Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Vojtěch.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 15949, komentáře < 7 dní: 299, komentářů celkem: 380006, adminů: 60, uživatelů: 4956  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 36 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Prezident Jižních baptistù zveøejnil na Facebooku fotografii ze svého oèkování
·Beth Moore se omluvila za podporu teologie komplementarismu
·Nový zákon s poznámkami - pøeložil Petr Pavlíèek
·Poprvé v historii se hlásí k náboženské pøíslušnosti ménì než polovina Amerièann
·Kvùli pandemii se loni v katolické církvi konalo o ètvrtinu ménì køtù
·Velikonoèní sèítání lidu
·Informace z jednání Výkonné výboru BJB dne 17. bøezna 2021
·Prosba Sboru BJB v Praze - Církev XXI. století
·Televizní bohoslužba Bratrské jednoty baptistù 18.4.2021 na ÈT2
·Diáø za èasù korony

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
104429264
přístupů od 17. 10. 2001

Granosalis
Vloženo Čtvrtek, 20. prosinec 2018 @ 21:21:30 CET Vložil: Tomas

Grano Salis poslal Jan21

Vážení diskutující na tomto webu,

S lítostí musím konstatovat, že tento portál se v poslední době čím dál více mění k horšímu.


  Ač (snad původně) křesťanský, ovládají ho trollové, liberálové, judaisté, ateisté, pochybovači a devianti. Proto téměř nic pozitivního, potěšujícího a nadějného se na něm už téměř nevyskytuje, což mnohé upřímné křesťany odrazuje od toho, aby na něj přispívali či na něm diskutovali, nebo vůbec navštěvovali, neboť se čím dál více proměňuje v žumpu obscénností, osobních invektiv, výsměchu,urážek a rouhání. Dokonce tématem tu byl i návod na  bezpečný homosexuální anální sex. Většinou se zde diskutuje o politice. Není žádný nástroj, jak tomu bránit, kromě automatického hvězdičkování neslušných slov, což je samozřejmě bez účinku. Nebudu zde nikoho jmenovat, každý se může poznat sám. 
Už apoštol Jan napsal, že "svět ve zlém leží" a za dvě tisíciletí se v podstatě nic nezměnilo, neboť vládcem ("knížetem")tohoto světa je dosud opozice - "ten zlý" a skuteční křesťané jsou tu jen v mizivé menšině (Mt.7,14).  Avšak i to málo je a má být "solí země", bez níž by se zde všechno zkazilo a jak vidno dnes se čím dál víc kazí, ustupují-li i křesťané z pozic, vymezených nezpochybnitelnou normou, obsaženou v Písmu sv., nenáviděnou to "knížkou" tím "zlým" a jeho přisluhovači. 

Připomínáme si v tuto dobu Advent, počátek realizace Božího plánu záchrany lidí nenásilným způsobem zkrze víru v jediného prostředníka a smírce, Pána Ježíše Krista, což je jediné možné řešení aktuálně jen pro pro ty, kdo to vírou přijnou, v budoucnu však pro celý svět při druhém Adventu, který se dle všech příznaků kvapem přibližuje. Žádné alternativní řešení pro tento svět neexistuje. 
  
Nenechme si proto tuto radostnou a potěšující zvěst ničím zpochybnit a pošpinit a žijme v radostné naději a očekávání navzdory stále se horšícímu prostředí a zuřivých útoků opozice. Kdo vydrží být věrný až do konce, ten spasen bude. 

AHOJ
Jan21


"Granosalis" | Přihlásit/Vytvořit účet | 49 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Granosalis (Skóre: 1)
Vložil: LD v Pátek, 28. prosinec 2018 @ 19:43:41 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jednoduche reseni - chcete obnovit puvodni krestanstky duch tohoto portalu? Staci zavest by-default read-only pristup pro vsechny registrovane a moznost zapisu jen pro proverene, pokrtene a znovuzrozene osoby. Tim odrizenete vsechnu tu ateistickou, agnostickou, katolickou a zidovskou svoloc a bude klid.Re: Granosalis (Skóre: 1)
Vložil: martino v Sobota, 22. prosinec 2018 @ 17:10:08 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jan23


S lítostí musím konstatovat, že tento portál se v poslední době čím dál více mění k horšímu.


martino


Možná proto, že jsi lenivý být diskusně a aktivní a křesťansky věrohodný. Stačí se podívat, kolik zoufalců sem chrlí výplody svých chorobných mozků a kolik získají stejně kvalitních magorů s nimi diskutovat. To, že např. ty sem skoro vůbec nic diskusně neposíláš, včetně ostatních protestantů, tak se osobně podílíte jak na kvalitě, tak na ZLU, které se zde šíří. Já jsem katolík a jsem zde jen host. Jen se zapojuji do ekumenické diskuse. Nízká kvalita současnosti je tedy tvá vizitka a pak nechápu na co si stěžuješ? Zaregistroval jsem, že zmizel, vypařil se fanatik Myslivec, to mohlo zlepšit vaší diskusi, ale nedokázali jste ze svého středu vyprodukovat odborně zdatné diskutéry a nejste schopni vzdorovat zoufalcům jako Neprihlaseny apd. a je zbytečné jim něco vyčítat, vy jako protestanté nejste prostě schopni být argumentačně věrohodní a prostě dostáváte diskusně přes hubu. Tak neplač a raději předveď vyšší diskusní úroveň, např. tím, že připravíš do diskuse nějaké současné adventní a vánoční téma. Zatím sem magoři posílají dokonce na vánoce, tak velikonoce.Re: Granosalis (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Čtvrtek, 20. prosinec 2018 @ 21:33:28 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)

