Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Radomír.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16173, komentáře < 7 dní: 284, komentářů celkem: 395991, adminů: 60, uživatelů: 5073  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 193 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

rosmano
martino

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
108523680
přístupů od 17. 10. 2001

Nabídky: Humanitární krize ve východní Africe
Vloženo Sobota, 24. červen 2006 @ 21:57:04 CEST Vložil: Bolek

Služba bližním poslal Marek2

Přišel mi dopis z Českého výboru pro UNICEF, ve kterém se píše o humanitární krizi, která nastala ve východní Africe a postihla především děti. Dostal jsem nápad vás s tím seznámit a dopis ve zkrácené podobě jsem opsal – viz níže. Kdo budete chtít pomoci, na internetových stránkách UNICEF jistě najdete číslo bankovního účtu i další informace. Dopisy od této hmanitární organizace mi přicházejí asi tak jednou za čtvrt roku, a pokud mohu, nějakou částkou přispěji. Zde je znění dopisu ve zkrácené formě:


V Praze dne 9. června 2006 „Vážený pane, ráda bych Vás upozornila na aktuální situaci dětí ve východní Africe, která je dlouhodobě sužována suchem. Konkrétně jde o země tzv. afrického rohu – Keňu, Somálsko, Etiopii, Eritreu a Džibuti, v nichž již dva roky vůbec nepršelo. Tyto celosvětové klimatické změny bohužel dopadají nejhůře na ty, kteří se jim nemohou bránit, protože jejich životy jsou na přírodě bezprostředně závislé. V největším ohrožení je 1,6 milionu nejmenších dětí nomádských pastevců, kterým již sucho zabilo více než polovinu dobytka, a tím ztratili svůj jediný zdroj obživy a jídla. I když letos v dubnu v oblasti několikrát zapršelo, déšť nemůže lidem navrátit ztracené ovce, kozy, velbloudy. Pastevec bez dobytka je jako farmář bez osiva: zoufale se snaží přežít a zajistit jídlo, vodu a přístřeší pro své děti. Pokud se nepodaří poskytnout jim bez odkladu dostatečnou pomoc, je již v této chvíli jasné, že více než 40 000 nejmenších dětí v této oblasti zemře. … UNICEF v těchto zemích působí trvale. Do postižených oblastí jsme již při prvních známkách krize vyslali týmy zdravotníků, zřizujeme mobilní výživová centra pro podvyživené děti, hledáme a budujeme nové zdroje pitné vody. … UNICEF rozvíjí také dlouhodobé programy, respektující způsob života těchto komunit, které mohou v budoucnu zmírnit následky podobných přírodních katastrof. Obracíme se na Vás proto, že prostředky, které máme nyní k dispozici, stačí pouze na méně než jednu třetinu z toho, co je pro urgentní pomoc postiženým dětem zapotřebí. To znamená, že bez podpory našich příznivců by dvě třetiny hladových dětí zůstaly bez vody, potravin, terapeutické výživy, léků – odsouzeny k pomalé a bolestivé smrti. Proto Vás prosím, pokud si to můžete dovolit, dejte několika podvyživeným dětem poslední šanci na život. Váš dar může znamenat pro konkrétní dítě, jako je čtyřměsíční Abdi na druhé straně dopisu, rozdíl mezi životem a smrtí. Děkuji Vám za Vaše porozumění. Se srdečným pozdravem Pavla Gomba, výkonná ředitelka Českého výboru pro UNICEF Na druhé straně dopisu je uvedeno, že speciální výživa na celý měsíc pro 1 dítě postižené těžkou podvýživou stojí 150 Kč. Pobyt 1 dítěte v mobilním výživovém centru, včetně výživy, zdravotnického materiálu, deky apod. stojí asi 620 Kč.


"Humanitární krize ve východní Africe" | Přihlásit/Vytvořit účet | 5 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Afričan Shikwati: „zastavte rozvojovú pomoc (Skóre: 1)
Vložil: Serafim v Úterý, 04. červenec 2006 @ 00:19:09 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
Afričan Shikwati: „zastavte rozvojovú pomoc“!
Pre týždenník SPIEGEL. Preložil: Lukáš Krivošík

N (novinár): Pán Shikwati, na summite G 8 v Škótsku sa má rozhodnúť o zvýšení pomoci Afrike...

