Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Iveta.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 7, článků celkem: 16463, komentáře < 7 dní: 268, komentářů celkem: 416842, adminů: 60, uživatelů: 5185  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 223 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Willy
oko
Demagog

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
113142293
přístupů od 17. 10. 2001

Hledání: Je homosexualita nemoc?
Vloženo Neděle, 19. květen 2019 @ 20:53:32 CEST Vložil: Tomas

Dotazy čtenářů poslal Nepřihlášený

Hledisko biologické a hledisko biblické


Hledisko biologie:

1) Homosexualita = VELMI DRAMATICKY SNÍŽENÝ FITNESS V INDIVIDUÁLNÍM VÝBĚRU, KTERÝ PLATÍ PRO LIDI = NEMOC ----- --- 2) Bisexualita a heterosexualita = může být či je v pořádku a v souladu s fitness. ---- --- 3) Čím více homosexualita na úkor hetero či bisexuality = viz. bod 1. ---

„Od poloviny 1960 zastávali evoluční biologové jako John Maynard Smith převážně názor, že přirozený výběr působil především na úrovni jednotlivce. Na základě matematických modelů tvrdil, že jedinci by se většinou nevyplatilo nezištně obětovat fitness pro dobro skupiny. Jeho studie přesvědčily většinu biologů, že ke druhové selekci docházelo v historii jen velmi málo, například u včel, kde Hamiltonovo pravidlo umožňuje dostatečnou příbuznost.“ https://cs.wikipedia.org/wiki/Skupinov%C3%BD_v%C3%BDb%C4%9Br

Hledisko bible: No to napište vy, co si myslíte a co bible?"Je homosexualita nemoc? " | Přihlásit/Vytvořit účet | 109 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Je homosexualita nemoc? (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Pondělí, 20. květen 2019 @ 08:32:21 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Článek napsal Nemohoucí. Kopíruje to na všechny weby každý den několikrát.

Nemohouci - nemoc je schizofrenie. A ty ji neléčíš. Kdybych byl pobožný, myslel bych si, že jsi démonicky posedlý - viz příběh o démonech Legie. Mluvíš v množném čísle, používáš různá jména, jednou jsi dokonce mimoděk řekl, že vás je mnoho. Z hlediska medicíny jsi psychicky vyšinutý, z hlediska náboženství jsi ve spojení s padlými anděly.


A rozumu jsi nepobral, jedeš kolovrátek o pár bodech, svého vlastního nevymyslíš nic. Asi tě posedli hloupí démoni, Azazeli. Vyměň je. Je ale možné, že na hloupého člověka chodí jen hloupí démoni. 

Re: Je homosexualita nemoc? (Skóre: 1)
Vložil: LD v Pondělí, 20. květen 2019 @ 09:00:14 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
https://www.youtube.com/watch?v=aNc46EAQho8

Alexander Barkoci od homosexualitě, hormonech a humanismu.

