Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Darja.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 15942, komentáře < 7 dní: 513, komentářů celkem: 379349, adminů: 60, uživatelů: 4950  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 242 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Lolik
rosmano
ivanp

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Na okraj doby covidové
·Slovensko pøed Velikonocemi otevírá kostely k „individuální duchovní péèi“
·Marek Krajèí: Tiekli mi slzy, nepodporili ma ani moji vlastní
·Sèítání lidu 2021 - Informace pro èleny a pøátele baptistického hnutí
·Sèítání lidu 2021 - informace generálního sekretáøe Ekumenické rady církví
·SCEAV: Podpoøte svou církev ve sèítání lidu
·Tøeboòská výzva
·Ekumenická rada církví se pøipojuje k minutì ticha za obìti pandemie
·Film vìnovaný životu J. A. Komenského
·Slovenský ministr zdravotnictví baptista Marek Krajèí konèí kvùli koalièní krizi

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
104223001
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Hnědé košile z bohoslovecké fakulty
Vloženo Pondělí, 22. červenec 2019 @ 20:23:52 CEST Vložil: Tomas

Žhavá témata poslal Frantisek100

Mám pocit, že se tu bavíme i tom, co vůbec není důležité. Mne spíše děsí hnědé košile z bohoslovecké fakulty = studenti, kteří rozeštvávají národ. Co lidem u nás chybí? Mají se tak dobře jako nikdy. A věřící?? Přidávají se k té bandě, která nálepkuje, kdo je zloděj, kdo je rudej, kdo je špatnej.. Stejné či podobné jako bylo za Hitlera, kdy řvoun ovládl lid. A věřící? Mlčí nebo se přidají k těmto  lidem podobným náckům, co nic ještě nedokázali. Myslel jsem si, že bohoslovecká fakulta má vychovávat budoucí Boží muže, kteří budou šířit lásku, pokoj, radost…  Místo toho?? Je mi z křesťanů špatně. Důkaz, že vše jde špatným směrem. Satan se může radovat a bohoslovcům je to fuk. Jako to bylo při vzniku fašismu za Hitlera.


"Hnědé košile z bohoslovecké fakulty" | Přihlásit/Vytvořit účet | 212 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Hnědé košile z bohoslovecké fakulty (Skóre: 1)
Vložil: BohemianAnonymus v Úterý, 23. červenec 2019 @ 00:32:53 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Předkládám k úvaze:  ČINNOST SATANA V CÍRKVI
BARe: Hnědé košile z bohoslovecké fakulty (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Středa, 24. červenec 2019 @ 21:11:50 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

///..studenti, kteří rozeštvávají národ.///

Pleteš si příčinu s důsledkem.


///Satan se může radovat a bohoslovcům je to fuk.///

Právě že jim to není fuk. Proto organizují ty demonstrace.
Fuk je to lidem jako ty.Re: Hnědé košile z bohoslovecké fakulty (Skóre: 1)
Vložil: Akuzativ v Čtvrtek, 25. červenec 2019 @ 13:24:19 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Z křesťanů mi rozhodně není špatnė. Re: Hnědé košile z bohoslovecké fakulty (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Čtvrtek, 25. červenec 2019 @ 22:50:16 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Malé zamyšlení, jaký může být pravděpodobný vývoj :

(dle Steigerwalda, ostatně i podle mě)

Babiš nechce do vězení. Zeman mu pomůže. Chce vládnout autoritativně a definitivně zničit ČSSD. Babiš mu v tom pomůže. Oběma pomohou komunisti a Okamura. Nově také mladý Klaus. Všem, kteří Zemanovi pomohou, Zeman také pomůže. Dá jim odstřižky moci.
Babiš už první housle nehraje, Zeman ho zkrotil. Má lepší pozici, vězení se nebojí, Babiš ano. Až Zeman vypudí ministry ČSSD z vlády, dosadí tam své agenty. Ať už z ČSSD, SPD, nebo odkudkoli. Bude tomu říkat „doplněná vláda koalice“. Když se ještě víc shrbí ti, kdo tam jsou teď, mohou tam i zůstat. Parta Zeman, Babiš, Okamura, Filip a dva Klausové buduje autoritativní stát. Je pro to ideální čas.
Mnozí lidé budou rádi, konečně přestane svoboda. Parta jim slíbila peníze, nějaké jim už dala, aby je nalákala. Radovat by se neměli, co dostanou, zas jim seberou. Už zas lezou lidi do chomoutu. Postup je trapně podobný jako v roce 1948, když Gottwald doplnil koaliční vládu svými agenty. Tenkrát pomohla k moci Gottwaldovi i ČSSD, ten ji pak zničil. Dnes pomáhá Zemanovi, ten ji za to ničí.
Polovina lidí se na nové pořádky těší. Dostane se na majetky té druhé poloviny. Ta je v klidu, říká, že se nic neděje. Pokud se nikdo nevzepře, za pár týdnů budeme mít nový autoritativní režim Zeman–Babiš. Asi za třicet let budou naši potomci zas jásat, když přijdou noví osvoboditelé.
Smutný byl pohled na polovinu národa, která v roce 1948 vítala hrobaře svobody. A ještě smutnější byl pohled na druhou polovinu, která jen nečinně trpěla. Prezident Beneš to řekl za všechny: Nevystavím národ občanské válce. Jenže to právě měl. Skoro půlka národa chtěla do ruského chřtánu, druhá ne. Ruský chřtán je tu zas a polovina národa ho zas nevidí. Znovu se hraje stará tragikomedie z estébácké republiky.

