Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zlata.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16513, komentáře < 7 dní: 301, komentářů celkem: 420486, adminů: 60, uživatelů: 5210  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 99 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
114769646
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Ubozí ateisti
Vloženo Úterý, 06. září 2022 @ 10:15:43 CEST Vložil: Tomas

Zamyšlení poslal Nepřihlášený

Kam vede ateismus, když se na něj nabalí ještě eurofilní orientace jeho správců jako je Petr Tomek a Jelena Příplatová, ukazuje web osacr.cz. Kdysi hojně navštěvovaný web ateistů i věřících, kde probíhaly diskuse a kde chodili i někteří zdejší křesťané, prakticky zanikl. Poslední článek i diskuse z května tohoto roku. Několik měsíců zcela mrtvý web. Tak to dopadne, když se pyšní ateisté uzavřou do svého ghetta. Vražedná kombinace militantního ateismu a gender euro progresivismu. Nejdříve vyházeli všechny věřící, pak vyházeli všechny euroskeptiky a svůj web si zabili. Kam vede cenzura a snaha vytyčovat jedinou povolenou pravdu? 


"Ubozí ateisti" | Přihlásit/Vytvořit účet | 67 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Ubozí ateisti (Skóre: 1)
Vložil: VanRespirator v Středa, 14. září 2022 @ 10:13:34 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Elektřiny máme, my Češi, nejen dostatek, ale nadbytek. Produkujeme nadbytek levné elektřiny, kterou vyrábíme za cca 50 haléřů na kWh. Kdybychom nebyli německý protektorát, ale samostatný stát, mohli bychom prodávat elektřinu třebas za 2 koruny za kWh. A ještě by producenti a distributoři měli bohatý zisk. Za to, že jsme německý protektorát a sponzorujeme Německo a jsme Německem vysáváni, mohou naši polistopadoví politici. Stejně tak už kdysi Václav odváděl Němcům, už v době knížete Václava se počítala hodnota ve stříbře, ale i v počtu kusů dobytka a jiných věcných jednotkách. Václav svému německému "nadřízenému" platil každý rok 120 volů a 500 hřiven stříbra. Jednalo se samozřejmě o velkou částku a hodnotu, která následně chyběla doma. Představte si, že jedna hřivna stříbra se rovnala cca 253 gramům stříbra. A jednalo se v podstatě o základní platební jednotku té doby. Václav je symbolem, který Češi znají a mají ho rádi. Lidé znají svatého Václava, servilního vladaře, který sloužil Němcům a platil jim obrovské výkupné za mír, je to kulturní nástroj pro přesvědčení Čechů, že jsou podřízeným národem, ať už Rakouské říše, nebo Německa. Skutečným hrdinou byl ale Boleslav, který odstranil svého servilního bratra Václava a zastavil vyplácení výpalného Němcům. Jenže Češi mají Václavské náměstí se sochou Václava jako národní symbol. Takové fatální symbolické podřízení se pak promítá do všech dalších období. Je to prokletí. Češi odsouzeni sloužit Němcům nebo Sovětům a dnes zase zpátky Němcům. Všechny jiné národy by vzhlížely spíše k Boleslavovi než k Václavovi. I ta státní hymna. Ostatní národy mají bojovné národovecké hymny.

Slováci:
Nad Tatrou sa blýska
hromy divo bijú,
nad Tatrou sa blýska
hromy divo bijú,
Zastavme ich, bratia,
veď sa ony stratia,
Slováci ožijú.

Poláci:
„Jeszcze Polska nie zginęła“
Ješte Polsko nezahynulo
Když žijeme,
Co nám cizí přesila vzala,
Vezmeme si zpět šavlí.

Maďaři:
Bože, žehnej Maďarovi
láskou a bohatstvím.
Navždy, Bože můj, ho chraň!
V boji s nepřítelem žehnej jeho zbraň! Všichni mají hymny vzbuzující ke semknutí národa.

A Češi mají pomalý cajdák, kde se ptají "Kde domov můj". Už v té hymně je obsažena tragédie Čechů...Re: Ubozí ateisti (Skóre: 1)
Vložil: Nemohouci1 v Středa, 14. září 2022 @ 16:22:50 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Hele, ani já už tam nechodím, ten web je mrtvej, min. zatím. A sem moc nepíšu, protože je to tu samozřejmě hodně o náboženství a tohle téma jde už dost mimo mě, to hlavní jsme k tomu myslím už napsali na osacru a jinde. Na i-ateismu atd. Jsem stále pro sekularismus, ale doba (neomarxismus a islám) mě nutí spolupracovat i s některými autenticky konzervativními křesťany (od orbánovců po polské konzervy atd.). Stejně tak u nás v ČR jsem pro spojení některých konzervativců, národovců, konzervativnější levice i pravice, včetně křesťanů (ne každý konzervativec musí být věřící atd.). V ekonomice udělat kompromisy - sociálně tržní hospodářství jako bylo třeba v Německu po 2.světové (ne jako dneska v EU a green dealy atd.) a v kultuře uměřený nacionalismus a i jistý konzervatismus, případně umírněnější typ národního socialismu (tedy nemyslím hned Hitlera, ale i Milada Horáková byla národní socialistka a za Hitlera šla do koncentráku, protože byla česká vlastenka a náš národní socialismus byl o něčem dost jiném než ten Hitlerův).

Z tamních ateistů na osacr.cz jsou neomarxisti na druhou. Naopak Michal Hanko neomarxista není, ale I-ateismus bohuže nefunguje. Jelena a Tomek jsou magoři. 

Tam to liberalismus dovedl.  K neomarxismu, kulturnímu. 90.léta a větší svoboda nás nakonec dovedla k neomarxismu a hloupému typu cenzury, to samé se stalo v USA a jinde na Západě. Skoro ve všech dříve kulturně liberálních státech se ujal postupně moci často neliberální neomarxismus (gender, multikulti sebevražda,...).

 A v ekonomice Fiala vykládal, jak je proti zastropování cen - když ostatní už stropovali (Orbán dávno, Macron už pak taky,...) , nakonec to taky musel udělat, ale máme asi 4X vyšší strop než maj Slováci. Přitom platy skoro stejné. To psalo Echo24.

"Fialův velmi vysoký strop. Češi budou platit za elektřinu čtyřikrát víc než Slováci "

https://echo24.cz/a/SLkJE/zpravy-domaci-ceny-plynu-a-elektriny-cesi-budou-platit-ctyrikrat-vic-nez-slovaci

(Echo24 není žádný konspirační zdroj, je to konzervativnější novinařina, jako je Respekt neomraxistická novinařina, to samé HN nebo jiné bakalovské noviny, případně Deník N či Deník Referendum či kulturně ultralevicový A2larm).

Abych vysvětlil: nemam nic proti uměřené ekonomické levici, tou nešní myslím kulturní neomarxismus,šílenosti od genderismu po multikulti a inkluzi, tahle levice na bílého evropského dělníka sere. A pravice je taky ideologicky znetvořený název, dřív to byli konzervativci, dneska nějaký blázniví vyznavači trhu. Svatého trhu, který jim nahradil boha. A který bez regulací stejně ničí sám sebe. Ovšem regulace trhu mohou být blbé i chytré, to přiznávám, ze strany státu. Dneska blbé, ale historicky byly i dobré regulace. Ale dneska to jde do řiti. 

Ano, tahle válka byla blbost, je blbost když Putin a eurasianisté kolem něj a nesmysly a ezoterika kolem Dugina a dalších vyprodukují takovou válku, kdy běloši a Slovani a většinově křesťani či ateisti se zabíjejí mezi sebou a ještě na sebe posílají muslimy (Putin posílá kadyrovce z Kavkazu).

Do toho EU a její šílený green deal, klima-alarmismus, genderismus, transgenderismus, inkluze, multikulturalismus (viz. teď to Švédsko a co se tam děje a co se už přiznává, ještě před pár lety neomarxistický Respekt psal, že tam nic jako nogo zóny není, dneska už cukají, když to přiznala i premiérka Švédska za neomarx. levicové strany, samozřejmě ta nejvíc tuhá neomarx. levice to nepřizná nikdy - resp. nějaký A2larm to vždy hodí na zlé bílé kolonialisty atd... maximálně, přitom Švédsko nemělo kolonie v Africe a na Předním východě, odkud přišli lidi, co tam dělaj nejvíc bordel):

"Švédská policie, která čelí masivní vlně kriminality, je přetížená a nemá dostatek personálu. Znepokojivý počet vražd není nikdy objasněn a mnoho menších trestných činů zůstává prakticky nepotrestáno. Švédsko se během pouhých dvou generací změnilo z jedné z nejbezpečnějších zemí na světě na jednu z nejnebezpečnějších zemí v Evropě. Během téže doby masová imigrace dramaticky změnila švédskou populaci. 1,2 milionu osob oprávněných volit ve volbách v září 2022 se narodilo mimo Švédsko – volit tak může asi o 200 000 cizinců více než v předchozích volbách v roce 2018. Téměř každý čtvrtý prvovolič ve věku 18-21 let se narodil v zahraničí nebo se v zahraničí narodili oba jeho rodiče. V centru Malmö má téměř každá druhá osoba oprávněná poprvé volit zahraniční původ. Muslimští přistěhovalci ve Švédsku, stejně jako v jiných evropských zemích, v drtivé většině volí Sociální demokraty nebo jiné socialistické či levicové strany. V současné době jsou však již tak početní a sebevědomí, že si zakládají i vlastní politické strany. Mikail Yüksel, muslim tureckého původu, stojí v čele strany Partiet Nyans, která má příznivce ve městech, jako je Malmö. Yüksel se zasazoval například o to, aby bylo spáleno jedno umělecké dílo zesnulého švédského umělce Larse Vilkse, protože je údajně islamofobní. Basem Mahmoud je imám působící ve čtvrti Rosengård v Malmö, kde převažují muslimové. Židy označil za "potomky prasat a opic" a prohlásil, že "pouze cituje Korán" a že se těší na "velkou bitvu", po které se všichni nemuslimové budou muset podřídit muslimům. Obhajoval také brutální vraždu francouzského učitele Samuela Patyho v roce 2020, kterého sťal čečenský muslim poté, co ve škole učil studenty o svobodě projevu. (Poznámka překladatele: Samuel Paty ukázal žákům karikatury proroka Mohameda.) V kázání v únoru 2022 Mahmúd napadl švédské školy a sociální služby a prohlásil, že muslimové přebírají vládu v zemi. "Švédsko je naše," řekl. "Je naše, ať se jim to [Švédům] líbí, nebo ne. Za deset až patnáct let bude naše."

