Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Vojtěch.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 15949, komentáře < 7 dní: 299, komentářů celkem: 380006, adminů: 60, uživatelů: 4956  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 35 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Prezident Jižních baptistù zveøejnil na Facebooku fotografii ze svého oèkování
·Beth Moore se omluvila za podporu teologie komplementarismu
·Nový zákon s poznámkami - pøeložil Petr Pavlíèek
·Poprvé v historii se hlásí k náboženské pøíslušnosti ménì než polovina Amerièann
·Kvùli pandemii se loni v katolické církvi konalo o ètvrtinu ménì køtù
·Velikonoèní sèítání lidu
·Informace z jednání Výkonné výboru BJB dne 17. bøezna 2021
·Prosba Sboru BJB v Praze - Církev XXI. století
·Televizní bohoslužba Bratrské jednoty baptistù 18.4.2021 na ÈT2
·Diáø za èasù korony

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
104428889
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Trámy nevidí ?
Vloženo Úterý, 18. září 2018 @ 11:52:48 CEST Vložil: Tomas

Společnost poslal NepřihlášenýNaše země má nemalé problémy. Desítky miliard korun jsou vyváděny ven do zahraničních společností a zahraniční společnosti zde nemusejí platit daně. Mnoho našich vlastních firem má sídlo v daňových rájích. Naše země přichází o obrovské částky. Dále vyplácíme velké částky solárním baronům. Kdyby toto nebylo, mohli by mít důchodci třeba o 50% větší důchod, zaměstnanci větší platy a opravily by se všechny silnice.  Dále jsme nuceni přebírat legislativu EU, díky níž došlo k poklesu úrovně školství. Jednu dobu se zvažovaly povinné kvóty na tzv. uprchlíky, ve skutečnosti ekonomické migranty parazitující na státu, do něhož přišli. Mnoho lidí je v dluhové pasti a je na ně vedeno několik exekucí. Výčet závažných problémů by byl pořádně dlouhý. S úděsem jsem však zjistil, že třeba nejvýše postaveného katolíka Duku tyto problémy nezajímají, ale zajímají ho ložnice druhých lidí. A dokonce šel řešit cizí ložnice s premiérem země Babišem.
Z chování Duky mě napadlo, zda církev není filiálka mocných, aby se vážné problémy zametaly pod koberec, ale lidem byly předhozeny marginality. zda-li církev nějak neparticipuje na vyvádění financí ven a záměrné odvádění pozornosti na podružnosti. Proč se nikdy žádný církevní představitel nevyjádří třeba k solárním baronům nebo k tomu, jak lidi přišli o bydlení? Nebo třeba k chování exekutorů?


"Trámy nevidí ?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 221 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Trámy nevidí ? (Skóre: 1)
Vložil: Cekatel v Neděle, 30. září 2018 @ 19:54:27 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Co tu furt řešíte? Já osobně jsem křesťan, heterosexuál. Homosexuálové mi vůbec nevaděj. Dvě kolegyně v práci jsou lesby a žijou spolu a já jim to přeju, hlavně když se maj rády.Re: Trámy nevidí ? (Skóre: 1)
Vložil: Vota v Čtvrtek, 20. září 2018 @ 11:06:38 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Zijeme v sekularni spolecnosti.
Zakony Ceske republiky (ale i Izraelskeho statu) se v mnohych vecech neridi prirozenym nemennym Zakonem Stvoritele, ktery stvoril cloveka jako muze a zenu (a take veskere stvoreni jako samce a samici), a definujicim moralku stvoreni jako cestu, po ktere by stvoreni melo dospet k dokonalemu obrazu jeho Stvoritele.
Zakonysekularni spolecnosti se ridi pocitovou emocni slozkou moralky na ukor te rozumove.
Prirozene dedictvi po potomcich v ramci kmene se dnes vcetne plodu prenasi naprosto do te emocni slozky. A to neni prirozena moralka.
Re: Trámy nevidí ? (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Pátek, 21. září 2018 @ 08:28:16 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Nejenom naše země ale celý svět. Je totiž celý prohnilý, nespravedlivý a pod Satanovou nadvládou až do té doby, než se vrátí jediný Bůh -  Svatý Duch ve své prvorozené podobě.
EU tady na nás hraje habaďuru s falešným humanismem, předbíhají se v tom kdo je lepší humanista ale jsou to jen žvásty a lež. Takže rovnost v EU je asi taková. Pracovník na stroji u cnc u nás 30.000 hrubého, v německu 80.000,švýcarsko 180.000  to je rovnost co ??? Podobně to je i u jiných profesí. Abychom to shrnuli v podstatě stejná profese v " koloniích " dotuje platy někde jinde ale PRACE je stejně odvedená.Takže v rámci Satanova systému za stejnou práci není stejná mzda. Jeho systém účelově rozděluje společnost
Co se týče sirotků, v Africe jich jsou milióny a nepamatuji si, že by jsme v minulosti nějaké vzali. Takže akce " sirotek" je jen dalších vrcholným kouskem farizejství a jejich falešného humanismu.
V podstatě většina lidé jsou opanování tímto světem-systémem. Novodobí otroci, kterým nezbývá nic jiného než chodit do práce a držet hubu a krok. Jak říkal Ježíš  živí mrtví. Určitě si každý i všímá jak je celý tento systém upnut k tělu...genderismus atd. JE TO PRAVY OPAK to co chce jediný Bůh. Jsme totiž všichni DUCH v těle.Satan a jeho slouhové učí a chtějí dosílit toho aby byli lidé jen ovladatelné kusy masa.Nesmíme zapomenout kým skutečně JSME !!!. JSME boží duch vdechnutý do schránky/těla. Jsme tedy synové boha, bohové tak jak řekl náš bratr Ježíš, sám Bůh, který přišel mezi nás do lidského těla.Re: Trámy nevidí ? (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Středa, 19. září 2018 @ 08:54:31 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
  Do zahraničí jsou vyváděny desítky miliard, ale tak měsíčně. Ročně to je stovky miliard. Jako tributy platíme do zahraničí zhruba 10-15% našeho HDP, ať už ve formě klasických zisků (které jsou alespoň částečně zdaněny) nebo ve formě interních finančních toků korporací. Odměnou je nám za to to, že je zde poměrně stabilní prostředí, které pro své kolonie velké korporace a státy potřebují. 

