Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Maxim.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 6, článků celkem: 16456, komentáře < 7 dní: 312, komentářů celkem: 416520, adminů: 60, uživatelů: 5181  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 92 návštěvník(ů)
a 6 uživatel(ů) online:

redifon
martino
brusle7
Mikim
JirkaB
Willy

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
113029679
přístupů od 17. 10. 2001

Život víry: Bůh setře každou slzu
Vloženo Pondělí, 27. březen 2023 @ 10:50:18 CEST Vložil: Tomas

Zkušenosti poslal Myslivec

Oko:
 Oko má velmi závadnou představu o nějakém podivném bohu co mu dovoluje hřešit. Nyní tu představu u toho svého boha rozšířil na spolupráci se zlodějem a spolupachatelství. 

 Okův bůh dovolí zloději krást, zabraňuje mu v krádežích tím, že zařídí aby byl dům plný lidí. Krást zloději dovolí, a aby mohl zloděj krást tak způsobí to, že lidé nejsou doma.  Mno..
Slyšel jsem tedy již lecjakou hloupost, ale takovou to ještě ne!
 Ale jelikož se to týká mylných představ o Bohu který hřích neschvaluje ani nedovoluje, poukazuji na to tímto článkem ve kterém poskytnu i vysvětlení..
  • Římanům 3, 25Jeho ustanovil Bůh, aby svou vlastní smrtí se stal smírnou obětí pro ty, kdo věří. Tak prokázal, že byl spravedlivý, když již dříve trpělivě promíjel hříchy.


 Křesťané se v tomto tématu vyjadřují o Bohu tak, že ne že Bůh hřích schvaluje či dovoluje, ale hřích DOPOUŠTÍ. Boží dopuštění hříchu sebou nese odklad trestu, kterýžto nemusí být nutně vykonaný, neb hříšníkovi může být odpuštěno. Žijeme v čase boží milosti ve kterém je veškerá moc na nebi a zemi svěřená Kristu Ježíši našemu Pánu, který si nás vede Duchem svatým.
 Bůh hřích dopouští ne proto, že by ho schvaloval, dopouští jej proto, že dává čas k polepšení se a k nápravě. Je to Jeho způsob jak zachránit co nejvíce lidí hříšníků. Ztrestat hříšníka, zabránit mu v hříchu, zatratit jej je snadné a k žádné nápravě to nevede, ale obrácení hříšníka dá velkou práci i Bohu. To je ta největší boží dřina od dob Krista, boží dřina na spáse lidstva individuálně každého z nás. Bůh při této práci hřích dopouští a přitom usilovně pracuje na spáse každého člověka. Bůh se dopouštěním hříchu vyhýbá radikálnímu řešení které záchranu nepřinese, a namísto toho trpělivě a neustále nabízí svou boží milost k očistě a uzdravení od hříchu.
Hřích je obrovský problém, tak obrovský že kvůli němu přišla na lidi smrt a marnost, je to tak obrovský problém, že se Slovo muselo stát tělem a ponížit se až ke smrti, a je to tak velký problém že hřích musí Bůh dopouštět, dívat se jak kvůli tomu trpí nevinní, jenom proto aby dal čas k obrácení těm kteří jsou ještě v moci hříchu. I když se to zdá divné, je boží dopouštění hříchu tím největším projevem bolestné lásky a Bůh sám slibuje, že v nebi setře každou slzu z tváře která skanula kvůli tomu, že On hřích musel dopouštět kvůli záchraně dalších i když věděl, že svým dětem způsobuje velkou bolest.
A touto naději se utěšujme..

  • Zjevení Janovo 7, 17neboť Beránek, který je před trůnem, je bude pást a povede je k pramenům vod života. A Bůh jim setře každou slzu z očí.“
A slyšel jsem veliký hlas od trůnu: „Hle, příbytek Boží uprostřed lidí, Bůh bude přebývat mezi nimi a oni budou jeho lid; on sám, jejich Bůh, bude s nimi, a setře jim každou slzu z očí. A smrti již nebude, ani žalu ani nářku ani bolesti už nebude – neboť co bylo, pominulo.“ Ten, který seděl na trůnu, řekl: „Hle, všecko tvořím nové.“ A řekl: „Napiš: Tato slova jsou věrná a pravá.“ A dodal: „Již se vyplnila. Já jsem Alfa i Omega, počátek i konec. Tomu, kdo žízní, dám napít zadarmo z pramene vody živé. Kdo zvítězí, dostane toto vše; já mu budu Bohem a on mi bude synem.

"Bůh setře každou slzu" | Přihlásit/Vytvořit účet | 14 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Bůh setře každou slzu (Skóre: 1)
Vložil: brusle7 (brusle7@seznam.cz) v Pondělí, 27. březen 2023 @ 12:45:09 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

"I když se to zdá divné, je boží dopouštění hříchu tím největším projevem bolestné lásky a Bůh sám slibuje, že v nebi setře každou slzu z tváře která skanula kvůli tomu, že On hřích musel dopouštět kvůli záchraně dalších i když věděl, že svým dětem způsobuje velkou bolest."

"Tomu, kdo žízní, dám napít zadarmo z pramene vody živé. Kdo zvítězí, dostane toto vše; já mu budu Bohem a on mi bude synem."


Ano. Zkoušky. Cesta. Vědomí, že jsme milované děti Boží.Re: Bůh setře každou slzu (Skóre: 1)
Vložil: brusle7 (brusle7@seznam.cz) v Úterý, 28. březen 2023 @ 13:08:53 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Ahoj Myslivče. Během posledních 24 hodin na Grano Salis (27.-28.3.2023) jsem si uvědomila pomíjivost všeho pozemského. A jak moc je třeba dále prosit, aby Kristus našel ještě víru na zemi. Najde?

Ano, evangelium je ostré jako meč a bohužel přináší i rozdělení (nejen tady na Grano Salis, jak se navzájem vymezujeme a píšeme).  Je to tak předpovězeno. Pronásledování mezi "křesťany" navzájem. Poslední boj o záchranu. Jen někteří obstojí, mnozí budou zatraceni. 

Díky, Myslivče, za věrnou obhajobu Krista. U něj čerpáme, v boji o záchranu sebe i těch, kdož nevědí, co činí. Buďme pevní v obhajobě evangelia - a nedejme se svést. Jde o mnoho. O mnoho duší. A aby Kristus znovu neplakal. Stírejme mu jeho slzy - a on setře i ty naše. Kristus dá sílu jít dál. 

Stránka vygenerována za: 0.25 sekundy