Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jonáš.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 9, článků celkem: 16222, komentáře < 7 dní: 476, komentářů celkem: 399082, adminů: 60, uživatelů: 5084  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 180 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

martino
rosmano
gregorios777

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
109584142
přístupů od 17. 10. 2001

Z internetu: Papež František přišel do USA převzít moc
Vloženo Úterý, 13. říjen 2015 @ 11:51:47 CEST Vložil: Tomas

Katolicismus poslal krestan369Papež František přijede v úterý do USA. Kromě vystoupení v OSN ho čeká historická událost, plná symbolů, které změní běh dějin. Papež František, jakožto kandidát NWO a představitel ruky globálního prediktora v Evropě, vystoupí v centrále amerických Svobodných zednářů, v Kapitolu amerického Kongresu. Bude to poprvé v historii. A není to jen nějaká zdvořilostní návštěva. Papež přijíždí do USA, aby převzal do rukou rezignaci od amerických elit, které tím uznají porážku v cestě za způsobem a formou realizace Nového světového řádu ve světě. Bude to zároveň počátek demise USA jako světové mocnosti. Oficiální moc tak bude plně předána do rukou křídla globalistů v USA a spolu s tím bude nastartováno i mnoho změn, které povedou USA k chudobě tak, jak žádá globální prediktor pro všechny země západní civilizace podle svých tezí, více informací o globálním chudnutí.

Papež František je zástupcem globální platformy NWO zcela nepokrytě. Přestože Vatikán je globalizačním nástrojem už přes tisíc let, ještě nikdy nebyl papež natolik otevřeně zastáncem chudoby a myšlenek marxismu tak otevřeně, jako současný papež. Poslední linie papežů, již od Jana Pavla II., je linií tzv. heretických papežů, kteří byli instalování do pozic jako zástupci zednářských lóží. Mnoho čtenářů se ptá, proč je papež z mé strany označován jako kandidát NWO. Tady je třeba vysvětlení, o co se NWO (New World Order – Nový světový řád) snaží a co je jeho cílem.NWO je teze, která vznikla jako poznatek finančníků a bankéřů již na počátku 20. století, že společenské řády světa, ať už monarchie, feudalismy, diktatury nebo demokracie, nejsou v principu slučitelné se zákony trhu. Starý světový řád je založen na principu států a národů, které si samy určují svůj vývoj, pokrok, kulturu, spotřebu a právo. Jednotlivé státy jsou ve starém řádu koncipovány tak, že chtějí být zcela samostatné. Od zemědělství, přes průmysl až po obranu. Každá taková země je tak zcela suverénní. Může si sama určovat domácí i zahraniční politiku, může si sama vynucovat právo silou, může si sama tisknout své peníze, může sama čerpat nerostné zdroje a může sama přerozdělovat zisky a blahobyt mezi své obyvatelstvo.Z hlediska zákonů trhů je ale starý řád v jedné věci velmi nepraktický. Vzhledem k rozdílnému stupni vývoje civilizací jsou některé státy ve starém světovém řádu příliš vyspělé, příliš dominantní a ve svém principu se začínají tyto státy podobat parazitům, které známe z živočišné říše. Parazit je tvor, který svého hostitele vysává, až ho eventuálně zabije a poté přejde na jiného hostitele, kde proces zopakuje. Západní civilizace je takovým parazitem na světových zdrojích nerostných surovin této planety, ropy, plynu, zlata, vzácných kovů, ale v neposlední řadě potravin. Nový světový řád tak má přinést zásadní změnu ve světové politice a my si teď řekneme, jaké změny to jsou.http://aeronet.cz/news/neomarxisticky-papez-frantisek-prijede-do-usa-prevzit-moc-globalni-prediktor-zvitezil-americka-elita-kapitulovala/

"Papež František přišel do USA převzít moc" | Přihlásit/Vytvořit účet | 51 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Papež František přišel do USA převzít moc (Skóre: 1)
Vložil: unshaken (unshaken@outlook.cz) v Čtvrtek, 15. říjen 2015 @ 22:22:26 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Parazitující západní civilizace ... Copak to, lidé vždy využívali vše kolem sebe ke svému prospěchu bez ohledu na Boží zahradu. Nicméně to, co vytvořili a čemu se klanějí, totiž světovému plundrujícímu řádu nazývanému kapitalismus, se bezpochyby i většina křesťanů klaní také. Jakoby měla zacpané uši a zaslepené uši. Třeba Volkswagen posledních dnů jasně ukazuje, že kapitalismus je ve své podstatě kriminální systém založený na podvodech a lhaní. Ale všichni si na to zvykli. Reklamy lžou, ale což, to je normální. Jenže lžou a podvádějí již téměř všichni. Je to přece normální. Je tu někdo, kdo mluví pravdu? Jakoby ty východní civilizace nebyly často ještě horší.

