Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Ilja.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 0, článků celkem: 15262, komentáře < 7 dní: 389, komentářů celkem: 329099, adminů: 60, uživatelů: 4852  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 78 návštěvník(ů)
a 4 uživatel(ů) online:

rosmano
Frantisek100
oko
martino

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Synodní rada Českobratrské církve evangelické vyzývá k pomoci uprchlíkům
·Prolomení do nové radikální budoucnosti
·Pozadí a teologie Alfa kurzů
·Prolomení církevního tlumiče
·SPASENÍ ZE SKUTKŮ A SPASENÍ Z VÍRY
·Informace z jednání VV dne 20. června 2018
·David Novák: Komunisté vracející se k moci a co církev…
·Istanbulská úmluva pohledem právničky
·Istanbulská úmluva – Trojský kůň genderového feminismu
·Křesťanské domácí násilí?

více...

Počítadlo

Licence Creative Commons

GRANO SALIS
 podléhá licenci
Creative Commons
Uveďte autora-
Neužívejte komerčně
3.0 Unported

Zaznamenali jsme
94 808 401
přístupů od 17. říjen 2001

Založeno L.P. 1997


ATELIÉR PROMĚN Jitka Černíková, kosmetika, vizáž, proměny, svatební líčení
BWF Protec
BWF Profiles
technické plsti
profily PMMA PC
plexi desky
aramid
kevlar Michaela Křivánková svatební fotografie, portréty, portrétní fotografie, fotografování novorozeňat a dětí, dětská fotografie, portrétní fotografie, svatba, svatební přípravy, fotograf

Kontrasty: Kde je pravda ??? Proč mlžíte? Nebo jste zbabělci???
Vloženo Pátek, 04. srpen 2017 @ 09:58:16 CEST Vložil: Tomas

Žhavá témata poslal Frantisek100

Kdo má zájem na tom, aby se lhalo? Jak je možné, že katolík Martino se brání údajům o tom, že v katolickém chorvatském státě za války byly katolickými ustašovci a i některými duchovními, kteří se k ustašovcům přidali, zmasakrovány desítky tisíc pravoslavných, židů, muslimů a dalších. Nebýt internetu tak nic nevíme, ale údaje a filmová fakta katolická sekta nezamete pod koberec. Všude na internetu a ve spoustě literatury se dovídám, jak pomocí vatikánských biskupů  a kněží byl mnoha tisícovkám válečných zločinců umožněn útěk do Argentiny. Jeden z biskupů, který byl nejaktivnější, byl autorem i knihy, kde vychvaloval německý nacionalismus a netajil se sympatiemi k Hitlerovi. To vše lze najít na wikipedii i jinde. Autory jsou západní novináři a historikové. Takže předložte někdo jinou verzi o tom, že je tohle lež. Proto jsem lhář, že věřím spíše faktům než Martinovi, který s vymlouvá, že to katolíci nebyli apod.   Nemohu se smířit s tím, že taková sekta, která vše popírá, ačkoliv existují objektivní důkazy, se považuje za Tělo Krista. To je Satanovo vítězství!!!   Kdy se budou chovat katolíci tak, že se přiznají ke svým zločinům??? 

