Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Kristýna.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 11, článků celkem: 16727, komentáře < 7 dní: 489, komentářů celkem: 435557, adminů: 60, uživatelů: 5259  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 253 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

Danny42
oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
119505537
přístupů od 17. 10. 2001

Nebezpečná učení: JAK JEZOVITÉ OBSADILI ROZHLAS A TELEVIZI...
Vloženo Neděle, 08. duben 2007 @ 18:19:13 CEST Vložil: bolek

Konspirace poslal ares

NEPŘEHLÉDNĚTE!!!

CO VYPOVÍDAJÍ ARCHIVY NAŠÍ VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZE A ROZHLASU O TOMTO ŘÁDU??!! 

RAČTE SE PŘESVĚDČIT... PRO ZÁJEMCE PŘEDKLÁDÁM ODKAZY NA JEDNOTLIVÉ POŘADY...

TELEVIZE

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/09.11.2006/1093836883-na-plovarne/26689-s-tomasem-spidlikem.html  ... Na Plovárně s kardinálem Špidlíkem (jezuita)

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1096002521-krasny-ztraty/29871-jindrich-streit-frantisek-lizna.html  ... v pořadu „Krásný ztráty“ si povídali společně s moderátorem jezuita František Lízna a fotograf Jindřich Streit

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1185258379-cesty-viry/27009-hovorit-obrazem.html  ... opět kardinál Tomáš Špidlík v „Cestách víry“. Tento odborník na Pravoslaví mluví o úctě k ikonám.

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10095687448-historicky-magazin/20399.html  ... V Historickém magazínu se věnovali Jezuitskému řádu a jeho působení v Českých zemích historička Ivana Černejová a současný provinciál František Hylmar (přetočte si první 3,5 min – to jsou zprávy)

- zajímavý je také pohled filmu, například film režiséra Otakára Schmidta „Nejsme andělé, jen děláme jejich práci“ , nebo například slavný oskarový film Mise (http://www.limonadovyjoe.cz/joe/view.php?nazevclanku=o-filmu-nejsme-andele-jen-delame-jejich-praci&cisloclanku=2006110009)  


ROZHLAS

http://www.rozhlas.cz/radionaprani/archiv?p_po=88&p_pattern=&p_gt=1  … Doteky víry s jezuitou a držitelem nejvyššího francouzského ocenění Řádu čestné legie Petrem Kolářem

http://www.rozhlas.cz/radionaprani/archiv?p_po=1618&p_pattern=kol%E1%F8&p_gt=1  … kdyby Vám to nestačilo a chtěli byste vědět o Petru Kolářovi víc, tak tady ještě v Hostu do domu, Čro 2

http://www.rozhlas.cz/radionaprani/archiv?p_po=818&p_pattern=petr+ove%E8ka&p_gt=1  … Páter Petr Ovečka (jezuita) v Pamětnících, aneb Příbězích, jež nesmíme zapomenout

http://www.rozhlas.cz/radionaprani/archiv/?p_po=-1&p_pattern=jezuit%E9+v+osidlech&p_gt=1  … magazín Čro Leonardo „Zrcadlo“ tentokrát s trefným podtitulem „Jezuité v osidlech předsudků a pověr“

http://www.rozhlas.cz/nabozenstvi/prameny_proudy/_zprava/274157  ... Ten kdo se zajímá o Jezuitský řád a koho zajímají skutečně pravdivé a kvalitní informace jistě nemine tento sedmidílný (!!!) dokument stanice Čro Vltava, Prameny a proudy s podtitulem „Tovaryšstvo mezi věky“

http://www.rozhlas.cz/radionaprani/archiv/?p_po=-1&p_pattern=USTANOVUJEME&p_gt=1  … populární pořad Toulky českou minulostí, tentokrát o osudech Tovaryšstva v českých zemích


Podobná témata

Konspirace

"JAK JEZOVITÉ OBSADILI ROZHLAS A TELEVIZI..." | Přihlásit/Vytvořit účet | 17 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: JAK JEZOVITÉ OBSADILI ROZHLAS A TELEVIZI... (Skóre: 1)
Vložil: lukin v Neděle, 08. duben 2007 @ 18:59:14 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.theofil.cz
Skandál!!! Infiltrace už dosahuje svého vrcholu!!! :-)))Jezuite a infiltracia verejneho mineni (Skóre: 1)
Vložil: Gojim v Neděle, 08. duben 2007 @ 19:22:43 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Inflitrace veřejného mínění


