Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a dnes je Státní svátek - Mistr Jan Hus.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16175, komentáře < 7 dní: 187, komentářů celkem: 396033, adminů: 60, uživatelů: 5074  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 186 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

rosmano
martino

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
108551524
přístupů od 17. 10. 2001

Intimity: Flirtovala, už neflirtuje
Vloženo Úterý, 08. květen 2007 @ 17:01:58 CEST Vložil: bolek

Partnerství poslal Seraphim

Flirtovala, už neflirtuje.

Vyprávěla svůj příběh:
„Narodila jsem se v Egyptě, ale ve dvanácti letech jsem opustila rodiče a odešla do Alexandrie. Nemohu ani pomyslet na to, jak jsem ztratila panenství a začala se nenasytně oddávat smilství. Sedmnáct let jsem hřešila se všemi, a to ne kvůli darům nebo penězům, neboť jsem od nikoho nechtěla nic brát. Chtěla jsem, aby ke mně co nejvíce chodili, abych ukojila své choutky. Nemysli si, že jsem byla bohatá. Ne, žila jsem v bídě, často hladověla, živila jsem se jako pradlena. Jednou jsem uviděla množství lidí, kteří jeli do Jeruzaléma na svátek Povýšení svatého kříže. Nastoupila jsem na loď a jela s nimi. Ne kvůli svátku, ale jen ze žádostivosti, abych se měla s kým oddávat neřestem.

Tak jsem se dostala do Jeruzaléma. V den svátku jsem viděla, jak všichni odcházejí brzy ráno do chrámu. Šla jsem s nimi a vstoupila do předsíně. Když nastal čas povýšení, chtěla jsem s ostatními vstoupit dovnitř. Jak jsem se o to snažila, dav mě odtlačil. Nakonec se mi podařilo dostat se ke dveřím chrámu. Tu mi jakási božská síla zabránila vstoupit. Znovu jsem se snažila vejít a opět mi bylo zabráněno, takže jsem nakonec zůstala v předsíni sama. Myslela jsem, že to pochází z mé ženské slabosti, a tak jsem se zamíchala do další skupiny, ale mé úvahy se ukázaly liché. Má hříšná noha se již dotýkala prahu, všichni vcházeli do chrámu, mě však zadržovala neviditelná síla a opět jsem zůstala v předsíni. Tak jsem se snažila ještě třikrát nebo čtyřikrát, ale opět bez úspěchu. Se studem jsem odstoupila a stála v rohu předsíně. Když jsem se vzpamatovala, začala jsem uvažovat, co mi brání vidět životodárné dřevo Kristova kříže. Tu se mého srdce dotkla boží pravda a poznala jsem, že je to velikost mých hříchů. Začala jsem hořce plakat a bít se v prsa. Když jsem zvedla oči, uviděla jsem na stěně ikonu Bohorodičky a začala jsem se modlit. Po modlitbě mně už nic nebránilo, abych vstoupila. V chrámě jsem se poklonila Pánovu kříži a vrátila se před ikonu. Prosila jsem Bohorodičku, aby mi ukázala, co mám dělat. Tu jsem zaslechla hlas: „Když přejdeš Jordán, najdeš blažený pokoj.“ Uvěřila jsem, že hlas mluví ke mně a odešla jsem z chrámu. Při západu slunce jsem došla ke chrámu sv. Jana Křtitele, blízko Jordánu. Tam jsem přistoupila ke svátostem. V chrámě jsem přespala na zemi a ráno se přeplavila přes Jordán a odešla do pouště, kde žiji čtyřicet sedm let.“ Nakonec žena své vyprávění ukončila: „Zapřísahám tě, svatý otče, při Ježíši Kristu, Bohu a Spasiteli našem, nikomu nevyprávěj, cos ode mne slyšel, do té doby, než si mě Bůh povolá k sobě. Nyní jdi v pokoji.
Více:
http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5562


Podobná témata

Partnerství

"Flirtovala, už neflirtuje" | Přihlásit/Vytvořit účet | 30 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

3 CLANKY TYZDENNE !!! (Skóre: 1)
Vložil: Gojim v Úterý, 08. květen 2007 @ 17:57:11 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Mily gregorios, rive, vogel a vsetci navstevnici portalu gs.

