Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jan.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 17343, komentáře < 7 dní: 259, komentářů celkem: 462083, adminů: 60, uživatelů: 5351  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 1481 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

cizinec
brusle7

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
157925712
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - Recepty vaření a pečení- i Pán Ježíš byl vděčný za pohoštění
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Recepty vaření a pečení- i Pán Ježíš byl vděčný za pohoštění

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra granosalis.cz -> Cesta s Ježíšem
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
brusle7
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Nov 22, 2009
Příspěvky: 1741
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2026 4:51 am    Předmět: Recepty vaření a pečení- i Pán Ježíš byl vděčný za pohoštění Citovat

Otevírám téma sdílení našich "osvědčených" receptů druhým.

I Pán Ježíš byl velmi vděčný druhým lidem za pohoštění "těla".


Brusle7


Naposledy upravil brusle7 dne pá červen 12, 2026 9:14 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
brusle7
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Nov 22, 2009
Příspěvky: 1741
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2026 5:02 am    Předmět: Výborný makovec Citovat

Výborný a jednoduchý "hrnkový" MAKOVEC (s citrónovou polevou):


Ingredience na makovec - na větší pekáč a hrnky 0,4 litru (možno i menší objem):

3 hrnky polohrubé (hladké) mouky
1 hrnek cukru
1 kypřící prášek do pečiva
1 sáček vanilkového cukru
(dle chuti mletá skořice - cca 1-2 malé rovné lžičky)
1-2 vejce
1 hrnek oleje (např. řepkového nebo slunečnicového)
2 hrnky mléka (ne ledového)
1 balení mletého máku (200 gr.)

Smíchat všechny ingredience (naposledy dávám prášek do pečiva, olej a mák).

Vylít těsto na olejem vymazaný plech.

Péci pomalu na 160-170 °C asi 30-45 minut (dle zrakové kontroly, není dobrý "přepečený" a vysušený).


Po upečení je vodné makovec posypat moučkovým cukrem, nebo je možné (jako další aternativa) ho po vychladnutí polít citrónovou polevou - recept zde:

Moučkový cukr prosát do misky a postupně přidávat citronovou šťávu, dokud nevznikne hladká poleva. Pokud je příliš hustá, přidat více citronové šťávy. Pokud je příliš řídká, přidáme cukr.


Dobrou chuť!

Brusle7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
brusle7
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Nov 22, 2009
Příspěvky: 1741
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2026 9:00 am    Předmět: Šátečky tvarohové a makové /těsto bez cukru/ Citovat

Šátečky tvarohové a makové /těsto bez cukru/:

Ingredience těsto:

1/2 l mléka + rozdrobit 3 kostky drozdi (12 dkg)
mouka hladká postupně 1-1,2 kg
tuk: nakrájet 2,5 kostky másla +1/2 ztuž. tuku (lze i napůl)
3 vejce, trocha soli (zcela bez cukru)
vymíchá se těsto (podobně jako třeba linecké), bez kynutí, chvilku dát do lednice, pak rozválet slabé placky a krájet čtverečky na šátečky s náplní

náplně na toto množství:

4 kostky tvarohu, 1 vejce, nepatrně osladit, vymíchat (asi na 2/3 těsta)

mák mletý 200 gr + trochu cukru (rumu), spařit horkou vodou (asi na 1/3 těsta)

(samozřejmě jsou i slané náplně, nebo hustá švestková povidla)


vlažné šátečky obalujeme v moučkovém cukru, po vychladnutí posypeme vanilkovým cukrem

(z tohoto množství asi 6 velkých plechů - tj. kolem 150-200 šátečků - dle velikosti)


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(P.S. - Oproti makovci je "výroba" pracnější a časově náročnější - ale na různé oslavy, rodinné sešlosti apod. jsou tyto šátečky opravdu vynikající - lze dát i lidem pak do krabiček s sebou domů - vždy se po nich rychle "zaprášilo") Smile

Teoretická trvanlivost 4-5 dní - praktická trvanlivost pár minut či hodin po nabídce či po otevření krabičky ... Smile


Dobrou chuť!

Brusle7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Magdalena07
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Nov 22, 2007
Příspěvky: 1354
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2026 6:52 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
kostka másla je 250 g nebo 175 g?

Děkuji 😊
_________________
Magdalena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
brusle7
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Nov 22, 2009
Příspěvky: 1741
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2026 10:36 am    Předmět: Citovat

Magdalena07 napsal:
Ahoj,
kostka másla je 250 g nebo 175 g?

Děkuji 😊


máslo 25O gramů Smile

tvaroh taky myšleno á 250 gramů (měkký)

Dobrou chuť !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Magdalena07
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Nov 22, 2007
Příspěvky: 1354
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2026 11:38 am    Předmět: Citovat

Dekuji , zkusím 😊
_________________
Magdalena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
brusle7
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Nov 22, 2009
Příspěvky: 1741
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2026 4:48 pm    Předmět: Velký kynutý koláč s povidly, tvarohem, mákem nebo s ovocem Citovat

Magdalena07 napsal:
Dekuji , zkusím 😊



Já se chystám dětem v práci upéci velký kynutý (nedělní) koláč.

To milují, když některá z žen s nimi na kuchyňce vytváříme nějaké domácí dobroty "nad rámec" jejich běžné stravy:


Ingredience a postup odhadem (nic nevážím):

1 kostka droždí (42 gr.)
asi 0,5 - 0,7 litru mléka odraženého polo-vlažného (ne z ledničky)
2 vejce
polohrubou mouku (do hustoty těsta)
asi 0,2 l oleje (z toho část na vymazání plechu)
cukr asi 100-150 gr.
trochu soli
(citrónová kůra nastrouhaná)

V nádobě vymícháme vařečkou klasické kynuté těsto (dělají se četné puchýře), středně husté, a necháme kynout 1 - 1, 5 hod.


Mezitím si nachystáme náplň:
- tvarohovou,
- jakoukoliv povidlovou (nejlepší jsou švestková povidla),
- nebo makovou,
- nebo lze kombinovat 2-3 náplně dohromady,
- nebo strouhaná jablka, která je třeba ještě osladit a dát i skořici (výborná obměna v sezóně jablek)
- jakékoliv jiné ovoce - rybízy (tam pak více cukru), borůvky, atd. atd.

A navrch vždy máslovou drobenku (asi 100 gr. másla, hrubá mouka a cukr)


Po vykynutí těsto vyklopíme na pekáč vymazaný olejem, vytvarujeme jej rovnoměrně ručně nebo válečkem, navrch dáme náplň či náplně a nakonec drobenku.

Pečeme v předehřáté troubě s následným ztlumením teploty kolem 170 stupňů "do zlatova"... Po vystydnutí je koláč vhodné ještě teplý posypat moučkovým cukrem, a povidlová a zejména tvarohová náplň potřebuje k dochucení i vanilkový cukr před rozkrájením a konzumací (ale vanilkový cukr sypeme vždy za studena).


Brusle7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra granosalis.cz -> Cesta s Ježíšem Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.20 sekundy