Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Mikuláš.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16543, komentáře < 7 dní: 289, komentářů celkem: 423334, adminů: 60, uživatelů: 5230  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 81 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

Danny42

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
115652242
přístupů od 17. 10. 2001

Život víry: Bůh nikomu nedovoluje hřešit.
Vloženo Neděle, 16. duben 2023 @ 14:20:30 CEST Vložil: Tomas

Zkušenosti poslal Myslivec
Jedná se o poměrně rozšířený satanský klam ve kterém má modlář Boha nahrazeného představou kterou mu vsugeroval satan. Představovat si Boha jako bytost která dovoluje hřešit, jako bytost se kterou nelze být celý den je ohavným satanským výsměchem Bohu, je lhaním o Bohu, je rouháním se Bohu, a nejenom to! Zlý duch má ještě tu nebetyčnou drzost se za boha vydávat a dovolovat hřešit svému vazalovi zotročenému hříchem který mu dovolil. 

A to nejhorší na konec. Dotyčný člověk co zde tyto satanské lži o Bohu píše, je píše dlouhodobě, propaguje je a tyto hrozné lži o Bohu neustále šíří!! V tom je to největší nebezpečí, v té urputné snaze, v té motivaci takové ohavné lži o Bohu neustále tvrdit!! Ukazuje se na tom jak moc má satan tohoto člověka ve své moci. 

Být oklamaný antik.ristem který se za boha vydává je jedna věc, ale lži o Bohu s takovou hulvátskou urputností veřejně šířit a propagovat je věc druhá, která je příznačná služebníkům satana. Taková propagace je satanskou parodií na činnost apoštolů. 
Onen dotyčný člověk musí zažívat strašlivé životní dilema zjevující se na jeho neustálém rozhodování se mezi dobrem a zlem jako když se hulvát rozhoduje zda se bude bavit slušně či nebude, jako když se zloděj rozhoduje zná bude krást či nebude, jako když se vrah rozhoduje zda bude vraždit či ne. Kdo by v takovém rozhodování chtěl žít? Vždyť to musí být peklo na zemi takto žít.

Na jedné straně chce onen dotyčný dojít spásy, chce poznat boží vůli a žít podle ní a na druhé straně zde šíří a propaguje strašlivé lži o Bohu jako služebník satana. To je strašlivé dilema. Něco takového musí způsobovat strašlivou niternou rozervanost která se často projevuje agresivitou, ztrátou sebereflexe a ve spánku lucidním sněním a noční můrou. 

Tématem tohoto článku není kritika. Tématem článku je poukázat na strašlivé smýšlení o Bohu u lidí v moci satanského klamu, poukázat na to jak se jim musí těžce žít bez Boha a Jeho osvobozující pravdy a společná modlitba za ně.
 

Bratři v Kristu Ježíši našem Pánu a Bohu. Modleme se společně za tyto oklamané lidi, kteří se v životě Bohem minuli a které satan klamem krutě týrá, a společně prosme ve Jménu Krista Boha Otce za jejich vysvobození, a za to aby jim Duch svatý otevřel oči a oni v pravdě Ducha uviděli komu se to klaní, komu slouží a jaké lži o Bohu hlásají.

Bože Otče, dej se jim prosím poznat, tak jako jsme Tě díky Kristu poznali my.

Amen 

Myslivec


"Bůh nikomu nedovoluje hřešit." | Přihlásit/Vytvořit účet | 248 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Bůh nikomu nedovoluje hřešit. (Skóre: 1)
Vložil: Myslivec v Neděle, 16. duben 2023 @ 16:35:01 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
A ještě něco Oko.

