C,
Tematické misie (11.-15. 10. 2010) – osobitný program pre tieto skupiny: katechéti, pedagógovia, novinári a masmédiá, lekári a zdravotníci, podnikatelia a manažéri, politici, seniori,
rozvedení, slobodní. Program bude pozostávať z modlitby a katechézy.
G, Sv. omša v katedrále sv. Martina (15.10. o 17:00), počas ktorej o. arcibiskup vyšle jednotlivé rehoľné tímy na farské misie. Po sv. omši sa všetci zúčastnia programu na Hlavnom námestí.
I, Kontinuálne čítanie Svätého písma - 12.10. od 9.00 do 17.00 v kostole u Milosrdných bratov
/http://www.misieba.sk/index.php?show=4&_adetail=399/
Ružinov – Minoriti - členovia tímu: Roman Gažur, Jozef Košč, Peter Gallik
programKatedrála Sv. Martina – Benediktíni (od 11. do 13. 10.) – vedúci tímu: Vladimír Kasan
programTrojica – Redemptoristi z Gaboltova – členovia tímu: František Romaňák, František Boldy, Peter Hertel
programKramáre – Redemptoristi z BB (Radvaň) – členovia tímu: Ivan Flimel, Václav Hypius
programKarlova Ves – Redemptoristi BA (1. tím) – členovia tímu: Michal Zamkovský, Martin Zanovit, Martin Huk
programDlhé Diely – Redemptoristi BA (2. tím) – členovia tímu: Rastislav Dluhý, Peter Slobodník,
programBlumentál – Verbisti (1. tím) – členovia tímu: Rastislav Kršák, Ján Kušnír, Marek Vaňuš
programKráľovnej rodiny - Teplická – Františkáni – členovia tímu: František X. Vladimír Olbert, Leopold Jaroslav Jablonský, Gabriel Pavol Prievalský
programPetržalka Daliborovo nám. – Kapucíni (1. tím) – členovia tímu: Felix Tkáč, Ondrej Tkáč, Damián Szulowski
programModrý kostol – Jezuiti (1.tím) – členovia tímu: Peter Bujko, Milan Hudaček, Jozef Bartkovjak, Emil Váni
programLamač – Saleziáni (1. tím) vedúci tímu: Jozef Luscoň
programDúbravka – Lazaristi – členovia tímu: Ondrej Skočík, Stanislav Bindas, Ľubomír Konfederák, Kristián Libant
programRusovce – Verbisti (2. tím)- členovia tímu: Peter Vagáš, Ján Štefanec, Jozef Strečka
programPovýšenie sv. Kríža – redemptoristi (gr. kat) – členovia tímu: Mikuláš Tressa, Milan Zaleha
programRača – Saleziáni (2. tím) vedúci tímu: František Kubovič
programVrakuňa – Dominikáni vedúci tímu: Martin St. Kolivoška
programDevínska Nová Ves – Jezuiti (2. tím) – členovia tímu: Viliam Karľa, Jozef Šuppa
programFarnosť Trnávka – Pallotíni – členovia tímu: Leonard Lasota, Piotr Lasota, Vladimír Peklanský
programFarnosť Záhorská Bystrica – Kapucíni (2. tím) – členovia tímu: Miroslav Kulich, Jozef Konc, Ondrej Tarana
programPodunajské Biskupce: maďarsky hovoriaci - vedúci tímu: Leontin Stella, Zoltan Kunszabo
programFrantiškáni: maďarsky hovoriaci - členovia tímu: Balasz Barsi, Csaba Böjte, Kubovics J. Konrád, József Haľko, Burbela Gergely, SVD, Dr. Lengyel Gyula, Górski Jacek, OP
programMilosrdní bratia:
nepočujúci - vedúci tímu: Cyril Axelrod, C.Ss.R
Bezdomovci – Redemptoristi (od 7. do 9. 10) – vedúci tímu: Miroslav Szuda
program22.10. 2010 Spoločná krížová cesta, so začiatkom o 20.30 pri kostole sv. Rodiny v Petržalke
23.10. 2010 Evanjelizačný program pre mládež o 15:00 v Katedrále sv. Martina.
24.10. 2010 Záverečná spoločná svätá omša o 15:00 v Katedrále sv. Martina.