Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Ferdinand.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 16456, komentáře < 7 dní: 290, komentářů celkem: 416535, adminů: 60, uživatelů: 5181  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 196 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
113033588
přístupů od 17. 10. 2001

Grano Salis: Konspirace

Search on This Topic:   
[ Go to Home | Select a New Topic ]

Z internetu: setkání s Ježîšem
Konspirace

poslal Magdalena07

Milî přátelé, mrkněte se na toto úžasné video o setkání s Ježîšem:

Požehnané dny
Vložil: Tomas v Pondělí, 27. březen 2023 @ 10:49:54 CEST (171 čtenářů)
Více... | 2 komentáře | Z internetu | Skóre: 0Nebezpečná učení: Výchova, vzdělání, odměny a sankce
Konspirace

poslal Nepřihlášený

Zaujala mě zpráva v médiích, že se povinná školní docházka prodlouží ze současných 9 na 12 let. Protože naši euro a usa hujeři to kdesi vyčetli a chtějí to napodobovat, aplikovat i u nás. Přijde jim to progresivní. Takže všichni mentálně slabší žáci nebo cikáni aspol., kteří už nyní nechápou učivo 2. st. ZŠ a ani se tam neučí, jen se přežívá, tak budou přežívat další tři roky navíc na SŠ a prudit učitele i spolužáky. Neuvěřitelné. Krok za krokem se všechno zhoršuje. Co nový nápad progresivní vlády, to větší pitomost. Kdyby to záleželo na mě, tak naopak zkrátím povinnou školní docházku na 8 let. To by si třídy i učitelé aspoň ten poslední rok oddychli od těch, co tam předvádějí jen destrukci a není na ně žádná páka. Straší tam úplně zbytečně. Výuka nevzdělavatelných nemá smysl. 


Ale jelikož toto je křesťanský server, mám ještě jednu poznámku: Obecnou k výchově a vzdělávání. Náboženský systém, kdy je člověk ve vztahu k Bohu v podřízeném vztahu trochu připomíná vztah mezi učitelem a žákem a nebo jakýmkoli vychovatelem, cvičitelem psů a psem třebas. Zkrátka vztah subordinace. Někdo vede, vychovává a někdo pod ním se má tvarovat, vést. A má to mít nějaký smysl a cíl.

Na biblickém učení je jedna slabina - tím je velmi vzdálená - posmrtná odměna, nebo posmrtný trest. Základní pedagogická zásada je totiž čím jak nejkratší časová prodleva mezi chováním a odměnou, event. trestem. Vychovatel psů musí dokonce během pár vteřin dát psovi zpětnou vazbu, tedy pochválit nebo potrestat. Jinak pes neví, za co to bylo. Pochvala a trest se realizují buď hlasem nebo nějakým pamlskem apod. Dítě školního věku vyžaduje zpětnou vazbu taky pokud možno okamžitě, nebo v době, kdy to má smysl. Nějaká poznámka, co se řeší až měsíc po provinění, je už beze smyslu. 

S dospělými lidmi to není o moc jiné. Kdyby zaměstnavatel poskytoval odměnu nebo zpětnou vazbu až posmrtně, tak by to bylo směšné, absurdní. A to je právě problém náboženství. Kdyby skutečně existoval jakýsi Stvořitel lidiček na této planetě a měl osobní zájem na tom, aby každý z nich byl jím osobně formován (vylepšován), tak by jistě znal hlavní pedagogickou zásadu - zásadu časové bezprostřednosti odměn a trestů. Každá prodleva je špatná a nevede k cíli. A zpětná vazba by musela být nejen včasná, ale také zřejmá. Tzn. ne nějaké fráze nebo ideologické proklamace, ale musela by být viditelná, hmotná, působící na smysly. A nic z toho křesťanská nauka nenabízí. Nabízí virtuální odměnu nebo virtuální trest a ještě s nekonečným časovým odkladem. To jde proti všem zásadám a vymyslet to mohl leda někdo nevzdělaný, neinformovaný. A je to jeden z důvodů, proč ta nauka postrádá věrohodnost. Tím neříkám, že chci křesťanům brát víru, to rozhodně ne. Jen jsem vysvětlil jeden z důvodů, který mi ukazuje na pouhou pozemskost náboženství. 