Před pár měsíci jsem ti sdělil, že se zmizela potřeba se za tebe modlit. A to je dle mé dosavadní životní zkušenosti vždy závažné.
Pak přišla na GS Brusle a s ní se vrátila i modlitba za tebe. Měl být té milé křesťance vděčný. S ní na GS přišla modlitba i další křesťanské ženy. 
A nejenom to. 
Stále máš u Boha šanci Oko. Řeknu ti proč. Na GS chodí i čtenáři kteří do diskuse nevstupují. Čtou si tvoje nekřesťanské výplody o bohu co ti dovoluje hřešit a čtou si naši křesťanskou kritiku k tomu. A v mnohém zlém co je v tobě Oko se nachází a mnohé z toho co ti píšeme je jim ku pomoci. V tobě uvidí své vlastní chyby a od nás křesťanů se dozvídají o řešeni v Bohu. Ono je svým způsobem pro ně dobře, že ti to pořád nedochází Oko. 
Samozřejmě pro tebe to dobře není, ale možná právě proto, že zde děláš notně natvrdlého fackovacího paňácu kterému stále nedochází jak hloupý je, tak právě proto máš ještě šanci.Re: Bůh nikomu nedovoluje hřešit. (Skóre: 1)
Vložil: Shona v Neděle, 16. duben 2023 @ 20:40:54 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Myslivče, tvá slova jsou hodně tvrdá, ale obrušovat je nebudu. Modloslužba je opravdu hřích. Bůh může přihlédnout k mnoha okolnostem, ale ti zde nejspíš vědí, co modloslužba je a bojím se, že je to zatvrzelost, co jim nedovoluje změnit svůj postoj. 
Nešťastník oko, k tomuto se přizná!
Jistá pravidelnost není špatná, zvláště, když se modlí víc lidí pospolu. Jinak během dne je spousty příležitostí děkovat, vzdávat chvály, prosit...kdyby jen věta dvě!
No nevím...  žít pravidelný řád modlitby. To si mám nařídit budíka nebo jak.Re: Bůh nikomu nedovoluje hřešit. (Skóre: 1)
Vložil: martino v Neděle, 16. duben 2023 @ 21:16:04 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Toto je příspěvek z dílny Ďábla a každý kdo přijímá tento článek jako pravdivý, je spolupracovník Satana.  Myslivec zde hned v úvodu vložil tuto větu.Můžete mi vy svatí argumentačně na základě Evangelií a Písma sv. sdělit co napsal oko křesťansky závadného nebo dokonce nepřijatelného? Pokud to nedokážete potvrdíte tím jen to, že má oko pravdu a ten uslintaný zloduch zase jen kecá a kecá a kecá své satanské pohádky. Myslím, pokud jste liknaví a vlažní nebudete mít problém Myslivce glorifikovat na dalšího proroka. Pokud jste jak žádá Kristus  hořící, pak nebudete mít problém s ním diskusně zamést. On je to jen jeden smradlavý chlup ze Satanova zadku a podle toho jsou i jeho příspěvky, něco jako pozdravy z pekla.  

Re: Bůh nikomu nedovoluje hřešit / 24h s Bohem (Skóre: 1)
Vložil: brusle7 (brusle7@seznam.cz) v Pondělí, 17. duben 2023 @ 15:34:08 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)


Myslivče, toto je nejhorší věta dosud Okem napsaná. Snad jde jen o nějaký slovní omyl?Re: Bůh nikomu nedovoluje hřešit. (Skóre: 1)
Vložil: oko v Středa, 19. duben 2023 @ 08:48:16 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
..."Představovat si Boha jako bytost která dovoluje hřešit,...":..


Je pozoruhodné, jakým zvráceným způsobem si autor tohoto článku obhajuje svoji neschopnost domýšlet věci do důsledků.

Bůh je přece vševědoucí, všudypřítomný, a všemohoucí.

Není žádného tvora, který by před Bohem zhřešil tajně způsobem, aby o tom Bůh nevěděl.

Každému člověku se zdravým rozumem musí být tedy jasné, že pokud by Bůh chtěl, zhřešit by prostě člověku nedovolil a hřích by prostě ve světě neexistoval.
Jestliže hřích ve světě existuje, je zcela zřejmé, že to všemohoucí, vševědoucí a všudypřítomný Bůh musel dovolit těmto hříšníkům zhřešit.

Bůh samozřejmě hřích nenávidí a je mu protivný - a člověku hřešit zakázal - ale skutečnost, že lidé i tak hřeší, je důkazem toho, že Bůh má své vlastní důvody, pro které lidi i tak hřešit nechává. Jako všemohoucí jim dovolí přestupovat jeho příkazy nehřešit.


Ovšem vysvětlujete toto zabedněnému zmatenému heretikovi, který už evidentně nedokáže použít vlastní hlavu a dar rozumu od Boha!
Re: Bůh nikomu nedovoluje hřešit. (Skóre: 1)
Vložil: oko v Pondělí, 24. duben 2023 @ 08:13:33 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Myslivci jsem zřetelně oznámil, že s ním nebudu diskutovat o ničem.

Považuji za velice hulvátské, pokleslé a člověka nedůstojné, když mě stále i po tomto upozornění  bombarduje svými otázkami a navozuje tím lživý dojem, jako bychom my spolu diskutovali.

Protože pod nezodpovězenými otázkami to pak vypadá, jako bych mu já odpovědět neuměl a jako my mě Myslivec usvědčoval z věcí, na které já neumím odpovědět.

Nic není tak vzdáleno pravdě.

Jen se lháři ztrácet svůj čas tu opravdu nebudu.Stránka vygenerována za: 1.16 sekundy