A (Afričan): Preboha, prestaňte s tým!

N: Prestať? Bohaté západné národy si dali za cieľ odstrániť hlad a chudobu.

A: Takéto predsavzatia škodia nášmu kontinentu už 40 rokov. Ak chcú vyspelé národy Afričanom naozaj pomôcť, mali by konečne zastaviť tú otrasnú rozvojovú pomoc. Tým krajinám, ktoré dostali najviac rozvojovej pomoci sa vodí najhoršie. Napriek miliardám, ktoré sem pritiekli, je kontinent chudobný.

N: Mohli by ste nám tento paradox vysvetliť?

A: Financované sú rozsiahle byrokracie. Podporuje sa korupcia a samoľúbosť, Afričania sú vychovávaní k nesamostatnosti a žobraniu. K tomu ešte rozvojová pomoc všade oslabuje lokálne trhy a ducha podnikavosti, ktorého súrne potrebujeme.
Aj keď to môže znieť absurdne, rozvojová pomoc je jednou z príčin afrických problémov. Keby sa s ňou skoncovalo, malý človiečik by to ani nepocítil. Iba funkcionári by boli šokovaní. Preto neustále opakujú, že svet sa bez tejto pomoci zrúti.

N: Ale aj v krajine ako je Keňa každý rok umierajú ľudia od hladu. Tým predsa treba pomôcť.

A: Lenže týmto ľuďom musia pomôcť samotní Keňania. Ak v nejakej oblasti Kene zavládne sucho, naši skorumpovaní politici automaticky vykrikujú, že treba viac pomoci. Na toto volanie ihneď zareaguje program Spojených národov pre výživu. Teda obrovský úrad, ktorého „aparátčikovia“ sú v absurdnej situácii. Upísali sa boju proti hladu, ale ak by bol hlad naozaj odstránený, prišli by o prácu.
Prirodzene, keď príde požiadavka ďalšej pomoci, ochotne ju príjmu. Následne vypýtajú ešte o čosi viac prostriedkov, ako než si pôvodne pýtala africká vláda a obrátia sa na svoju centrálu. Potom sa na lodiach do Afriky vyvezú tony obilia...

N: ...Obilia, ktoré pochádza väčšinou od štedro dotovaných európskych a amerických poľnohospodárov...

A: ...a po istej dobe sa toto obilie privezie do prístavu v Mombase. Časť sa hneď dostane do rúk bezohľadných politikov, ktorí pomoc posunú svojmu kmeňu, aby si tak podporili volebnú kampaň. Ďalšia časť poputuje na čierny trh. Tam sa potom tony obilia predajú, za dumpingové ceny.
Domorodý poľnohospodár môže hneď svoju motyku pustiť z ruky. S programom Spojených národov pre výživu nie je nikto schopný držať krok. A keďže domorodí poľnohospodári sú pod týmto enormným tlakom likvidovaní, nebude mať Keňa žiadne zásoby, ani keď budúci rok príde skutočný hladomor. Celé je to jednoduchý kolobeh s ťažkými dôsledkami.

N: Keby OSN nerobila nič, ľudia by zomierali od hladu.

A: To si nemyslím. V takom prípade by sa Keňania museli odhodlať k nadviazaniu obchodných stykov s Ugandou alebo Tanzániou a nakúpiť potraviny tam. Tento obchod je pre Afriku životne dôležitý. Prinútil by nás, aby sme sami zlepšili infraštruktúru a tiež urobiť hranice, ktoré mimochodom vytvorili Európania, trochu priepustnejšie. Rovnako je nevyhnutné, prijímať zákony, ktoré uprednostňujú trhovú ekonomiku.

N: Bola by vôbec Afrika schopná vyriešiť svoje problémy sama?

A: Samozrejme. V žiadnej krajine južne od Sahary nemusí panovať hlad. Okrem toho, máme k dispozícií bohaté prírodné zdroje: ropu, zlato a diamanty. V bohatých štátoch sa stále vzbudzuje dojem, že bez rozvojovej pomoci by Afrika padla na kolená. Ale verte mi, Afrika tu bola aj pred vami, Európanmi, a nevodilo sa nám až tak zle.

N: Vtedy tu ešte nebolo AIDS.