  Do určité míry je to i spravedlivé: V 90 letech minulého století se rozhodovalo o tom, jestli země půjde cestou kreativity a podpory domácího podnikání a domácích firem, nebo jestli půjde cestou dřiny a vazalské kolonie. A lidi si tehdy většinou (ne sice velkou, ale většinou) sami zvolili cestu sociálních "jistot" a zaměstnanosti. Následné vlády Zemana, Špidly a dalších už jen realizovaly "vůli lidu" a silnou podporou zahraničních korporací a postupnou likvidací domácích firem zajistily prostředí, které tu máme dnes - s nejvyšší zaměstnaností v unii. Lidi tak dostali, co sami chtěli.

  Dané finanční toky jsou tak obrovské, že jsou i mimo působnost/řád stávajícího premiéra (a že ten je poněkud jiná třída než "myslím to upřímně" a "kdo z vás to má"). V tuto chvíli je tedy z lidského pohledu a lidských sil nereálné s daným stavem cokoliv významného udělat. Spíše tu tento stav bude mnoho let a změnu lze čekat při resetu ekonomik, který probíhá zhruba jednou za 50 let, tedy někdy v roce 40-50.

  Daňové ráje jsou drobnost a jsou jen vedlejším efektem. S těmi se dá něco v naší legislativě něco málo dělat, ale za daného stavu věcí by byla spíše hloupost, zvláště pokud jsou majitelé domácí. Ale může to být dobrý cíl pokud se nějaký politik potřebuje zviditelnit na závisti.

  S exekutory lze taky něco dělat a je možné, že se částečně stav lidí - do kterého se sami dostali - podaří v blízké budoucnosti vyřešit.


  Dukovi a jiným církevním představitelům nerozumím - to je spíše na někoho, kdo je s nimi v partě. Tam jsem sledoval jen jinou zjevnou nespravedlnost našeho státu, kdy stát podpořil při tzv "restitucích" velké a silné, co hodně řvali a co s restitucemi ani nesouviseli, kdežto statisíce malých a drobných přímých restituentů či potomků ostrouhalo (své by o tom mohl vyprávět oko...).


Re: Trámy nevidí ? (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Středa, 19. září 2018 @ 09:45:13 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Duku nezajímají  ani tyto problémy :

http://forum24.cz/duka-se-vyjadril-k-syrskym-sirotkum-ze-se-nemuze-vyjadrit-tak-to-uz-vime-vsechno/

Re: Trámy nevidí ? (Skóre: 1)
Vložil: martino v Středa, 19. září 2018 @ 10:18:36 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Neprihlaseny


S úděsem jsem však zjistil, že třeba nejvýše postaveného katolíka Duku tyto problémy nezajímají, ale zajímají ho ložnice druhých lidí. A dokonce šel řešit cizí ložnice s premiérem země Babišem.martino


Kecy nemaj cenu. Buď konkrétní. Napiš jasně a srozumitelně co ostatním servíruješ jako zájem katolíka Duky o ložnice druhých lidí, co tím nám sděluješ, když žádná FAKTA nepředkládáš.Stránka vygenerována za: 2.29 sekundy