Středověk neskončil, středověk trvá :)
Re: Je homosexualita nemoc? (Skóre: 1)
Vložil: martino v Pondělí, 20. květen 2019 @ 10:05:50 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
A pořád dokola ….vždyť toto zde bylo před pár týdny. Je to nemoc, pokud se mnozí vyléčili. Tak proč máte pořád potřebu to vracet do diskuse. Nemáte dost křetanských témat? Mnozí se zde právě pokud jde o víru prezentují jako ti, kteří rezignovali na zdravý rozum. Katolíci se chlubí, že dezertovali k nějakým neexitujícím Kristovcům nebo zatoužili se obřezat apd.Prostě šílenosti, jiní jako Franta piští, že v Boha nevěří atd. Únik z toho je pak pro některé neustále diskusně předhazovat to, co je již známo. Jako že když venku svítí slunce, tak dítě ví, že je den a když svítí měsíc, že je noc. Jen homosexuálové stále touží, aby jejích úchylka-nemoc, byla označena jako přirozenost. Dobrá blbost, ale to neberu. Pokud někdo žije v manželství, plodí děti a pak se jednoho dne ožere na mejdanu, je následně zneužit homosexuálem a další dny se chlubí, že netušil, že je homosexuál a opouští ženu a děti, tak co to je než nemoc? Je to snad přirozené chování? Takový se má léčit na, psychiatrické a sexuální ambulanci. Sám osobně se domnívám, že muži homosexuálové, trpí traumatem ze své sexuální neschopnosti být před ženou mužem. A to buď na základě nevhodného chování ze strany aktivnějších žen, to jsou potom ty takz. objevy, jako já netušil jak krásný sex je s mužem a odcházím od rodiny nebo pak se jedná o psychický a sociální otřes dítě v období 3-6 let, jak konstatují výsledky ohledně léčby. Prostě já bych to sem netahal a pokud ano, pak proč zde nerozbíráme diskusně i jiné nemoci.Re: Je homosexualita nemoc? (Skóre: 1)
Vložil: Nemohouci1 v Pondělí, 20. květen 2019 @ 11:48:37 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Já na tohle nejsem odborník a článek jsem nepsal, ale argumentovat tím, že homosexualita nejde léčit, tak není nemoc, je nesmysl.

1) Autismus a jiné nemoc nejdou také léčit a jsou to nemoci a syndromy. :)

2) Impotence a sterilita také snižují fitness a jinak člověku neškodí, ale jsou branné za nemoci, proč asi? Protože dramaticky snižují fitness jako čistá nebo převážná homosexualita.

S pozdravem Nemohoucí, jdu běhat po pláži, jsem v cizí zemi. Vaše IQ 210. :)

Re: Je homosexualita nemoc? (Skóre: 1)
Vložil: skalaa v Pondělí, 20. květen 2019 @ 18:54:54 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nie je to nemoc, Je to ZVRATENOSTRe: Je homosexualita nemoc? (Skóre: 1)
Vložil: Dzehenuti v Úterý, 21. květen 2019 @ 09:47:50 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Je to hřích - minutí se cílem.Re: Je homosexualita nemoc? (Skóre: 1)
Vložil: andulka v Středa, 22. květen 2019 @ 11:46:01 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Je homosexualita nemoc?