A: Ak by boli hororové správy pravdivé, museli by dnes vlastne už všetci Keňania byť mŕtvi. Ale zrazu sa všade robia testy a vysvitlo, že tie čísla boli neskutočne prehnané. Nie tri milióny Keňanov je infikovaných, zrazu je to len necelý milión. Malária je tu rovnako veľkým problémom, ale o tom sa vôbec nehovorí.

N: Prečo to tak je?

A: AIDS je bomba kšeft. Možno najväčší v Afrike. Nič neuvoľní tak veľa peňazí ako šokujúce štatistiky o AIDS. V prípade AIDS ide o politickú chorobu a voči tejto otázke by sme mali byť mimoriadne nedôverčiví.

N: Američania a Európania zastavili sľúbenú pomoc pre Keňu. Krajina je podľa nich príliš skorumpovaná.

A: Len sa obávam, že za chvíľu tie peniaze začnú predsa len vyplácať. Do niečoho to predsa vraziť musia. Bohužiaľ, ničivému európskemu nutkaniu páchať dobro sa zavše nedá čeliť zdravým rozumom. Je predsa nepochopiteľné, že po voľbách, ktoré ukončili diktatúru Daniela arap Moisa sa hneď otvorili všetky kohútiky medzinárodnej pomoci.

N: Takáto pomoc je väčšinou viazaná na konkrétny účel.

A: Tým sa predsa nič nemení. Milióny dolárov určené pre boj s AIDS stále ležia na kenských účtoch a doteraz neboli minuté. Naši politici sú zavalení peniazmi, pričom sa pokúšajú čo najviac si odložiť sami pre seba. Zosnulý tyran Stredoafrickej republiky, Jean-Bédel Bokassa cynicky vystihol fakty: „Všetko v našej krajine platí francúzska vláda. My od Francúzov vypýtame peniaze, dostaneme ich, minieme ich.“

N: Na Západe je mnoho súcitiacich ľudí, ktorí chcú Afrike úprimne pomôcť. Každý rok venujú peniaze, mnohí posielajú šatstvo...

A: A zaplavujú ním naše trhy. Na našich tzv. mitumba trhoviskách si darované šatstvo môžeme lacno kúpiť. Je tu pár Nemcov, ktorí tu za pár šupov zoženú napríklad futbalové triká Bayernu Mníchov, ktoré nemecké deti v dobrej viere venovali Afričanom. Títo kupci to potom trojnásobne drahšie vydražia cez Ebay a pošlú to späť do Nemecka. Je to šialenstvo!

N: A dúfajme, že výnimka.

A: Čo majú znamenať tie hory šatstva? Tu nikto nemrzne. Namiesto toho sú naši krajčíri nezamestnaní. Majú sa ako naši poľnohospodári. Aj napriek nízkym mzdovým nákladom, tak lacno nikto v Afrike nevyrába, aby mohol konkurovať darovaným veciam. V roku 1997 bolo v Nigérií zamestnaných 137 tisíc pracovníkov v textilnom priemysle. V roku 2003 to bolo už len 57 tisíc ľudí. A tak to je všade, kde prehnaná štedrosť narazí na krehké africké trhy.

N: A čo Nemecko po vojne? Bez Marshallovho plánu by sa nepostavilo na nohy. Nie je to príklad úspešne použitej rozvojovej pomoci?

A: Nemecko bolo aj pred vojnou vysoko industrializovanou krajinou. V podstate bolo po vojne najmä potrebné znovu vybudovať zničenú infraštruktúru. Aj škody, spôsobené tsunami v Thajsku sa dajú s trochou pomoci napraviť. Avšak Afrika musí krok k modernému veku urobiť sama. Nevyhnutná je zmena mentality. Musíme prestať hľadieť sami na seba ako na poberateľov almužny. Samotní Afričania sa už medzičasom považujú len za obete. No nikto si napríklad nevie Afričana predstaviť ako obchodníka.
Aby sme dosiahli pokrok, veľmi by pomohlo, keby sa charitatívne organizácie stiahli.

N: Keby to urobili, až potom by zaniklo veľa pracovných miest.

