Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Ferdinand.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 16456, komentáře < 7 dní: 290, komentářů celkem: 416535, adminů: 60, uživatelů: 5181  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 199 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

Magdalena07

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
113033630
přístupů od 17. 10. 2001

Grano Salis: Informace : Diskusní fórum Katedrála GS pro hledající Krista
Grano Salis

poslal brusle7

Milovaní nově příchozí na GS,


informuji, že dne 12.5.2023 bylo spuštěno diskusní fórum Katedrála Grano Salis, které spojuje křesťany na GS. Srdečně zveme křesťany a hledající Krista k diskusi a k Jeho společné oslavě. Pokud máte zájem o vstup do diskusí, kontaktujte prosím mne nebo spoluzakladatele Katedrály zde. Diskuse jsou veřejně přístupné ke čtení všem.

Fórum je aktuálně  moderované na základě ochrany před útoky zla na křesťany a Krista. Vstup do diskusí zatím schvalují společně zakladatelé. Všichni lidé dobré vůle jsou vítáni, ke vzájemnému sdílení a k oslavě Krista.

Vaše
Brusle7
Vložil: Tomas v Úterý, 16. květen 2023 @ 10:10:27 CEST (1481 čtenářů)
Více... | 139 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Horská bystřina, nebo bažina se stojatou vodou?
Grano Salis

poslal oko

Kdysi dávno před desítkami let jsem občas navštěvoval stránky jedné konvertitky k islámu. Říkala si Imane a diskutovalo se tam docela zajímavými způsoby o islámu. A také návštěvnost byla tehdy docela velká a pestrá.


Vložil: Tomas v Pátek, 12. květen 2023 @ 10:15:50 CEST (521 čtenářů)
Více... | 2040 bytů | 64 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Kdo je náš nepřítel
Žhavá témata

poslal Nepřihlášený

    Se znepokojením sleduji komunikaci mezi námi na GS a dnešní soukromá zpráva mě trochu uklidnila. Nejde prý o křesťanský portál, ale portál s tématem křesťanství, kde vstupuje svobodně ten, kdo chce. Tím se dost vysvětluje. Nemyslím a necítím k nikomu z vás odpor. Odpor cítím k tomu, kdo za tím stojí, a který musi mít velkou radost. Jeden z vás nás vybídl k tomu, abychom zbystřili svoji pozornost nad současným děním ve světě. Nebo spíš nad zkaženým Západem a určitou naději vidí v tom, který je údajně nenáviděn a to je Rusko. Sleduji pravoslavné v Rusku a v těchto dnech vydali článek, který to celkem rozporuje. Volné přeloženo Googlem se tam píše:


     V Rusku je globální agenda digitální transformace vykonávána zrychleným tempem. Zvláště ve školství. Všechny děti jsou nahnané do federálního státního informačního systému " Moje škola" ministerstvem digitálního rozvoje a jsou jim vnucované digitální platformy ( Sferum, NES, Sberklass, UCHI.ru...) s digitálním obsahem, který má nahrazovat učitele.
     Úřady pod záminkou ochrany osobních údajů pracují na vytváření jednotné databáze gen. informací, tj. otisků prstů, sken. tváře, hlasů aj. 
      Koncem roku byl představen návrh zákona o digitálním rublu podle globálního projektu CBDC. Ten byl údajně inspirován částečně bitcoinem a jinými kryptoměnami, zatím je ve fázi hypotéz, ale více jak 80% centrálních bank se digitálními měnami zabývá. První dig. měnou vydanou hlavní ekonomikou byla čínská digitální RMB. 
      V článku se také píše o Kurčatové, která představila strategii transhumanistů na sloučení člověka a stroje. Byl zmíněn i nějaký Putinův projekt, ale odkaz byl nefunkční. Což se na těchto stránkách po čase stává, že jsou videa odstraněna, takže cenzura zřejmě působí lépe, než zde u nás. Tady se o cenzuře kupodivu ale také dost často mluví, údajně kvůli bezpečnosti naší země.
     Ještě byla zmíněna modernizace ve zdravotnictví.Vláda se intenzivně podílí na vývoji schvalování tzv. Pandemické dohody pod záštitou WHO, ze které vyplývá celosvětový transfer lidské genetiky. Za tím účelem Ministerstvo zdravotnictví RF oznámilo rozšířené testy DNA pro novorozence v porodnicích a jejich odběr vzorků, dále vzorků různých infekcí, rychlý dovoz a distribuci inovativních  vakcín proti novým infekcím ve všech zemích. Hovoří se zde předběžně o nových pandemiích, kterými se elity horlivě zabývají. I min. zdrav. v Rusku vytváří jednotný registr pacientů.
   Takže protesty WEF, WHO atd. na věřící v Rusku působí, že jsou jen póza. V reálu se jede podle plánu na vytvoření NWO. Budoucnost může přinést cokoliv. Podle jednoho bývalého generálního ředitele švýcarské banky, může jeden den banka odmítnout vydat hotovost a druhý den nabídnout své řešení, který zákazník bude nucen přijmout. Bude nucen? Víme, že přijde čas, kdy nebudeme moct nakupovat ani prodávat. Jsme na to připraveni?
   K takovým změnám je zapotřebí nastolit takovou situaci, aby je lidstvo přijalo. K tomu jistě přispěl jak covid, tak válka na Ukrajině, tak i energetická krize. Rozhodně se globalistům povedlo odvést naši pozornost od zavádění totality ve světě. Ten, kdo za nimi stojí, působí i zde. Věřím, že až přijde čas, semkneme se. Zkusme se nad tím zamyslet, kdo je náš skutečný nepřítel a jestli někdy nepromomlouvá skrze nás. Nemůžeme předvídat, jak dlouho ještě budeme mít svobodu slova.
     Tím se dostávám k tomu, co jsem zde nepromyšleně navrhla, možnost uzavírat diskuze pod články. Váhavost některých z vás a vyjádření nespokojenosti mě přivedlo k přehodnocení a ke změně postoje. Je to na vás. Jsem tu krátce a tolik času zde netrávím, abych do toho viděla a prosazovala změny. Ještě jednou se omlouvám. Úmyslem bylo vytvořit pro jednotlivé skupinky příjemné místo sdílení víry ...nic víc a nic míň. Posloužilo to k další eskalaci konfliktu mezi vámi. Takže opak toho, co jsem chtěla. Tím končím se sebemrskačstvim. Bůh vám žehnej! Bůh žehnej všem lidem dobré vůle a těm, kteří neplují s hlavním proudem a nenechají se jím manipulovat!!
Vložil: Tomas v Úterý, 09. květen 2023 @ 13:51:01 CEST (720 čtenářů)
Více... | 81 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Tam bude pláč a skřípění zubů /ale na Grano Salis zvítězí Ježíš!
Grano Salis

poslal brusle7


Moji milí bratři a sestry v Kristu, křesťané, bloudící, i  hledající, 

zde  na Grano Salis vstupujeme do epochy, kdy si více uvědomujeme nutnou potřebu ochrany a obrany křesťanství - živého Krista mezi námi. Jak jsem již někde zmínila, je velmi bolestné dívat se na bičování Krista uprostřed nás a uprostřed komentářů zde  - a mlčet, nevymezit se vůči zlu, nic nedělat. Ježíš  je tu živý s námi - a žije mezi námi!

Kristus řekl: ""Tam bude pláč a skřípění zubů." Řekl to na adresu těch, kdo ho bičují, kteří jsou proti Kristu ve svých slovech a skutcích. Opakovaně nás varoval před svody, ukázal příklady v podobenstvích. 

Každý máme od Boha dar svědomí. Dar rozpoznávání dobra a zla. Známe své srdce, zda cítí vůči Ježíši a bratrům a sestrám lásku, nebo opak. Každý známe úmysl a důvod našeho jednání i psaní zde.  Prosím, sjednoťme se zde na Grano Salis v pomoci bloudícím, hledajícím a pomozme jim tak, jak "umíme", můžeme a sneseme (včetně snášení zla a pojmenovávání chrlení zla). Pomáhejme si, doplňujme se, sjednoťme se v Duchu svatém a v obraně a  ochraně Krista před jeho zneuctíváním a pošlapáváním, bičováním, posměchem, hanobením. Sjednoťme se tudíž i v duchovním boji - ale s čestnými prostředky - v lásce, míru  a v Kristově naději.

Tento článek je určen křesťanům na Grano Salis v prosbě o spojení a o  jednotný úmysl návratu křesťanského ducha na Grano Salis - a  navazuje na mé předchozí články v poslední době "Překážky sdílení..., Duchovní zbroj...." atd...  Vytvořme prosím společně z Grano Salis portál, kde bude cítit Duch svatý a Kristus, a to jak v našem hledání a sdílení  ve víře - ale i  jako svědectví víry pro nahlížející čtenáře. 

Ano, součástí víry je i duchovní boj, kterého jsme zde nyní hodně byli  svědky. Vidíme, kdo jak útočí na Krista a Kristovy následovníky - a radíme se o tom, jaké prostředky volit proti zlu a útokům na Krista. A jak pomoci útočníkům i obětem, jak útočníky vysvobodit z moci zla spolu s Kristem. V jednotě proti zlu nemá zlo šanci. Nemá šanci proti čistým úmyslům a čestným prostředkům boje křesťanů. Nemá šanci proti lásce a proti modlitbě, proti spojení našeho úmyslu s Boží vůlí. 

Zůstaňme zde prosím věrni Kristu na tomto portále, ať naše řádky zde jsou společnou a krásnou oslavou Krista, nikoliv přitěžujícím břemenem či  věčným zatracením. Zachovejme zde prosím nadále svobodu slova i názorovou pluralitu, ale NIKDY nedopusťme hanobení Krista!

Ať je Kristus chválen!
Díky všem, kdo Krista hledají, chválí a milují. 

Vaše Brusle7

Vložil: Tomas v Neděle, 30. duben 2023 @ 16:58:47 CEST (1075 čtenářů)
Více... | 134 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Kibicování proti pretestantům a mé otázky
Grano Salis

poslal brusle7


Vložil: Tomas v Čtvrtek, 27. duben 2023 @ 15:15:13 CEST (1010 čtenářů)
Více... | 2138 bytů | 140 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Chyba v uveřejnění článků.
Grano Salis

Ahoj.

Nyní jsem uveřejňoval došlé články. Mám pocit, že se něco nepovedlo. Takže pokud někdo postrádáte svůj příspěvek, prosím pošlete jej znova.
Děkujeme.
Tomas

Vložil: Tomas v Sobota, 22. duben 2023 @ 13:45:42 CEST (320 čtenářů)
Více... | 20 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Vulgární útoky na křesťany na Grano Salis- a jak se vymezit zlu?
Etika

poslal brusle7


1/ Na Grano Salis, na veřejném křesťanském portálu, mezi křesťany, vidíme bohužel mnoho i vulgárních  útoků uživatelů na křesťany - a mnoho následných reakcí na tyto útoky. 

2/ Můžeme  se nyní nad jejich příčinami společně zamyslet, co  uživatele k vulgárním útokům vede? 

3/ A jak útokům zabránit, nebo je alespoň zmírnit? Jak zastavit útočníka a jeho zlo, jak bránit napadené uživatele zlem? 