Odpověď zní: NE, homosexualita není nemoc, nedá se na ni léčit. Homosexualita je hřích, v Božích očích zvrácenost, převrácenost, něco, co jde proti Stvořiteli, Bohu.
Jsou lidé, kteří se se sklonem k homosexualitě už rodí, jakož jsou lidé, kteří se narodili se sklonem ke lhaní, krádežím apod. Všechno má jedno společné- člověk se už hříšný narodil, je ve své podstatě narušený, zpřevrácený, každý z nás má sklon k něčemu jinýmu. Proč tomu tak je? Díky události, která se udála před tisíci a tisíci lety v ráji... Nestavte pořád homosexualitu "na piedestal" a nevyvyšujte ji, je to hřích jako každý jiný, i když ano, jsou hříchy, které nejsou tak závažné, ale pořád to prostě není z Boha, jde proti Němu.
Proč chce satan co nejvíce homosexuálů na zemi?? Protože to jde proti Božímu řádu, satan ví, že takový chlap, žena NEBUDE nikdy naplněná tak, jak to má s Božím stvořením v úmyslu, touze s námi Bůh. A Bůh touží, aby každý chlap, každá žena prožila plnost v Něm, naplnění. Satan to nechce, nechce naše dobro, je Božím nepřítelem a tudíž i naším, používá si nás, protože chce ničit všechno Boží. Tento hřích přináší obrovské množství problémů, zpřevráceností, poruchy osobností, zlé vzorce, zdravotní rizika atd...
Tady nejde o žádnou homosexualitu, v první řadě jde o to, jestli až odejdeš na onen svět budeš smířený s Bohem. Každý z nás co tu je se narodil v hříchu, proto musel přijít Ježíš na zem. Otázkou je, jestli chceš slyšet nebo si ponechat svůj život v hříchu. Buď si ten starý život se všemi hříchy ponecháš a řekneš svému Stvořiteli své pyšné a nevděčné NE, nechci Tě nebo řekneš Bohu ANO a necháš se Jím vysvobodit. Ježíš na kříži přemohl i homosexualitu-tento hřích, zemřel za všechny homosexuály a lesby na světě, je to na nás, v tom je ta spravedlnost, že Boží milost je tu pro každého a každý se může stát Božím dítětem. Neopovrhujme lidmi, opovrhujme jejich hříchy - bohužel jsou "křesťané", kteří opovrhují lidmi-homosexuály nebo naopak nechávají ve falešné lásce tyto lidi kráčet po široké cestě na věčné místo, kde Bůh není. Říkejme pravdu v lásce, ale netolerujme hřích, jde o věčnost, ne o tento krátký čas a naše zvrácená potěšení, svázanosti tu na zemi. Proto ve vší lásce- homosexualita NENÍ NEMOC, je to hřích. My nemáme moc se z tohoto hříchu sami osvobodit, ale Bůh tu moc má a nabízí ji zadarmo. Je to na našem rozhodnutí a zodpovědnosti. Nikdo z nás se nemůže vymlouvat. Re: Je homosexualita nemoc? (Skóre: 1)
Vložil: Nemohouci1 v Středa, 22. květen 2019 @ 17:06:03 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nepřihlášený dělá chybu, když tvrdí, že kdo probírá kriticky homosexualitu je lantentní homouš, to by stejně tak on byl latentní nábožnej, když stále probírá náboženství. :) To je mi ale logika :)

Tak zatím starouši, běžím, mě nesbalíš, jsem na ženský a na mladý, ne na staroše :) čus bus :)Re: Je homosexualita nemoc? (Skóre: 1)
Vložil: Nemohouci1 v Středa, 22. květen 2019 @ 20:53:05 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Pro bobka: Křesťan se ale může pokusit zákony změnit jeho směrem, bobku. Jako na Slovensku, kde prosadili manželství jako svazek pouze muže a ženy :)))

Čekej, naše síla roste, nejen v populaci, podle statistik ze střední Evropy, ale hlavně mezi vysokoškoláky a v politice. :)Marné víření prachu (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Středa, 22. květen 2019 @ 22:07:36 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tolerance homosexuality v Turecku mezi obyvatelstvem je na historickém maximu!

