Založen: Nov 22, 2007 Příspěvky: 1354 Bydliště: Ostrava
Zaslal: po duben 27, 2026 5:28 am Předmět: Sledujte láskyplné příspěvky Myslivce , Milky aj
Doporučujeme sledovat příspěvky do DF Myslivce , Milky a jiných, jak láskyplně v bratrské lásce si představuji diskuzi v Boží přítomnosti .
Pokud tak vystupují ve svých sborech, musí být velmi “ oblíbení”
Anonymita internetové diskuze jim dovoluje odhalit se před Božími lidem i před samotným Bohem.
Nějakou dobu jim dáme prostor než budou zablokováni. _________________ Magdalena
Naposledy upravil Magdalena07 dne ne květen 17, 2026 5:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
Máme velmi hezký sbor. Není velký, nejsme ve městě, sjíždíme se z vesnic, scházíme. Chválíme Boha, studujeme písmo.
Mezi nás přichází pravidelně katolíci, lidi z českobratrské církve, taky husita, ještě i z Křesťanského společenství (občas....důvodem je vzdálenost)
To je již zbytečné Milko psát něco o našich sborech. Všimni si závěru. Máme jenom nějakou dobu než budeme zablokováni. To je soud jako vyšitý.
A pikantní je, že kdyby někdo napsal invektivu o Magdalenině "oblíbenosti" ve sboru. Bylo by to podle kritérií moderátorek považované za útok. Neřídí se vlastními pravidly.
Tak ať všichni sledují do času než budeme zablokováni.
Já jsem vytrénovaná snášet osobní útoky. Prošla jsem docela tvrdým sebezkušenostním výcvikem.
Náš profesor vždycky říkal: "klient mi může nadávat, používat vulgarismy. Co nesmí je bít mě a ničit moje věci"
Než jsme se dopracovali ke státnicím, museli jsme od něj zvládnout hodně. Prověřil nás. Nejvíce v prváku. A nebylo to jednoduché. Nikdy nás nebil:) ale občas nám bylo až zle, tlak byl velký. Záměrně - byl to trénink. Nechtěl pustit do terénu jedince bez odolnosti.
Byla to úžasná škola.
Opravdu by mě zajímalo jaký sbor je ten tvůj, kam chodíš.
Otázku myslím vážně. Není to útok ani ironie, ani tě nechci ponižovat, kritizovat. Byla bych ráda, kdybys tuto informaci sdílela. Není třeba místo, adresa, přecejen ...jsme na netu..
Já jsem vytrénovaná snášet osobní útoky. Prošla jsem docela tvrdým sebezkušenostním výcvikem.
Náš profesor vždycky říkal: "klient mi může nadávat, používat vulgarismy. Co nesmí je bít mě a ničit moje věci"
Než jsme se dopracovali ke státnicím, museli jsme od něj zvládnout hodně. Prověřil nás. Nejvíce v prváku. A nebylo to jednoduché. Nikdy nás nebil:) ale občas nám bylo až zle, tlak byl velký. Záměrně - byl to trénink. Nechtěl pustit do terénu jedince bez odolnosti.
Byla to úžasná škola.[/quote]
Myslivec
Milko, desítky let se pohybuji stále mezi lidmi. Jednám minimálně s deseti lidmi denně. Mám takovou průpravu, že poznám co v člověku je na první dobrou. A to je to, co je mnohým nepříjemné.
Tohle co napsala Magdalena také respektuješ Brusle?
Magdalena
Pokud tak vystupují ve svých sborech, musí být velmi “ oblíbení”
Nějakou dobu jim dáme prostor než budou zablokováni.
Myslivec
Je to i tvé stanovisko Brusle, že máme jenom určitý čas před zablokováním?
Považuješ za správné zlomyslné podsouvání naší neoblíbenosti ve sborech, kvůli kritice predestinace?
Kdo kritizuje predestinaci formou otázek na Boží lásku je na tomto fóru automaticky zablokovaný?
Ps: Nepleťte kritiku predestinace s kritikou víry moderátora. Je to právě Magdalena která se neakceptovatelné kritiky víry dopustila na těchto svých slovech:
Magdalena
Udělali jste ze svého Boha dobráckého Ducha, který není schopen rozhodovat o tom, kdo bude v Jeho království, nad všemi se smiluje a vyprázdní peklo, stačí jen zaškemrat a vše je odpuštěno.
Jak dětinské a naivní
Myslivec
Jaký je asi charakter člověka, který za něco takového dá smajlíka výsměchu?
Založen: Nov 22, 2007 Příspěvky: 1354 Bydliště: Ostrava
Zaslal: so květen 16, 2026 7:07 pm Předmět:
Doufám, źe sledujete jak se pan Myslivec předvádí, jak tady z chyby v interpunkci je schopen udělat aféru😊
Všechny okultní praktiky včetně čarodějnictví , spiritismu jsou
zcela neslučitelné s Cestou Ježíšovou a proto upozorňuji křesťany, jak nebezpečné mohou být tyto nauky,které jsou nástrahami Nepřítele.
Proto jsem tady citovala Komenského, źe je třeba takê poznat cesty Nepřítele, abychom se jich vyvarovali.
Tyto cesty z počátku vypadají zcela nevinně , ale vedou do záhuby.
Pan Myslivec si svými výroky velmi škodí
Budeme sledovat dále jak on a jeho společníci se budou předvádět v duchaplných komentářích . _________________ Magdalena
Doufám, źe sledujete jak se pan Myslivec předvádí, jak tady z chyby v interpunkci je schopen udělat aféru😊
Všechny okultní praktiky včetně čarodějnictví , spiritismu jsou
zcela neslučitelné s Cestou Ježíšovou a proto upozorňuji křesťany, jak nebezpečné mohou být tyto nauky,které jsou nástrahami Nepřítele.
Proto jsem tady citovala Komenského, źe je třeba takê poznat cesty Nepřítele, abychom se jich vyvarovali.
Tyto cesty z počátku vypadají zcela nevinně , ale vedou do záhuby.
Pan Myslivec si svými výroky velmi škodí
Budeme sledovat dále jak on a jeho společníci se budou předvádět v duchaplných komentářích .
Ne Magdaleno, vůbec si neškodím. To ty sama sobě škodíš lživými výroky o Bohu a Božímu lidu. To co jsi napsala nelze obhájit!
To my sledujeme tebe jak se nekřesťansky vyjadřuješ. Na mých slovech nic nekřesťanského není. A nelži o tom, že z opravy dělám aféru. Právě tou opravou jsi to pohnojila nejvíce. Kdybys tam nechal krátké i mluvila bys pouze za sebe a proto jsem ti položil otázku zda to myslíš vážně. Opravila jsi to na dlouhé í čím jsi se samozvaně prohlásila za mluvčí Božího lidu, a na to já do teď reaguji. Reaguji až na tvou opravu.
Aféra se týká tebe a tvého tvrzení, že prý Bůh toleruje:
Magdalena napsala:
Boží lid nepovažuje za zlo numerologii, astrologii, výklad karet, svátek čarodějnic, halloweenské slavnosti , bílou magii , spiritismus , různé talismany a modly…
Považuji/í to za neškodné hříčky, které Bůh toleruje .
V důsledku je úplně jedno jaké i/í tam je. Co není jedno je to co jsi napsala. Něco takového je u moderátora křesťanské diskuse nepřípustné.
Vyzývám Tě Magdaleno abys svá nekřesťanská tvrzení odvolala, nejlépe smazala, poprosila Boha za odpuštění, omluvila se, a nechala se od křesťanů poučit v základní křesťanské věrouce.
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru.