Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Kristýna.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 11, článků celkem: 16727, komentáře < 7 dní: 488, komentářů celkem: 435556, adminů: 60, uživatelů: 5259  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 201 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

Danny42

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
119504994
přístupů od 17. 10. 2001

Z internetu: Spravedlnost?
Vloženo Středa, 22. březen 2023 @ 09:02:57 CET Vložil: Tomas

Společnost poslal Nepřihlášený

https://www.novinky.cz/clanek/zena-deti-tobik-z-ostravy-bojuje-s-osudem-zna-vic-ordinaci-nez-dospeli-40425990Po přečtení toho článku se nenajde nikdo, kdo by hlásal, že existuje nějaká spravedlnost. Nikomu neublížil, ale musí trpět. I jeho rodina. 

"Spravedlnost? " | Přihlásit/Vytvořit účet | 1 komentář | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Spravedlnost? (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Sobota, 25. březen 2023 @ 07:34:29 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Umři do měsíce, jinak nezaplatíme. Hospice bojují s pojišťovnami

Problém je, že paní Jiřina tu už skoro tři měsíce neměla být. Alespoň podle úhradové vyhlášky českých zdravotních pojišťoven. Ty říkají, že člověk v domácí hospicové péči má hrazenou péči jen třicet dnů. Pak za ni mobilní hospic nedostane peníze. Paní Jiřině – a dalším stovkám smrtelně nemocných lidí v Česku – pak zbývá vrátit se do nemocnice anebo doufat, že hospic se o ně postará zadarmo.

V minulých letech měl hospic 35 lidí, kteří „přežili“ státem stanovených třicet dnů. Odmítl se o ně přestat starat. Náklady, které hospic za péči o ně vyfakturoval, po něm chce pojišťovna zpět. Jde o 7,5 milionu. Celé zařízení se 77 zaměstnanci je kvůli tomu ochromené. „Je to kupčení se smrtí,“ zlobí se ředitelka Schwarczová.

Uvedená praxe se dotýká všech domácích hospiců v Česku. Některé to řeší tak, že pacienta přijímají až skutečně v posledních dnech života, tedy pacienta nepřijmou do péče, dokud mají obavu, že by „žil ještě moc dlouho“. A mimo záznam mnohé hospice připouštějí, že existuje i jiné tajné řešení: trpícímu pacientovi „odmítajícímu“ zemřít v určené lhůtě píchnout vyšší dávku morfia a zabít ho. Tedy jakýsi nepřiznaný způsob eutanazie.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hospic-cesko-pomoc-pece.A230324_184539_domaci_bur


--------------------------------------------------------


Takže eutanazie se ve skryté neoficiální formě stejně provádí. Což není nic překvapivého. Mnozí lidi si to ostatně sami přejí. Někteří chtějí žít jako ta paní v článku, ale někteří nechtějí žít. Píchnou jim vyšší dávku morfia. Jenže morfium působí na dýchací cesty. Takže ten člověk se udusí. To dělá morfium ostatně běžně. Lapají po dechu. Je to nechutné. V zemích, kde není dovolena oficiální eutanazie je lidem zkracován život z ekonomických důvodů - viz neproplácení pojištovnami a zkrácení utrpení. Ale smrt udušením je nejhorší, co může být. Čili se to dělá špatně. Současný stav, kdy se tváříme, že to máme v pořádku, je ta nejhorší možnost. Prodlužujeme utrpení a když už ho konečně chceme zkrátit, tak dávkou morfia, takže pacient se mnoho hodin dusí, až se udusí. Přitom kdyby existovala legální eutanazie, tak se použijí anestetika a ten člověk jednoduše upadne do bezvědomí, nic nevnímá a buď se jen dodá ještě vyšší dávka anestetik, nebo mu zastaví srdce chloridem draselným. Vše v naprostém klidu, stejně jako při operaci v nemocnici. Kdo kdy zažil narkozu, tak ví, že nic nebolí a člověk nic nevním.


Takže si vy, hlupáci, co bojujete proti eutanazii, akorát vybíráte smrt, kdy vám stejně píchnou silnou injekci, jenže to bude legální morfium, po kterém se budete hodiny dusit, lapat po dechu v nekonečném stresu, úzkosti, hrůze. Oficiálně to nebude eutanazie. Do úmrtního listu vám napíšou zástava oběhu. Přitom za legální eutanazie jste mohli odejít v klidu, za pomocí prášků, které zcela odbourají úzkost, v klidu pak usnout za pomocí anestetik a odejít bez jakéhokoli dušení. Viděl jsem na svých psech. Uspání pejska v naprostém klidu, zcela profesionální postup lékaře. A takto by to šlo i s člověkem. Ale vy člověka asi potřebujete ještě dusit. Nejenže si vytrpěl třebas dva roky s rakovinou. Na závěr ještě musí být dušen morfiem mnoho dnů nebo hodin. 

Hovada blbá!  Přeji každému bezmozkovi, co vystupuje proti eutanazii, ať umírá na raka dlouho a ať ho pořádně přidusí morfiem a lapá po dechu ve smrtelné úzkosti pěkně dlouho! Stránka vygenerována za: 0.18 sekundy