Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Filip.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16158, komentáře < 7 dní: 235, komentářů celkem: 394984, adminů: 60, uživatelů: 5060  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 187 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

rosmano
Frantisek100
Myslivec

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska
·Medvedìv tvrdí, že západní termonukleární degeneráti znesvìcují køesťanství
·Proè volili evangelikálové Orbána
·23. dubna 2022 byl zvolen nový Výkonný výbor BJB
·Informace Sboru BJB v Jablonci nad Nisou o stavu ukonèení èlenství v BJB

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
108037461
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Babylon se zbláznil - politický i náboženský
Vloženo Sobota, 06. listopad 2021 @ 11:43:09 CET Vložil: Tomas

Kritika bludů poslal gregorios777


Dva úzce propojené systémy - euro unijní a papežský už se opravdu musely zbláznit.Vstupovali jsme do EU, která byla seskupením hospodářsky spolupracujících národů. Díky Maastrichtské a Lisabonské smlouvě jsme se nyní dostali k centrálně řízenému, politickému uskupení totalitního rázu, podobnému centrálně řízenému SSSR. Již nejde o Západ volného trhu, jak jsme ho znali, ale o ultralevicový tzv. progresívní bolševismus. 

Tento systém je politickou částí Babylonu (sami to přiznali svojí budovou ve Štrasburku ve formě Babylonské věže). Globalisté, kteří ho řídí nás budou kontrolovat díky digitalizaci a 5G sítí (nebo xG) na každém kroku. Budou nám předepisovat, co máme jíst, co si oblékat, jak mají být zakřivené naše okurky nebo banány a spousta dalších nesmyslů. Budou nám určovat kdy a kam (či jestli vůbec) smíme či nesmíme jít.

Budou nás učit, že existuje 72 pohlaví (nebo kolik už), budou propagovat LGBT a volbu pohlaví, abychom nemohli mít děti a tak se nemnožili.

Chtějí nás nahradit přistěhovalci z Afriky a Blízkého Východu. Chtějí aby zde vypukla občanská válka s muslimy.

Díky nově vymyšlenému nesmyslu Green Dealu, nebudeme mít energie, budeme mrznout a hladovět. Potraviny se nebudou příliš vyrábět, abychom neztloustli, stáda skotu budou vybita, abychom nekonzumovali maso, abychom neměli svalovou hmotu a nemohli se proti tomuto systému vzbouřit. Zakáží nám automobily, abychom se nemohli sebrat a dojet si pro ně.

A mnoho dalších nesmyslů vyvinou, aby nás za pomoci tohoto globálního převratu (a za pomoci Covidu) začali totálně kontrolovat a dosáhnout s námi poměrů v Orwelově knize "1984". Nebo ještě horších...


A náboženský Babylon nezaostává. Papežský systém, založený na pohanském slunečním kultu boha Mithry (ať už svým oblečením nebo kultem smrti) se už také úplně zbláznil, když chce vytvořit jedno společné světové náboženství. Napovídají tomu např. setkání v Assisi a pod. Kdy jsou kostely propůjčovány démonickým kultům buddhismu, hinduismu, islámu a dokonce i čarodějnickému kultu woo-doo. Papež např. prohlásil, že když se uctívač woo-doo stane katolíkem, nemusí se woo-doo v žádném případě vzdát. Takže katolík může klidně praktikovat woo-doo. To je opravdu hrůzné. Papežský babylonský systém dokonce již staví kostely, které mají být k univerzálnímu použití pro všechna náboženství. 

Nejen že se papež setkává na tajných jednáních s globalisty těch nejmocnějších států (smilstvo s králi země), ale je jedna ruka i s kulty, které apoštol Pavel v Písmu nazývá démonskými. Místo toho, aby je evangelizoval, spolupracuje s nimi. 

Zjevení Janovo 17:1:  "I přišel jeden z sedmi andělů, kteříž měli sedm koflíků, a mluvil se mnou, řka ke mně: Pojď, ukážiť odsouzení nevěstky veliké, kteráž sedí na vodách mnohých,
2  S kteroužto smilnili králové země a zpili se vínem smilství jejího obyvatelé země.
3  I odnesl mne na poušť v duchu, a viděl jsem ženu sedící na šelmě brunátné; a ta šelma plná byla jmen rouhání, a měla sedm hlav a deset rohů.
4  Žena pak odína byla šarlatem a brunátným rouchem, a ozdobena zlatem a kamením drahým i perlami, mající koflík zlatý v ruce své, plný ohavností a nečistoty smilstva svého.
5  A na čele jejím napsané jméno: Tajemství, Babylon veliký, Mátě smilstva a ohavností země.
6  A viděl jsem ženu tu opilou krví svatých a krví mučedlníků Ježíšových, a viděv ji, divil jsem se divením velikým."