Vidina posmrtného pekla, nebe, ráje, očistce - to vše je spíše jen strašení a ukazuje to na zoufalost těch, co náboženskou ideologii vymýšleli. Neměli páky, neměli způsob, jak si vynutit subordinaci a defenzívu posluchačů, tak přišli s konceptem posmrtného zúčtování, které se tím pádem nemusí dokazovat a dá se v něm vymyslet cokoli. 
Vložil: Tomas v Středa, 15. březen 2023 @ 18:44:59 CET (162 čtenářů)
Více... | 4 komentáře | Nebezpečná učení | Skóre: 0Nebezpečná učení: Veľký reset znepokojuje konzervatívnych kresťanov
Konspirace

poslal Nepřihlášený

Veľký reset je téma, ktorá sa objavila v súvislosti s pandémiou covid–19. Spočíva v tom, že celospoločenské zmeny, najmä pandemické obmedzenia a z nich vyplývajúce ľudské návyky, treba využiť na konečné pretavenie spoločnosti smerom k presadeniu globálnych ekonomických, politických a spoločenských cieľov. Autorom myšlienky je švajčiarsky profesor Klaus Schwab, zakladateľ Svetového ekonomického fóra (WEF) v Davose, ktorý sa túto víziu usiluje presadzovať prostredníctvom každoročných konferencií, na ktorých sa zúčastňuje mnoho svetových politikov, manažérov a kultúrnych celebrít. Tieto myšlienky však majú aj náboženský presah a zasahujú do samej podstaty ľudského spoločenstva.

Vložil: Tomas v Středa, 15. březen 2023 @ 18:43:17 CET (199 čtenářů)
Více... | 1358 bytů | 7 komentáře | Nebezpečná učení | Skóre: 0Kontrasty: Liberální demokracie
Konspirace

poslal Syntezator

V současnosti naše média a většina politiků hovoří s posvátnou úctou o tzv. liberální demokracii. Je to nedotknutelná ideologie, kterou musí západní svět instalovat do třetích zemí, protože liberální demokracie je dobro, které pomalu vylepšuje otáčení zeměkoule kolem své osy, když to přeženu. 


Jenže ve skutečnosti se to má s ideologiemi tak, že se každá snaží paraziticky obsadit čím jak největší oblast. Žádná ideologie dobro nepřináší. To je důležitý poznatek - žádná ideologie sama o sobě dobro nepřináší. Naopak má tendenci se zvrhnout. Co bylo původně zamýšleno jako dobro - obrátí se ve zlo. Klasický příklad je inkluze nebo multikulturalismus. Idea: Dáme postižené dítě do normální třídy, tím ho znormalizujeme, třídu obohatíme o nový prvek. V reálu ovšem mentálně postiženému nové neurony v mozku nenarostou, i kdyby seděl v rámci inkluze na běžné škole nekonečně dlouho a třídu to akorát rozvrátí, protože postižený většinou ruší a ruší i jeho hovory s asistentkou. Totéž multikulturalismus, tedy variaci na inkluzi. Lidi jiného etnika a jiného náboženství se pomocí pašeráků dovezou do Evropy a opět stejná situace. Nové neurony jim v mozku nevzniknou, je bláhové čekat na nějakou změnu chování. Budou se chovat tak, jak jsou naučení a na co jim jejich mozek stačí. 

Tzv. liberální demokracie ale obsahuje další prvky: Green deal, ekofanatismus, genderismus a co je důležité a proč to píšu na křesťanský web - vytlačování konzervatismu, vytlačování křesťanství. Nevím, zda si to křesťané uvědomují, ale tzv. liberální demokracie a progresivismus je mnohem účinnější v likvidaci křesťanství než byl socialismus za bývalého režimu. Bývalý režim měl taky unifikující ideologii, která byla v konkurenčním vztahu vůči křesťanství a navzájem se ideologie vždy vytlačují. Proto komunisti vytlačovali křesťanství. Ale jelikož socialismus byl rovněž konzervativní povahy, tak v této oblasti s křesťanstvím dokázal vycházet a neměnil základní hodnoty společnosti. Zatímco progresivismus jako výstup liberální demokracie bourá úplně všechno a rozleptává křesťanství zevnitř. 

