Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Vladislav.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 6, článků celkem: 16086, komentáře < 7 dní: 223, komentářů celkem: 389962, adminů: 60, uživatelů: 5030  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 155 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Informace z jednání VV BJB dne 22. listopadu 2021
·Seznam vypuštìných novozákonních veršù v Pøekladu Nového svìta
·Pastoral brothers – kde konèí vtipnost?
·Ekumenická rada církví si zvolila nové pøedsednictvo na pøíští dva roky
·Rozbuška a další mutace covidu-19
·Významný køesťanský genetik je frustrovaný z postoje evangelikálù k oèkování
·Vlivný Jižní baptista Robert Jeffress odmítl náboženské argumenty proti oèkování
·5 pilíøù konzervativního evangelikálního kalvinismu nesluèitelných s láskou
·Skrytì
·Pastoral Brothers

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
106912226
přístupů od 17. 10. 2001

Aktivity a kampaně: Zvedám svůj hlas k podpoře Síně slávy Grano Salis
Vloženo Středa, 23. leden 2008 @ 16:41:40 CET Vložil: bolek

Charismatici poslal likvid

Drazí a milí sourozenci,

geniální návrh pana Doktora mě oslovil natolik, že jsem přijel z dalekého Kuwait city. Nejen proto, že se do Síně slávy Grana Salis okamžitě dostanu / 1 perla + 2 slzy /, ale hlavně proto, že se koněčně ukáže, kdo je kdo. Zatímco věčně  /po nádražních záchodcích / zvracející Berkin se svým věrným druhem Iccicle ruku v ruce s šíleným vladimírkem a jahem mají smůlu na ocenění, jsme zde my : kteří jsou oceněni velkými a důležitými tituly. Tak proč se za ně stydět ?


Vždyť zlatá slza otevírá dveře na místa, kam se normální smrtelník nedostane. Tuhle jsem šel do arcibiskupckého paláce a zapoměl čipovou kartu. Malá nehoda. Stačilo vrátnému říci : držitel zlaté slzy jede do druhého patra. Bylo hotovo a vše v pořádku. Proto ještě jednou a  důrazně podporuji návrh na novou ribriku s názvem Síň slávy Grana Salis . Grano se stejně musí hnout dopředu a toto by mohlo býti prvním krokem.
Váš Péťa

Podobná témata

Charismatici

"Zvedám svůj hlas k podpoře Síně slávy Grano Salis" | Přihlásit/Vytvořit účet | 10 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Zvedám svůj hlas k podpoře Síně slávy Grano Salis (Skóre: 1)
Vložil: Hyperion v Středa, 23. leden 2008 @ 18:44:35 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ahoj Petře. Ty ten čip ještě nemáš voperovaný?:-) Vatikán připravuje encykliku Signum et Spes (možná se to nakonec bude jmenovat Signum Gentium), ve kterém bude všem katolíkům nařízeno nechat si čip voperovat. Rychle si to zařiď - po zveřejnění ceny čipů vzrostou a všude budou fronty. Naštěstí dojde i k úpravě kanonického práva, takže se za pár let budou čipy do těl zašívat v rámci udělení svátosti křtu:-)Re: Zvedám svůj hlas k podpoře Síně slávy Grano Salis (Skóre: 1)
Vložil: Farel v Středa, 23. leden 2008 @ 21:31:56 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Zdá se že po tolika prodělaných strastech s vlastní identitou navíc ještě upadl likvidovi hlas a on jej musel zvednout. Jak potupné před tolika lidmi a klony. Navíc začal trpět stihomamem domnívajíc se, že jeho vlastní klon má geniální projevy, čímž samozřejmě chce jen rafinovaným způsobem ukázat, že genetickým původcem toho, co se domnívá býti genialitou je on sám. Stačí se však blíže podívat na to co klonová materie Likvid nazývá geniální myšlenkou a čtenáři dojde, že jde, ne ani o bouři ve sklenici vody, ale spíš o pád masařky do velkého (možná malého) panáka.

Neustálé zdůrazňování toho, že už má perly i slzy je známkou, že mu počáteční přízeň obecenstva výrazně chybí. Proto zřejmě i ty pochlebující a poklonující klony. Křivka pádu jeho osobnosti je podobná křivce pádu jeho hlasu. Poslední chabý pokus o znovuzískání renomé a výsluní úspěchu prezentací geniálnosti myšlenky (která je mezi námi něčím jako představením ruchadla bratranců Veverkových v dobách kdy pole brázdí křižníky Honzy Jelena (John Deera).

Vždyť zlatá slza otevírá dveře na místa, kam se normální smrtelník nedostane. Tuhle jsem šel do arcibiskupckého paláce a zapoměl čipovou kartu. Malá nehoda. Stačilo vrátnému říci : držitel zlaté slzy jede do druhého patra. Bylo hotovo a vše v pořádku. Proto ještě jednou a důrazně podporuji návrh na novou ribriku s názvem Síň slávy Grana Salis . Grano se stejně musí hnout dopředu a toto by mohlo býti prvním krokem.
Váš Péťa

K tomu je nutné dodat že druhépatro je v rekonstrukci a vrátnej halt když viděl ubulenýho řemesníka (to ty slzy) tak se mu ho zželelo a když slyšel, že ještě ke všemu nemá hlas tak se mu snažil vysvětlit, že ústav pro neslyšící (a nemluvící je za rohem na Maltézském náměstí ) Likvid ale stižen stihomamem měl jediný cíl dostat se do druhého patra. Vrátný usoudíce, že mezi prázdnými zdmi škod nenadělá jat soucitem lakjícího a bezhlasého Likvida do 2NP vpustil.

Zde blouznící Likvid něcomálo času setrvaje zjistil, že napůl vybílený sál není jím i klony vysněný sál slávy a několik hodin myšlenku tuto opouštějíce byl stejným způsobem vypuštěn z aťsibiskubství zase ven a se slovy Grano se stejně musí hnout dopředu odešel dozadu směrem ke Karlovu Mostu, kde také probíhá rekonstrukce.

A to je asi tak všechno.

FarelStránka vygenerována za: 0.14 sekundy