Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Drahoslav.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 4, článků celkem: 16084, komentáře < 7 dní: 156, komentářů celkem: 389882, adminů: 60, uživatelů: 5030  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 48 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Informace z jednání VV BJB dne 22. listopadu 2021
·Seznam vypuštìných novozákonních veršù v Pøekladu Nového svìta
·Pastoral brothers – kde konèí vtipnost?
·Ekumenická rada církví si zvolila nové pøedsednictvo na pøíští dva roky
·Rozbuška a další mutace covidu-19
·Významný køesťanský genetik je frustrovaný z postoje evangelikálù k oèkování
·Vlivný Jižní baptista Robert Jeffress odmítl náboženské argumenty proti oèkování
·5 pilíøù konzervativního evangelikálního kalvinismu nesluèitelných s láskou
·Skrytì
·Pastoral Brothers

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
106906779
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Parazit na božím slově!
Vloženo Pátek, 01. květen 2020 @ 01:43:46 CEST Vložil: Tomas

Katolicismus poslal Nepřihlášený

Boží slovo je nepomíjející a pohanský římský katolicismus to záhy zjistil. Když římský katolicismus nemohl slovo Boha vymazat, tak boží slovo ve lživých výkladech mocensky využil, zneužil, překroutil, a to ve stejném způsobu jako had v ráji vyložil překroucený boží zákaz Evě!
Historicky v pohanském římském katolicismu tak vznikl paradoxní ideologický stav. Aby bylo neustále co překrucovat, musela se zachovávat litera božího slova v nepozměněné podobě. Paraelně s božím slovem běží v římskokatolické ideologii spousta lživých věroučných výkladů božího slova z nichž mnohé jsou vůči božímu slovu v pozici zcela zjevně anti. Bible versus papežství a katechismus.

Pohanský římský katolicismus je tisíciletým parazitem na božím slově!

Křesťanství je pouze krycí nálepka, kterou používá pohanská římskokatolická ideologie!Historický vývoj zneužívání slova božího v pohanském římském katolicismu. 

1) Pronásledováni a vraždění.
Po vzniku papežství pohanský římský katolicismus pronásleduje hlasatele božího slova a přísně trestá každého držitele psaného božího slova. Toto pronásledování bylo krvavé a masové, a byly při něm vyhlazené celé národy.

2) Nesrozumitelnost a nevzdělanost.
Ve středověku byly římským katolicismem překlady bible zakázané, boží slovo se zapisuje a čte v neznámém a nesrozumitelném latinském jazyce. Jak by se asi dnešním katolíkům líbilo, kdyby jim někdo odpíral vzdělání a mluvil k nim v kostele nesrozumitelnou řečí?

Ve středověku římský katolicismus prosazuje všeobecnou nevzdělanost. Vzdělání bylo umožněné pouze několika málo vyvoleným, většinou dětem, které byly v útlém věku násilně odebrány rodičům a v klášterech přetvořeny k obrazu pohanského římského katolicismu!
 Lidi ve středověku boží slovo slyšeli v neznámém jazyce a nerozuměli mu, a hlasatelé pohanského římskokatolicismu jim hojně poskytovali lživé výklady. Za boží odpuštění i jiné "spasitelské" služby se lživým římskokatolickým hlasatelům platilo. Vznikla bludná nauka o očistci a pohanský mariánský modlářský kult. Lživé výklady božího slova šli do takových extrémů, že se ve "jménu božím" masově upalovalo, válčilo se a intrikovalo o světskou moc. Papežství se korunovalo trojitou korunou jako králové podsvětí, země a nebe.
Boží slovo se ve středověku hlásalo, ale přesto mu skoro nikdo nerozuměl! To bylo ďábelské!
Postupný nárůst světské vzdělanosti a gramotnosti ukončil středověk. Temný středověk pošel na vzdělání.

