Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Darja.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 15942, komentáře < 7 dní: 513, komentářů celkem: 379349, adminů: 60, uživatelů: 4950  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 182 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

rosmano
ivanp

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Na okraj doby covidové
·Slovensko pøed Velikonocemi otevírá kostely k „individuální duchovní péèi“
·Marek Krajèí: Tiekli mi slzy, nepodporili ma ani moji vlastní
·Sèítání lidu 2021 - Informace pro èleny a pøátele baptistického hnutí
·Sèítání lidu 2021 - informace generálního sekretáøe Ekumenické rady církví
·SCEAV: Podpoøte svou církev ve sèítání lidu
·Tøeboòská výzva
·Ekumenická rada církví se pøipojuje k minutì ticha za obìti pandemie
·Film vìnovaný životu J. A. Komenského
·Slovenský ministr zdravotnictví baptista Marek Krajèí konèí kvùli koalièní krizi

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
104222288
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Přijde po sňatku LGBT také sňatek pedofilů?
Vloženo Sobota, 01. prosinec 2018 @ 11:41:06 CET Vložil: Tomas

Partnerství poslal Nepřihlášený" Zelení v 80. letech uvažovali o legalizaci pedofilních praktik 27. 5. 2013 Berlín.Německou stranu Zelených, která má ve Spolkovém sněmu přes desetinu poslanců, dohnaly temné kapitoly z minulosti. Ukázalo se, že v rámci odporu strany vůči všemu konzervativnímu působili v 80. letech v jejích řadách vlivní lidé, kteří vážně usilovali o legalizaci pohlavního styku s dětmi. Strana se nyní rozhodla nechat svou minulost prošetřit profesionálním historikem."


"Přijde po sňatku LGBT také sňatek pedofilů?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 17 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Z Walesova zpovědníka se vyklubal sexuální predátor (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Neděle, 09. prosinec 2018 @ 16:50:22 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Z Walesova zpovědníka se vyklubal sexuální predátorHenryk Jankowski, legendární duchovní polského protikomunistického hnutí Solidarita a blízký přítel a zpovědník Lecha Walesy, Tadeusze Mazowieckého, Jacka Kuroně a dalších, byl nebezpečným pedofilem.
Kněz, který zemřel v roce 2010 ve věku 74 let, celá desetiletí zneužíval malé děti, informoval v pátek list Gazeta Wyborcza, který otiskl hrůzostrašné vzpomínky některých z obětí. Jednu z nich, tehdy sotva šestileté děvčátko, zneužil více než dvacetkrát.„Dospělí odjakživa věděli, že Jankowski je na malé děti. Když se ještě jako mladý farář blížil k dětskému hřišti, caparti se rychle rozutíkali domů. Věděli o tom i jeho nadřízení, avšak  jakmile farníci začali mluvit o jeho sexuálních spádech, přeložili ho jinam. Za čtyři roky se tak stalo šestkrát,“ napsal portál OKO.press.pl.Věděli – a mlčeli„Od konce šedesátých let tento sexuální dravec beztrestně zneužíval děti a pak se z něho náhle stal v roce 1980, po zrodu Solidarity, její hlavní kaplan a jedna z největších morálních autorit mezi stávkujícími, o němž se nesmělo říci křivé slovo,“ připomněl web. „Vždycky se na toto téma o něm něco říkalo, avšak nebylo to nic strašného. Po tom, co jsem se nyní dozvěděl, se cítím hrozně,“ sdělil na adresu Jankowského Walesa.Týdeník Polityka upozornil, že za bývalého režimu tohoto zvrhlíka chránila sutana a po roce 1989 zase jeho známosti s elitami od Lecha Walesy až po Adama Michnika. „Všichni věděli, že Jankowski není chodícím vzorem cti a morálky, avšak všichni mlčeli. I když se netajil tím, že s ním na faře a v jedné posteli spí malé děti hlavně z chudších rodin, které zasypával dárky,“ uzavřel časopis.
https://www.novinky.cz/zahranicni/491507-z-walesova-zpovednika-se-vyklubal-sexualni-predator.htmlRe: Přijde po sňatku LGBT také sňatek pedofilů? (Skóre: 1)
Vložil: Nemohouci1 v Úterý, 04. prosinec 2018 @ 12:27:38 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Kamarád mi poslal na emal, že Tonda Vlas píše na webu ateistů, ať se s "panem učitelem" nehádáme, že je nemocný.

Jirka mu odepsal, už zase píše na ateisty, dobré by bylo, aby tam zůstal a tady nás křesťany už neotravoval. Je to ateista a patří tam a ne sem.Re: Přijde po sňatku LGBT také sňatek pedofilů? (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Úterý, 04. prosinec 2018 @ 03:58:20 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jinak ten, kdo sem napsal ten článek totálně zmastil nadpis.

Neexistuje ani sňatek LGBT a neexistuje sňatek pedofilů. Takové patvary mohly napadnou buď pobožnou nebo esoterickou hlavu. V současnosti existuje RP. RP neuzavírají žádná LGBT, ale buď dva dospělí muži nebo dvě dospělé ženy. Manželství uzavírá dospělý muž a dospělá žena. Takže žádné LGBT sňatky napříč nějakým uskupením LGBT nehrozí. Jen právní převod RP v to, co mají heteráci. Nemůže uzavřít gay RP s lesbou. Nejde to. RP se dá uzavřít je v rámci stejného pohlaví a manželství se dá uzavřít jen v rámci rozdílného pohlaví. Toto jsou platné zákony na území tohoto státu. Ale pobožní retardi sedí imervere v bibli a nic jiného je nezajímá. Ani zákony neznají.