4/ Reakce na útoky jsou dalším důležitým tématem  - jakou volit obranu, sebebranu, nebo ideálně mít odvahu a  obrovskou ctnost - nebát se  obrany bližních po vzoru Krista (tj. nemlčet ke zlu, postavit se mu, nekolaborovat se zlem, jednoznačně bránit oběti).
Vložil: Tomas v Sobota, 25. březen 2023 @ 10:38:46 CET (1983 čtenářů)
Více... | 3852 bytů | 245 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Základní pravidla slušnosti /tykání a vykání
Etika

poslal brusle7


zdroj internet: https://www.womanonly.cz/etiketa-tykani-kdy-je-vhodne-ho-navrhnout/


Etiketa vykání a tykání. Kdy je vhodné ho navrhnout?Rozlišování jednotného a množného čísla při oslovování bývá často zdrojem problémů. Jak by to bylo jednoduché, kdyby se u nás nerozlišovalo tykání a vykání jako například v anglicky mluvících zemích. Máte přehled o tom, jaká jsou pravidla tykání a kdy a kým je vhodné ho navrhnout?
-
Tykání jako výraz přátelství.
-
Tykáme si v rodině, s přáteli, se svými vrstevníky, tykáme dětem a také dalším členům v zájmových organizacích. Tykání někde bývá už i součástí firemní kultury, a to většinou tam, kde jsou si zaměstnanci věkově blízcí. Nabídka tykání představuje ve společnosti výraz přátelství a sympatií. Samotný rituál „potykání“ je snadný, potíž bývá v tom, jak odhadnout vhodnou dobu, kdy přejít od vykání k tykání.Pokud už si s někým začnete tykat, je dobré na to nezapomenout při příštím setkání. Nemělo by to ale být chápáno jako něco automatického, lidé, kteří se neznají, by si samozřejmě měli vykat, pokud se na tykání nedohodnou. 
-
Základní pravidlo.
-
Jestliže se často pohybujete ve společnosti, měli byste pamatovat na základní pravidlo – tykání nabízí společensky významnější osoba, tzn. žena muži, starší člověk mladšímu, nadřízený podřízenému. Žena by měla mít právo určovat vývoj společenského vztahu a měla by tedy tykání navrhovat jako první. Snad jen velmi vážený muž má právo navrhnout tykání ženě. Mladší může požádat staršího, aby mu tykal, přičemž on sám zůstane u vykání. K těmto situacím dochází poměrně často a je to v pořádku, tykání je věc vzájemné dohody. Tykání nemusí být každému příjemné, a pokud je nabídnuto proti společenským pravidlům, je možné ho odmítnout.
-
Tykání na pracovišti.
-
Jsou profese, ve kterých je tykání naprosto nepřijatelné. Určitým mezistupněm mezi vykáním a tykáním je oslovení křestním jménem doprovázené vykáním. Vždy samozřejmě záleží na konkrétní firmě a pracovnících, zda se na tykání dohodnou. Při tykání si člověka pouštíte více k tělu, vztah na pracovišti se tedy na jednu stranu stává přátelštějším, ale na druhou stranu to může být i problém.
-
Pokud se nadřízený bude snažit někomu zadat nepříjemný úkol, bude k vám mít díky tykání určitým způsobem blíže než k ostatním, a je možné, že s takovým úkolem přijde za vámi. A může toho být zneužíváno i naopak, třeba když podřízený následkem divokého nočního hýření ráno nevstane do práce a bude předpokládat, že mu to projde.
-
Ať už si s lidmi kolem vás tykáte nebo vykáte, nemění to nic na tom, že byste k sobě měli být zdvořilí. Slušné vychování a vzájemná úcta by měla být základem v každé kultuře bez ohledu na společenské konvence.
-


Tolik z internetu. Je to srozumitelné?


Je taktní někomu tykat, když si to druhá strana důrazně nepřeje?


Já jsem se s tím ještě nikde v životě netkala, vyjma zde  na Granosalis, tak se ptám, jakou s tím máte zkušenost v realitě vy? 