Říkám to jako nestranný pozorovatel. Nikdo mě nemůže obvinit z toho, že bych stranil křesťanství. Ale zřetelně vidím, že západní progresivismus je aktuálně nejvíce totalitní ideologií v naší kulturní a geografické oblasti. Bizarní jsou i samotné termíny "liberální" a "demokracie", když ve skutečnosti jde o nadvládu elit, nadvládu médií vlastněných bohatými lidmi jako je Soroš. A nejsou to konspirace, on se tím chlubí. V jakém duchu vysílají v Česku média dalšího miliardáře - Bakaly - každý vidí a slyší. Většina tzv. elit naskočila do vlaku progresivismu. Nedá se tomu vyhnout. Je to už ve školách. Je to v médiích, je to v politice. Bohužel starší generace odcházejí a mladé generace jsou vedeny v tom duchu. Proto volby budou dopadat tak, že se stav k normálu už nevrátí. Omlouvám se, že můj článek optimistický není, ale vidím zřetelně toto směřování. 

Můj závěr tedy: Liberální demokracie není ani liberální, ani demokracie. Je totalitní, nesnášenlivá, unifikující a preferuje nadvládu elit, nadvládu médií. Do hlavních médií bych se s tímto názorem ani nedostal. A to je jasný důkaz, že pluralita názorů je definitivně pohřbena. Když se chcete objevit v mainstream médiíích, musíte kvákat jako oni. 
Vložil: Tomas v Pondělí, 06. únor 2023 @ 13:25:16 CET (367 čtenářů)
Více... | 14 komentáře | Kontrasty | Skóre: 0Kontrasty: Bezlimitní víra neexistuje
Konspirace

poslal Nepřihlášený

     Po dlouhodobém pozorování věřících lze prohlásit, že neexistuje takový věřící člověk, který by věřil doslovně na 100% pravdivost Bible, nebo 100% pravdivost kázání faráře, pastora. Je pravidlem, že každý věřící věří jen tomu, čemu chce věřit. Všichni věřící mají své oblíbené pasáže z Bible, a pak ty, které přeskakují, nebo čtou zřídkakdy. Všichni věřící mají verše, které uznávají doslova, a pak ty, které si vykládají jako metaforu nebo hyperbolu. Co se týká kázaní pastorů, farářů, tak to taky neberou doslova a bez výhrad. 


     Navíc každý se drží jen své vlastní denominace a jiné denominace označuje za sekty. Tu vlastní ale zamilovaně mezi sekty neřadí. 

    Také si lze všimnout, že nejvíce pózují ti věřící, kteří věří více doslovně a jsou více fanatičtí. Jejich občanský život musí být nutně v nějaké kolizi s jejich vírou. Protože většina lidí (na ulici, v práci. atd.) jsou světští a neřídí se jejich naukou. Čili čím silnější náboženská víra, tím silnější kolize se světem.


     A teď mi řekněte.... k čemu je ta víra vlastně dobrá? 
Vložil: Tomas v Pondělí, 12. prosinec 2022 @ 22:50:50 CET (718 čtenářů)
Více... | 66 komentáře | Kontrasty | Skóre: 0Kontrasty: Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými
Konspirace

poslal Nepřihlášený

Jan 8:32 Poznáte pravdu a pravda vás osvobodí.


Je to pravdivé přísloví. 

Tak například pravda o Anglosasech. Zejména těch amerických. 

1. Vyvraždili původní obyvatele Ameriky - Indiány. Miliony obětí. 
2. Lovili v Africe černochy, ty vozili na lodích a udělali si z nich otroky. Miliony otroků. Statisíce obětí.
3. Vyzkoušeli si na japonských civilistech účinky atomové bomby. Viz Hirošima, Nagasaki. Statisíce obětí.
4. Ve Vietnamu vypalovali celé vesnice napalmem, opět civilisty, za živa, ti umírali v bolestech. Miliony obětí. 
5. Bombardování Jugoslávie. Desetitisíce zabitých civilistů. 
6. Bombardování Iráku. Statisíce zabitých civilistů. 

