Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Marcela.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 15947, komentáře < 7 dní: 411, komentářů celkem: 379905, adminů: 60, uživatelů: 4955  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 236 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Prezident Jižních baptistù zveøejnil na Facebooku fotografii ze svého oèkování
·Beth Moore se omluvila za podporu teologie komplementarismu
·Nový zákon s poznámkami - pøeložil Petr Pavlíèek
·Poprvé v historii se hlásí k náboženské pøíslušnosti ménì než polovina Amerièann
·Kvùli pandemii se loni v katolické církvi konalo o ètvrtinu ménì køtù
·Velikonoèní sèítání lidu
·Informace z jednání Výkonné výboru BJB dne 17. bøezna 2021
·Prosba Sboru BJB v Praze - Církev XXI. století
·Televizní bohoslužba Bratrské jednoty baptistù 18.4.2021 na ÈT2
·Diáø za èasù korony

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
104401296
přístupů od 17. 10. 2001

Grano Salis: Zrušení registrace
Vloženo Úterý, 13. říjen 2015 @ 11:48:24 CEST Vložil: Tomas

Grano Salis poslal Alfa

Jsem tady parní a už se mě tu nelíbí pomlouvání jedn druhého uražeji se a soupeři mezí sebou kdo žních je lepší.

Jsem tady parní a už se mě tu nelíbí pomlouvání jedn druhého uražeji se a soupeři mezí sebou kdo žních je lepší.Když sem se zaregistruje noví člen a čte to tak mu je z vás nanic dokonce nejste schopní přijmout ho mezí sebe.Jiní za se mají špatné mínění smýšlení o mě .Ne primáře mě takového jaký jsem je mi s toho nanic to jste křesťané když pomlouvate jeden druhého a soutěžite kdo je lepší navíc nepřímá té mě takového jaký jsem mě někteří uráží té a vůbec se nechová té někteří jako křesťané já mi z vás zlé pokrytci co říkají jsem křesťan a pravda to není ne líbí se mě tu na Grano salis.Zadam zrušit registraci ne líbí se mě tu!! Bohužel ne nalézáme jak registraci zrušit info !!! Děkuji 


"Zrušení registrace" | Přihlásit/Vytvořit účet | 86 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Zrušení registrace (Skóre: 1)
Vložil: Alfa v Čtvrtek, 15. říjen 2015 @ 18:33:53 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Granosalis ty co mají na starost tuhle stránku chci zrušit registraci a smazat vše co jsem sem dal na psal .Smazat i články vše nemám zájem mít na Granosalis registraci bílá vám dvakrát poslána správa email žádost zrušit registraci a články vše hnusi se mně být na Granosalis ne mám zájem tady mít registraci ani už sem psát !!!!! Díky za zrušení registrace vše vymazání článků !!/!Re: Zrušení registrace (Skóre: 1)
Vložil: Kjubik (forrest.gump.junior@gmail.com) v Středa, 14. říjen 2015 @ 22:31:22 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ahoj Alfo, smím se zeptat co přesně se stalo? Promiň nemám tolik času abych stihl přečíst celou konverzaci, která proběhla mezi tebou a ostatními. Pokud chceš napiš mi email. Zajisté ti na něj odpovím, ale upozorňují, že může to trvat delší dobu na ten email co zde mám uvedený tak zavítám jednou za čas. Budu rád, když mi to napíšeš. Avšak nechci tě do toho nutit. Měj se.Re: Zrušení registrace (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Úterý, 13. říjen 2015 @ 20:57:51 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
  Dobře napsané. Jsi tu zbytečně, Alfo. Leda že by ses kl ostatním hodil.

  Vedle v diskuzi jsi nahodil nějaké téma. Pár lidí se tě na to téma zeptalo: Otázky jsi nechal bez odpovědi, až na vyjímky a v psaní k tématu jsi nepokračoval. 