Jezuité se však neomezili jenom na proniknutí světových organizací, ale i na ovládnutí celosvětového veřejného mínění. To bylo již uskutečňováno pomocí obrovských nákladů jezuitských časopisů a deníků. Pravidelně byl svět zaplavován 150 miliony výtisků o 1000 druzích a téměř ve stovce světových jazyků.
Největší pozornost však věnují jezuité nejčtenějším hromadným sdělovacím prostředkům v každé zemi.
Veřejnost je dodnes také ovlivňována mnoha projezuitskými nebo přímo jezuitskými stanicemi v rádiu. Jezuité ovládali v roce 1972 na 24 rozhlasových stanic. Rádio Vatikán mělo 260 zaměstnanců pod přímým vedením 28 jezuitů. Tato jezuitská stanice vysílá týdně na 600 pořadů. (V r. 1972 to bylo 470 pořadů). (Informations catholiques internationales, 1972, č. 421, str. 14)
V lednu 1967 jmenoval papež Pavel VI. generálním ředitelem Rádia Vatikán jezuitu G. Marteganiho, dřívějšího ředitele jezuitského časopisu Civilta Cattolica. Po něm pak tuto stanici převzal R. Tucci. Není také tajemstvím, že jezuité pracují i v mezinárodní Organizaci pro rozhlas a televizi a že jsou i přímo v její správní radě a vedení. Kromě toho jsou také zastoupeni i v papežské komisi pro otázky společenských komunikací. (str. 15)
II. vatikánský koncil s uspokojením konstatoval práci jezuitů a vyzdvihl význam filmů, rozhlasu a televize pro šíření katolické propagandy a víry. Ve vydaném dekretu Intermirifica a v přesných instrukcích Communio et progressio byla mediální práce jezuitů pochválena. Byl zde formulován požadavek, aby se všech moderních prostředků pro celosvětové šíření informací využívalo k náboženské propagandě a k rozšiřování římskokatolického vlivu na veřejnost, a to co nejaktivněji. Tento úkol byl především odevzdán do rukou jezuitů.
Jezuitský řád se však nevěnuje pouze mediálnímu šíření informací, ale naučil se je i vyrábět všemi dostupnými moderními prostředky. Na katolické univerzitě v Buenos Aires, která měla r. 1964 přes 5000 studentů (!) bylo zřízeno středisko pro přípravu televizních specialistů. Z této školy začali vycházet kameramané, režiséři, reklamní manažéři, střihači, zvukaři, fotografové, moderátoři, herci, reportéři, scénáristé, dokumentaristé apod. Každý ve svém oboru skutečně dosahoval specializace. Řád se zmodernizoval. Do světa začaly proudit stovky jezuitských fanatiků na jedné straně a na straně druhé stovky největších specialistů. Řád těmto lidem stále poskytuje techniku, jakou používají experti jen ve vojenském sektoru. (Missioni, 1968, Maggio, str. 42)
A byl to také řád jezuitů, který přišel s myšlenkou zavedení různých mezinárodních dnů a svátků společenských komunikací tisku, rozhlasu a televize. Proč? Při těchto výročích je pravidlem, že se dávají vysílací a tiskové možnosti novým médiím, které se však musí registrovat a tím i vystoupit ze stínu pouhého lokálního významu. Tímto způsobem je pak snadné tyto nováčky podchytit a všechny centrálně usměrňovat podle vůle Vatikánu.
A byli to rovněž jezuité, kdo přišli s nápadem vytvořit náboženské filmy nebo zavést do jiných filmů delší náboženské role nebo náboženské zápletky. Nejčastěji se jedná o parodie, komedie, detektivky a veselohry, a to i celé seriály na pokračování, ovšem jsou to i žánry vážnější (například dokumentaristika, reportáže, historie apod.) či dokonce z oblasti hororů, napětí a strašidelných filmů.

Každá role má však svůj přesný význam a divák, aniž to postřehne, je ve svém mínění cílevědomě přímo formován jezuity, aniž by si to jakkoliv uvědomoval. Některé role mají vést diváka k pohrdání katolíkama a k jeho orientaci na protestantský směr nebo na různá neevropská náboženství (obojí rovněž pod vlivem a kontrolou jezuitů). Jiné role mají za úkol zprotivit reformační proudy a orientovat na východní náboženství (které je také pod vlivem jezuitů) a nebo na katolickou církev. Jiné role vedou vysloveně k sektám a jiné role k obdivu asketismu, k životu svatých, k obdivu katolických hrdinů, k nenápadnému učení a podsouvání nebo přímo vnucování katolických dogmat, k obdivu zázraků, k důvtipu otců detektivů, k obdivu umění otců soudců, k popularitě jeptišek, k falešné představě, že řeholnický život je spíše samá legrace než něco vážného a drastického a k setřesení “mýtů”, že mniši byli zhoubou lidstva a že i s nimi je úžasná “psina” nebo že jsou společnosti dokonce přínosem a plně užiteční.

Má to ovšem ten cíl, aby se lidská mysl v pohledu na katolické řády otupila a aby lidé necítili z těchto řádů žádný strach a neuvědomovali si, jaké nebezpečí  ktere ve skutečnosti hrozí (viz například ustašovci v Jugoslávii).

Pokracovanie: Jezuite a infiltracia verejneho mineniRe: JAK JEZOVITÉ OBSADILI ROZHLAS A TELEVIZI... (Skóre: 1)
Vložil: noname (cnemo@seznam.cz) v Neděle, 08. duben 2007 @ 23:36:54 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Výborné odkazy na kvalitní stránky, s radotí a zájmem si je prohlížím. Nesleduji tolik kdo to říká ale zejména co říká. Děkuji bratru aresovi za krásný velikonoční dárek, možná přispěje k vzájemnému porozumnění. I když možná vkladatel měl jiný úmysl, povedl se mu dobrý počin.
HonzaRe: JAK JEZOVITÉ OBSADILI ROZHLAS A TELEVIZI... (Skóre: 1)
Vložil: Pastýř v Pondělí, 09. duben 2007 @ 10:27:03 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Také děkuji za dobrou zpravodajskou práci. Dávno jsem chtěl něco podobného učinit. Tak jen doufám, že jsi, Aresi, k vyhledávání nepoužil vyhledávače Google (to by bylo sprosté vygooglování) a že jsi si při kopírování odklazů neusnadnil práci "CTRL C" a "CTRL V". To by pak celé bylo velmi pochybné a nesriózní :-) Že Lukine :-PStránka vygenerována za: 0.30 sekundy