Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Roman.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 0, článků celkem: 16185, komentáře < 7 dní: 256, komentářů celkem: 396994, adminů: 60, uživatelů: 5076  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 284 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

rosmano
Vota

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
108966184
přístupů od 17. 10. 2001

Aktivity a kampaně: Každý má jiné dary Důcha Svatého (fotky)
Vloženo Neděle, 03. prosinec 2006 @ 20:32:31 CET Vložil: Bolek

Akce poslal Miloslav

 Každý má jiné dary Ducha Svatého a jiné poslání. Halíka posláním a darem Ducha Svatého je modlit se za nenarozené děti u porodnice v Brně na Obilním trhu kam ho také přišel podpořit jeho nadřízený arcibiskup Simon, který se po té zúčastnil pochodu pro život centrem města Brna, kde Libor Halík tyto pochody každý měsíc organizuje.

Není dobré hrát si na Boha a určovat jiným co mají dělat obzvláště ve svém osobním volnu jak se o to snažil nedávno Joker: http://granosalis.cz/article.php?thold=1&mode=flat&order=0&sid=5942#25559. Není dobré mluvit do věcí do, kterých člověk nevidí. Představte si, že některým lidem a to především ateistům vadí mnoho kněží a to zrovna i ti, kteří dělají to co by se vám zrovna líbilo. Doporučuji každém kdo šíří pomluvy a polopravdy jako Standa, který napsal: "Dávám plně za pravdu těm pravoslavným, kteří se od tebe distancovali." http://granosalis.cz/article.php?thold=-1&mode=flat&order=0&sid=5944#25209 Co říci jiného tomu, který cíleně hází klacky pod nohy účelovou polopravdivou lží? Na to se hodí Standovi slova určené původně Halíkovi samotnému, které nyní říkám já jemu "To je jen Tvůj výmysl a Tvá sprostá lež. Žiješ v zajetí svých vlastních představ a nesmyslů. Pro mě jsi nemocným člověkem. Dávám plně za pravdu těm, kteří si myslí, že je jistý Slačálek anarchistický demagog a nestojí za to se jeho žvásty zabývat.
Fašisty prostě vidí všude." Beru Tě Stando však jako člověka a hůl nad tebou nelámu. Loučím se s Tebou a věřím, že až se jednou uzdravíš, tak mi dáš plně za pravdu. Arcibiskup Simeon při pochodu pro život v roce 2006 v Brně se svým knězem Liborem Halíke který má podporu svého nejvyššího nadřízeného. Acibiskup Simeon před porodnicí na Obilním trhu si zpíval s věřícími společně se svým knězem Liborem Halíkem protipotratovou píseň Maminko mámo a Přijď Duchu Svatý. Pochodů se účastní katoličtí kněží i řehlníci Libor Halík společně se svým přímím nadřízený arcibiskupem Simeonem, který přišel Halíka podpořit k porodnici v Brně na Obilním trhu. Rozhovor pro ČT1 u porodnice na Obilním trhu kam Halíka chodí často podpořit katoličtí kněží, řeholníci a věřící řady křesťanských vyznání. Před porodnicí v Brně na Obilním trhu Pochod pro život Brno 2004 Arcibiskup Simeon na pochodu pro život v ulicích Brna kam přijel podpořit svého kněze Libora Halíka епископ Оломоуцко-Брненский " src="http://www.cirota.ru/forum/images/47/47955.jpeg" align=right> Arcibiskup Simeon s odznakem vyjadřujícím protipotratový postoj Pravoslavné církve. Kněz Libor Halík se již tři roky modlí každý pracovní den před největší Brněnskou porodnicí na Obilním trhu kde je často napadán fyzický a čelý s Boží pomocí i výhrůžkám zabití od některých lidí. Pochod pro život za účasti katolického kněze Reilliho z New Yorku (muž s šálou)


"Každý má jiné dary Důcha Svatého (fotky)" | Přihlásit/Vytvořit účet | 13 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Každý má jiné dary Důcha Svatého (fotky) (Skóre: 1)
Vložil: xvejvodam (xvejvodam@seznam.cz) v Neděle, 03. prosinec 2006 @ 21:01:19 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://mocneevangelium.webzdarma.cz
Milý Miloslave,
když jsem se o panu Halíkovi dozvěděl, velmi jsem se o jeho činnost (myslím protesty proti potratům před nemocnicí) zajímal, fandil jsem mu a sympatizoval s ním...
...než jsem se setkal s jeho výplody GS. Když se tu poprvé objevil, měl jsem dokonce radost, že mohu sdílet tento portál s tímto (pro mne tehdy téměř) hrdinou. Byl jsem velmi rozčarován jeho zálibou v líčení nechutností, neurvalostí, rychlými soudy a jistým (s odpuštěním) primitivismem v jednání (mimo jiné nenávistí ne k hříchu, ale k hříšníkům, za které navíc považuje každého, kdo není majitelem přesné kopie jeho názoru).
Také jsem byl do té doby velmi okouzlen pravoslavím, chvílemi jsem byl dokonce na vážkách, zda by to nebyla ta správná cesta pro mne, panu Halíkovi však vděčím i za to, že mne z toho vyléčil a utvrdil mne v tom, že zůstanu uvědomělým evangelíkem.Re: Každý má jiné dary Důcha Svatého (fotky) (Skóre: 1)
Vložil: reader v Pondělí, 04. prosinec 2006 @ 09:33:24 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
hele me prijde ze ty fotky sou furt stejny. letos sou z pochodu 2006 vloni byli z pochodu 2005, a tusim ze sem je nekde videl i rok predtim. (treba zrovna fotku halik s jogurtem na triku a s knihou v ruce)Re: Každý má jiné dary Důcha Svatého (fotky) (Skóre: 1)
Vložil: Libby v Úterý, 05. prosinec 2006 @ 08:01:09 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
K tomuto se neodvazuji nic komentovat, aby me nekdo neposlal do pekla, ale strasne se mi libi ten Duch s krouzkem.Stránka vygenerována za: 0.20 sekundy