 |
Právě je 1022 návštěvník(ů) a 2 uživatel(ů) online: martino Willy
Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
|
Zaznamenali jsme 154591177 přístupů od 17. 10. 2001
|
|  |
Život víry: Biblické svině nejsou lidé, jsou to duchové zla.
Vloženo Úterý, 26. květen 2026 @ 10:20:48 CEST Vložil: Tomas |
poslal Myslivec Na tom jak kdo užije biblický verš o perlách a sviních se ukazuje duchovní stav toho člověka, a taky se ukáže jeho vztah k Božímu slovu.
Ukazuje se to na tom, co si kdo dosazuje do pojmu "perla".
Často to bývá nějaký náboženský názor, který když je odmítnutý, tak se stane kladivem na ty "svině lidi", kteří se nenechali přesvědčit o nějaké hlouposti. Teprve až po odmítnutí zkažené perly u nich následuje onálepkování lidí za svině. Jenže tak tomu v Božím slově není. Křesťan identifikuje svini před tím, a žádné perly pak nehází. A tu svini neidentifikuje jako člověka, ale jako zlého ducha, který v člověku působí. Tou sviní ve verši se totiž myslí zlí duch, a ne člověk. Nevedeme boj proti lidem, ale proti duchovním mocnostem zla. A tento "sviňský" přístup pak usvědčuje svévolníka ze lži právě v tomto jeho přístupu. Hodí svou zkaženou perlu pod někoho, a teprve pak vykřikuje o sviních a označí člověka za svini. Je to mega hnusná manipulace Božím slovem.
Pojem PERLA se ztotožňuje s Božím královstvím. Perla je náš vztah s Bohem. To všechno je svaté, a své duchovní nitro ve kterém Bůh přebývá nesdílíme s nikým kdo by to pošpinil, pošlapal a otočil proti nám samým. V takovém sdílení je každý křesťan velmi opatrný protože každý z nás se pokusil někdy s nesprávným člověk sdílet svůj duchovní svět, svůj vztah s Bohem, a ten nesprávný člověk se tomu vysmál, a použil to proti mně. Tohle zažil každý křesťan, a rychle to vyléčí z naivity, že duchovní nitro nejde s každým sdílet, že je namístě velká opatrnost, že je třeba tuto převzácnou svatou perlu v nás samých chránit. To ovšem neznamená, že každý s kým se duchovně sdílet nechci je automaticky svině. Je to jenom velká pravděpodobnost, že se jako biblická svině zachová. Celý verš o perlách a sviních neslouží k soudu a nálepkování lidí za svině, slouží k tomu abychom si uvědomili, že když vyjevíme své duchovní nitro před nesprávným člověkem, tak na nás zlý duch v tom člověku zaútočí. Těmi sviněmi ve verši nejsou myšleni lidé, ty biblické svině jsou duchové zla, kteří přes zlého člověka zaútočí na odhalenou svatou perlu a snaží se ji zničit.
- Matouš 7, 6Nedávejte psům, co je svaté. Neházejte perly před svině, nebo je nohama zašlapou, otočí se a roztrhají vás.
Užívejte všichni tento verš s velkou rozvahou, protože to jak toto Boží slovo kdo užije, tak právě to odhaluje jeho duchovní nitro nejvíce.
- Židům 4, 12Slovo Boží je živé, mocné a ostřejší než jakýkoli dvousečný meč; proniká až na rozhraní duše a ducha, kostí a morku, a rozsuzuje touhy i myšlenky srdce.
Myslivec
|
Re: Biblické svině nejsou lidé, jsou to duchové zla. (Skóre: 1) Vložil: sodofka v Úterý, 26. květen 2026 @ 12:12:17 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | svině jsou lidi padlé morálky a perlou je slovo božího království. tak jednoduchý to je... :-))
|
Re: Biblické svině nejsou lidé, jsou to duchové zla. (Skóre: 1) Vložil: Myslivec v Úterý, 26. květen 2026 @ 14:19:43 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) ) | | ..svině jsou lidi padlé morálky ..
Výborně sodofko, a přesně o tom článek je. Je o lidech kteří jsou popletení a svedení duchy zla a bojují mezi sebou, a nenávidí se navzájem. Pořádají křižácké války, upalují jinověrce na hranici, a za morální označují všechno to co neodporuje jejich náboženskému fanatismu a modlářským praktikám..