 Re: Hnědé košile z bohoslovecké fakulty (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Čtvrtek, 25. červenec 2019 @ 22:57:17 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Kdyby měl Babiš čistou a průhlednou minulost poctivého člověka, stěží by si dnes nechal líbit prezidentovy výstřednosti a to, jak s ním i s ostatními lidmi prezident zachází. Premiér by si dupl, odkázal toho nevychovaného člověka do mezí, kde se po Ústavě nešlape, a nevychovaný prezident by zalezl, a kdyby to nestačilo, dal by ho k soudu. Babiš to ale udělat nemůže, má pro funkci premiéra nejméně vhodnou minulost. Premiér má totiž kvůli své byznysové minulosti svázané ruce. Zemanovi tak stačí lusknout a tou minulostí ho zamáčkne.Babiš si myslel, podržím na Hradě Zemana, bude mi pak sloužit. A teď slouží on Zemanovi. Kdyby jen luskl, bude po něm. Je na prezidentovi závislý. A prezident zas na něm. Mít v politice čistou minulost se vyplácí. Jak se oba z těch chomoutů vymotají, hmm, uvidíme. Bude to ještě zajímavé...Re: Hnědé košile z bohoslovecké fakulty (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Pátek, 26. červenec 2019 @ 10:52:05 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Jedna věc se po dlouhých týdnech krize vyjasnila: Proč vlastně Miloš Zeman dělá problémy s výměnou v čele ne právě strategického resortu, jaká je jeho motivace a co je jeho cílem.
Sociálním demokratům došlo, že prezident je schválně napíná a tím, že neustále odsouvá řešení, se je snaží vyprovokovat, aby jim došla trpělivost, bouchli dveřmi a odešli z vlády.
Prezident už dříve naznačil, že v případě odchodu sociální demokracie z kabinetu by hlasy jejích poslanců ve Sněmovně pro další vládu rychle nahradil někdo jiný – Okamurovo hnutí SPD, které je již za dveřmi připraveno a natěšeno.Prezidentův záměr má jednu slabinu – nedaří se mu přesvědčit premiéra Babiše, ať nechá sociální demokraty odejít. Babiš se svým hnutím ANO se zatím o nevyzpytatelné okamurovce odmítá opřít.
Zdá se, že už ztrácí shovívavost s Milošem Zemanem, dosud se snažil prezidenta nedráždit a raději mu ustupoval.„Je to nepříjemná situace. Uznávám, že podle ústavy by to mělo fungovat tak, že prezident by měl jmenovat pana Šmardu,“ řekl premiér v rozhovoru pro svůj server iDnes. „Není to dobře, já doufal, že to vyřešíme do července. Bohužel nevyřešili. Apeloval jsem na pana prezidenta. On řekl, že k nominaci ČSSD se vyjádří bohužel až za dva týdny. Je to samozřejmě absurdní.“
Premiér Babiš si tak nakonec dal svůj termín – 26. srpna – za který nechce protahovat, kdy se má kabinet poprvé sejít na schůzi po vládních prázdninách. „Pokud situace na konci srpna nebude jasná, tak udělám nějaké zásadní kroky,“ řekl Andrej Babiš, aniž naznačil, co tím konkrétně myslí - hmm, uvidíme...Re: Hnědé košile z bohoslovecké fakulty (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Neděle, 28. červenec 2019 @ 14:44:33 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Je to smutné.Jí vidím křesťanství třídně. Vlastně je to poznat ve sboru podle toho, že antikomunistické tendence jsou u lidí z bohatých rodin, kde  režim jejich prarodičů vzal pole či továrnu apod. Tihle lidé mají  v sobě nenávist ke všemu komunistickému., ale já zase cítím , že komunistům rozumím více než těmto pánbíčkářům. Že chápu pocit nespravedlnosti těch lidí, kteří dřeli na pány či na panském. Sám jsem poznal bídu a cítil ponížení od bohatých. Dnešní víra v Ježíše made in Rosmano apod. je zase jen ta nenávist a díky ní budou lhát  a lhát a říkat, že bojují za něco, co je spravedlivé a čestné. Je to jen komedie pánbíčkářů. Prostě nové svině se chtějí dostat k moci. Mně Zeman se líbí, protože mluví pravdivěji než pobožní politici. Pro mne bude vždy víra takového Rosmana a jiných vždy vírou kapitalistů, feudálů, křiváků, víra v pokřiveného amerického  Ježíše, pod jehož jménem se i zabíjí. Rosmano je u mně duchovní hnus plný kapitalistické špíny.Stejně tak ti náckové z církev ČB, která zbabělé mlčí. Dovedu už pochopit, že takových většina šla i s Hitlerem. Ale nic se nezmění. Křesťanství skončí brzy a s ním vše.Je to otázka pár roků.  Re: Hnědé košile z bohoslovecké fakulty (Skóre: 1)
Vložil: leonet v Pondělí, 29. červenec 2019 @ 00:20:18 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Milí bratři, po několika dnech jsem se opět podíval na diskusi a nevěřím svým očím. Tak se chovají křesťané? Vážně? 
Podívejte se do Písma, Římanům 13,1 a dál. 
... není moci, leč od Boha. 
A co máme dělat my? Být poslušní té moci, nebo nebýt? Nikdy v dějinách ČR nikdo nedostal tolik hlasů jako Zeman. 
Je hlavou výkonné moci a zaslouží si poslušnost a to bez ohledu na to, zda se nám líbí nebo nelíbí. 
Napsal nám to apoštol pohanů, který žil v době císaře Nera a o tom si snad nikdo nedělá iluze o jeho dobrotě. A přesto Pavel napsal, že i takového krutovládce máme poslouchat. 
Pokud věříte Písmu, nelze o tom pochybovat. Jestli nevěříte, vždy máte možnost činit pokání. Stránka vygenerována za: 2.05 sekundy