Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Norbert.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 4, článků celkem: 16460, komentáře < 7 dní: 298, komentářů celkem: 416828, adminů: 60, uživatelů: 5185  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 270 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Willy
Frantisek100
brusle7

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
113133051
přístupů od 17. 10. 2001

S úsměvem: Skandální odhalení investigativních reportérů portálu Granosalis
Vloženo Čtvrtek, 01. březen 2007 @ 17:08:28 CET Vložil: Bolek

Humor poslal beny

Skandální odhalení investigativních reportérů portálu Granosalis, aneb všechno je jinak.              Jak se podařilo zjistit několika neohroženým reportérům výše uvedeného portálu, jsou uživatelé tohoto media od samého počátku vystaveni jedné obrovské mystifikaci, jejíchž rozsah jde přirovnat snad jen k těm největším skandálům na politickém poli.        Díky konspirační schůzce konané na dobře utajeném místě mi byly předány materiály jejichž obsah jsem se po zralé úvaze rozhodl zveřejnit i navzdory tomu, že tato zjištění otřesou mnohými stejně jako mnou. Jelikož si ale myslím, že klamů již bylo dost, zveřejňuji tyto materiály s těžkým srdcem, i když vím jaký mohou mít destrukční dopad.

Zde tedy jen pár nejkřiklavějších příkladů z objemného svazku mně předaných materiálů.
Jakobin:Tato žena vystupující jako zarytý kritik charismatických bludů prohlásila, že vlastně proti charismatickému hnutí nic nemá. Na důkaz svého pokání sama sebe seřezala pastýřskou holí, zapůjčenou k tomuto účelu jejím bývalým společenstvím. (hůl doručil pattre) Před tím, ale ze sebe za pomoci věhlasného exorcisty vyhnala ducha kritiky. Dle posledních zaručených zpráv má tato žena vystoupit na chystané letní křesťanské konferenci pořádané KMS jako hlavní řečník. Aby toho nebylo málo, bude prý své další články vkládané na grano salis psát jen v jazycích. Zde malá ukázka z nového příspěvku: “ladýja tore dio deriare…(já, jakožto pravověrný charismatik).
Olin a Pattre: Oba výtečníci prohlásili, že nikdy nepatřili do charismatického hnutí. Olin uvedl, že jeho předsednictví v KMS byl čin, který lze přirovnat k práci agentů působících v dobách studené války v ústředích tajných služeb nepřítele. Olin dále uvedl, že spolu s pattrem založili Ligu na potírání charismatických úletů. Tato nová organizace si na místo předsedy zvolila samotného Olina. Místopředsedou a de fakto pravou rukou předsedy se stal pattre. Předseda po té, co byl do svého úřadu uveden, vyzval přítomné aby si na zdar celého podniku připili sklenicí čerstvě nadojeného kravského mléka.
Reformovaný:Tento muž má na svém nočním stolku sošku Pany Marie sedmibolestné, ke které se každý den ráno a večer modlí. Dále si prý u nejmenované cestovní kanceláře zakoupil zájezd do Vatikánu. Zde hodlá svatému Otci předat o Velikonocích vlastnoručně vyrobenou kraslici. Jeho touhou je zakoupit tričko s podobiznou Benedikta XIV,ve kterém hodlá absolvovat své biřmování. Podle zatím nepotvrzených informací požádal o přijetí do řádu Tovaryšstva Ježíšova.
Karels:Uznávaný biblista prohlásil hebrejštinu a řečtinu za umělé jazyky, jejichž hodnotu přirovnal cituji:“tak maximálně k hodnotě esperanta.“ Své další studie chce opírat jen o dokumenty vydané po druhém vatikánském koncilu.
Beny: Zastánce jakobin a její spolucírkevník pronesl na její adresu, že je to:bludařka, heretička a gnostička. Zdi svého současného sboru vyzdobil hanlivými grafitti tipu: Když Zelená louka, tak jedině v kartách a pryč s bludaři!Nasledně svou modlitebnu vypálil. Dílo zkázy završil tím, že si uprostřed doutnajících trosek pohrdlivě odplivl.
Seraphim a Miloslav: Rukou společnou a nerozdílnou prohlásili, že mít jedno dítě je docela normální a poté začali společně studovat čínskou příručku o plánovaném rodičovství.
Pastýř: Šokoval tím, že všechny své předchozí studie prohlásil za pomýlené. Že svá slova míní vážně dokázal tím, že svůj počítač, kde je měl uloženy spálil před sídlem KMS. Br. Šelong mu následně nabídl předsednictví v této naddenominační organizaci.Toto on s vděčností přijal. Jako projev dobré vůle předplatil celé rodině časopis „Život víry“ na deset let dopředu. Podle doložitelných informací rozeslal pomocí mailů viry do všech počítačů, ve kterých byly jeho články také uloženy.Tímto činem je navždy a definitivně sprovodil ze světa.
Krytyk: Prohlásil Olinův slovník na grano salis za roztomilý sloužící k pozdvihnutí úrovně českého jazyka. Prohlásil doslova: “Olin,to je takový obrozenecký brusič českého jazyka, kterému z povzdálí dýchají nesměle na záda Jungmann a Dobrovský.“
Tolik jen nepatrný výtažek z obsáhlého materiálu, jehož jsem díky precizní práci několika reportérů současným majitelem. Případným likvidátorům inkriminovaných dokumentů chci oznámit, že jsou ukryty na bezpečném místě ve vodotěsném pouzdře pod čtvrtým pilířem karlova mostu. A jak známo, tento historický skvost je nepřetržitě monitorován bezpečnostní kamerou. Tu nejotřesnější zprávu jsem si však nechal na konec. Činím tak proto, jelikož kdybych ji zveřejnil dříve, mnohý čtenář by patrně neměl dalších sil tento příspěvek dočíst až do jeho trpkého konce. Portál grano salis ovládli ultra charismatici a učinili z něho svou jedinou a pravověrnou hlásnou troubu!!! K této politování hodné události se vyjádřil na urychleně svolané tiskové konferenci Ligy na potírání charismatických bludů její místopředseda pattre. Uvedl doslova:“K této tragické události došlo i navzdory upřímné snaze ligy v čele s předsedou Olinem tomu zabránit“ Po té, co toto oznámil,se srdceryvě rozplakal. Před tím však na dotaz přítomného novináře kde je předseda Olin, odpověděl:“ odešel do ilegality.“
Pro čtenáře granosalis zpracoval nezávislý žurnalista: Přemysl Brk


"Skandální odhalení investigativních reportérů portálu Granosalis" | Přihlásit/Vytvořit účet | 3 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Skandální odhalení investigativních reportérů portálu Granosalis (Skóre: 1)
Vložil: dusan v Čtvrtek, 01. březen 2007 @ 22:12:54 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))******************************* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Re: Skandální odhalení investigativních reportérů portálu Granosalis (Skóre: 1)
Vložil: Libby v Pátek, 02. březen 2007 @ 08:24:01 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
To prohlaseni krytyka o Olinovi by si zaslouzilo nejakou zvlastni cenu. Velmi vtipne a chytre.Re: Skandální odhalení investigativních reportérů portálu Granosalis (Skóre: 1)
Vložil: Binford (gucio@tiscali.cz) v Pátek, 02. březen 2007 @ 15:54:49 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Hihihi :o))))) Moc dobré :o)))))Stránka vygenerována za: 0.16 sekundy