Fakta:   http://search.seznam.cz/?q=usta%C5%A1ovci+a+zlo%C4%8Diny&url=http%3A%2F%2Feuserver.parlamentnilisty.cz%2FArticles%2F866-ustasovske-vyvrazdovani-tisicu-srbu-v-bosne-podrezavani-sekery-mlaceni-pazbami-pusek.aspx&data=lgLEEBKdyAqtvqEVgTWc-r81fqXEQH23TEIdQz8S5YbRkLTIOPHjGa2HrFhMKoy1i8JI8iyITkyvSey8-ad-rkYk3C7BxP5AAVRQy3pCaXGsd7NIYHbOWYNvusQCh7GSxAJ6bMQCAxo%3D     https://search.seznam.cz/?q=usta%C5%A1ovci+a+zlo%C4%8Diny&url=https%3A%2F%2Fcs.wikipedia.org%2Fwiki%2FAnte_Paveli%25C4%2587&data=lgLEEMzYuONviXMt60FBEJhNFoPEQF88Xt-svyDphezNxXWOGTzGFZGPsvfJfn3BANdTulkcWCQVVKfwrt-NgjROEQwyJvtuciB5__araetZMJlAjZfOWYNvusQCq4eSxAJ6bMQCLSA%3D   https://search.seznam.cz/?q=usta%C5%A1ovci+a+zlo%C4%8Diny&url=https%3A%2F%2Frefresher.cz%2F41957-Jasenovac-Koncentracni-tabor-ponoreny-do-krvave-mlhy-ve-kterem-zvraceli-i-nemecti-naciste&data=lgLEEHO2PBhiT__0JBIxy0HB3I7EQE8uJe4CyuyQpMd2yjubOVCSb3Dn6-1UOTPWWiInltLdKuzf4egUVPeloOrU9zb2x3eLtoB30btZ5JToGebVrpXOWYNvusQC8GSSxAJ6bMQCQi0%3D   http://search.seznam.cz/?q=usta%C5%A1ovci+a+zlo%C4%8Diny&url=http%3A%2F%2Fwww.ceskatelevize.cz%2Fporady%2F10350835414-kolaborovali-s-nacisty%2F212382551210011%2F&data=lgLEEL9p7dyFpTHTQ4FQdfgxngfEQG2_QkYoM9Ycg_ck85u1DUCjPEm1ufe2lesMCSMVw6ynJNXsLAuo1WsvFSA_L8utHLss1Hszq3ueTpCRNEefQCzOWYNwZcQC-GuSxAJ6bMQCOkM%3D   https://videoth.uloz.to/9/K/m/x9KmwaiU.160x120.3.jpg     Skrytá stránka 2_ světové války (5)_Last secrests of the Nazis.mp4 | Ulož.to   A desítky dalších    


 
Příbuzné odkazy
· Více Žhavá témata
· Novinky od Tomas


Nejčtenější článek Žhavá témata:
Potetovaný křesťan????


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 0
Hlasů: 0

Prosím, ohodnoť tento článek:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Průměrný
Špatný


Možnosti

 Vytisknout stránku Vytisknout stránku


Podělte se o tento článek s přáteli! Doporučte jej stisknutím tlačítka:

"Kde je pravda ??? Proč mlžíte? Nebo jste zbabělci???" | Přihlásit/Vytvořit účet | 88 komentáře | Prohledat diskusi

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Kde je pravda ??? Proč mlžíte? Nebo jste zbabělci??? (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: oko v Pátek, 04. srpen 2017 @ 11:56:36 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

PRAVDA 

se má říkat jenom těm, kdo o ni skutečně stojí.      (Seneca).Re: Kde je pravda ??? Proč mlžíte? Nebo jste zbabělci??? (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: BohemianAnonymus v Pondělí, 07. srpen 2017 @ 15:47:36 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Pro studium zločinů, jichž se dopustila ŘKC v "Chorvatsku Božím a Mariině", tedy v Paveličově Chorvatsku, bych doporučil zejména tento materiál: 
Mark Aarons a John Loftus: RATLINES. Vydala v r. 1994 Bohemia - nakladatelství a vydavatelství, spol. s r. o. Smetanovo nábřeží 18, 110 01 Praha 1; ISBN 80-85803 - 06 - 2

Z knihy vyjímám:

Kap. 2 Biskup Hudal a první vlna

Str. 33

"Hudal věděl, že Stangl už nikdy nesmí riskovat a používat své skutečné jméno. Stejně jako mnoho ostatních nacistických zločinců byl Stangl velmi zavázán dobročinné organizaci katolické církve, která mu pomáhala v útěku."

"Simon Wiesenthal, díky kterému byl Stangl nakonec dopaden v Brazílii v roce 1967, je přesvědčen o účasti dokonale fungující vatikánské sítě." (tamtéž)

Str. 34

"Wiesenthal byl přesvědčen, že Hudal byl zodpovědný i za propašování nejodpornějšího válečného zločince ze všech: Adolfa Eichmanna, hlavního projektanta holokaustu. . .  Hudal vybavil Eichmanna novou totožností chorvatského uprchlíka jménem "Richard Klement" a poslal ho do Janova. Tam se Eichmann zřejmě skrýval pod laskavou ochranou arcibiskupa Siriho až do doby, než byl definitivně propašován do Jižní Ameriky. . .  Wisésenthala pobuřuje skutečnost, že katolická charitativní organizace Caritas "zaplatila za Eichmanna veškeré cestovní výlohy", aby se dostal do Jižní Ameriky."