Potřebuje někdo více důkazů, že papežský systém je tou nevěstkou, která smilní s politiky země, a která opíjí vínem své nebiblické nauky národy? Místo chudoby a duchovního bohatství je ozdobena bohatstvím mamonu? Klidně se spojí s největšími ohavnostmi a nečistotami ducha v podobě démonských kultů. V minulosti vraždila pravé křesťany, kteří věřili biblické Pravdě. A až se spolu s globalisty dostane k moci, co asi myslíte, že bude znovu dělat....? Myslíte si snad, že tuto totalitní moc neschválí a nebude se na ní podílet? Jako, že už se podílí? 

O této nevěstce na sedmi pahorcích přesně mluví 17. kap. Zjevení. Její konec je pak popsán v 18. kapitole. 

"Babylon se zbláznil - politický i náboženský" | Přihlásit/Vytvořit účet | 170 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Babylon se zbláznil - politický i náboženský (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Sobota, 06. listopad 2021 @ 13:09:15 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vstupovali jsme do EU, která byla seskupením hospodářsky spolupracujících národů. Díky Maastrichtské a Lisabonské smlouvě jsme se nyní dostali k centrálně řízenému, politickému uskupení totalitního rázu, podobnému centrálně řízenému SSSR. Již nejde o Západ volného trhu, jak jsme ho znali, ale o ultralevicový tzv. progresívní bolševismus. 

 Globalisté, kteří ho řídí nás budou kontrolovat díky digitalizaci a 5G sítí (nebo xG) na každém kroku. Budou nám předepisovat, co máme jíst, co si oblékat, jak mají být zakřivené naše okurky nebo banány a spousta dalších nesmyslů. Budou nám určovat kdy a kam (či jestli vůbec) smíme či nesmíme jít.

Budou nás učit, že existuje 72 pohlaví (nebo kolik už), budou propagovat LGBT a volbu pohlaví, abychom nemohli mít děti a tak se nemnožili.

Díky nově vymyšlenému nesmyslu Green Dealu, nebudeme mít energie, budeme mrznout a hladovět. Potraviny se nebudou příliš vyrábět, abychom neztloustli, stáda skotu budou vybita, abychom nekonzumovali maso, abychom neměli svalovou hmotu a nemohli se proti tomuto systému vzbouřit. Zakáží nám automobily, abychom se nemohli sebrat a dojet si pro ně.

A mnoho dalších nesmyslů vyvinou, aby nás za pomoci tohoto globálního převratu 

-----------------------------------------------------------------------


Pro mě osobně je nejhorší věc z EU inkluze ve školství. To je rozvrat tříd. Přitom jsme tu měli špičkové speciální školství, kde bylo málo děcek ve třídě, měli tam individuální přístup, speciální programy, ta děcka tam byla mezi sobě rovnými. Měli tam pomalejší tempo. Ne, oni museli procpat tu inkluzi a nacpat mentálně a psychicky postižené do běžných tříd ZŠ. Takže tito nestíhají, křičí nebo jinak ruší výuku. Komunikace postiženého s asistentkou taky ruší a odebírá pozornost. Normální žáci se nemůžou vyučovat. Přitom tito jednou budou tvořit hodnoty. Oni mají právo na nerušenou výuku. Bohužel mentálové a psychiatričtí pacienti jim to nedovolí... Já nevím, kam to povede... Budou se muset taky povinně mezi muzikanty nabírat lidi bez hudebního sluchu? V rámci inkluze? Každý orchestr bude muset mít svého mentála nebo amuzika? Nebo každé sportovní družstvo, sportovní klub bude muset přijmout nějaké nemotorné nemehlo se svým asistentem? Nebo přímo ležáka? Re: Babylon se zbláznil - politický i náboženský (Skóre: 1)
Vložil: Myslivec v Sobota, 06. listopad 2021 @ 14:53:46 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Hele Gregu, ke článku nemám co dodat. Ale něco dodám ze zkušenosti. Před nedávném se papež sešel s americkým presidentem. Zakrátko po takových setkáním přišel vždy velký průse.r. A tentokrát tam oba byli spolu velmi dlouho. Něco upekli a dobré to nebude.Re: Babylon se zbláznil - politický i náboženský (Skóre: 1)
Vložil: Willy (stanislav.velicky@seznam.cz) v Sobota, 06. listopad 2021 @ 15:39:21 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Babylon se nezbláznil, Babylon se stává tím, co popsal Jan v knize Zjevení, kdy se k tomu politicko-náboženskému satanskému systému přidá i ekonomický - obchod, zlý obchod, jehož seznam končí lidskými dušemi, tj. obchodem s lidskými dušemi, k čemuž slouží a co připravuje současná "doba covidí", jak ji nazval senátor, doktor a profesor Jan Žaloudík. Tož tak.Re: Babylon se zbláznil - politický i náboženský (Skóre: 1)
Vložil: martino v Sobota, 06. listopad 2021 @ 16:57:24 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Gregorios 
Potřebuje někdo více důkazů, že papežský systém je tou nevěstkou, která smilní s politiky země, a která opíjí vínem své nebiblické nauky národy?...
martino
Idiotský názor jednoho náboženského idiota. Re: Babylon se zbláznil - politický i náboženský (Skóre: 1)
Vložil: Vota v Sobota, 06. listopad 2021 @ 20:42:24 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
A co těch "nepodtržených" sedum hlav a deset rohů šelmy na níž sedí ta prostitutka, která se opíjí prostitucí s králi Země ? :)
(Jakože Babylon, Řím, Edom je v duchovním smyslu křesťanství - kristovectví).
Ale co těch sedum hlav jediné šelmy a těch deset rohů, gregorios777?
Proč jste to nepodtrhl, nevíte snad? :)
Re: Babylon se zbláznil - politický i náboženský (Skóre: 1)
Vložil: Gregorios777 (Makarios5@seznam.cz) v Neděle, 07. listopad 2021 @ 04:18:46 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)