Zjištění této pravdy mě osvobodilo od nepatřičné adorace Ameriky. Takže Bible funguje. Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.

Váš Rosmano
Vložil: Tomas v Pondělí, 31. říjen 2022 @ 09:07:39 CET (158 čtenářů)
Více... | 1 komentář | Kontrasty | Skóre: 0Kontrasty: Vědci našli Svatý grál fyziky - 2. díl
Konspirace

poslal Nepřihlášený

Dobrý den, chci pokračovat v článku o svatém grálu fyziky a navázat na účastníka, který článek poslal. Ježíš Kristus je vlastně symbol, symbol pro pozitivní energii černých děr a duchovních energií, ze kterých se posléze rodí i hmota protože vesmír byl ze začátku jen čistá energie bez hmoty, která se po smrti člověka přemístí skrze 5. až 8. dimenzi a častoprostor a červí díry do černých děr a pomocí těch černoděrných vlasů až k vesmíru, kde jde přítomný Bůh a vše řídí. Taková pozitivní tvůrčí energie, božská energie, nás pak převádí do nebeského vesmíru nebo pekelného vesmíru nebo do tzv. "očistce".


Článek napsal PDE - Pozitivní Duchovní Energie
Vložil: Tomas v Úterý, 29. březen 2022 @ 11:18:23 CEST (399 čtenářů)
komentáře? | Kontrasty | Skóre: 0Život víry: Smrt prý není strašná, ale roky umírání jsou
Konspirace

poslal Nepřihlášený

Smrt možná není tak strašná, ale roky bolesti a umírání dětí a dalších ano. A co zvířata? Cítí bolest, to je vidět na domácím zvířeti. A pak půjdou kam? To je Ježíš nechá trpět?

Ať už to Ježíš Kristus ukončí a hned!
Vložil: Tomas v Sobota, 05. březen 2022 @ 23:29:37 CET (412 čtenářů)
Více... | 2 komentáře | Život víry | Skóre: 0Hledání: Tvz.
Konspirace

poslal Nepřihlášený

Boží zkouška dává smysl jen pokud je bůh hajzlík. Nikoliv vševědoucí, ale řekněme hodně vědoucí hajzlík s pochybným charakterem.
 
Protože:

1) Celý koncept svobodné vůle je velmi pochybný, protože ani náhoda, ani kauzalita není svoboda. Náhoda je chaos (možná existuje, možná ne, jestli ano, tak spíš na kvantové úrovni). Rozhodování podle náhody není záslužné, protože je náhodné. Není dobré ani špatné, je chaotické, náhodné, bez pravidel. O tom je náhoda, absolutně braná. A rozhodování podle kauzality  zase vede nutně k předchozím příčinám a důsledkům, je to železný řetěz nebo řetězy. Člověk nemůže za své geny ani za svou výchovu a vliv okolí a kultury. A spojení náhody a kauzality to samé, kauzalita, která má první příčinu v chaotické náhodě není opět nic záslužného a svobodného. Svoboda jakožto kauzalita, která nějak tajemně řídí sama sebe (a musí vědomě, jinak to opět není svoboda, pokud nás řídí podvědomí, není to svoboda vědomá a nemá opět morální smysl), aniž by to bylo nutné, je něco naprosto nedokázaného a velmi pochybného. Zamyslete se nad tím.

2) Bůh jakožto inteligent (jinak by těžko stvořil náš svět, kdyby byl úplně blbej, ne?), by si určitě spočítal, že některý člověk se (pokud je svobodná vůle, jakože těžko) rozhodne správně a jiný špatně (z jeho božího pohledu) a co jako? To bych dopředu odhadl i já. No a? Co z toho jako má? To vám řeknu ještě než svět vůbec stvořím, na to ho nepotřebuji ani tvořit, že některá inteligentní bytost se svobodnou vůlí (pokud existuje svoboda vůle), se rozhodne "špatně" a jiná "dobře". A co jako?

3) Pokud už by si to chtěl vyzkoušet, stačí mu na to pár inteligentních bytostí, ne celé generace a miliardy lidí a spousta zvířat, která ani zřejmě svobodnou vůli nemají (člověk ostatně asi také ne, ale to je jiná debata, viz. bod 1). Proč utrpení miliard let organismů a krutý evoluční souboj? Jasně, občas nějaká ta slast, ale hlavně hodně bolesti... I kdyby nebyla evoluce, stejně je v přírodě hodně krutosti, vidíte, jak predátor zabíjí kořist atd...