A: Ktoré sú však úplne umelé a skresľujú skutočnosť. Jasné, zamestnania v zahraničných organizáciách sú veľmi obľúbené. Preto si aj vždy môžu vyberať tých najlepších ľudí. Ak nejaká charitatívna organizácia potrebuje šoféra, uchádzajú sa o miesto desiatky záujemcov.
Rozvojovému pomocníkovi nebude stačiť len bežný šofér, ktorý hovorí jazykom svojho kmeňa, ale musí tiež vedieť po anglicky a mať vyberané spôsoby. Zrazu sa stane, že africký biochemik jazdí s charitatívnym pracovníkom po vidieku a rozdávajú potraviny, ktoré likvidujú miestnych poľnohospodárov. Je to neskutočný nezmysel.

N: Ale spolková vláda je hrdá, že presne preveruje, koho podporí.

A: A čo z toho vzíde? Katastrofa. Rwandský prezident Paul Kagame všetky peniaze spreneveril. Pritom ten chlap má už na svedomí množstvo ľudí, ktorých zabila jeho armáda v susednom Kongu.

N: Čo by teda mali Nemci robiť?

A: Ak chcete naozaj bojovať proti chudobe, mali by ste sa kompletne stiahnuť aj s vašou rozvojovou pomocou a dať konečne Afrike šancu, aby sa o svoje prežitie postarala sama. Dnes je Afrika ako dieťa, ktoré hneď volá po svojej pestúnke, keď sa niečo nepodarí.
Afrika by mala stáť na vlastných nohách.