3) Uzurpace a cenzura zjeveného božího slova.
Po vynálezu knihtisku a rozšíření božího slova v jazyce všech národů, nárůstu vzdělanosti a gramotnosti musel pohanský římský katolicismus přijít s jinou taktikou odboje proti božímu slovu. Nesrozumitelná latina byla již nepoužitelná a proto byla odložená stranou, a namísto latiny nastupují protiřečící si lživé výklady, vysvětlivky v bibli, jak to co Bůh řekl vlastně myslel a nemyslel. A vzniká tak katechismus postavený nad boží slovo! To vše navazuje na osvědčenou středověkou praktiku, ve které se boží slovo hlásalo v nesrozumitelném jazyce. 
Boží slovo se nyní v římském katolicismu hlásá v jazyce každému srozumitelném, ale zpochybňuje se schopnost jedince božímu slovu chápat!
Pohanský římský katolicismus se snaží uzurpovat si právo na schopnost každého živého tvora, na schopnost vnímat Boha. Pohanský římský katolicismus cenzuruje svým ideologickým obětem zjevení božího slova!
   • Matouš 11, 25V ten čas řekl Ježíš: „Velebím tě, Otče, Pane nebes i země, že jsi tyto věci skryl před moudrými a rozumnými, a zjevil jsi je maličkým.
  • Lukáš 10, 21V té hodině zajásal v Duchu svatém a řekl: „Velebím tě, Otče, Pane nebes i země, že jsi tyto věci skryl před moudrými a rozumnými, a zjevil jsi je maličkým. Ano, Otče, tak se ti zalíbilo.

"Parazit na božím slově!" | Přihlásit/Vytvořit účet | 5 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Parazit na božím slově! (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Pátek, 01. květen 2020 @ 10:41:06 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
A co děláte vy, protestanti? To samé, co katolíci, bobku. Ještě že jsem tam chodil tolik let a nemůžete mě obalamutit. Všechny nekatolické církve a sekty dělají úplně to samé, co vyčítají katolíkům. Upravují a překrucují si bibli podle svých potřeb a cílů.
KAŽDÝ VÝKLAD BIBLE JE VŽDY ÚČELOVÝRe: Parazit na božím slově! (Skóre: 1)
Vložil: oko v Pátek, 01. květen 2020 @ 13:42:31 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
..."Po vynálezu knihtisku...."...


První knihu, kterou vynálezce knihtisku vytiskl, byl katolický latinský překlad Bible.  To je historický fakt.  Což jaksi nekoliduje s údajným "zpátečnictvím" katolické církve, jak o něm učili komunisté.


Všude, kam ve středověku katolická církev přišla, postavila nejdříve kostel a školu, pak nemocnice, chudobince, sirotčince ...


To je taky historický fakt.Re: Parazit na božím slově! (Skóre: 1)
Vložil: martino v Pátek, 01. květen 2020 @ 16:01:23 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nepřihlášený je pravděpodobně v Delirium tremens nebo hulí trávu. Copak takto dementně se může vyjadřovat věřící? Rozhodně ne! A tak tento chlup ze Satanova zadku, zde bleje a bleje a bleje pod praporem proti Kristu. Jeho vymaštěná hlava zdevastovaná buď alkoholem nebo drogou zde uráží nikoliv členy ŘKC, ale sám sebe a pak ostatní stejné blouznivce jako je on sám. Tak co s tebou diskusní trosko? Vše co píšeš nedokladuješ. Všechny tvé tři body, jsou ukázkou impotence mozku a není potřebné na ně vůbec reagovat. Jsou to srač.., které nepsali ani komunisté a ty jsi v tomto boji proti ŘKC naprosto zoufalý a sám. Ani jeden zdejší odpadlík, sektář, fanatik, blouznivec apd. nenašel "zbraň" jak porazit Krista a jeho Církev a ty si snad myslíš, že to co jsi zde napsal je střelivem kterým toho dosáhneš? Vše co jsi zde dosud napsal vnímám jako dopisy z blázince od náboženského magora. Ciao! Re: Parazit na božím slově! (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Pondělí, 04. květen 2020 @ 11:45:03 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Katechismus je dílo Satana.Stránka vygenerována za: 0.14 sekundy