Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Milena.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 8, článků celkem: 16092, komentáře < 7 dní: 553, komentářů celkem: 390433, adminů: 60, uživatelů: 5032  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 225 návštěvník(ů)
a 7 uživatel(ů) online:

martino
cizinec
ivanp
JirkaB
redifon
Magdalena07
rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Informace z jednání VV BJB dne 22. listopadu 2021
·Seznam vypuštìných novozákonních veršù v Pøekladu Nového svìta
·Pastoral brothers – kde konèí vtipnost?
·Ekumenická rada církví si zvolila nové pøedsednictvo na pøíští dva roky
·Rozbuška a další mutace covidu-19
·Významný køesťanský genetik je frustrovaný z postoje evangelikálù k oèkování
·Vlivný Jižní baptista Robert Jeffress odmítl náboženské argumenty proti oèkování
·5 pilíøù konzervativního evangelikálního kalvinismu nesluèitelných s láskou
·Skrytì
·Pastoral Brothers

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
106986062
přístupů od 17. 10. 2001

Povzbuzení: Petr Vlček : Jak jsem se stal prorokem
Vloženo Sobota, 24. únor 2007 @ 22:08:59 CET Vložil: Bolek

Svědectví poslal likvid

Jak jsem se stal prorokem.   Na úvod předesílám, že prorokem v uvozovkách. Za opravdového proroka považuji bratra Biskupa. V den termínu porodu naší holčičky jsem napsal článek s názvem : „ Mé dítě patří mému Tatínkovi „ Zde popisuji jak mi dal Bůh poznat, že je pravým otcem mého dítěte.V tu chvíli jsem zdaleka netušil za jakých dramatických okolností Hospodin potvrdí své otcovství a zapečetí je svou mocí.  

Je půl čtvrté ráno a právě chirurg rozřízl mé ženě břicho. Sedím u její hlavy, hladím ji po vlasech a uvědomuji si jak moc ji miluji. Máme za sebou týden porodních bolestí, který vyvrcholil dnešní nocí.Už od večera se lékaři snažili vyvolat porod klasickou cestou, poté co nám praskla a odtekla plodová voda. Nekonečné hodiny jsem seděl u mé lepší poloviny, držel ji za ruku a prožíval s ní každou kontrakci.Protože manželka už fyzicky odcházela, rozhodli se lékaři pro chirurgický zákrok – tzv. císařský řez.Na operačním sále je běžný cvrkot. Slyším typickou lékařskou terminologii jako : odsávejte, připíchněte 10 miligramů toho a onoho , a tak podobně. Když tu najednou hrobové ticho. Vnímám jen vrnění monitoru, tikot hodin na stěně a hlavně šílené napětí té chvíle. Stále nekonečné ticho … Uplynulo snad 15 vteřin, když jeden z lékařů říká : „ Pane Bože, to snad není možné ! „ a druhý na to : „ No to je unikát, to jsem ještě neviděl. „ V tu chvíli jsem byl přesvědčen, že prasknu nebo se rovnou zblázním. Do toho navíc slyším sestru jak říká : „ To je určitě pětkrát nebo šestkrát.“ Začal jsem plakat a připravoval se na nejhorší, když tu slyším dětský pláč. Rajská hudba nemůže být krásnější. Vyskočil jsem a běžím se podívat do vedlejší místnosti na děťátko. Zdá se být v pořádku. Lékař se ke mně nakloní a říká : „ Modlete se , stal se zázrak, holčička měla šestkrát omotanou pupeční šňůru kolem krku a navíc na šňůře byl pravý uzel.“ V tu chvíli se Neratovická porodnice zatřásla pod tíhou balvanu, který mi spadl ze srdce. Ve stejný okamžik se mi vše propojilo. Nevěřící lékař tady mluví o Božím zázraku ! Jeho ústy mi Hospodin potvrzuje, že je pravým a výsostným Tatínkem našeho děťátka. Ještě dlouho diskutuji s lékaři a prohlížíme si naší holčičku. Do toho přichází další Boží trumf. Ve vedlejším sále se takřka současně narodilo další děťátko. Je celé promodralé, přidušené a hned jde pod kyslík. A to se jednalo o naprosto přirozený a rychlý porod bez komplikací. Znovu kroutíme hlavami. Jak jsi jen mocný a velký můj Bože. A jak je dobře, že Ty jsi pravý Otec naší holčičky.Ty jsi ji stvořil, Ty jsi ji vdechl život, Ty jsi ji pomohl na svět.Ty jsi ji ochránil před útokem toho zlého. Patří Tobě stejně jako já.To Ty jsi mi ji svěřil do výchovy a já věřím, že s Tvou pomocí ji vychováme pro Tvé království. Holčičku jsme pojmenovali Markétka Viktorie, protože zvítězila hned při svém příchodu na svět.Nemohu se na ni vynadívat jak je krásná a děkuji našemu Stvořiteli, že se na ní oslavil. Uvědomuji si, jak je život křehoučký a zranitelný. Naštěstí samotný dobrý Bůh chrání své výtvory, své děti.Jak musí být veliká Jeho láska k nám, že se o nás tolik stará. Člověk nikdy nedoroste tomu to plně pochopit. Vždyť Bůh obětoval život svého svatého syna za tebe i za mne.


"Petr Vlček : Jak jsem se stal prorokem" | Přihlásit/Vytvořit účet | 9 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Petr Vlček : Jak jsem se stal prorokem (Skóre: 1)
Vložil: Seraphim v Sobota, 24. únor 2007 @ 22:45:46 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
To je výborné svědectví!
Díky Bohu.Re: Petr Vlček : Jak jsem se stal prorokem (Skóre: 1)
Vložil: Miloslav v Neděle, 25. únor 2007 @ 09:32:29 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://miloslav.pletanek@prolife.cz
Ahoj Petře, děkuji ti za svědectví a také přidám svoji trošku do mlýna. Rodily jsme 16 hod., 14 a půl hod. 12hod a naposled také císačským řezem po 26 hodinách porodu u kterého jsem byl a viděl vše do poslední chvíle stejně jako ty. Proto děkuji Bohu, že mi dal moji ženu za manželku a, že jí dává sílu a důvěru nést statečně svůj kříž a neuzamkne tajně své lůno neboť ví, že žena je spasena jako matka.

Je smutné když svá lůna svévolně zamknou křesťanky zplodící za celý život 2-3 děti a přitom měli "pohodové" těhotenství a porodily během několika hodin.

Je však mnoho žen, které měli při porodu drastické zážitky a tak mají hrůzu porodit další dítě. Nechť náš Pán těmto ženám žehná a povzbuzuje je ke statečnosti a odvaze nechť náš Pán žehná porodníkům a vede jejich ruce i úsudek k ještě lepším porodním výsledkům než měli v dobách minulých.Re: Petr Vlček : Jak jsem se stal prorokem (Skóre: 1)
Vložil: rive v Sobota, 24. listopad 2007 @ 20:31:21 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
petr vlček píše jak se stal prorokem

rive
Stránka vygenerována za: 0.16 sekundy