" Švédsko patří mezi země s nejvyšším počtem zaznamenaných znásilnění na milion obyvatel na světě. V roce 2018 státní televizní stanice SVT informovala, že 58 % mužů odsouzených ve Švédsku za znásilnění a pokusy o znásilnění v předchozích pěti letech se narodilo v zahraničí. Některé z nejbrutálnějších případů znásilnění byly spáchány muslimskými a africkými migranty."

https://cs.gatestoneinstitute.org/18877/nasilny-zlocin-svedsku

Ano, EU mě negativně ovlivní víc než Rusko. Rusko nemá ani na Ukrajinu konvenčně, takže těžko se vrhne na EU, navíc když NATO má atomovky stejně jako Rusko má atomovky. Takže pro mě větší zlo EU - neomarxismus plus islamizace. Protože žiju v EU a ne v Rusku, být v Rusku, tak nesouhlasím s hodně věcmi co dělá Putin (a s něčím bych souhlasil než byla tahle válka pitomá), ale v EU nemůžu souhlasit skoro s ničim.

 Rusko se taky islamizuje, ještě teď posílá i své mladé na smrt, i když hodně je tam i těch menšin zastoupeno v armádě. Jestli se Putin chtěl zbavit menšin, měl na to jít jinak, zaútočit na Kazachstán a poslat muslimy proti muslimům a nechat je se vybít mezi sebou nebo jít čínskou cestou s Ujgury, ne válčit s bílou slovanskou Ukrajinou. A těžko by z Ukrajiny někdo jaderné Rusko napadl. To si přiznejme.


Ukrajina se zase těší do neomarx. EU jako často Češi v 90.letech a kolem začátku tisíciletí, když byli naivní a nevěděli, kam to celé směřuje. V tomhle měl už i ten Klaus brzo pravdu. Ne ve všem měl pravdu, přihlášku taky podala jeho vláda (asi i na nátlak havlistů - tehdy silných v jiných stranách), ale varoval už brzo poměrně před negativním vývojem EU. Po Lisabonu už to šlo rychle do kopru.

Jdeme do řiti, od energií po nahrazování našich populací méně kvalitními, jak geneticky - nižší průměrné IQ, tak kulturně. Platí hlavně pro západní část EU, ale chtějí to cpát i nám. Proti tomu jsou ukrajinské hlavně ženy a děti svaté a podobné nám, geneticky i kulturně. Ne tak čmoudi a černoši z Afriky a Předního východu. Tahle migrace už se ale taky zvyšuje plus zase plány na kvóty a přerozdělení problémů mezi ty, které ty problémy nemaj zatím a mít nechtějí (my, Maďaři, Poláci,... do velké míry).

V Americe šílený Biden, senil, Cortezová a Omarová, bláznivky, korespondenční volby, žádné pořádné doklady typu občanek v mnoha státech USA (řidičák může mít i migrant bez občanství), ostatně to rozvolňování voleb přichází i do EU (problémy při volbách v Berlíně nedávno), sem chce neomarx. TOPka a piráti a mafiánský STAN s fialovskou částí ODS zavést také - ty korespondenční volby (zatím jen ze zahraničí, kde volí lidi hlavně neomarxisty, samozřujmě, ne vlastence), chtějí blokovat weby co se jim nelíbí a Rakušan na to připravuje zákon, i když tam třeba píší občas sračky na těch webech, ale  cenzura  této vlády je iracionální, protože s Ruskem máme studenou a ne horkou válku a bude trvat třeba dlouho, dále je to selektivní: Lhoťan a Eurabia.cz - nepsali nic pro Rusko a stejně je blokovaly oligopoly na příkaz vlády (a bez zákona).


 Lhoťan byl naopak kritický k islámu v Rusku a je stále. Radu čt doplní vláda svýma sráčema, mutlikulti a gender neziskovky na koni, dokonce i rádoby-konzervativní Jurečka na ministerstvu za KDU-ČSL posílá prachy na gender neziskovky a LGBT propagandu. Viz. konzervativní noviny co o tom psaly například. Byly tam i jednotlivé částky:

"Ministerstvo práce a sociálních věcí právě plní vlhký sen všech genderových aktivistů. Otevřelo měšec… Jmenuje se to sice nenápadně (operační program zaměstnanost+), ale co se pod tím skrývá? 03_22_011 Navýšení kapacit nestátních neziskových organizací v oblasti rovných příležitostí žen a mužů s alokací 100 000 000 Kč. 03_22_012 Diverzitní a flexibilní pracovní kultura s alokací 210 mil Kč 03_22_013 Implementace Strategie rovnosti žen a mužů na léta 2021-2030 s alokací 150 mil 03_22_030 Realizace auditů rovného odměňování zaměstnavateli s alokací 150 mil Kč   03_22_038 Implementace opatření na zajištění rovného odměňování s alokací 150 mil   Každý, kdo není zaslepený, ví, co se pod tím skrývá. A každý, kdo není naivní, ví, kdo ty peníze dostane..."
https://www.konzervativninoviny.cz/na-co-jdou-evropske-penize/
(snažím se dávat zdoje na solidní weby, každý si může ověřit - případně i na sluníčkáře, protože těm sluníčkáři by sami věřit měli, když maj stejné hodnoty)


Stále víc jen schvalujeme eurosměrnice místo našich zákonů, máme slabošskou polo-neomarxistickou vládu (v kultuře, v ekonomice spíš neo-liberální, ale stropovat ceny už musí stejně), slabošský parlament, za chvíli asi i slabošského prezidenta a neomarxistický ústavní soud máme. Univerzity to samé, právnická fakulta vyvěšuje duhové vlaječky, tohle budou budoucí právníci.

"Fakulta UK se oblékla do duhové vlajky. Moc i na Klausova poradce"

https://www.prahain.cz/zivot-ve-meste/fakulta-uk-se-oblekla-do-duhov-7819.htmlNechci středověk (včetně islámu) ani moderní genderismus a LGBT propagandu, chci něco mezi, nebo jinou cestu, cestu rozumu, třetí cestu. Ne šikanovat homosexuály, ale ne práva na adopce např. Důvody už jsem uvedl dřív, například není jasný vliv na východu dětí ze strany dvou mužů, co spolu mají sexuální život - dlouhodobý (nemyslím ani tak na sexualitu, ta je asi vrozená - ne dědičná, ale vrozená, ale celkově na sociální ztahy, tam to může dělat problémy, mít dva taťky plus je to divné i ze strany možné pedofilie a je to divné ze strany žen, co jim ty děti rodí na zakázaku často, to je obchodování s dětmi, na Západě se to rozjelo a chudé ženy z východu prodávají děti na adopce pro západní bohaté gaye). A moderním studiím se nedá moc věřit. Jsou na Západě dělané a zaujaté. Když tam vyhazují konzervativce z univezit (viz. Jordan Peterson a další), tak jak mam věřit svobodnému výzkumu v humanitních vědách či "pavědách"?

"Česká policie vyšetřuje případ rozsáhlého obchodu s novorozenci, v jehož rámci náhradní matky z Ukrajiny rodily v Praze děti movitým, údajně osamělým cizincům. Ministr Jurečka v této souvislosti volá po změně zákonů, které by takovou „výrobu dětí“ na zakázku v Česku neumožňovaly. Psycholožka Hana Konečná, zástupkyně Česka v Bioetické komisi Rady Evropy, upozorňuje, že se společnost až po otevření této kauzy začala překvapivě zajímat o něco, co se v republice bez jakékoliv větší pozornosti děje už roky. Ještě nedávno se dokonce takovému obchodu s kojenci v případě některých českých celebrit tleskalo a jeho aktéři byli mediálními hvězdami, říká v rozhovoru pro INFO.CZ Konečná. Podle ní může mít tolerování „výroby dětí na zakázku“ nedozírné důsledky, včetně hrozby legálního obchodování s lidskými orgány."

https://www.konzervativninoviny.cz/jak-se-v-ceslu-tleskalo-obchodu-s-detmi/A jak tohle vyjde a prosadí to i u nás, půjde se cestou transgenderismu, na homosexuály každý zapomene  jako dneska na Západě a začne se propagovat změna pohlaví v občance jednou ročně jako zavádí rudo-zelené vláda v Německo - bez operace - (opět echo24 popsalo např.).  TAkže chlap za znásilnění co se prohlásí za ženu může jít s penisem do ženské věznice:

"Vězeňský transgender experiment nevyšel. Žena přivedla dvě ženy do jiného stavu"
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/transgender-experiment-veznice-new-jersey-tehotenstvi.A220715_183820_zahranicni_lisv


"Každý Němec si bude moci jednou ročně změnit pohlaví. Operaci genitálií nepotřebuje "


https://echo24.cz/a/Sz6uQ/zmena-pohlavi-nemec-kazdy-jednou-rocne-zmenit-operace-genitalie-nepotrebuje-matrika?fbclid=IwAR24tro_C4D5e0avXHPcQSu25ZKtGUqCsN4gXe8fR3AikJHO3BAV4KMwCHk

Dekadentní dobytek, pohrobci Frankfurtský školy, dlouhý pochod institucema, do toho prvky kapitalismu a občasného debilně pojatého liberalismu, vše smíchané do debilního guláše který tu máme dneska. Rusko jde taky do řiti přes islamizaci. Místo aby si Putin dělal doma pořádek, posílá vojáky na jiné Slovany, byť zemi má velkou a těžko na něj bude NATO útočit, když by to byla jaderná válka. Sebezničení všech, navíc i dneska má na hranicích NATO (Pobaltí - a tam je také ruská menšina, často bez práva volit či bez oobčanství, takže by se to taky dalo brát jako šikana, ale kvůli tomu začít válku s NATO? Nesmysl!). A ruská menšina na Ukrajině okej, možná tam byla šikana, ale ne genocida civilistů (max. boj se separatisty), jen ten jazykový zákon a pár incidentů, to se mi taky nelíbilo, ovšem to je skoro všude kde žijí svéhlavé populace vedle sebe, tyhle problémy. Hranice otevřená, měli odejít když se jim tam nelíbilo, Rusové už svůj stát mají a ne malý.