James Shikwati (35), zakladateľ Region Economic Network v Nairobi (A – Afričan), je vášnivý obhajca globalizácie. Bojuje za slobodný obchod a viac samostatnosti v rozvojových krajinách. Pre týždenník SPIEGEL sa zhováral Thilo Thielke (N - novinár).
Preložil: Lukáš Krivošík
ZDRAVOTNÍ pomoc Africe a AIDS - „Není vše zlato, co se třpytí“ (Skóre: 1)
Vložil: Serafim v Čtvrtek, 06. červenec 2006 @ 01:21:07 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
ZDRAVOTNÍ pomoc Africe a AIDS - „Není vše zlato, co se třpytí“
Téma nemocí AIDS ve světě, jeho náhlý a závratný vzrůst a stoprocentní smrtelná účinnost, to je téma, o kterém si nyní řekneme i to, co v učebnicích lékařských fakult rozhodně nenajdete.
AIDS – nejstrašnější nemoc všech dob, zabíjí spolehlivě a nelze léčit. Nikdo nepřežil více jak 12 let. AIDS svými obětmi překonal i mor, který ve středověku doslova během dvou let 1348-1350 vyhladil třetinu obyvatel Evropy.
Dlouho se tato nemoc tajila, když však začaly být syndromy této nemoci hlášeny v masovém měřítku, virus HIV a nemoc AIDS byl vládními vědci označen za epidemii vzniklou přenosem opic na člověka v Africe, kde se poté rozšířila mezi černošské obyvatelstvo, které mělo tuto nemoc přenést do USA a dalších států světa. Tyto oficiální propagandistické vládní verze jsou však nejen rasistické, ale i lživé. Mají pošpinit africké občany a učinit z nich obětní beránky jednoho z největších zločinů všech dob. Nemoc AIDS totiž, jak bylo mnohokrát odborně vědecky i oficiálně politicky dokázáno, byla ve skutečnosti vyvinuta v amerických vládních laboratořích k jedinému úmyslu, okamžitě snížit počet obyvatel na Zemi. To, co nyní možná vyznívá jen jako nejbláznivější obvinění, si nyní rozebereme ve faktech a na rovinu. Podívejme se společně na důkazy.
Nemoc AIDS, způsobená virem HIV se objevila koncem 70. let. Dodnes ,,nejde,, léčit, jakékoliv léky jsou proti ní neúčinné. Vědci již desetiletí řeší záhadu, jak vůbec mohla tato nemoc vzniknout. Geny této nemoci se totiž nevyskytují u živočichů ani u člověka. Z genetického potenciálu zvířat ani člověka tedy tato nemoc vzniknout nemohla. To byl také první vědecký argument, který převálcoval vládní propagandu o vzniku nemoci u zvířat a černochů v Africe. Přestože je tento fakt vědecky doložen už desetiletí, v učebnicích lékařských fakult se stále hovoří totéž. Vše nasvědčuje tomu, že nemoc AIDS je umělého původu, tedy nevznikla, ale musela být vyrobena. Přestože se umělý původ AIDS již dávno vědecky prokázal, veřejnost má k dispozici pouze onu příručkovou propagandu o náhodném vzniku a šíření této nemoci. Jenže zde proti sobě stojí dva uznávané vědecké tábory. Jeden říká skutečné výsledky výzkumů, druhý je dotován za svoji práci vládou a není tedy divu,že právě tento tábor stále zamlžuje výzkumy tím, že říká nikoliv vědecké, ale politicky vhodné ,,výsledky,, výzkumů. Učebnice však vydává vláda, takže veřejnost se asi mnoho pravdy nedozví. Pojďme se k ní přiblížit alespoň my….
Existují důkazy, že AIDS byl vyvinut jako nejúčinnější biologická zbraň vládou USA. Nejúčinnější, protože napadá imunitní systém člověka bez jakékoliv možnosti záchrany. Americká vláda investovala milionové sumy do biologických výzkumů pro válečné účely, stejně jako Sovětský svaz a další státy, které se snažily vzájemně si na tomto poli konkurovat.
Podle záznamů výboru amerického Kongresu pro příděl financí, byla zjištěna jedna závažná věc. Oddělení pro biologickou válku amerického Ministerstva obrany totiž v roce 1969 požadovalo po Kongresu 10 milionů dolarů na výrobu jakéhosi organismu, který selektivně narušuje imunitní systém člověka. V těchto vládních dokumentech se přímo píše : ,,Během příštích pěti až deseti let bude pravděpodobně možné vyrobit nový typ nakažlivého mikroorganismu, který se v určitých důležitých aspektech liší od každého známého původce nemoci,,. Tato vládní dotace na výrobu této záhadné nemoci byla Kongresem schválena údajně ze strachu před Sovětským svazem a jeho výzkumy ve stejné oblasti. Jenže, jak se ukázalo, byla to jen cílená snaha přesvědčit Kongres, aby výrobu této nové a nejúčinnější nemoci všech dob schválil. A skutečně, do pěti let byl vyvinut AIDS.
Ten pravý záměr poodhalil senátor M.W.Cooper, který zveřejnil, že tato nemoc byla vyrobena jako světový prostředek umělého a násilného snížení populace. Odstartováno to bylo již na světové konferenci v Huntsville v Alabamě roku 1957, kde se poprvé vynořili katastrofické scénáře z přelidnění, ale také ,,Alternativy 1,2 a 3,,. Poslední kapkou byla pak studie Římského klubu z roku 1968, která potvrdila, že je nutné eliminovat světovou populaci. Dr. Aurelio Peccei, zmocněnec Římského klubu /světová elita vědců a politiků/, vydal vládě USA po této studii několik přísně tajných doporučení. Jak senátor Cooper říká : ,,Hlavní doporučení spočívalo ve vývoji mikrobu, který napadne imunitní systém, a tak nebude možné vyvinout proti němu vakcínu. Byly vydány příkazy vyvinout mikrob a také vyvinout lék a ochranné prostředky. Mikrob se měl použít proti celé populaci a rozšířit prostřednictvím vakcín poskytnuté Světovou zdravotnickou organizací. Ochranné prostředky byly určeny pouze pro vládní elitu. Lék bude poskytnut také těm, kteří poté, co oni rozhodnou, že zemřelo již dost lidí, přežijí. Bude oznámeno, že byl vyvinut nový lék /přestože už několik desítek let existuje/. Tento plán byl nazván ,,GLOBAL 2000,,. Existence léku a ochranných prostředků jsou tajeny. Byly získány fondy od Kongresu USA pod H.B. 15095, kde 10 milionů bylo dáno Ministerstvu obrany, aby vytvořilo ,,syntetický biologický prostředek,, který v přírodě neexistuje a proti kterému nelze najít přirozenou imunitu.‘‘
Senátor Cooper tak potvrdil a doplnil fakticky mnoho závažných informací o vývoji AIDS americkou vládou, pro násilné rozšíření a vylidnění světa. Jak senátor dále uvedl ve své zprávě : ,,Tento projekt byl uskutečněn ve Fort Detrick ve státě Maryland /USA/. Jméno projektu, podle něhož byl vyvinut AIDS, je ,,MKNAOMI,,. Tolik senátor Cooper.
Je zcela evidentní, že nemoc AIDS má ve svém pozadí ty nejtemnější lidské záměry. Stala se skrytým nástrojem světovlády pro genocidu nevyhovujících a ,,nadbytečných,, lidí pro snížení populace, ze kterého se stalo doslova vyhlazování národů. Ale jak to vlastně začalo ? Senátor (USA) Cooper přeci řekl, že se tento vládou vyvinutý mikrob měl rozšířit tajně skrze připravené vakcíny Světové zdravotnické organizace. Toto tvrzení se v plné míře, během několika let, prokázalo jako strašlivá pravda.

