Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má René.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 0, článků celkem: 16063, komentáře < 7 dní: 280, komentářů celkem: 387886, adminů: 60, uživatelů: 5024  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 306 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Ekumenická rada církví si zvolila nové pøedsednictvo na pøíští dva roky
·Rozbuška a další mutace covidu-19
·Významný køesťanský genetik je frustrovaný z postoje evangelikálù k oèkování
·Vlivný Jižní baptista Robert Jeffress odmítl náboženské argumenty proti oèkování
·5 pilíøù konzervativního evangelikálního kalvinismu nesluèitelných s láskou
·Skrytì
·Pastoral Brothers
·Výsledky Sjezdu delegátù BJB v Brnì 6.11.2021
·Kazatel Pavel Mrázek byl zvolen vedoucím Odboru mládeže BJB
·Od 1.11.2021 dochází ke zmìnì epidemiologických opatøení na církevních akcích

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
106528150
přístupů od 17. 10. 2001

Intimity: Je homosexualita nemoc? V. část
Vloženo Sobota, 20. červenec 2019 @ 15:06:36 CEST Vložil: Tomas

Intimity poslal Nepřihlášený

Rozvinutí článku a vědecké studie


Jak lze spočítat 6krát vyšší stres? Lidé reagují na stres různě! Vy jste také úchyl, že to berete tak osobně, pane toli? Proto píši, že asi převracíte příčinu a následek, v naší zemi se jinosexuálům nic zlého neděje. Možná občas nekrofilům nebo pedofilům. Takže s vámi nemohu souhlasit, homosexuálové jsou více vrozeně nemocní a okolí je více NÁSLEDNĚ penalizuje, ne naopak! Ne všechny, ale hodně z nich. Ta studie je kvalitní v tom, že dokazuje, že homosexualita je nemoc. Psychická choroba. Ale nic víc. Příčinu se snaží dokázat, ale neumí to. Větší stres v násobcích nejde spočítat. Tečka. Přeji vám všem krásný den :)
„Klecany (u Prahy) – Neheterosexuálním lidem hrozí podle řady studií kvůli takzvanému menšinovému stresu častěji duševní nemoc…. uvedl dnes v tiskové zprávě vědec Michal Pitoňák z Národního ústavu duševního zdraví (NUDZ). Ústav pořádá 16. července přednášku světového odborníka z americké Yale University Johna Pachankise, která je součástí tuzemského výzkumného projektu zabývajícího se stresem neheterosexuálních lidí v Česku. Lidem ze sexuálních menšin hrozí v důsledku působení menšinového stresu oproti heterosexuálům několikanásobně častěji deprese, úzkostné poruchy nebo sebevražda. Častěji mohou vznikat i závislosti na alkoholu, tabáku a dalších návykových látkách.“ https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/kvuli-stresu-hrozi-neheterosexualnim-lidem-casteji-dusevni-nemoc/1776091


"Je homosexualita nemoc? V. část" | Přihlásit/Vytvořit účet | 4 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Je homosexualita nemoc? V. část (Skóre: 1)
Vložil: oko v Neděle, 21. červenec 2019 @ 09:56:01 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Homosexualita nesouvisí s nemocemi či stavem těla, je to nemoc lidské duše, pokřivené zvráceným vnímáním své sexuality.

Podobně zvráceně může člověk vnímat nejenom sexualitu, ale třeba také svůj vztah k majetku, v mezilidských vztazích, v touze po moci a slávě a pod.


Tato studie potvrzuje tedy věc zjevnou a logickou - pokřivenost zvráceného vnímání lidského ducha mívá za následek i další duševní choroby.Re: Je homosexualita nemoc? V. část (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Středa, 31. červenec 2019 @ 06:41:50 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Bože, ten článek... to jsou zase sračky bezmozka a deprivanta Nemohoucího...

Přídavné jméno gay pochází z angličtiny. Význam slova je „radostný, bezstarostný, veselý, pestrý“. Gayové jsou proti heterákům spíše radostnější a free. Muž s mužem a žena s ženou si přirozeně více rozumí, je méně třecích ploch, méně konfliktů. Hetero manželství se rozvádí 50%, Registrované partnerství jen 15%. Nikdy jsem neviděl, že by gay musel utíkat do hospody nebo za jinými chlapy si stěžovat, jak ho ta jeho stará prudí. Heteráci to dělají často, že prchají z domu, páč to tam už nemůžou vydržet. Netvrdím, že všichni, ale jsou to heteráci, kteří mluví o svých ženách neuctivě. Ta nána, nebo ještě horší, ta slepice, ta kráva, ta husa apod. Nikdy jsem neviděl u gay dvojice takovou disharmonii a napětí. Je to právě závist některých heteráků a bisexuálů, že gayové mají uspokojivější vztahy. Uspokojivější je i sex. Chlap lépe rozumí tomu, co má jiný chlap rád. Bisexuálové, co zkusili sex s tím i tím pohlavím, tvrdí, že ženy ani pořádně neumí kouřit. Část žen je frigidní. Nebo když mají děti, tak už o sex ani nemají zájem a mají zájem jen o děti, U gayů mají zájem o sex oba dva. Po psychické i sexuální stránce je gay vztah méně konfliktní. Proto bisexuálové, co jsou na obě pohlaví, když zkusí vztah s mužem, k ženě se už zpravidla nevracejí. (Pokud nepřevažuje hetero složka nad homo v jejich osobnosti.)

Duševně onemocněl Nemohoucí. Nikoho nemá. Nemá práci, nemá koníčky, nemá smysl života. Ženy se mu vyhýbají, z věčného sedění u počítače mu přeskočilo. Tak píše jeden článek o homosexualitě za druhým a bombarduje český internet. Beztak je latentní homo. U homosexualitě píšou dokola jen ti, co se jich to týká a mají nějaké procento své osobnosti homo. 

Psychicky nemocný je pan Závist a pan Deprivant. Zřejmě na vozíku, nebo podobné postižení, páč se z domu nedostane, žije z dávek, jak dříve psal. Z takové nulové kvality života mu hráblo. 

Divím se, že redakce tohoto webu mu ty jeho slinty stále tiskne. Nejsem křesťan, ale křesťané mají aspoň nějakou náplň svého života - víru a Ježíše apod. Ten šašek multinick nemá nic. 

Reakce nečtu, jen jsem tu nakouknul po několika měsících. Stránka vygenerována za: 0.13 sekundy