Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Bartoloměj.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 8, článků celkem: 15009, komentáře < 7 dní: 213, komentářů celkem: 309534, adminů: 60, uživatelů: 4789  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 126 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

tele

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Pochod hrdosti
·Falešné arminiánské evangelium?
·Kázání na Žalm 15
·Zpravodaj baptistických sborů 1/2017
·Absolutní a relativní
·Evangelikální arminiáni
·Ekumena a termodynamika
·V USA roste počet křesťanů, kteří se nehlásí k žádné denominaci
·Smolný sloup
·Petice proti obnovení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí

více...

Počítadlo

Licence Creative Commons

GRANO SALIS
 podléhá licenci
Creative Commons
Uveďte autora-
Neužívejte komerčně
3.0 Unported

Zaznamenali jsme
89 041 996
přístupů od 17. říjen 2001

Založeno L.P. 1997


ATELIÉR PROMĚN Jitka Černíková, kosmetika, vizáž, proměny, svatební líčení
BWF Protec
BWF Profiles
technické plsti
profily PMMA PC
plexi desky
aramid
kevlar Michaela Křivánková svatební fotografie, portréty, portrétní fotografie, fotografování novorozeňat a dětí, dětská fotografie, portrétní fotografie, svatba, svatební přípravy, fotograf

Kontrasty: Stačí povšechná omluva papeže, ale pravda se zamlčí???
Žhavá témata

poslal Frantisek100

Stačí povšechná omluva papeže, ale pravda se zamlčí??? Takhle se chovali katolíci ???!!!! A za takového se konají zádušní mše. Proč? Hůř se nechovali ani SS!!!   Ustašovcům v akci velel nadporučík Josip Mišlov a řádový bratr, prý dokonce vysvěcený (?) kněz bratr Vjekoslav Filipović ze sousedního katolického kláštera Petrićevac, jakož i tamní farář Nikola Bilogrivić. Masakr začal ve 4 hodiny ráno 7. února 1942, kdy tlupa ustašovců obsadila nedaleký důl Rakovac, kde povraždili 37 horníků. Pak vpadli do vesnice Motike, kde zavraždili 715 srbských obyvatel, pak do Drakuliće (zavražděno 1 363 Srbů), Šargovce (zavražděno 257 Srbů), celkem to bylo 2335 zavražděných Srbů, z toho 551 dětí mladší 15 let. Ustašovci nevraždili střelbou z pušek a revolverů, ale zabíjeli podřezáváním, sekyrami, bajonety, zvláštními palicemi, pažbami pušek.

Vložil: Tomas v Úterý, 22. srpen 2017 @ 08:21:57 CEST (50 čtenářů)
(Více... | 3975 bytů | 1 komentář | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Kontrasty: Kde je pravda ??? Proč mlžíte? Nebo jste zbabělci???
Žhavá témata

poslal Frantisek100

Kdo má zájem na tom, aby se lhalo? Jak je možné, že katolík Martino se brání údajům o tom, že v katolickém chorvatském státě za války byly katolickými ustašovci a i některými duchovními, kteří se k ustašovcům přidali, zmasakrovány desítky tisíc pravoslavných, židů, muslimů a dalších. Nebýt internetu tak nic nevíme, ale údaje a filmová fakta katolická sekta nezamete pod koberec. Všude na internetu a ve spoustě literatury se dovídám, jak pomocí vatikánských biskupů  a kněží byl mnoha tisícovkám válečných zločinců umožněn útěk do Argentiny. Jeden z biskupů, který byl nejaktivnější, byl autorem i knihy, kde vychvaloval německý nacionalismus a netajil se sympatiemi k Hitlerovi. To vše lze najít na wikipedii i jinde. Autory jsou západní novináři a historikové. Takže předložte někdo jinou verzi o tom, že je tohle lež. Proto jsem lhář, že věřím spíše faktům než Martinovi, který s vymlouvá, že to katolíci nebyli apod.   Nemohu se smířit s tím, že taková sekta, která vše popírá, ačkoliv existují objektivní důkazy, se považuje za Tělo Krista. To je Satanovo vítězství!!!   Kdy se budou chovat katolíci tak, že se přiznají ke svým zločinům??? 