 Ukrajinci zase už museli schválit kvůli EU istanbulskou úmluvu - genderismus- neomarxismus, šílený...  co na to AZOV prapor a nacionalisté Ukrajiny?

"Ukrajinský parlament ratifikoval Istanbulskou úmluvu
Ukrajinský parlament ratifikoval Istanbulskou úmluvu proti domácímu násilí na ženách. Schválil ji drtivou většinou 259 ku 8 hlasům. Její ratifikace je některými členskými státy považována za nezbytný předpoklad pro udělení statusu kandidatury Ukrajiny do EU. (Kyiv Independent)"

https://denikn.cz/minuta/903869/ (schválně sdílím neomarx. deník N, aby tomu i zdejší lovci údajných dezinformací mohli věřit - vydírání Ukrajiny ze strany Západu, od kterého potřebuje zbraně, morální hnus! teď po Ukrajině chtějí i homo-manželství některé západní státy, když vědí, že Ukrajina je v nouzi, hnus!)


Amerika pod demokraty taky jde do řiti, viz. Dan Vávra:


"V Americe se daří Demokratům "reformovat" policii. V New Orleans kupříkladu, když zavoláte na linku 911, že se vám někdo vloupal do domu, počkáte si dvě hodiny, než někdo dorazí.
Většina policejních okrsků trpí strašlivými podstavy, protože policisté dávají hromadně vypovědi. Důvodem je kromě všeobecné dehonestaci a rizikovosti jejich povolání i to, že okresní prokurátoři, což je v USA volená funkce, propouštějí hromadně zločince a ti pak páchají beztrestně další a další zločiny. Není vyjímkou člověk, co spáchá během několika dní několik zločinů, je po každém zatčen a po každém propuštěn prokurátorem na svobodu. Podobný případ je i terorista, co po takovém propuštění najel autem do davu dětí. Ten byl propuštěn na kauci po té, co úmyslně přejel manželku autem. https://edition.cnn.com/.../what-we-know-about.../index.html Velmi motivující.
George Soros utratil za 10 let 40 milionů dolarů na podporu kampaní tzv. "spravedlivých prokurátorů", kteří se následně takto chovají. Ovládají okresy, kde žije 75 milionů Američanů. https://nypost.com/.../how-george-soros-is-remaking.../
Proč to Soros dělá a co je jeho záměr, je velká záhada. V San Franciscu je kupříkladu díky němu prokurátorem muž, jehož rodiče jsou ultra levicoví teroristé odsouzení za podíl na únosu a vraždě a on veřejně prohlašuje, že tresty pro zločince jsou demotivující a nelidské... https://www.washingtonexaminer.com/.../san-francisco-das...
V roce 2014 byl v Kalifornii přijat návrh 47, podle něhož se krádeže v hodnotě 950 dolarů nebo nižší považují za přestupek. Jakmile si lidé uvědomili, že za krádež pod 1 000 dolarů nebudou pravděpodobně zatčeni ani stíháni, samozřejmě na tuto pobídku zareagovali. Obchody ze své strany radí zaměstnancům, aby se do krádeží v obchodech nevměšovali, aby se jim nic nestalo. Mnoho trestných činů se ani nenahlásí. Výsledkem je, že tlupy zlodějů pořádají nájezdy na obchody s luxusním zbožím. V odkazu je video, kde jich je hned 80! https://nypost.com/.../mobs-of-looters-are-grabbing.../
V řadě států pak jako novinku zavádějí u soudů takzvanou "bezhotovostní kauci" aby pomohli chudým zločincům od trávení času ve vězení. Ve videu níže nasraný šerif vysvětluje, co to znamená. Znamená to, že propuštěn na kauci, která čítá NULA dolarů, může být někdo kdo spáchal: únos, vraždu druhého stupně, přepadení, zabití pod vlivem drog a další zločiny. Policie pak nemůže konat dřív, než 48 hodin po porušení podmínek kauce. Takže někdo, kdo se pokusil o vraždu, propuštěný na kauci, může dodělat svojí oběť a má 48 hodin na útěk. Šerif dále popisuje, že v případě, že se vám někdo vloupá do domu, nebo podniku, nemůže udělat nic jiného, než mu dát pokutu, takže si oběti musí poradit samy...
To nemůže dopadnou špatně! Jen tak dál! Pokrok nezastavíš!
Jako zní to skutečně jako hoax z nějaké parody stránky, eventuelně zprávy z Kocourkova, ale je to realita.

