Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Darja.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 15942, komentáře < 7 dní: 515, komentářů celkem: 379351, adminů: 60, uživatelů: 4950  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 56 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Na okraj doby covidové
·Slovensko pøed Velikonocemi otevírá kostely k „individuální duchovní péèi“
·Marek Krajèí: Tiekli mi slzy, nepodporili ma ani moji vlastní
·Sèítání lidu 2021 - Informace pro èleny a pøátele baptistického hnutí
·Sèítání lidu 2021 - informace generálního sekretáøe Ekumenické rady církví
·SCEAV: Podpoøte svou církev ve sèítání lidu
·Tøeboòská výzva
·Ekumenická rada církví se pøipojuje k minutì ticha za obìti pandemie
·Film vìnovaný životu J. A. Komenského
·Slovenský ministr zdravotnictví baptista Marek Krajèí konèí kvùli koalièní krizi

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
104224971
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác
Vloženo Středa, 31. leden 2018 @ 12:45:46 CET Vložil: Tomas

Zkoušky poslal Dzehenuti

Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávách)

Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávách)   O Antikristovi už ze svatého písma víme, jaký je to mistř lhář a známe i to jak se bude vydávat za anděla světla. Je neuvěřitelné, že člověk s duchem Antikrista, který si hraje na Svatého Otce a přitom s ním nemá nic společného nás chce poučovat o tom která zpráva je falešná a která je pravá. Tento had v beránčí kůži nás tedy vyzývá … cituji „Vyzval k potírání "hadí taktiky", kterou podle něj využívají ti, kteří se skrývají za přetvářkou, aby uštkli - a jed svůdných lží pronikl jako červ do srdce“ … ano vidíte jaký je tento nesvatý OTEC mistr lží a klamu. Tento had pak označil dnešní neobjektivní novináře za a opět cituji … „ Papež v této souvislosti zdůraznil poslání novinářů jako "strážců zpráv" a vyzval k podpoře žurnalistiky "nepřátelské vůči nepravdám, efektním sloganům a vzrušujícím prohlášením". Takové, která se zapojuje do "hledání skutečných příčin konfliktů a naznačuje alternativní řešení místo eskalace povyku a verbálního násilí" Takže neobjektivní žurnalisty, kteří ve většině případů nejsou ani křesťané ale pracují ve většině případu dle vůle svého zaměstnavatele a nikoliv dle vůle Boží označuje tento lstivý had za „strážce zpráv“   Je psáno :   Matouš 4,9-10: „To všechno ti dám,“ řekl mu, „když padneš na kolena a pokloníš se mi.“ „Odejdi, satane!“ řekl mu na to Ježíš. „Je přece psáno: ‚Hospodinu, svému Bohu, se budeš klanět a jemu jedinému sloužit.“   Ve jménu jediného Boha – Svatého Ducha, přišlého k nám jako Ježíš Nazaretský vyzývám všechny křestany k modlitbě ke Svatému Duchu. Jedině on má moc jim prozřít mysl a odhalit tohoto nesvatého falešného OTCE !. Lidi co věříte v Ježíše, distancujte se od tohoto nesvatého ďábla dokud je čas. Zdroj článku :     https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/papez-frantisek-varoval-pred-fake-news-oznacil-je-za-hadi-ta/r~eb7bbbbc014911e8aabeac1f6b220ee8/   A toto je audienční místnos Antikrista …hada hrajícího si na Svatého Otce   http://www.collective-evolution.com/2017/11/17/the-dark-secrets-behind-the-popes-audience-hall-its-a-giant-reptilian/   https://qph.ec.quoracdn.net/main-qimg-19fb3a18a7ca96c3130f93877afeda9f-c   Napsal ten, který dostal od Svatého Ducha bílý kamének.


"Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác" | Přihlásit/Vytvořit účet | 36 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Středa, 07. únor 2018 @ 15:13:24 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Lidičky mám prosbu... mohl by mi někdo poslat link kde uvidím co všechno jsem tu napsal za články ? Chci si je archivovat ale nedaří se mi to tu vyfiltrovat. Díky moc.Re: Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác (Skóre: 1)
Vložil: timg v Neděle, 04. únor 2018 @ 15:11:02 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)

Věřím že jsou také novináři, kteří pracují a píší na základě svého nejlepšího vědomí a svědomí. A pokud takové František vyzývá aby byli "strážci zpráv" nevidím v tom nic špatného. 


A co se týká toho drzého a velkohubého verbálního násilí , plné rouhavé nenávisti, vidím jej rozhodně více ve tvém článku. A tak nám , frajere namyšlený, jen nepraskni. Re: Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác (Skóre: 1)
Vložil: Studentbible v Sobota, 03. únor 2018 @ 01:56:10 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)


Šerif Vatikánu je antikrist a ovečky které pase jsou následovníci svého pastýře...Re: Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác (Skóre: 1)
Vložil: Eleazar v Středa, 31. leden 2018 @ 18:11:54 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Napsal ten, který dostal od Svatého Ducha bílý kamének.
Nezpochybňuju. Nic o tom nevím a ani nemusím, protože se mě to netýká. Ale já bych toto o sobě raději nepsal. I kdyby to byla sebevíckrát pravda, protože něco takového je především závazek. A to závazek pro příjemce. Nevím jak vy všichni ostatní, ale já bych se nato necítil, takový závazek zveřejnit, neboť si nejsem jistý, zda bych takovému závazku dostál.Re: Falešný – nesvatý Otec vatikánský nás chce školit o FAKE NEWS (falešných zprávác (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Středa, 31. leden 2018 @ 18:29:01 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Budu psát další článek. Už je zcela jasné, že stávající papež je sám antikrist, tedy sám vůdce všech jezuitů.  U nás bezpochyby jsou byli a jsou tajnými Jezuity : Vlk, Halík, Vácha atd... Dokonce nemám pochyb o tom, že i ta bezduchá loutka Drahoš je jeden z nich.Stránka vygenerována za: 0.45 sekundy