Vložil: Tomas v Pátek, 04. srpen 2017 @ 09:58:16 CEST (851 čtenářů)
(Více... | 4318 bytů | 88 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 0)Kontrasty: Varování před antikristy
Žhavá témata

poslal Willy

1J 2:18-29 Dítky, je poslední hodina; a jak jste slyšeli, že přichází Antikrist, tak se nyní již objevilo mnoho antikristů; podle toho poznáváme, že je poslední hodina. Vyšli z nás, ale nebyli z nás. Kdyby byli z nás, zůstali by s námi. Ale to se stalo, aby vyšlo najevo, že nejsou všichni z nás. Vy však máte pomazání od Toho Svatého a víte to všichni. Nenapsal jsem vám proto, že neznáte pravdu, ale proto, že ji znáte a víte, že žádná lež není z pravdy. Kdo je lhář, ne-li ten, kdo popírá, že Ježíš je Kristus? To je ten antikrist, který popírá Otce i Syna. Každý, kdo popírá Syna, nemá ani Otce. Kdo vyznává Syna, má i Otce. Ať ve vás zůstává, co jste slyšeli od počátku. Zůstane-li ve vás to, co jste slyšeli od počátku, zůstanete také vy v Synu a v Otci. A toto je to zaslíbení, které nám On zaslíbil: věčný život. Toto jsem vám napsal o těch, kteří vás svádějí. Ve vás však zůstává pomazání, které jste od Něho přijali, a nepotřebujete, aby vás někdo učil; Jeho pomazání vás učí všemu a je pravdivé a neklame; jak vás vyučilo, tak zůstávejte v Něm. Nyní tedy, dítky, zůstávejte v Něm, abychom nabyli radostné důvěry, až se zjeví, a nebyli jím zahanbeni při Jeho příchodu. Víte-li, že je spravedlivý, vězte, že také každý, kdo činí spravedlnost, je z Něho zrozen.

Vložil: Tomas v Pátek, 04. srpen 2017 @ 09:57:39 CEST (1684 čtenářů)
(Více... | 2194 bytů | 174 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 5)Kontrasty: Aby pomoc uprchlíkům se nestala krokem k sebezničení.
Žhavá témata

poslal Frantisek100

Pozorně jsme si přečetl články od pana Halíka. Nevidím na nic  špatného, ba naopak svědčí o jeho upřímné víře v Pána Ježíše. Nevadí mi, že je katolík. Myslím, že v mnohem uznává i Mistra Jana Husa. Co asi mnohé lidi štve, je jeho přístup k uprchlíkům. Křesťanský přístup je správný. Kdo potřebuje pomoci, tomu pomozme. Ale je tu jedno ale !!! Jak poznáme, že dotyčný je uprchlík, který potřebuje pomoc?

Vložil: Tomas v Pondělí, 17. červenec 2017 @ 14:48:31 CEST (588 čtenářů)
(Více... | 2530 bytů | 36 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1.25)Kontrasty: Koho mají katolíci za bratry v Kristu?
Zlatá slza

poslal myslivec

Diskutující tele o sobě samém prohlašuje, že je počatý z Ducha svatého, že je zprostředkujícím spasitelem, že byl dříve než Abraham!

O Kristu Ježíši našem Pánu, jediném Spasiteli a Bohu prohlašuje, že Bohem není!
Z řad nás kristovců, se proti něčemu takovému okamžitě zdvihly naše hlasy. Z řad katolíků zatím ani jeden! Ticho po pěšině.
Berou katolíci vůbec vážně  apoštolské varování, že v posledních časech se objeví mnoho antikristů? Jaké musí antikrist splňovat kritéria, aby v něm katolíci antikrista rozeznali? Musí to mít na sobě napsané, musí mít rohy a kopyto? Ono nestačí když Krista ponižují a sebe na místo Krista povyšují?! Jestli tohle není dostatečný rozlišovací znak satanské pýchy, tak potom co?!

Můžete vážení řk čtenáři napsat, podle jakých kriterií rozpoznáváte v člověku antikrista?

Považujete někoho kdo se staví na roveň Kristu, a Kristus pro něho není Bohem, považujete někoho takového za bratra v Kristu?

Může Vám někdo takový přát Kristův pokoj? A když pokoj Krista přeje, nezdá se Vám to ani trochu podezřelé a parodické?

Přijímají katolíci pokoj Krista od někoho kdo se staví na roveň Kristu, a Kristus pro něho není Bohem?
Vložil: Tomas v Pondělí, 17. červenec 2017 @ 14:47:27 CEST (1450 čtenářů)
(Více... | 3202 bytů | 198 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1.25)Kontrasty: Výzva Papežovi
Katolicismus

poslal Dzehenuti

Já hříšný člověk tímto vyzývám papeže katolického ke zkoušce ohněm.