S různorodými průzkumy o postoji národního cítění k homosexuální menšině se v posledních letech roztrhl pytel. Každý druhý stát prochází snad rok co rok rozsáhlými anketami o postoji svých obyvatel k nejviditelnější minoritní sexuální orientaci. A výsledky těchto anket jsou rok co rok až slavnostně zveřejňovány, s nezbytným prohlášením o stoupajícím nezkresleném povědomí a zvyšující se toleranci obyvatelstva vůči homosexuálům. S vlastní „výroční zprávou“ přišlo nedávno i Turecko, stát, který se dlouhodobě snaží stát členem Evropské unie – společenství, které si na ochraně menšin velmi zakládá.
I v případě tohoto demokratického státu skutečně dochází k jevu navyšování tolerance – a výsledky jsou vlastně vzhledem k tomu, že Turecko je silně muslimská země, poměrně dobré. V současnosti toleruje v Turecku homosexualitu 40 % obyvatelstva. Přesněji řečeno – 18,8 % zastává názor, že homosexuální poměr není morálním zpronevěřením se vůči státu nebo společnosti, 18,5 % pak nemá v této otázce žádný postoj. Ve skutečnosti je toto číslo na historickém maximu.https://www.lui.cz/co-se-deje/item/5470-tolerance-homosexuality-v-turecku-mezi-obyvatelstvem-je-na-historickem-maximu-jak-si-vede-na-poli-lgbt-prav-nejevropstejsi-muslimska-zemeRe: Je homosexualita nemoc? (Skóre: 1)
Vložil: andulka v Čtvrtek, 23. květen 2019 @ 08:49:23 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tak dnes píšu z pc, včera jsem psala pak z mobilu a vidím tu dnes přehledně celé vlákno. Musím uznat, že jsem "netušila" s jakým "exotem" tu komunikuji a hlavně jsem si pletla jednu chvíli dva nicky. Možná to byla ztráta času, Bůh ví...
Každopádně nechápu, proč někdo opakovaně leze na křesťanský web. Dovedu si představit, jak takový člověk je osamělý a zoufalý ve svém životě. No oběma nickům přeji Boží požehnání a aby ten pokoj ve svých životech nalezli, který očividně NEMAJÍ, je zbytečné po všech vašich řádkách nás přesvědčovat o opaku.
Zvlášť u jednoho nicka- co ústa hovoří, tím srdce přetéká. Tady "normální křesťany" neohromíš svým vulgarismem, nejsi ani vtipný, ani nejsi nad věcí, ani jsi tu nikomu nic nenandal. Působíš tu tragickosmutně. Ty chodíš po webech "volat o pomoc". Tvé výkřiky po druhých s těmi tvými oplzlostmi jsou vážně bolestně ubohé. S takovou se nedivím, že jsi osamělý, bez vztahu. Pokud máš trochu soudnosti, přestaň se tu ztrapňovat a začni pro sebe něco dělat. Bůh miluje i tebe a s radostí se Tě ujme, zkus si někdy přečíst něco v Bibli, v Novém zákoně, jak jeden tak druhý. Já vím, je to moje nevyžádaná rada, ale jen Bůh ví...Tímto za sebe uzavírám tuto diskuzi a přeji všem osamělým a nepokojným srdcím vše dobré, ten pravý vztah a pokoj, naplnění. Vždyť vy sami nejlépe víte- dřív nebo později k tomu dospějete, jaký užitek máte z toho co teď zastáváte, nic dobrého a pokojného vám to ve skutečnosti nepřináší. Možná však minimálně jeden z vás už to ví teď, nemáte klidu.Re: Je homosexualita nemoc? (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Čtvrtek, 23. květen 2019 @ 14:08:39 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Homosexuály jako nepřátele jste si vyrobili, abyste se měli proti komu vymezovat, bobci. V reálu homosexuálové proti vám pobožným, nic nedělají. Ale vy proti nim ano. Je to to samé, jako když se teď v mainstream. médiích vykresluje obraz zlého Ruska,  které nás chce zničit. Zlé Rusko, zlý Putin. Přitom ruský HDP je z 50% tvořen příjmy z prodeje ropy a plynu do Evropy. Rusko potřebuje Evropu v dobré platební kondici. Vžďyt jsou na těch financích životně závislí. Kdyby zmizely státy EU, tak Rusko zkrachuje. Potrubí, ropovody a plynovody se stavěly desítky let a staví se nové do Německa. Nemá žádnou logiku, že by chtěl Putin, potažmo Rusko ničit, poškozovat Evropu. 

Proč je tedy tak silná masáž ohledně Ruska? Vnější nepřítel sjednocuje. Je tu potřeba vnějšího nepřítele. Aby mohly proběhnout další akce na sjednocení EU, osekání pravomocí národních států. 

Úplně to samé je v jakékoli idleoogii. Komunisti měli třídního nepřítele. Aby se semkli. Nacisti měli etnické nepřátele. A pobožní mají homosexuály. Co by byli pobožní bez homosexuálů? Nic. Neměli by proti komu bojovat. 

Tak to, bobci, máte. 

Stránka vygenerována za: 0.51 sekundy