Aby Bůh jasně ukázal svůj postoj k pohanským orgiím v Assisi, dopustil zemětřesení, při kterém se propadla klenba baziliky v Assisi. A my víme, že nic se neděje náhodou. Ani vrabec z nebe nespadne náhodou...

Viz. zde:

https://www.orthodoxia.cz/srovn/img/assisi_terremoto_basilica.gif

Re: Babylon se zbláznil - politický i náboženský (Skóre: 1)
Vložil: oko v Neděle, 07. listopad 2021 @ 09:36:33 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Gregorios je beznadějný konspirátor!Re: Babylon se zbláznil - politický i náboženský (Skóre: 1)
Vložil: Gregorios777 (Makarios5@seznam.cz) v Neděle, 07. listopad 2021 @ 12:45:30 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Některé výroky Klause Schwaba (leadera WEF) z knihy Great Reset:


"Za deset let už nebudete nic vlastnit a budete opravdu šťastní."

Toto je komunismus. Všechno ti vyvlastní a dostaneš jen základní nepodmíněný příjem. A nebudeš muset pracovat. Ale budeš muset poslouchat a ne rebelovat.


"K vyřešení všech velkých problémů tohoto světa, potřebujeme GLOBÁLNÍ VLÁDU."


Což povede k nevídané totalitě (Orwel - 1984). Opět jsme v komunismu. Donedávna byl takový výrok o světovládě konspirační teorií. A hle, je to tady. 


"Volný trh je příčinou mnoha zásadních problémů, proto potřebujeme silnější stát. Jako příkladem poslouží Čína." 


Tohle už je opět nepokrytý komunismus. Konec volného trhu, kapitalismu. Někdo tady vyčítá prezidentu Zemanovi orientaci na Čínu, a přitom pro globalisty je Čína nedostižným vzorem. Už mnoho let. Desítky let. Toto už jsem slyšel před cca 20 lety. Totalitní stát. Když nemáš soulad s vládou, tvůj sociální kredit ti nesvítí zeleně, ale červeně. Pak nesmíš nic. 

"Ke zvládnutí pandemie koronaviru je třeba vytvořit globální sledovací síť."

Čili totální kontrola. Pod záminkou našeho zdraví... Konec demokracie. 
Re: Babylon se zbláznil - politický i náboženský (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Pondělí, 08. listopad 2021 @ 06:27:56 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
  Proč by se zbláznily, Gregu? 

  Dělají to, co se od nich celkem logicky dá očekávat. Pokrytectví a manipulace ohledně Green Dealu či Covidu jsou logické vnější projevy.

  Co bys od nevěstky a babylona čekal ty? Že babylon učiní pokání, obrátí se, a místo sosání peněz začne se starat o pomoc slabým, chudým? Že se nevěstka omluví za vraždění a vrátí nakradený majetek? 

  To by pak už ale nebyly babylon a nevěstka?