Vložil: Tomas v Pondělí, 17. červenec 2017 @ 14:46:31 CEST (308 čtenářů)
(Více... | 20 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1.25)Kontrasty: p.Halík - spoluviník Antikrista
Svědectví

poslal Nepřihlášený

článek pana Halíka
http://www.christnet.eu/clanky/5924/zvoli_cirkev_vernost_evangeliu_ci_prizen_mocnych_a_potlesk_vetsiny.url

Vložil: Tomas v Středa, 12. červenec 2017 @ 19:30:17 CEST (603 čtenářů)
(Více... | 2509 bytů | 40 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1.25)Kontrasty: Historická nestvůra a Boží ochrana
Zamyšlení

poslal Willy

V širších souvislostech jsem se zamyslel nad určitou historickou událostí. Vzhledem k tomu, že nejsem fanda historie ani její pilný student, nečiním si nárok na úplnou správnost uvedených historických událostí, nicméně to, o čem píšu, se opravdu a nepopiratelně stalo.


Slyšel jsem, že v 15. století bylo v zemích koruny české 90 % populace věřící v Krista, z toho bylo jen 6 % katolíků a zbytek byli tedy protestanté. Pak šly roky, na trůn přišly katoličtí Habsburkové a po bitvě na Bílé Hoře došlo k násilné rekatolizaci, kdy ti, kteří se nepodvolili, byli buď zabiti nebo nuceni emigrovat. Takže královský trůn spolu s katolickou šlechtou a řkc zmanipulovali a přinutili veškeré nekatolické obyvatelstvo buď ke konverzi nebo k emigraci či odsoudili lidi k likvidaci a zabavení majetku, který byl ostatně zabaven i emigrantům. Dalo by se tedy bez nadsázky říci loupež tisíciletí, která byla loupeží nejen majetku, ale i životů. Dodnes z této loupeže řkc žije a tyje a měla ještě tu neuvěřitelnou drzost požadovat tento majetek po státu, potýkajícího se s podfinancováním školství, zdravotnictví, obrany, infrastruktury a nemající na důstojné důchody pro ty, kteří celý život pracovali.


Vložil: Tomas v Středa, 12. červenec 2017 @ 19:21:19 CEST (881 čtenářů)
(Více... | 2364 bytů | 81 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1.2)Kontrasty: Mše za válečné zločince jsou podle katolíků projevem milosti.
Žhavá témata

poslal Frantisek100

Prosím vás, podívejte se na tento dokument a zhrozíte se z toho, čeho byla schopna vatikánská sekta, která podporovala ustašovce. Copak tohle je Svatá církev??? Největší zneužití Boha a Pána Ježíše. Stejné jako ve středověku.     https://www.youtube.com/watch?v=coPJoG8KYB0   Podívejte se na to, na jakých zločinech se podílela katolická sekta  a její zločinný papaláši papežem!! A vše je podle zdejších katolíků OK. Zádušní mše za masové vrahy  prý jsou přece v souladu s křesťanstvím. Kde to však Pán Ježíš přikázal?? Mají právo na milost? Ano, ale u Boha a my to nevíme, komu Bůh odpustí  a komu ne.  Jednali masoví vrazi v souladu s evangeliem??Jak to, že masové chorvatské zločince církev nevyloučila z církve? Zůstali tedy stále členy této sekty. Pak chápu, že se za ně může konat zádušní mše. V budoucnu ji čekejme i za Hitlera.

Vložil: Tomas v Středa, 12. červenec 2017 @ 19:19:55 CEST (115 čtenářů)
(Více... | 2 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1.25)Kontrasty: Skutečný katolík je svatým proto, že jej takovým činí Bůh
Žhavá témata

poslal Frantisek100

Docela zajímavá diskuse. Zloba je správným postojem. Ale proč se tedy katolíci ostře nepostaví proti hříchů svých oveček?? Nebo byla pomoc masovým válečným zločincům projevem bratrské katolické lásky ???? Proč se stále mlží o pravdě a zločinech katolické sekty???  

Vložil: Tomas v Středa, 12. červenec 2017 @ 19:19:32 CEST (253 čtenářů)
(Více... | 4118 bytů | 10 komentáře | Hodnocení článku - počet hvězdiček: 1.33)
Stránka vygenerována za: 0.12 sekundy