 Jan21  Ty jsi to samé, co ten Eklesian. Místo abys napsal článek, tak jen prudíš. Co tobě, pobožný, brání, abys napsal hodnotný pobožný článek? Tys nenapsal nic, co by mělo hlavu a patu. Nejsi schopen sesmolit nic jiného než prudění. Ty kritizuješ jiné pobožné? Ale někteří z nich jsou schopni sesmolit aspoň nějakou teologii a ucelenou koncepci, nebo se o to snaží.  Jan21 - co jsi vyprodukoval ty? Nulu. Nic. Jsi prázdný a  zbytečný. A nejsi ani křesťan. Kdybys byl křesťan, tak bys něco v tom směru byl schopen vypotit. Ty ale nejsi schopen vypotit nic. Napsal si slohovku, v které se povyšuješ nad ostatní a děláš se lepší? Ale v čem jsi lepší? Nulo, v ničem. Jsi ještě horší než ostatní pobožní. Nepovyšuj se nad pobožné, páč ani na ně nemáš. 

Nulo, ty to víš. Závidíš, že se tu lidi mezi sebou baví. A ty, nulo, nemáš čím přispět. Protože jsi nula. Nula, co si o sobě namýšlí, že je nadčlověk a přitom je to jenom nula.   Re: Granosalis (Skóre: 1)
Vložil: JirkaB v Čtvrtek, 20. prosinec 2018 @ 22:04:22 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Milosrdenství a pokoj tobě, 
chápu co myslíš, ale zkus to naopak. Proč myslíš, že k horšímu? Proč myslíš, že je to horší? Klávesnice mluví čím srdce přetéká. V tomto smyslu je anonymita tohoto serveru dobrá a člověk vidí druhého jaký je uvnitř, tak jak se jednou uvidí v zrcadle u Boha. Anonymita umí hledět dovnitř srdce a zjevuje co je skrytého.... druhým to nepomůže, je to anonymita, ale třeba to jednou docvakne každému kdo tu píše, i mně... já jsem vděčný za svobodu a toto zrcadlo .... ono funguje i na mne, někdy začnu psát ... a pak se omluvím a smažu to a píšu něco jiného... Re: Granosalis (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Sobota, 22. prosinec 2018 @ 09:01:17 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
Kdo vydrží být věrný až do konce, ten spasen bude.

  A kdo nevydrží být věrný až do konce, ale patří Pánu, tak i o takovém Bůh říká: "Hynoucí vyhledám a zapuzenou přivedu zpět, polámanou obváži a nemocnou posilním."

  Ahoj Jene.

  Je dobré si uvědomit, že i to, co se děje na GS teď, je zrcadlo ekumeny. Většina těch lidí, co sem přináší svoje nitro, chodí nebo chodili do nějakých církví a v nich se navenek tváří jako křesťané, slušně, nenadávají, neodvážili by se lhát druhým do očí. Možná půjdou i na půlnoční a budou přát lidem kolem sebe pokoj, pokoj, který sami nikdy nezažili, protože jim za léta chození do církve nikdo pokoj nepřinesl a v jejich hříchu nepomohl. Například proto, že ta církev neměla moc jim v jejich těžkosti pomoci.


  Tedy: Po církvích pobíhá spousta lidí, kteří si v nitru místo Ježíše nesou hřích: Svoje modly, bezzákonnost, vztek na svoje rodiče, cizoložství, krádeže, lži nebo závist. A stane se, že takoví lidé se dostanou i do vedení církví a takový vedoucí/pastor/kněz pak rozšiřuje po církvi svoje "poklady", co má v srdci. A taková "církev" pak podle toho vypadá.


  Můžeš tu také online vidět, čemu asi křesťané v historii čelili, když byli u politické moci lidé tohoto charakteru.

  Možná se zdá, že svět jde k horšímu, ale jak řekl jeden anděl: Nezapečeť slova proroctví tohoto svitku, neboť ten čas je blízko. Kdo ubližuje, ať ještě ubližuje do konce, kdo je špinavý, ať se ještě ušpiní, a kdo je spravedlivý, ať ještě až do konce koná spravedlnost, a kdo je svatý, ať se ještě posvětí.


  A to slovo je dobré a věrné. Plní se. 

  Toník


Stránka vygenerována za: 0.53 sekundy