Vložil: Tomas v Čtvrtek, 23. březen 2023 @ 17:04:40 CET (299 čtenářů)
Více... | 22 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Modlitba za účastníky Grano Salis
Ekumenismus

poslal oko

Boží záměry nejsou jako záměry člověka, neboť člověk se dívá na zevnějšek, ale Jahve se dívá do srdce.
(1 Sam 16,7).
Vložil: Tomas v Neděle, 19. březen 2023 @ 10:50:14 CET (1188 čtenářů)
Více... | 1213 bytů | 163 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Technická pomoc na Granosalis (ženám)
Grano Salis

poslal brusle7


Zajímalo by mne, jak máte na Granoslis nastavené zobrazování příspěvků, aby po přihlášení na Granosalis se vám ve článcích nějak chronologicky a přehledně řadily vždy ty nejnovější? 

Mně se poměrně obtížně dohledávají při rozsáhlých diskusích pod některými články nové příspěvky. Když je pod článkem třeba už více než 200 komentářů, mám v textu již pak  hotový guláš a některých příspěvků si nechtěně již nevšimnu, když nechci číst opět vše celé znovu a znovu po každém přihlášení. Máte na to někdo nějakou praktickou technickou radu  - "vychytávku"? 

Předem děkuji :-) 
Brusle 7
Vložil: Tomas v Úterý, 28. únor 2023 @ 07:38:09 CET (217 čtenářů)
Více... | 12 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Vysvědčení zdejších diskutujících křesťanů 1-5
Humor

poslal brusle7

S humorem :-) :  "A jen do sebe, bratři a sestry! Urážejte se, pomlouvejte se, nadávejte si, podsouvejte si navzájem zlo jeden druhému, kdo je horší nebo lepší"! :-)


Nechcete zde sestavit pořadovou tabulku, kdo je nejlepší a nejhorší "křesťan"?

Pokud bude stupnice jako ve škole 1-5  (31.1.2023 nyní žáci také přinesli školní  vysvědčení), jakou známku byste dali sami sobě a jakou ostatním diskutujícím? 

Pak to vyhodnotíme, s humorem, těším se jak se kdo cítíte? A kdo vyhraje/prohraje?

Dosavadní vzájemné slovní klasifikaci moc nerozumím... Ve známkách by mohla být klasifikace přehlednější, pak vytvoříme průměr a všichni dostaneme vysvědčení od spoludiskutujících :-))))))))

Případně klasifikaci  můžeme rozšířit i  o další předměty (křesťanství, morálka, různé vlastnosti diskutujících)- navrhněte - mohla by to být docela sranda :-))))))))))

:-D :-D :-D


Vložil: Tomas v Středa, 01. únor 2023 @ 15:02:29 CET (282 čtenářů)
Více... | 10 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Sraz diskutérů
Akce

poslal gregorios777


V tomto tématu bychom se mohli domluvit na našem srazu...
Vložil: Tomas v Pátek, 04. listopad 2022 @ 09:20:16 CET (981 čtenářů)
Více... | 163 bytů | 99 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Hlasování o diskutujícím Martino.
Grano Salis

poslal Nepřihlášený

Martino:

Takto se vyjadřuje zdevastovaný mozek prohnojený zlobou nenávistí a žlučovitou hořkostí ke všemi co souvisí s ŘKC. Cizinče tvoje magorské vyjadřování není urážkou diskusní konkurence, ale jen ukázkou jak dokážeš sám sebe poblít od hlavy až po paty. Vyjadřuješ se jako osoba, která je buď pod vlivem drog nebo alkoholu, ale pravděpodobně se bude jednat spíše o zdravotní chorobu. Ale ať je to tak nebo tak, jsi slušně a noblesně řečeno jen umouněný iniciativní blb. Je to slušné, je to noblesní a je to pravdivé, neboť pokud je někdo buran, tak z něj noblesa a slušňák nikdy nebude. Každému zde vykáš, abys ostatním demonstroval svoji "slušnost", ale každý ti tyká, protože tě všichni ignorují. Jistě si vzpomeneš, že jsem ti dlouhé roky také vykal, než jsem se rozhodl, že buranům a blbům se nevyká a začal jsem ti tykat. Bohužel ty jsi nenapravitelně zlý člověk. 
Vložil: Tomas v Sobota, 01. říjen 2022 @ 16:08:53 CEST (399 čtenářů)
Více... | 2274 bytů | 20 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Prosím o odstranění křesťanské symboliky z Granosalis
Grano Salis