4) No a jestli stvořil bůh jen pár lidí a vše okolo je spíš nějaký matrix, který vypadá, že je to skutečný svět a bůh zkouší jen těch pár skutečných lidí (případně jednoho člověka, třeba mě), ostatní jsou jen nějaké iluzorní snové loutky, proč ten svět stvořil tak, aby vypadal tak krutě se spoustou mrtvých zvířat a s krutou historií? Nestačilo by vyzkoušet ty pravé lidi třeba tak, jestli zachrání někoho z hořícího domu? Proč je ještě nadbytečně trápit krutou (jakoby) historií a krutou (jakoby) přírodou? Nu proč?

5) Co nás má sakra co zkoušet??? To samo o sobě není moc morální... Proč rodič, který vás "stvoří"/splodí měl mít právo vás zavřít do nějakýho sklepa a tam vás celý roky zkoušet? Takový rodič by šel do vězení, kdyby se na to přišlo a právem... Stvořitel si jako může dovolit cokoliv? To není moc morální...

Pěkný den a zasejc někdy třeba :))))
Vložil: Tomas v Čtvrtek, 08. červenec 2021 @ 18:17:04 CEST (451 čtenářů)
Více... | 7 komentáře | Hledání | Skóre: 0Život víry: Proč by bůh nemohl být doopravdy zlý
Konspirace

poslal Nepřihlášený

Třeba existuje bůh, který stvořil obrovský vesmír a na každé sté nebo tisícáté planetě má inteligentní bytosti, které týrá, je to inteligentní psychopat. Vesmírný Rudý John. Prostě se nudil a zbláznil se, možná není všemocný, ale hodně mocný, možná neví vše, ale ví hodně.

Příroda na to u nás vypadá, evoluce je krutá, jedno zvíře požírá druhé, aby přežilo. Zdrojů není dost pro všechny, ani u lidí, ani u zvířat. A tak bojujeme a jsme k tomu nuceni, ať chceme či ne, leda se zabít. Ale to moc lidí nechce nebo nemá odvahu a boj to stejně nevyřeší, budou bojovat jiní, pokud to není matrix nebo tak něco. Ano, existují i hezké chvíle, ale na každou naší hezkou chvíli jsou hromady mrtvol, minulé války, mučení, umírání ve 20 u porodu a umírání 6-7 dětí z 10 v dětském věku. Nemoci, bolest. Dřív neměli lidé ani zubaře, víte jak museli často trpět? A to jen kvůli pár hezkých chvil, například pri sexu, ale také ho neměli všichni.

Takže pokud nějaký bůh existuje či existují, stvořitel téhle přírody, kruté přírody, kde se zvířata požírají a zřemě cítí bolest, kdo měl doma zvíře, tak tuší, že zvířata cítí bolest, takový bůh by mohl být krutý psychopat a zahrávat si i s lidmi a diktovat jim různé "svaté knihy", aby se vražidli mezi sebou. A zvířata přeci za lidské hříchy ani nemůžou.

Přemýšlejte, jestli spíš Satan není náš spojenec, jestli existuje, byť jako symbol. Zatím a někdy :))))))
Vložil: Tomas v Středa, 03. únor 2021 @ 09:55:04 CET (501 čtenářů)
Více... | 17 komentáře | Život víry | Skóre: 0Z internetu: Znamenie šelmy, RFID čip...
Konspirace

poslal Nepřihlášený

Diskusia o znamení šelmy, RFID čipe, o používaní značkových zariadení. Čo povedie štáty k prijatiu náboženskej legislatívy? Kedy sa skončí doba milosti? Čo je to malá doba súženia a veľká doba súženia? Kedy sa začína čas konca?