Takže já s hodně věcmi můžu souhlasit s Jirkou tady. Máme velkou shodu v názorech.


Azazel Matrix, zatím a někdy zase :)))

Re: Ubozí ateisti (Skóre: 1)
Vložil: martino v Středa, 14. září 2022 @ 17:01:52 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tak skončil i kdysi "slavný" protestantský "ekumenický" Christnet. Zavedli cenzuru ověřování diskutujících mobilem atd...a dnes tam mají jen seznamku. to není o atheismu, ale o obyčejném idiotství. Re: Ubozí ateisti (Skóre: 1)
Vložil: VanRespirator v Pátek, 16. září 2022 @ 21:08:33 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nevím, jestli jste někdy na těchto stránkách probírali, proč vlastně Německo postavilo pod Baltským mořem dva plynovody Nord Stream 1 a Nord Stream 2, když přitom existovaly plynovody už postavené přes Ukrajinu? No právě kvůli Ukrajincům. Páč jednak z plynovodu kradli plyn a jednak škrtili dodávky Evropě, už před deseti lety i dříve. Až se Němci nasrali a udělali si své nové trubky na své náklady. A mimo Ukrajinu. A dneska se Německo tváří, že Ukrajinec je bůh a Rus je ďábel, ale ještě před pár lety to bylo naopak. 

Až když jim to nadiktoval strýček pistolník zpoza oceánu, co okupuje Německo. Německo je stále okupovaný stát a okupantem je Washington (Pentagon). 35 tisíc amerických vojáků okupuje Německo. Což je následek vyhrané 2. sv. války. Pro USA vyhrané a pro Německo prohrané. Vyhrálo taky i Rusko, nebo SSSR, ale Raisa Gorbačovová zařídila skrze svého dementního a podpantoflového manžela Michaila, že Rusko, tehdy SSSR se všech výdobytků resp. územních dobytí vzdalo. Na rozdíl od USA, které se nevzdaly ani jediné kosti, byť by byla ohlodaná a ani jednoho centimetru dobyté země. Naopak Američani de facto pokračovali a pokračují v druhé světové válce a kromě Německa a Evropy, kterou už mají ve své moci, chtějí i Ukrajinu a Rusko. No a USA nadiktovaly Německu, že musí přerušit plynovody a rozloučit se s Ruskem. A začít se přátelit s Ukrajinou. Od které nedostane nic.

 Cílem USA je poškození Evropy. Zatímco Rusko by si přálo obnovit vztahy s Evropou a chtěli by, aby jim Evropa sypala many za plyn a ropu, tak americká administrativa si přeje úpadek Evropy. To je zjevné. Proto ostatně Američané přemlouvali i Velkou Británii, ať odejde z EU.Re: Ubozí ateisti (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Sobota, 17. září 2022 @ 00:08:24 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Nějaký blb tady píše, že cílem USA je poškození Evropy.Američané zachránili Evropu v letech 1917 - 18
  Nebýt Američanů, nevznikne ani Československo.

Američané zachránili Evropu v letech 1941 - 45.

Američané zachránili Evropu v letech 1947 - 49 (podpora Řeků proti komunistickým partyzánům, Berlínská krize, Marshallův plán)

Američané zachránili Evropu v letech 1981 - 89 (uzbrojení a porážka SSSR)

Američané zachránili Evropu v letech 2001 - 2017 (zničení Al-Kaidy a Islámského státu, když podnikaly útoky na evropská města)

Američané zachraňují Evropu i teď masivní pomocí UkrajiněRe: Ubozí ateisti (Skóre: 1)
Vložil: Nemohouci1 v Neděle, 18. září 2022 @ 20:45:07 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Západní multikulti a multi-rasovej ráj :)))

 "San Francisco: město, kde se nedá žít…

18. září 2022 Petr Homola 

Vůbec nejvážnějším problémem města je kriminalita a asi 20 000 bezdomovců. To ze San Francisca udělalo v podstatě místo, kde se nedá žít.  Na těchto videích uvidíte výjevy, který obyvatelé města zažívají dennodenně :  


  Za prvních osm měsíců letošního roku zde bylo spácháno podle oficiálních statistik policie:  4.222 krádeží aut;  4.086 vloupání;  1.804 přepadení;  1.634 loupeží;  170 znásilnění;  36 vražd.  Nepříjemná jsou zejména přepadení. Těch se v ulicích San Francisca přihodí průměrně bezmála osm denně.  Na obrázku vidíme starostku London Breedovou (48), v úřadu je od července 2018. Známá je jen tím, že zničila své město."


https://www.konzervativninoviny.cz/san-francisco-mesto-kde-se-neda-zit/?fbclid=IwAR26w-wFrTVdhpxAqOTf51rFKG0ExNSYLgFcVfsiGypVzHfHrAIpwLb8J_QRe: Ubozí ateisti (Skóre: 1)
Vložil: Nemohouci1 v Neděle, 18. září 2022 @ 20:49:21 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Super, ještě to chce, aby se spojila SPD a Trikolora - jako teď v Praze -  a třeba i Šlachta nebo další a pak podpořila taková koalice třeba jednobarevnou vládu ANO s tím, že bude chtít prosadit část programu :)))