poslal Nepřihlášený

Vánoce, a namísto pohodové vánoční diskuse na "křesťanském" portále Granosalis exhibují nepřátelé křesťanství, kteří jako první protestují proti zrušení smradlavé stoky kterou si zde vybudovali ke svému žití. Jsem pro odstranění křesťanské symboliky z Granosalis, nepatří sem.

Vložil: Tomas v Pondělí, 28. prosinec 2020 @ 21:17:17 CET (491 čtenářů)
Více... | 2 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Prosim o zrušenie Granosalis
Grano Salis

poslal Nepřihlášený

 Prosba o zrušenie Granosalis, je to uboha stoka zmyšlania ludi, ktorí si hovoria kresťania, alebo sa za nich len vydávaju. alebo poprosim dat tomuto webu inu hlavičku ako kresťanský web.

Vložil: Tomas v Sobota, 26. prosinec 2020 @ 10:45:57 CET (719 čtenářů)
Více... | 29 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Vážení křesťané, proč panu Votovi konečně nedáte pokoj?
Služba bližním

poslal Nepřihlášený


Re: Ježíšovo utrpení vydává svědectví. (Skóre: 1)
Vložil: BohemianAnonymus v Čtvrtek, 02. duben 2020 @ 15:33:35 CEST

"Nemůže . . Pravda, nějak mi to nedá nekomentovat výmysly a nesmysly křesťanů."

Pravda, nějak mi to nedá nekomentovat . . 
nějak mi to nedá nekomentovat . . 
nějak mi to nedá . . . 
nějak mi to nedá . . .
Pravda . . .  
nějak mi to nedá . . .
nějak . . .
nedá . . 

Obsedantní myšlenka,
pak:
RITUÁL - tedy psaní komentářů. 

Obsedantně-kompulzívní porucha???
Mám za to, že více jen to - jak jsem v komentáři napsal.
S Božím slovem si beztrestně zahrávati nelze.
BA


A tímto komentářem jsem s panem Votou DEFINITIVNĚ skončil:

Re: Jiné evangelium. Můj pohled na rabínský judaismus (Skóre: 1)
Vložil: BohemianAnonymus v Středa, 03. červen 2020 @ 18:07:25 CEST

PaneVotapaneVotapaneVotapaneVota,

kolikrát jsem Vás žádal, abyste na moje komentáře nereagoval. Nicméně, Vy se už nedokážete ovládnout a pokračujete dál. No, je vidět, že jsem se do Vás perfektně trefil!!!

To mě těší!!!"Buď anebo, Jirko! :)))" 

Tak vy reagujete na můj komentář a oslovujete Jirku??? Jste snad schizofrenní???

2Kor. 2:15, 16 "Jsme totiž jakoby vůní kadidla, jež Kristus obětuje Bohu; ta vůně proniká k těm, kteří docházejí spásy, i k těm, kteří spějí k zahynutí."
(16) "Jedněm jsme smrtonosnou vůní vedoucí k záhubě, druhým vůní životodárnou vedoucí k životu. Ale kdo je k takovému poslání způsobilý?"

Takže se o pravdivosti těchto slov přesvědčíte!
BA

A tím jsem DEFINITIVNĚ s tímto pánem skončil. Své svědectví jsem mu vydal a tím jsem před Pánem bez viny. A od té doby se sem nechci, nemohu, ani nesmím přihlásit. 

Co mě však udivuje u zdejší křesťanské obce (pokud zde vůbec existuje), je její ubohost, omezenost, a naprostá NESCHOPNOST, se od tohoto pána OSVOBODIT.