Přečti si článek ještě jednou, zvláště zaměř svou pozornost na slova proti komu my křesťané vedeme boj. A když to správně pochopíš, tak přijdeš na to, že podle křesťanské morálky, je tvůj "sviňský" pohled značně amorální.
Malý test kvality tvé "morálky" sodofko.
Kdyby někdo hodil do ohně spálil modlu, třeba dřevěnou mariánskou sochu, oblečenou, korunovanou s nádhernýma očima? Je podle tebe takový člověk biblická svině s padlou morálkou?? |
]
Re: Biblické svině nejsou lidé, jsou to duchové zla. (Skóre: 1) Vložil: sodofka v Úterý, 26. květen 2026 @ 16:26:31 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) ) | já si ten článek nepřečtu ještě jednou, páč sem ho nečet ani jednou. stačí mi nadpis, abych věděl, že si zase kouzlíš něco z bible podle svý nadutý libovůle, myslivno... :-))))
mariánská socha není modla, páč my se tý soše neklaníme a ani se k jní nemodlíme, popleto....., seš vedle jak brok z myslivcovy brokovnice s vyvráceným puškohledem... :-)))))
|
]
]
Re: Biblické svině nejsou lidé, jsou to duchové zla. (Skóre: 1) Vložil: sodofka v Úterý, 26. květen 2026 @ 21:20:43 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) ) | seš směšnej, myslivno... :-))) vůbec tě neberu vážně, ani v jediný jótě, tralaláčku :-)))) sranda z tebe je tou nejadekvátnější reakcí na takový, jako seš ty... :-))) a to sem ji ještě ani nezačal dělat :-DDD protože ani za to mi nestojíš, nerudo....:-))
|
]
|
|
Re: Biblické svině nejsou lidé, jsou to duchové zla. (Skóre: 1) Vložil: Dzehenuti v Čtvrtek, 28. květen 2026 @ 04:42:45 CEST (O uživateli | Poslat zprávu | Blog) | | Odpustit ostatním znamená odpustit sám sobě. |
|
|
Re: Biblické svině nejsou lidé, jsou to duchové zla. (Skóre: 1) Vložil: Dzehenuti v Čtvrtek, 28. květen 2026 @ 04:47:49 CEST (O uživateli | Poslat zprávu | Blog) | | Njn to jsme to dopracovali my máme fešáckýho vepře přímo na hradě :). |
|
|
Re: Biblické svině nejsou lidé, jsou to duchové zla. (Skóre: 1) Vložil: demagog (quokam@seznam.cz, http://www.bohu-a-svetu.estranky.cz/) v Neděle, 31. květen 2026 @ 08:02:32 CEST (O uživateli | Poslat zprávu | Blog) | | Kristus "nakepkuje" lidi docela bezne. Nehodi se vzit pokrm detem a hodit je - psum. Plemeno - zmiji.
Psi a svine jsou lide, kteri neciti vdecnost, jteri druhe sisajo a zneuzivaji. Neni nahodou umisteni tohoto prirovnani u vyzvy: Neszdte, abyste nebyli soizeni.
Nesudte, ale nebechte se zneuzivat.
Perly je vse, co je svate. I vase laska, i vase pece, i vas cas, pratelstvi, pomoc.
Nesudte, ake bebechte se zbeuzivat. Nebit ten, kdo si pomoc nevazi, ten ji znehodnocuje a nakonec ji obrati proti Vam. Prikladu toho jsou v zivotech lidi stovky. A zel, mnozi krestane misto aby ukazovali cestunje svobode,, uvazuji lidi do otroctvi. |
Re: Biblické svině nejsou lidé, jsou to duchové zla. (Skóre: 1) Vložil: demagog (quokam@seznam.cz, http://www.bohu-a-svetu.estranky.cz/) v Neděle, 31. květen 2026 @ 08:54:02 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) ) | | V takovem oripade se nejedna o "boj oroti tem lidem." Neni to zamereno proti cl9veku, neni to boj proti nemu. Je to obrana sebe sama. Obrana toho, co je svate, co je dar od Boha, obrana tech, kteri 0omoc skutecne potrebuji. |
]
Re: Biblické svině nejsou lidé, jsou to duchové zla. (Skóre: 1) Vložil: demagog (quokam@seznam.cz, http://www.bohu-a-svetu.estranky.cz/) v Neděle, 31. květen 2026 @ 09:10:15 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) ) | | Neni to boj proti nekomu, je to jednani z legitimniho hladu. Kupr tyrani v rodine, pseudoduchovni veden, sikana a podobne.i |
]
|
|
|
|