Světová zdravotnická organizace odstartovala ten nejzrůdnější plán v dějinách v roce 1977, kdy začala s očkováním proti neštovicím v Africe. Byly tak záměrně infikovány africké národy. Krátce po očkování vypukl v Africe AIDS. Brazílie také obdržela očkování proti neštovicím od Světové zdravotnické organizace a AIDS tam vypukl ve stejnou dobu jako v Africe. Ukázalo se, že ve všech koutech světa, ve všech státech, kde Světová zdravotnická organizace prováděla koncem 70. let plošné /povinné/ očkování proti neštovicím, vypukly do dvou měsíců první příznaky nemoci AIDS.
Senátor Cooper dále prohlásil, cituji z jeho zprávy, která opět potvrzuje a doplňuje obecně známá fakta : ,,Africký kontinent byl infikován (HIV/AIDS) prostřednictvím vakcíny proti neštovicím v roce 1977 Světovou zdravotnickou organizací.“
V roce 1990 byl na základě zákona o svobodě informací odtajněn, do té doby přísně tajný, dokument americké vlády nazvaný : Memorandum o národní bezpečnosti /NSSM 200/, které v dubnu 1994 vypracoval tehdejší poradce vlády pro národní bezpečnost, Dr. Henry Kissinger. V tomto šokujícím dokumentu, přiznávajícím úmyslné vybíjení afrických národů, se mimo jiné píše: ,,Největší prioritou americké zahraniční politiky směrem ke třetímu světu by mělo být snížení počtu jeho obyvatel.‘‘ Tvůrci nemoci AIDS znají dva subtypy viru HIV. Jeden je označen B, druhý E. Subtyp B se vyskytuje primárně na Západě, zatímco subtyp E sužuje Afriku a Ásii a právě subtyp E je údajně až pětsetkrát nakažlivější, než verze rozšířená v civilizovaném světě.
Tak zvaná ,,Kissingerova vylidňovací politika,, - jak se nazývaly plány americké vlády po Memorandu NSSM 200, zachvátila mozky politiků jako epidemie. Vylidňování světa se stalo fanatickým a prvořadým cílem OSN, americké vlády a dalších vlád světa. Jenže nešlo jen o přirozené plánování narozených dětí, šlo o projekty genocidy až vyhlazování celých národů.
Americký prezident (r.1976-1980), Jimmi Carter, vydal například Globální zprávu 2000, kde vyzýval k tomu, aby světová populace byla do roku 2000 redukována na 2 miliardy lidí. Co chtěl americký president během necelých 30 let učinit se zbývající 3,5 miliardou lidí ? Jak si vysvětlit jeho výraz ,,zredukovat,, většinu světové populace na méně než polovinu. A kdo má patřit mezi ty, kdo mají z tohoto světa odejít ? Kdo o tom měl rozhodovat a podle jakých měřítek ? Vím, že se nemýlím a ani zdaleka nepřeháním, když tyto snahy (tehdejší) americké vlády srovnávám s nacistickými snahami.

Zdá se mi, že OSN je velmi aktivní, pokud jde o zabránění životu, od antikoncepčních programů, propagaci potratů, až sterilizační programy, aby se populace určitých skupin lidí dále nešířily. Na druhou stranu vykazuje OSN až vražedný nezájem o záchranu existujících lidských životů těchto zemí. 2 miliony Somálců zemřelo v 90. letech hladem, než byl podniknut jakýkoliv pokus zaslat tam vojáky OSN, což ale nakonec skončilo ponižováním, mučením a zabíjením nevinných somálských občanů ze strany vojáků OSN, o čemž jsem se zmiňoval v začátku této knihy. Ve Rwandě zahynulo přes 1 milion lidí ve válce kmenů, kterému navíc ještě vláda ,,pomohla,, systémem identifikačních občanských karet pro vyhledávání a zabíjení obětí. Kdyby OSN skutečně věřila na mír na Zemi, mohla by zastavit krveprolévání, a to nejen v Somálsku, Rwandě, ale i Burundi, Indii, Bangladéši a desítkách dalších zemí. Ale vypadá to, že úbytek občanů v důsledku válek v těchto zemích pasuje naopak OSN přímo do jejich plánů o snížení obyvatelstva v těchto zemích. Chce se mi z toho opravdu zvracet.