Vlci (sice) vyjí - ale páně Votova karavana kráčí dál . . 

Koho to více zajímá, nabízím toto:Takže křesťané!

1Kr. 18:21 "Jak dlouho budete poskakovat na obě strany?" 

BA
Vložil: Tomas v Středa, 30. září 2020 @ 10:27:24 CEST (558 čtenářů)
Více... | 2 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Výzva k odstranění antikr.sta z GS!
Žhavá témata

poslal Nepřihlášený

Křesťané, bratři a sestry,

nezůstaňme neteční k antikr.stovským a satanským řečem uživatele nick Vota!

Vložil: Tomas v Pondělí, 14. září 2020 @ 01:11:39 CEST (978 čtenářů)
Více... | 402 bytů | 64 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Smysl Granosalis - začneme znovu?
Grano Salis

poslal brusle7

K zamyšlení pro nás všechny:

Vložil: Tomas v Neděle, 23. srpen 2020 @ 23:09:57 CEST (1446 čtenářů)
Více... | 1313 bytů | 84 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Omluv se Oko!
Grano Salis

poslal Nepřihlášený

Oko se k diskutujícím ženám na GS chová dlouhodobě hulvátsky! 


Oko:
Lenko,
Vyjadřuješ se opravdu jako nevzdělaná káča.

Lenka se prokazatelně a vždy v komentářích vyjadřuje moudře, mírně a jako vzděláná žena!  Oko se jí za tento hulvátský a lživý výrok musí omluvit!! 

Z diskusní historie lze prokazazelně doložit, že je to právě Oko, který má mezery ve vzdělání, a tyto mezery namísto dialogu vyplňuje lhaním a osobními výpady jako nyní v případě Lenky. Tuto neblahou zkušenost s ním má většina diskutujících. 

Brusle7 byla Okem uražená na cti, když tvrdil, že prý lezla farářům do postele. Dodnes se Oko za tuto hnusnou urážku neomluvil. K Milce a Momonce se Oko taky často vyjadřoval hnusně.

Má snad Oko problém s elementární slušností vůči ženám? 


A co vy pánové? Necháte to jenom tak? 
Vložil: Tomas v Čtvrtek, 13. srpen 2020 @ 08:54:56 CEST (4650 čtenářů)
Více... | 716 komentáře | Skóre: 0Grano Salis: Sůl na GS se zkazila, čím bude osolena?
Kritika bludů

poslal Nepřihlášený

V občanské společnosti se křesťanská ideologie stala nežádoucí, nechtěná a odmítaná. Společenské hodnoty které křesťanství přineslo jsou veřejně zrazovány falešnými křesťany. GS alegoricky ukazuje stav ve kterém se společnost nachází. 

Byla zde doba kdy byli křesťani na GS, a svým životním svědectvím svědčili o Bohu a jeho působení. 
Pak přišla doba kdy byli pro svá svědectví zesměšňovaní, nekonečnými pomluvami falešných křesťanů dehonestovaní a křikem božích nepřátel umlčováni
Nakonec byli z křesťanské diskuse falešnými křesťany vypuzení úplně. Křesťanská diskuse zde přestala existovat.
V poslední době došlo na GS k mnoha satanským útokům na zcela zásadní křesťanské principy což u většiny těch kteří si říkají "křesťani" zůstalo zcela bez povšimnutí. Falešní křesťani se jako obvykle věnují nekonečným pustým hádkám za neustálého popichování nepřátel Boha, jejichž nepřátelský diskusní projev přešel bez jakéhokoliv odporu ze strany "křesťanů" až do propagace satanismu.

Berte toto jako varování, než vás za to co činíte proti Bohu a božímu lidu postihne boží trest!


Vložil: Tomas v Pátek, 05. červen 2020 @ 01:10:54 CEST (1468 čtenářů)
Více... | 61 komentáře | Skóre: 0
Stránka vygenerována za: 0.24 sekundy