Co by ste povedali na zavedenie pravidla vlozenia 3 clankov tyzdenne ???

Vyssie mame zase tapetu ktoru serafin zverejnil uz druhy krat nakolko marianske tapety asi uz dosli ...

Okrem toho by som Vas chcel upozornit ze tento pan nas okrada o mnoho energie, miesto podstatnych veci sa bavime uz vyse roka len o jeho evanjeliu vecneho tehotenstva a pekle pre vsetkych co nemaju 12 deti. Vsetkymi tymi diskusiami s jednym clovekom ste 
dosiahli iba jeho zle priania, pekelne fantazie a niekedy priamo kliatby. Ja vas obdivujem ked s nim diskutujete hodiny o nicom a tym 
jeho publikacnu cinnost len podporujete a dodavate mu pocit dolezitosti a jedinecnosti.   
 
Zaroven by to bolo aspon nejake preventivne opatrenie proti zneuzivaniu tohto priestoru.

Cize otazka je:

STE ZA TO ABY NA GS MOHOL JEDEN CLOVEK VLOZIT 2 CLANKY TYZDENNE ???

Piste, piste, piste !!!Tři články týdně (Skóre: 1)
Vložil: Miloslav v Úterý, 08. květen 2007 @ 20:27:24 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://miloslav.pletanek@prolife.cz
V tom případě dávám své tři možnosti sem psát  Liborovi. :-) To by měl Libor jeden článek denně a šestý den by odpočíval.buďto jsem unavenej, nebo si musím vyčistit brejle (Skóre: 1)
Vložil: vogel v Středa, 09. květen 2007 @ 00:49:41 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
U jednoho článku jsem četl "Víra jako doga" místo "Víra jako droga" a tady jsem zase četl nadpis "Fritovala, už nefrituje", tak jsem si říkal, že by sem pan Halík dal něco o tom, jak vařit zdravě? A ono houby, jen se mi popletli písmenka :o)X*CLANKY TYZDENNE a jiná cenzůra (Skóre: 1)
Vložil: Pattre (Pattre@seznam.cz) v Středa, 09. květen 2007 @ 09:07:21 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
To že Grano blokuje příspěvky, nebo zakazuje komentovat bez vysvětlení, nebo cenzuruje,  dokazuje např. případ Jardy, Olina, Xvejvody aj. a také dokazuje,  že portál řídí pár adminů  manipulantů, kteří zde určují trend a určují správnost veřejného mínění. Jakobín, tolik nenávistná k jakémukoliv druhu nesvobody a manipulace píše: „Mám za to, že Olin a xvejvodam psát můžou (i komentáře), a pokud se budou týkat křesťanské problematiky a ne portálu, vedoucích a praxe zřizovatelů GS, tak asi nebude problém.“, takže kam se hrabe zmíněný virtuálně-teoretický charismatismus: Na portálu GS se prostě vedoucí a praxe uživatelů kritizovat  nesmí pod trestem exkomunikace. Charóšijim vedoucím Zrnka Soli blahopřeji, že se tak úspěšně vypracovali. Otázka závěrem: je opravdu GS  svobodným prostorem, nebo žumpa typu bulvár-blesk, kde jsou navíc umlčováni ti nepohodlní? Ne že bych neměl k serafímovi jisté výhrady, ale kam se s podobnými manýry a opatřeními portál brzo dostane?