Vložil: Tomas v Čtvrtek, 24. prosinec 2020 @ 11:52:33 CET (1401 čtenářů)
Více... | 98 komentáře | Z internetu | Skóre: 0Kontrasty: Dopis bývalého apoštolského nuncia v USA Donaldu Trumpovi
Konspirace

poslal Nepřihlášený

Pane prezidente,dovolte mi, abych vás oslovil v tuto hodinu, kdy osud celého světa ohrožuje globální spiknutí proti Bohu a lidstvu. Píšu vám jako arcibiskup, jako nástupce apoštolů, jako bývalý apoštolský nuncius ve Spojených státech amerických. Píšu vám uprostřed mlčení světských i náboženských autorit. Můžete přijmout tato má slova jako „hlas volajícího na poušti“ (Jan 1,23).

Vložil: Tomas v Pátek, 13. listopad 2020 @ 10:30:52 CET (535 čtenářů)
Více... | 9958 bytů | 13 komentáře | Kontrasty | Skóre: 0Kontrasty: Social scoring v ČR
Konspirace

poslal Nepřihlášený

V ČR se uvažuje o zavedení sociálního bodování dle vzoru Číny. Čím více kladných bodů, tím lépe. Zde je návrh:

Vložil: Tomas v Úterý, 21. červenec 2020 @ 23:01:50 CEST (493 čtenářů)
Více... | 5600 bytů | 2 komentáře | Kontrasty | Skóre: 0Kontrasty: Mikročipy a pečať šelmy
Konspirace

poslal skalaa

Zj 13:16,17 A pôsobí to, aby všetkým, malým i veľkým, bohatým i chudobným, slobodným i sluhom dali ryté znamenie na ich pravú ruku alebo na ich čelo 
a aby nikto nemohol ani kúpiť ani predať iba ten, kto má znamenie alebo meno šelmy alebo počet jej mena.

Vložil: Tomas v Úterý, 07. červenec 2020 @ 23:23:31 CEST (1094 čtenářů)
Více... | 35 komentáře | Kontrasty | Skóre: 0Kontrasty: Kristus přichází PŘIPRAVTE SE ...
Konspirace

poslal Nepřihlášený

Vložil: Tomas v Čtvrtek, 28. květen 2020 @ 09:37:45 CEST (543 čtenářů)
komentáře? | Kontrasty | Skóre: 0Grano Salis: Paralelní působení LDčka na OSACR
Konspirace

poslal LD

Dříve či později, by to sem stejně někde postnul, tak proč to neudělat rovnou ... Jirka Nepřihlášený učinil na konkurenčním ateistickém portálu "veliké" odhalení...


Vložil: Tomas v Čtvrtek, 05. březen 2020 @ 10:11:15 CET (821 čtenářů)
Více... | 4225 bytů | 15 komentáře | Grano Salis | Skóre: 0Život církví: Stavba třetího chrámu...
Konspirace

poslal studentbible

Křesťané, přiznejte se, ať se svět baví!

Vložil: Tomas v Neděle, 23. únor 2020 @ 13:07:35 CET (722 čtenářů)
Více... | 448 bytů | 17 komentáře | Život církví | Skóre: 0Z internetu: Strašlivá zrada Masarykova. Memorandum zaslané Dr. V. Vondrákem ..
Konspirace

poslal MilanH

aneb "co dodat" ...
Vše je (trochu..) jinak.
(zkrácený) text zde:

Zde sken celého textu:
https://www.freeglobe.cz/UserFiles/document/vondrakkontramasaryk.pdf

úsudek si udělej každý sám ...
Vložil: Tomas v Neděle, 29. září 2019 @ 13:07:41 CEST (546 čtenářů)
Více... | 7 komentáře | Z internetu | Skóre: 0Aktuality: Stojí za vraždou na Slovensku cizí zájmy ???
Konspirace

poslal Dzehenuti

Kdo by měl v z této vraždy užitek ???

Vložil: Tomas v Středa, 07. březen 2018 @ 08:45:47 CET (903 čtenářů)
Více... | 154 bytů | 4 komentáře | Aktuality | Skóre: 0Kontrasty: Vyznání antikr-sta
Konspirace

poslal myslivec


Vložil: Tomas v Neděle, 18. červen 2017 @ 22:01:31 CEST (3319 čtenářů)
Více... | 762 bytů | 276 komentáře | Kontrasty | Skóre: 0
Stránka vygenerována za: 0.24 sekundy