A můžeme se přiblížit Orbánovi, toho mam rád :)))

Chce to vyvolat předčasné volby!!! :)))

Ale Babiš je na to moc slaboch asi...  moc závislý na dotacích z EU aby do toho šel. To se spíš spojí konzervativnější část ODS s Babišem až odstraní Fialu než tohle.... uvidíme, až bude lidem třeba déle zima... Já bych bral ANO + SPD + Trikolora   - národovce :))))

    "Volby by nyní vyhrálo ANO, druhé je SPD, lidovci mimo Sněmovnu, říká průzkum     18. září 2022  11:15,  aktualizováno  13:55     Volby do Poslanecké sněmovny by nyní podle zářijového modelu agentury STEM pro CNN Prima NEWS vyhrálo hnutí ANO s 30 procenty. Na druhém místě je SPD s 14,3 procenta. Největší vládní strana ODS by obsadila až třetí místo s 14,2 procenta hlasů, čtvrtí by byli Piráti s 9,4 procenta. Těsně s pěti procenty by se do Sněmovny dostaly TOP 09 a STAN, naopak lidovcům by zisk 4,5 procenta nestačil.    "


  Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/partie-strop-ceny-energii-alexandr-vondra-radek-vondracek-volby.A220918_104738_domaci_vajo


Lepší než Bideny co si pletou vnučky s mrtvými syny nebo knížete bez maturity a jejich voliči :)))))Re: Ubozí ateisti (Skóre: 1)
Vložil: Nemohouci1 v Pondělí, 19. září 2022 @ 22:50:23 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
A přece se i na fantickém xanaxovém Forum24 objevil dobrý článek.

Ten by si měl náš fanatický obránce "liberální demokracie" a USA přečíst :)))

"Marxistická výzva. Liberalismus se mnohde v USA ocitl v opozici
Yoram Hazony / Komentář

izraelský filozof, politolog a biblický badatel"

"Dlouhou dobu po pádu berlínské zdi roku 1989 považovala většina Američanů a Evropanů marxismus za nepřítele, který byl jednou provždy poražen. To se však mýlili: stačilo jen třicet let a marxismus je zpátky – a ve snaze ovládnout nejvýznamnější americké mediální společnosti, univerzity a školy, velké korporace, filantropické spolky, a dokonce i soudy, vládní instituce a některé církve slaví ohromující úspěchy. (Přetištěno z revue Kontexty.)

Zatímco americká města čelí výtržnostem, žhářství a rabování, zdá se, jako by liberální strážci mnoha těchto institucí – od listu New York Times až po Princetonskou univerzitu – na možnost obnovení pořádku rezignovali a místo toho se snaží vycházet pachatelům vstříc. Jinak řečeno, zkoušejí své marxistické zaměstnance uchlácholit a některým jejich požadavkům ustupují v naději, že sami zcela smeteni nebudou.

K čemu všemu ještě dojde, to s jistotou nevíme, na základě zkušeností posledních několika let však lze předložit dosti opodstatněnou domněnku. Institucionální liberalismus nedisponuje zdroji, které by mu umožňovaly tomuto ohrožení čelit. Ze svých někdejších bašt je liberalismus vytlačován a hegemonie liberálních idejí, jak jsme ji znali od šedesátých let minulého století, nevyhnutelně skončí. Antimarxističtí liberálové si zanedlouho uvědomí, že se dostali do téže situace, v jaké se už nějaký čas nacházejí konzervativci, nacionalisté nebo křesťané: zjistí, že se ocitli v opozici.

To znamená, že někteří stateční liberálové brzy povedou válku proti institucím, které až donedávna ovládali. Začnou usilovat o vybudování alternativních vzdělávacích a mediálních platforem ve stínu prestižních, bohatých a mocných institucí, které ztratili, zatímco jiní se na svých dosavadních místech v mainstreamových médiích, na univerzitách, v technologických korporacích, filantropických spolcích a vládních úřadech naučí nechávat si svůj liberalismus pro sebe, aby si jejich kolegové mohli myslet, že i oni jsou marxisty – podobně jako se mnozí konzervativci už dávno naučili nechávat si pro sebe svůj konzervatismus, aby jejich kolegové mohli předpokládat, že jsou liberály.


Tak vypadá nově se ustavující status quo. Stahují se mračna a noví marxisté se svými nedávnými vítězstvími jen stěží nechají uspokojit. V Americe svou momentální výhodu zkusí přetavit v ovládnutí Demokratické strany, přičemž se vynasnaží, aby se Republikánská strana proměnila v chabou imitaci jejich vlastní ideologie, anebo aby byla jakožto rasistická organizace úplně zakázána –  a v ostatních demokratických zemích se budou pokoušet o imitaci úspěchů, kterých dosáhli v Americe. Této zkoušce ohněm se žádný demokratický stát nevyhne. Nesmíme tudíž odvracet zrak a namlouvat si, že nás tato kletba nestihne. Už nad námi visí."