Pedofilové nemohou uzavírat nic. A sňatek pedofilů je nonsens z podstaty. Pedofila další pedofil nepřitahuje, tak proč by si ho bral. A napsat do nadpisu sňatky pedofilů  může jen kretén. jednak to nehrozí v naší kultuře určitě několik dalších desetiletí, spíše století. A za další pedofilové by se navzájem neměli snahu brát. Pedofila nepřitahuje pedofil, čili další dospělý, ale dítě v předpohlavním věku.Re: Přijde po sňatku LGBT také sňatek pedofilů? (Skóre: 1)
Vložil: Nemohouci1 v Pondělí, 03. prosinec 2018 @ 18:29:49 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
"My se budeme věnovat manželství homosexuálů. Jak trefně citovala prezidenta Roosevelta kolegyně Majerová ve Sněmovně (její video má přes 500 tisíc zhlédnutí): „...i když nazvete psí ocas nohou, pes bude stále čtyřnohý.“Podobně manželství je od staročeského malžen, tedy „muž–žena“, čili homosexuální manželství je fakt termín jak „suchá voda“. A ještě o tom máte hlasovat.Podobně rodina je od slova rodit. Nechat si vnutit nějaké termíny jako „tradiční rodina“ je už špatně, protože neexistuje nic jako rodina netradiční. Rodina je místo, kde se narodí dítě (táta, máma, děti).Slova, i přídavná jména, jsou důležitá. Když to není demokracie, ale lidová demokracie či liberální demokracie – bavíme se úplně o něčem jiném, jedná se o tyranii menšin. Když nestačí myšlení, ale cpou vám „kritické myšlení“ (aby mohli některé myšlenky zakázat jakožto málo „hodnotné“) – buďme na pozoru."
https://www.novinky.cz/komentare/490848-komentar-sucha-voda-vesela-bolest-vaclav-klaus-ml.htmlRe: Přijde po sňatku LGBT také sňatek pedofilů? (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Sobota, 01. prosinec 2018 @ 12:01:29 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Sňatek s dítětem mají Arabové, muslimové. A potom co vím, se to vyskytuje i v Indii. V západní kultuře nee. V západní kultuře to je dneska dokonce naopak. Ochrana dětí je v takové míře, že jsou za nedotknutelné až bohy. Všechno se točí kolem dětí. Kdysi musely děti poslouchat a i makat, fyzicky pracovat. Dneska nemusejí. Dokonce ve školách zrušili předmět dílny. Takže dítě je jak v bavlnce. Pedofilové realizovat nemůžou nic. Jinak skončí ve vězení. A ve vězení pedofilové trpí, často jsou biti spoluvězni, někdy i zabiti. Pedofil nemá moc možností, jak se dostat k dítěti. Každé dítě patří rodičům. Pouze snad u některých sociálních případů a Cikánů jsem četl, že jsou rodiče schopni svoje dítě prodávat.  U bílé populace se to snad ještě nestalo.

Společnost je vysoce citlivá na pedofilii. Projevuje se to tak, že třeba někteří otcové raději ze strachu neukazují fotky, kde se koupou s dětmi v bazénu nebo moři. Na pedofily, i domnělé se pořádá hon. Některé ženy při rozvodu úmyslně obviní svého manžela z pedofilie, ale dítě připadlo jim a aby otec ztratil práva se scházet se svým dítětem. Skutečných pedofilů je v populaci minimum. Většinu znásilnění dětí mají na svědomí otčímové nebo dědové.

Strašit tím, že pedofilové získají práva si brát děti je utopie, nesmysl, fantasmagorie. Naopak za posledních 100 let se práva dětí významně zvýšila a dá se říct, že děti nikdy nebyly tak opečovávany a chráněny jako nyní.Re: Přijde po sňatku LGBT také sňatek pedofilů? (Skóre: 1)
Vložil: martino v Sobota, 01. prosinec 2018 @ 12:12:49 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Sňatek pedofilů je blbost. Legalizace pedofilie, požadovali před pár roky v Holandsku. Svět zešílel a křesťané ztrácejí svojí víru. Viz. pokřtěný fanatik ZLA Franta, který zde prohlásil před časem, že Bůh není. Před pár dny se zase hlásí k Ježíši. Kdo mu uvěří? Homosexuálové, ta mini, mini, mini minorita, ke které se hlásí 0,03 populace také pištěla, že chtějí jen RP a dnes chtějí prý svazek manželský. Co to je? Jen úchylka, která má být povýšena na manželství. Jak je psáno, Sodomě bude lehčeji než nám.Re: Přijde po sňatku LGBT také sňatek pedofilů? (Skóre: 1)
Vložil: Nemohouci1 v Sobota, 01. prosinec 2018 @ 12:46:53 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
No, je to sice trochu argument šikmé plochy, ale jestli tady budou mít jednou muslimové většinu, tak se legalizují pedofilní svazky, ale ne homosexuální, protože muslimům zase nevadí pedofilie a vadí jím homosexualita, aspoň ta přiznaná. Takže opak toho co dnešní Západ. Pěkný den :))))Stránka vygenerována za: 0.26 sekundy