Ale zpět k AIDS.
Na podzim 1991 vydala vládní CIA zprávu o epidemii AIDS v Africe. Její závěry potvrzují, že jde o největší epidemii s nejpočetnějšími ztrátami v lidských dějinách. Podle nejnovějších zpráv OSN se k dnešnímu dni /r.2000/ nakazilo AIDS již přes 50 000 000 lidí a 16 milionů již zemřelo. AIDS zachvátil Afriku již v takovém měřítku, že družicové snímky ukazují, jak v oblastech postižených AIDS znovu začíná růst tropický les.
Celé toto enormním tempem stoupající vymírání světové populace je uměle regulovaným dílem tajné vlády usilující o světovládu. O tom, že je nemoc AIDS uměle vyrobena (tehdejší) vládou USA a byla prostřednictvím očkovacích vakcín zanesena do celého světa, o tom není pochyb, ty důkazy jsou příliš silné na to, aby jim někdo oponoval jinak než výhružkami nebo zoufalým zesměšňováním. Potvrdily se i fakta, že AIDS byl původně vyvinut jako biologická zbraň a až posléze byl použit záměrně k civilní genocidě obyvatelstva světa. Ukažme si na důkazy….
Když byl začátkem 70. let vyroben a geneticky upraven virus způsobující AIDS, jeho použití mělo být ve vojenské sféře v rámci Oddělení biologické války amerického Ministerstva obrany. Jak jsme si již řekli, v roce 1969 požádalo toto oddělení Kongres o 10 milionů dolarů na výrobu této nemoci, kterou Kongres schválil. Potvrdil to i senátor Cooper. AIDS byl tedy připraven ve vládních laboratořích už v polovině 70. let, ale teprve v roce 1977 se začal rozšiřovat uměle mezi světovou populaci.
Jak se však ukázalo, USA nemoc AIDS, jako biologickou zbraň, nabízely v 80. letech i státům, které vedly války na územích, které spadaly do plánů vylidňování světa. Zpráva Senátu USA z roku 1994, nazvaná ,,Ozbrojování Iráku,, uvádí, že USA do Iráku, ještě před válkou v zálivu, vyvezla cca. 61 várek biologicky hazardních materiálů. Zpráva dále uvádí, že mezi lety 1985-1989 vláda USA dovolila prodej velkého množství smrtelných biologických prvků. V Senátu se tehdy projednávala i zpráva amerického Ministerstva obrany z roku 1992, kde se přiznává, že do Iráku vláda USA vyvezla pro projekty biologických zbraní Sadáma Huseina biologické zbraně způsobující širokou škálu nemocí, dále geneticky upravené materiály a lidskou a bakteriální DNA. Senátní vyšetřování z roku 1994 se tak stalo jednou z největších afér. K tomu se připojil bývalý vědecký pracovník CIA, Michael Riconosciuto, který potvrdil, že byly vyvinuty ,,rasově specifické,, organismy, které byly geneticky manipulovány, aby útočily proti určitým rasám nebo skupinám. Kdyby byl vypuštěny, mohly by zabít nebo způsobit nemoci u všech členů určité etnické skupiny a ostatní nechat naprosto nezraněny.
Senátní vyšetřování, které prokázalo vládní vývoz biologicky a geneticky manipulovaných zbraní a nemocí do Iráku v letech 1985-1989, prokázalo i zatajování amerického Ministerstva obrany a vlády USA v těchto záležitostech.
Když se ale události obrátily a Irák napadl v roce 1990 Kuvajt, což mohlo ohrozit americké obchody s ropou, vznikla válka v Perském zálivu, kde se z USA a Iráku staly rázem dvě soupeřící ozbrojené strany. Zatímco USA Iráku léta dodávaly biologické zbraně, nyní se obrátily proti USA samotným. To byl také hlavní důvod utajování amerického Ministerstva obrany, protože, kdyby se veřejnost dozvěděla /a od r. 1994 to už oficiálně ví/ , že Irák útočí na americké vojáky jejich vlastními biologickými zbraněmi, ztratila by veškerou důvěru v americkou vládu.