Více o tom:  http://www.zelo.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=33Flirtovala, už tolik neflirtuje-6 let má jednoho stáleho partnera (Skóre: 1)
Vložil: nula v Středa, 09. květen 2007 @ 15:08:11 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jana: Vzrušují mne výprasky! 
Domácí násilí rozhodně není v pořádku - leda že se na něm oba zúčastnění dohodnou. - Zdroj: spankedass.com

V dřívějších článcích jsme si představili celou řadu sexuálních úchylek všeho druhu, zmiňovali jsme se i o násilných praktikách. Sadomasochistické hrátky jsou součástí lidské sexuality odnepaměti a přestože v někom mohou vzbuzovat pocit, že jde o něco nedobrovolného, o nějaký nezdravý prvek v mezilidských vztazích, skutečnost je jiná. V dnešní době se hodně hovoří o domácím násilí, které neurvalí muži páchají na svých ženách či družkách. Proto jsme požádali slečnu Janu, která sadomaso praktikám holduje, aby nám řekla něco o svém pohledu na věc. Ona totiž domácí násilí doslova vyžaduje - jak sama říká, bez pořádného výprasku by její sexuální život vůbec nebyl uspokojivý.


Kdy jsi v sobě touhu po bolesti objevila?Bylo to překvapivě brzo, už v rané pubertě. Něco jsem doma provedla, dostala jsem výprask - nebo spíš jen takové běžné naplácání, žádné velké násilí - a překvapilo mne, že mé pocity z toho byly spíš kladné. Pamatuju si, že jsem dokonce párkrát schválně zlobila, abych dostala od rodičů na zadek. Nebylo to tehdy až tak sexuálně motivované, ale poznala jsem, že bolest mi přináší i příjemné pocity.

Ovlivnilo to nějak tvé dospívání?
Některým lidem nerovnocenný vztah vyhovuje, stejně tak tzv. role playing. - Zdroj: whippedass.com

Nijak zásadně. Prožívala jsem normální běžné dětské a studentské lásky, vlastně jsem si ty pocity z výprasku nijak nespojovala s partnerskými vztahy. To přišlo až asi v sedmnácti, kdy jsem krátkou dobu zkoušela chodit s jedním klukem a ten se ke mně při sexu choval hodně neurvale. Nadával mi, cloumal mnou, občas mne plácnul. Brzy jsem ho pustila k vodě, protože měl nejednu mizernou vlastnost, ale na ty drobné násilnůstky jsem nemohla zapomenout.Vyhledávala jsi pak úmyslně drsnější mužské typy?Vůbec ne. Spíš jsem se začala zajímat o sadomasochismus, dostala se ke mně nějaká literatura a první filmy tohoto druhu, ale určitě jsem věděla, že i když chci v sexu zažít bolest a násilí, musí to být se svéprávným partnerem a ne s ubožákem bez mozku, který si své mindráky léčí mlácením holek. Ta bolest není to jediné, o co v sexu stojím. Ten partner musí mít úroveň a musí respektovat i mé potřeby.Lákalo tě i vyzkoušet si opačnou roli, tedy být ta, která ubližuje?Lákalo, láká a do té role jsem se i mnohokrát dostala, více mi ale v tom případě vyhovuje mít za partnerku ženu. Nevím proč, ale když se předemnou plazí muž a žadoní o výprask, musím se hrozně smát. Přitom jindy dělám já to samé. S mužem jsem zkrátka raději submisivní, se ženou dominantní.vogel (Skóre: 1)
Vložil: nula v Čtvrtek, 10. květen 2007 @ 10:03:24 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
--asi sis spletl diskuzák nulo--

ani ne,vždyť pan Halík začal psát o smilství,nenasytných choutkách tak jsem navázal konkétním příkladem z praxe,kdy dotyčná už tolik neflirtuje i když nenasytné choutky stále provozuje.   to nula a jeho kritici (Skóre: 1)
Vložil: arrow v Čtvrtek, 17. květen 2007 @ 22:46:16 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
To, co tady píše Libor Halík , je zcela adekvátní tomu, co napsal L. Halík. Opravdu mě nezajímají popisy toho, jak někde někdo flirtoval - vždyť on tady Libor popisuje skoro to samé, jako sadomaso nula. Je to prostě hnus. TŘIKRÁT a DOST, známá lidovecká formulka by se měla uplatnit i zde na granu.Re: Flirtovala, už neflirtuje (Skóre: 1)
Vložil: arrow v Čtvrtek, 17. květen 2007 @ 22:47:46 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Opravuji: to od p. Halíka je v podstatě+ to samé jako to od nuly.Stránka vygenerována za: 0.29 sekundy