aby se člověk rozhodl pro Něj či proti Němu a tím za své rozhodnutí nesl odpovědnost. 

Nelze pochybovat o tom, že Satan je původcem jakékoli zločinnosti. Jeho mistrovský záměr tkví v tom, že pod rouškou kontroly zločinnosti a boje proti terorizmu dosáhne totální kontroly nad lidstvem a zotročí ho. Proto se boj proti terorizmu bude protahovat tak dlouho, dokud totální kontroly lidstva nebude dosaženo. Zdá se, že na brzké likvidaci terorizmu nemá nikdo z mocných tohoto světa zájem. Je tedy možné s velkou pravděpodobností vyvodit závěr, že všechny aktivity směřující k celosvětovému sjednocení na poli politickém i náboženském jsou iniciovány přímo Satanem, ovládajícím lidi, kteří ani nevědí, že mu slouží. 

Bible nás učí, že svět bude jednou sjednocen – a že to lidem nic dobrého nepřinese. Vzdor tomu se náboženští činitelé ve sjednocování světa v oblasti politické i náboženské angažují. 

Sjednocení všech světových náboženství v jedno univerzální, je půdou, z níž vzejde náboženství antikristovo. Ovšem sjednocení světových náboženství předchází sjednocování všech křesťanských církví pod jednu střechu, tedy tzv. ekuména. Ovšem principem ekumény je sjednocení každého jednotlivce s Bohem (vertikálně), jak o něm hovoří J. 17. 

Satan ale úspěšně podsunul církevním představitelům myšlenku, která mu vyhovuje, totiž instituční sjednocení, které probíhá ve světské, horizontální rovině. Tím odvedl církve od Boha a následování Krista na cestu nejrůznějších církevních prohlášení, konferencí, konkordátů a jiných aktivit, které k Bohu nevedou a ve kterých se současné křesťanské církve doslova utápějí.Stránka vygenerována za: 0.20 sekundy