....


"Nic takového se však nestane. Marxisté, kteří v Americe ovládli prostředky utváření a šíření idejí, nemohou uznat legitimitu žádné konzervativní vlády, aniž zradí svou věc. Nemohou uznat ani legitimitu žádné liberální vlády, pokud před nimi neohne hřbet. To znamená, že bez ohledu na to, jak se prezidentu Trumpovi povede u příštích voleb, „odpor“ hned tak neskončí. Tohle je jen začátek.
S tím, jak si marxisté podmanili liberální instituce, začala nová fáze amerických dějin – a v důsledku i dějin všech demokratických národů. Ocitli jsme se v situaci, kdy marxistům poté, co už se zmocnili univerzit, médií a největších korporací, půjde o to, aby týž dobyvačný postup zopakovali na politické scéně jako celku. Jak si při tom budou počínat? Stejně jako na univerzitách a v médiích využijí své přítomnosti v liberálních institucích k tomu, aby liberály přiměli přetnout pouto vzájemného uznání legitimity, které je pojí s konzervativci a potažmo s demokracií dvou stran. Jejich požadavkem bude delegitimizace nikoli už prezidenta Trumpa, nýbrž konzervativců jako takových, jak jsme to ostatně už viděli ve snaze delegitimizovat názory senátorů Joshe Hawleyho, Toma Cottona či Tima Scotta, případně mediální celebrity Tuckera Carlsona a jiných

Následovat bude delegitimizace těch liberálů, kteří považují konzervativní názory za legitimní, po vzoru Jamese Benneta, Bari Weissové nebo Andrewa Sullivana. A jak už jsme to pozorovali na univerzitách i v médiích, mnozí liberálové se této marxistické taktice přizpůsobí ve víře, že delegitimizací konzervativců mohou marxisty uchlácholit a proměnit je ve své strategické spojence."


...

"Marxisté se ovšem uchlácholit nenechají, poněvadž jejich cílem je porážka liberalismu samotného, které ve skutečnosti dosahují už nyní s tím, jak se jim liberály daří přesvědčit, aby opustili svou tradiční koncepci politické legitimity dvou stran a s ní v důsledku rezignovali i na demokratický režim. Zhroucení pouta vzájemného uznání legitimity, které liberály v demokratickém systému vlády pojilo s konzervativci, samo o sobě z dotyčných liberálů marxisty snad ještě neudělá, učiní je však shrbenými přisluhovači marxistů neschopnými postavit se na odpor čemukoli, co „progresivci“ a „antirasisté“ prohlásí za důležité. A podobně je to smíří i s nastupujícím režimem jedné strany, v němž liberálové budou hrát skvělou roli – pokud ovšem budou ochotni vzdát se svého liberalismu.

Vím, že mnozí liberálové jsou zmateni a ještě pořád si představují, že mají před sebou řadu alternativ. Ale není tomu tak. V tomto okamžiku je veta po většině alternativ, které jsme měli ještě před několika lety. Liberálové si nyní mohou vybrat už jen ze dvou možností: buď se podřídí marxistům a pomohou jim zlikvidovat v Americe demokracii, anebo zformují prodemokratickou koalici s konzervativci. Žádná jiná varianta není.

/ Text vyšel poprvé v časopisu Quillette 16. srpna 2020. Přeložil Tomáš Suchomel. /"

https://www.forum24.cz/marxisticka-vyzva/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&fbclid=IwAR2_jgW1mj3SnQdg7VvUy4H2-_E04pHWcfcTvr1CpVn-Ittgh5-jD4xeRFY#dop_ab_variant=811940&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.bo
Re: Ubozí ateisti (Skóre: 1)
Vložil: VanRespirator v Úterý, 20. září 2022 @ 22:55:00 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
https://www.youtube.com/watch?v=MFPsO3h7HO4

Drulák: Vláda se pokouší umlčovat každý hlas o Ukrajině, který říká něco jiného než ona...

.... ta diskuse lidí pod videem, počet shlédnutí, to pro vládu nedopadne dobře. Je to první vláda od listopadu 89, která může být smetena hněvem lidí. Za její neschopnost v ekonomické oblasti a za její pokusy o nastolení nové totality.
Re: Ubozí ateisti (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Středa, 21. září 2022 @ 07:15:08 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
  Tak s vládou ateistů jsme měli zkušenost nějakých třiačtyřicet let - teda my asi jen něco přes dvacet, vědomou tak deset. 

  Ateismus je jeden z mnoha netolerantních agresivních kultů, které uctívají člověka. Za nás to byl Marx, Lenin, Gottwald, jindy je to zase Hawking, .. Nesvoboda a likvidace opozičního názorového spektra je obvykle jeho základní součástí. 

  Jemnější forma byla nadřazenost, posměch, urážky - to jsme zažívali ve škole od učitelů, z médií...

  Pokud je někde ateistický web, je poměrně logické, že se chová jako kult, který nese.

  CizinecStránka vygenerována za: 0.57 sekundy