Str. 35

"Wiesenthal vzpomíná: "V průběhu pátrání po Eichmannovi jsem zjistil, že mnozí váleční zločinci žili v klášterech, vybaveni falešnými dokumenty od Hudala." . . . Není překvapivé, že Wiesenthal obviňuje Hudala. Biskupovy pronacistické názory byla dobře známy. Dokonce Otec Graham je připouští: "Hudal byl dobře známým vyznavačem nacistické filosofie. Byl přesvědčen, že byl povolán Bohem, aby dal do pořádku vztahy mezi nacisty a katolickou církví."

Kap. 12 Závěry

SVATÁ STOLICE
Str. 266
BOD DVA:

"Maření justice. Činnost, kterou papež vyvíjel po válce, byla horší, než kdyby nedělal vůbec nic. Místo toho, aby pomohl Židům bez domova dostat se do Argentiny, Ratlines pašovala Eichmanna, Paveliče, Stangla a mnohé jim podobné. Místo toho, aby odsoudil biskupa Hudala, nahradil ho Vatikán nenápadnějším, o to však výkonnějším článkem v osobě Otce Draganoviče. Místo mezinárodní spravedlnosti se Vatikán věnoval Intermariu a zástupu nacistických emigrantů. Svět za to zaplatil vysokou cenu."

"To, co Vatikán po druhé světové válce prováděl, byl ZLOČIN. Důkazy jsou jednoznačné: Svatá stolice pomáhala uprchlíkům při útěku před mezinárodní spravedlností. Operace Ratlines byla vybudována se záměrem pomáhat hledaným nacistickým válečným zločincům při útěku. . . . Otci Draganovičovi pomáhalo několik náboženských řádů, které tiskly falešné průkazy totožnosti, získávaly pod falešnými záminkami pasy Červeného kříže a uprchlíkům umožňovaly cestovat pod falešnými jmény. To nebyly skutky křesťanské lásky. Tajným pašováním nacistů byla nemorálně zneužity legitimní církevní charitativní organizace. . . ." 

"Nenacházíme omluvu - nešlo o neznalost: PIUS XII. SI BYL PLNĚ VĚDOM ZLOČINŮ ANTE PAVELIČE . . . A poglavnik nebyl jediným případem."

A tím, bych s citacemi knihy skončil. Pokračovat v líčení té vatikánské stoky o níž píše tato kniha, je pro mě už neúnosné. Kdo má zájem, může si knihu v univerzitce vypůjčit. Potřebné údaje jsem uvedl.

Jak se v problému orientovat? Jak posoudit činnost římskokatolické církve - na čí straně vlastně stála? Není to jednoduché. Já osobně jsem zvolil primitivní metodu, která poměrně dobře umožňuje oddělit zrno od plev. Vytvořil jsem určitý globál, kde jsem na jednu hromadu dal všechny činy ŘKC za 2. sv. války: činy ve prospěch Židů a činy ve prospěch nacistů. 

A vyšlo mi toto: zatímco existovali katoličtí duchovní, kteří Židy za války podporovali, ukrývali, matrikově "vyráběli" z Židů Čechy, působili na lidi v tom duchu, aby se smíšená manželství nerozváděla (což mělo vždy na následek pro židovského partnera Terezín) - tak na druhé straně existovalo politické centrum římskokatolické církve, tedy Vatikán, který ve prospěch Židů prováděl jen alibistické akce - kterému tedy Židé byli naprosto ukradení - což jasně dokumentují i postoje Vatikánu po 2. sv. válce, které líčí citovaná kniha. A protože činy ústředí mají větší váhu ve světě nežli činy hloučku statečných farářů, lze říci, že činy Vatikánu ve 2. sv. válce znamenaly flagrantní popření křesťanských principů. 

Proto i postoj Vatikánu k nynější tzv. "uprchlické krizi" vůbec nepřekvapuje - je podobný jeho postoji za 2. sv. války. Zatímco maďarští biskupové se snaží chránit své ovečky - tak Vatikán na své vlastní ovečky zvysoka kašle!!!

Jak si to vysvětlit???