Ale díky této válce se prokázalo, že jednou z biologických zbraní, která byla tehdy Iráku dodána z USA, byl také AIDS. Tím se ale jasně potvrdilo i to, že AIDS byl od začátku umělou biologickou zbraní americké vlády. Odhalení, že USA dodala Iráku před rokem 1990 nemoc AIDS jako biologickou zbraň, potvrzuje především to, že američtí a britští vojáci, kteří byli vysláni do války s Irákem, byli naočkováni úplně na všechny nemoci, které jim předtím USA dodalo. A jedna z těchto vakcín byla proti AIDS. A to dokonce i přesto, že se světu dodnes stále tvrdí, že lék proti AIDS nebo biologická ochrana neexistuje. Ostatně existenci této vakcíny proti AIDS odhalil senátor Cooper již několik let před senátním vyšetřování. Ale pojďme se podívat na bližší fakta.
Američtí a zejména Britští vojáci, kteří odjížděli do války s Irákem, se museli podrobit několika desítkám očkování, z nichž některá byla označena jako tajná a vojákům nebylo řečeno, proti čemu jsou očkováni. Shann Rusling dostal během měsíce 24 očkování, dvě z toho byla tajná. Richard Turnbull byl během deseti minut naočkován 13. látkami, čtyři z nich zůstaly neidentifikovány a byly uváděny jako tajné. Když probíhala schůze parlamentní Obranné komise, byl admirál Revell dotázán, kolik vakcín vlastně považuje za tajné. Admirál Revell přiznal : ,,Myslím, že asi pět nebo šest.‘‘ Tento zmatek a zamlžování vakcín vyvrcholilo 10. prosince 1996, kdy byly všechny vakcíny Ministerstvem obrany překlasifikovány. Po tomto překlasifikování mluvčí Ministerstva obrany 30. května 1997 přiznal, že 3 vakcíny byly tajné. To je ale úplně něco jiného, než řekl admirál Revell parlamentní Obranné komisi, když hovořil o 5. nebo 6. vakcínách, které jsou tajné. Jenže vojáci mají ve svých záznamech zprávy zase zcela odlišné. Toto poválečné vládní zamlžování použitých vakcín bylo z jasného důvodu, nikdy neodhalit, proti čemu byli vojáci očkováni. Ti byli totiž očkováni také proti nemoci AIDS.
Agnus Parker také odhalil chemickou strukturu jedné z tajných vakcín a přiznal, že se jednalo o vakcínu AIDS. Parkerova analýza byla potvrzena a doplněna mluvčí Londýnské biochemické společnosti. Vakcína proti AIDS byla vyvinuta r. 1990 v Port Down. Profesor Beverley z institutu pro výzkum vakcinace potvrdil, že kdyby byly HIV genové obálky použity ve vakcíně /případ války s Irákem/, bylo by to logicky jen jako ochrana proti možnému útlaku, který by používal HIV jako biologickou zbraň.
Je tedy legitimní tvrdit, že USA (v minulosti) vyvinuly AIDS jako biologickou zbraň, že s ní úmyslně nakazily světovou populaci a ještě ho zpeněžily jako vojenský materiál s Irákem, který ho mohl použít jen o rok později proti USA a dalším státům s pozice diktátorského totalitního státu.

Viz: Martin Herzán, Totalitní světovláda, Třebíč r. 2000Re: Humanitární krize ve východní Africe (Skóre: 1)
Vložil: Serafim v Čtvrtek, 06. červenec 2006 @ 02:36:43 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
Marku2,
UNICEF podporuje provádění umělých potratů v Africe i jinde. Viz anglicky http://www.fathersforlife.org/doc/c-fam-UNICEF.pdf
Dáváte-li tam peníze, nikdy přesně nevíte, zda-li jste tím podpořil život, nebo naopak popravu dítěte umělým potratem.
Mgr. Libor Halík PhD., duchovní Pravoslavné církveStránka vygenerována za: 0.17 sekundy