Ještě že známe Krista.Re: Papež František přišel do USA převzít moc (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Úterý, 13. říjen 2015 @ 12:38:08 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Jo, a Elvis žije na Havaji. Vlastně ne, to je jeho dvojník. Skutečný Elvis žije v Aši.Re: Papež František přišel do USA převzít moc (Skóre: 1)
Vložil: Laura67 v Úterý, 13. říjen 2015 @ 12:39:19 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Naprosto nic se nezmění USA i nadále budou světovou velmoci. A až bude Satan svržen z nebe tak USA získá moc nad celým světem na dobu 42 měsíců. Zjevení 13:4-8 "poklonili se drakovi, že dal té šelmě svou pravomoc, a poklonili se také šelmě se slovy: „Kdo je podobný té šelmě a kdo s ní může bojovat? “ 5Byla jí dána ústa mluvící veliké věci a rouhání a byla jí dána moc, aby činila, co chce po čtyřicet dva měsíce. 6I otevřela svá ústa k rouhání se Bohu a rouhala se jeho jménu a jeho stánku, to jest těm, kteří přebývají v nebi. 7 A bylo jí dáno, aby rozpoutala válku proti svatým a aby je přemohla, a byla jí dána moc nad každým kmenem, lidem, jazykem i národem; 8budou se jí klanět všichni obyvatelé země, jejichž jména nejsou od založení světa zapsána v knize života toho zabitého Beránka"Re: Papež František přišel do USA převzít moc (Skóre: 1)
Vložil: Eleazar v Úterý, 13. říjen 2015 @ 12:59:45 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Hezké. Přečetl jsem si a přečetl si i odkaz. A stálo to zato. Zprostředkovávat inforamce lze i bez tapetování nic neříkajících blábolů. Stačí předeslat hlavní myšlenku.

V článku se objevuje i odkaz na globání chudnutí. Ten odkaz je zde.

myslím si, že i tento článek má cenu číst.

Nicméně, je tam několikrát zdůrazňováno, jak "západní civilizace" plundrují přírodní zdroje. Možná mám jiné informace, ale osobně se mi zdá, že západní země se chovají k přírodě asi nejšetrněji ze všech možných. Kdysi tomu možná bylo tak, ale dnes, když srovnám na jedné straně Brazílii, Indii, Čínu, nemluvím ani o Africe na jedné straně a USA a Evropu na straně druhé, tak si myslím, že největším "ekozločinem" byl rozpad Britského imperia, dámy nechť prominou mou francouzštinu.

Pak jsou tam západní státy obviňovány z nadměrné spotřeby. Netvrdím, že se na Západě a v Evropě neplýtvá, ale autor asi nikdy nebyl v Emirátech, to by potom viděl, co je to skutečné plýtvání. A Saúdie, Katar, Bahrajn a Kuwajt v tom budou zdárně se*****ovat.

Autor toho článku je zjevně nadmíru ovlivněn módním západním sebemrskačstvím. Např. několikrát upozorňuje, že západní země "parazitují" na nerostných surovninách méně vyvinutých zemí, ale jaksi mu uniká, že v podstatě veškerý technologický pokrok, z něhož mají prospěch i rozvojové země, je výdobitkem právě tech "zlých, rozežraných" zapadňých zemí, jež kdyby nespotřebovávaly surovinové zdorje těch zaostalých, tak by zaostalé země sice měly své zdroje pěkně pod zámkem, ale nebyli by s to je nijak využívat (nevyužívaly je ani před příchodem "zlých, hloupých a ošklivých" bílých mužů, a ani dvě generace po jejich odchodu).
Možná právě proto, že "zlí, hloupí a oškliví" bílí západní mužové vědí, jak efektivněji využívat přírodní bohatství, a také, jak je rozdělit mezi větší segment populace a ne jen mezi bezprostřední okolí náčelníka a jeho rodiny, může běžný obyvatel západní země žít snáz a produkovat i spotřebovávat více, než jeho souputník na východ či na jih. To ale autor buď nechápe, nebo chápat nechce.
Ale mimo této optiky, jíž je nutno na článek nahlížet, je tam mnoho zajímavých věcí k zamyšlení a zvážení.Stránka vygenerována za: 0.55 sekundy