  Zato do hádek o tom kdo je kdo ses zapojil výtečně, to ti jde zjevně dobře, stejně jako těm, se kterými ses tu potkal. Nestěžuj si tedy na ostatní, když jsi stejný a nejsi schopen či ochoten odpovědět na pár jednoduchých otázek k tématu.Re: Zrušení registrace (Skóre: 1)
Vložil: Lolik v Středa, 14. říjen 2015 @ 12:33:49 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tak jsem chvíli sledoval diskusi okolo Alfy. Je to zajímavá konfrontace postojů, když mezi nás zavítá někdo, kdo hledá pomoc se svým životem. Kdyby ji nehledal, tak sem Alfa nezavítá a nenapíše.
A jak jsme obstáli? Nevím, jsem z toho rozpačitý. Jsem toho názoru, že je potřeba nejdříve ze všeho naslouchat a až pak mluvit. Myslím že mnozí mluvili ještě dříve, nežli domluvila Alfa. To není úplně správné. Na druhou stranu z Alfy to taky lezlo jak z chlupatý deky.
Jisté je jedno. Neumíme pomoci lidem, kteří jsou z našeho pohledu v otroctví třeba ducha šamanismu. Je otázka, zdali Alfa svůj šamanismus považuje za výsadu, kterou nám zde chtěl ukázat, nebo zdali jeho šamanismus Alfu zotročuje. A to je asi podstatné. Pokud Alfa vnímá že je zotročen všemi těmi duchy o kterých psala, tak je správné se za něj modlit, aby jí Pán Bůh ukázal cestu z otroctví skrze vykupující smrt Ježíše Krista. Pokud to ale Alfa vnímá opačně, tak jí nemůže ani tady a ani jinde v křesťanských vodách nic pomoci a pomoc bude muset hledat mezi těmi duchy, kteří jí provázejí. Je ale otázka, především pro Alfu, kam ji ti její duchové dovedou. A na to si bude muset odpovědět Alfa.
Takže Alfo, budeš muset zapracovat a hledat odpověď. Pokud komunikuješ s duchy, tak ty duchové ti zcela jistě budou ukazovat cestu, která je jistě podle nich ta nejlepší. A ty musíš zkušeností zhodnotit zdali ta cesta je správná nebo falešná. To bude ale velmi těžké, protože duchové toho jistě umí hodně, aby tě obelstili.
Anebo je zde druhá cesta. Tou je poznat Ježíše Krista. Ten ti může, budeš-li chtít ukázat skrze svého ducha (zase jsme u ducha, ale pohybujeme se v duchovní světě) tu správnou cestu. Mnoho z toho nám bylo zjeveno v Bibli. To je zajímavé vodítko, takže jejím studiem můžeš poznat Ježíše Krista. Nu čeká tě hodně práce, chceš-li najít pravdu. A my se můžeme modlit, aby ti Pán Bůh v tom pomohl. 
Ale nemusíš, nic nemusíš. Nemusíš nám věřit. Ono my křesťané jsme taková sebranka stejnejch lidí jako jseš ty, já a mnoho dalších. Téměř v ničem se neodlišujeme od jiných. Hádáme se, házíme po sobě špínu, vůči sobě navzájem se chováme divně. Ale jedno máme, máme Krista a díky němu máme rádi i ty různé existence, kteří tady jsou tu a tam pichlaví, nebo někdy zlí, někdy nerozhodní atd. Tohle všechno zkusit jen můžeš, pokud se tak rozhodneš. 
Alfo je to jen na tobě, nikoliv na nás. My tě jen můžeme, někdo více, někdo méně pochopit a trochu pomoci. Rozhodnutí je na tobě.   Re: Zrušení registrace (Skóre: 1)
Vložil: Alfa v Úterý, 13. říjen 2015 @ 19:24:33 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Pořad čekám jak zrušit registraci a nic žádné informace o zrušení registrace ..Nemá cenu tu bít a mít registraci jsem jaký jsem .Jsem to co jsem .A cítím ne patřím mezi takové co tvrdý jsem křesťan a je pokritec takových je víc já narodil od vás netvrdim jsem křesťan nejsem křesťan vůbec věřím na na co věřím mám dary a ty budu mít mít máje víc schopnosti ne jen vidění do duchovního světa nemá cenu se o tom bavit .Jo věčina říká že jsem šaman .Nejsem tu vítání ne patří mezí vámi vlátně nikam ne patří ne západem nikam vůbec .Chci zrušit registraci nemá cenu mít registraci vůbec.Stránka vygenerována za: 0.92 sekundy