Jediné možné vysvětlení podle mého názoru je to, že Vatikán (tedy Pahorek věštců - jaká to duchovní kontinuita!!!) jako zvláštní subjekt mezinárodního práva spadá z duchovního hlediska mezi království světa. A proto se, naprosto logicky, musí nacházet pod Satanovou vládou, neboť Písmo praví:

Lk. 4:5-7 "I vedl jej ďábel na horu vysokou, a ukázal mu všecka království okršlku země pojednou. (6) A řekl jemu ďábel: Toběť dám tuto všecku moc i slávu; nebo mně dána jest, a komuž bych koli chtěl, dám ji. (7) Protož ty, pokloníš-li se přede mnou, budeť všecko tvé."

Takže se zde ukazuje pravdivost českého přísloví: "Ryba s*****í od hlavy." NÁŠ SPASITEL SE NA ROZDÍL OD PAPEŽE SE NIKDY NEPROJEVOVAL POLITICKY - NATOŽ ABY DO POLITIKY JAKKOLI ZASAHOVAL!!!!

K tématu: Můj prastarý článek z roku 06: Nekonvenční pohled na světový politický systém
BA


Re: Kde je pravda ??? Proč mlžíte? Nebo jste zbabělci??? (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: hirali (hirali@seznam.cz) v Sobota, 05. srpen 2017 @ 21:08:27 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Františku čemu věříš lidem jejich naukám nebo Bohu? Bůh dal své slovo v Bibli. Musíš si vybrat buď Boha nebo různé lidské nauky. Hovořil i Krč co vůbec řešíš? V Bibli je jasné druhé a čtvrté přikázání není tam očistec s jiná učení krc. Pokud věříš Bohu tedy Božímu šlo u úspěšnému v Bibli tak víš že Krč není Boží církev ale církev která má jen Ježíše v názvu ale jinak je to organizace která uctívá babylonské bohy nejvyšší z nich je satan. V Bibli je psáno že všechno co je tam zapsáno je od Boha. Věříš Bohu nebo lidským naukám a tradicím. Ono se stačí podívat do historie na papeže jak se chovali tito papežové na koncilech dávali lidské nauky kterými se Krč řídí dodnes nebudu to gozmszsvst ale byla období kdy byli i tři papežové y jeden druhého prokleli a v té době byl končil v Kostnici kde upálili Husa a dali na koncilu různé nauky které platí dodnes a katolíci jim věřit ale v té době byl mezi papeži pěknej brajgl byli to lidé kteří nebyli zrovna zbožni SPŠE velcí hříšníci kteří skončí v pekle a takoví lidé určili nauku Krč ktere dnes lidé věří ale tu nauku vytvořili lidé které bys dnes zařadil mezi vrahy a tu nejhorší lůzu takoví lidé kdysi určovali nauku Krč a tomu bych měl věřit? Sám si musíš vybrat čemu věříš Bohu nebo lidskym naukám které vytvářeli lidé kteří byli jedni z nejhorších hříšníků své doby. Literatura byl zděšen tím co se děje v Římě v Krč a nebyl sám prostudujte si historii lidí kteří byli zbožni a když přicestovali do Říma.  Byli zděšení co se děje v nejvyšších kruzích krc.Re: Kde je pravda ??? Proč mlžíte? Nebo jste zbabělci??? (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: skalaa v Sobota, 05. srpen 2017 @ 21:24:28 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Najvýznamnejší propagátor rasových teórií a vojny, šéf úradu propagandy raz povedal:
"Stokrát opakovaná lož sa stane pravdou! Čím väčšia lož, tým hlasnejšie ju treba kričať do sveta!"  Joseph Goebbels (1897 - 1945)
 
-holokaust aby bol len vymysel
-evolucia a nie stvorenie
-10 Božich prikazani už neplatí 
-deň odpočinku- nedeľa miesto soboty
- Ježiš Kristus je len obyčajný človek a nie Boží Syn a mnohe ine kotore satan chce vymazať alebo zmeniť.Re: Kde je pravda ??? Proč mlžíte? Nebo jste zbabělci??? (Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1)
Vložil: tele v Pátek, 04. srpen 2017 @ 14:17:28 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Františku,
jen znovu varuji! (víš před čím).

Máš-li zájem (a doufám, že mi slíbíš, že tě to nestrhne ...) k historii ŠOA ... doporučuji raději tyto stránky: http://www.yadvashem.org/

Stránka vygenerována za: 0.96 sekundy