  Toník

Re: Babylon se zbláznil - politický i náboženský (Skóre: 1)
Vložil: Nemohouci1 v Pondělí, 08. listopad 2021 @ 13:18:51 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Připojištějí pro bohatší je velmi křesťanské... :) Místo aby šla vláda po daních boháčů a velkých korporací, zruší EET a daně bohatých nebude vymáhat taky, protože je přece údajně "pravicová". Kdyby šla po daních, nechá EET a něco podobného zavede pro bohaté. Takže na daních se zase vybere méně. Vyškrtá se to hlavně u chudých. Ti doplatí. Připojištění znamená, že státní péče bude lepší pro bohatší než pro chudší. A vše jen proto, že propadly hlasy hodně lidí... Ty samé chyby co za Julínka a Topolánka a mafiánů kolem nich. Taky čekám zvednutí nepřímých daní, hlavně DPH na některé potraviny (třeba pod záminkou, že nejsou zdravé, chápal bych to u chlastu a cigár, ale ne u potravin).  A že vláda třeba sníží odvody  nebo přímé daně moc středně a nízko příjmovým nepomůže, bude to o málo, jestli vůbec. To poznají jen bohatší lidi. Typická "pravicová" zlodějina alá ODS a mafiáni od modrých ptáčků. Důchody nejlépe do soukromých pilířů, aby je někdo vykradl:

"Důchodovou reformu, zrušení elektronické evidence tržeb, zvýšení výdajů na obranu či možnost dobrovolného doplňkového připojištění ve zdravotnictví slibují ODS, KDU-ČSL, TOP 09, Piráti a hnutí STAN v koaliční smlouvě, kterou v pondělí podepsali lídři stran. Kabinet Petra Fialy převezme řízení země od vlády Andreje Babiše."Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koalicni-smlouva-duchodova-reforma-konec-eet-koalice-spolu-pirstan-petr-fiala.A211108_114046_domaci_kop
 
Re: Babylon se zbláznil - politický i náboženský (Skóre: 1)
Vložil: martino v Pondělí, 08. listopad 2021 @ 21:00:45 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ještě nemáme ani vládu a již 57% je nespokojeno s kartelem. Snad Zeman ještě zasáhne a neumožní vstup do vlády úplným pitomcům. Z těch jmen o kterých se mluví, jde vážně strach. Právník z Trikolory Koudelka mluví jasně. Ústava říká. Fiala bude navrhovat a president jmenovat. Neplatí tedy, že Zeman musí jmenovat navržené kandidáty i když Fiala se toho domáhá. Proto je třeba, aby Zeman zůstal v úřadě až do konce svého presidentského úřadu. Re: Nezbláznili se spíše zdejší křesťánci? (Skóre: 1)
Vložil: redifon v Úterý, 09. listopad 2021 @ 13:57:53 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Když si pročítám tyto komentáře, z nichž drtivá většina je úplně jalových, musel jsem si položit tuto otázku. 
Jestliže agresor, který sem vtrhl asi před 3 lety, přirovnal našeho Spasitele k Hitlerovi, a prohlašuje, že křesťany pohrdá a těm to vůbec nevadí, znamená to pak, že se zdejší obcí křesťánků je něco velice, velice špatně. 

Ano, tento člověk, tedy pan Vota, je ideovým následovníkem farizeů a saduceů, kteří nenáviděli Spasitele do té míry, že si vynutili na Pilátovi (proti římskému právu!!!) Spasitelovo odsouzení. Je zvláštní, že Pilát, ač pohan, neustále hledal nějaký důvod, aby mohl Spasitele osvobodit. 

Na Spasitelově kříži měl podle římského práva viset Barabáš!!! A toto v pravdě barabášovské myšlení, mixované s myšlením farizeů a saduceů sem na Granosalis pan Vota zanáší - a nikomu to vůbec nevadí!!! 

Spasitel nás před kvasem farizeů a saduceů varuje! 


Judaismus neobstojí ani před Písmy Staré smlouvy:

Vychází ze Staré smlouvy smlouva Nová - anebo rabínský judaismus? [www.notabene.granosalis.cz] [www.notabene.granosalis.cz]

EXISTUJE SPASENÍ V JUDAISMU? [www.notabene.granosalis.cz] [www.notabene.granosalis.cz]

A tím je judaismus vyvrácen.

Když pročítám komentáře tohoto článku i komentáře jiné, kladu si otázku, proč s tímto člověkem zdejší křesťánci diskutují, když pan Vota jimi nepokrytě pohrdá??? Mají vůbec lidskou důstojnost - anebo jsou už mrtví??? Patrně ano, protože mrtvole nic nevadí!!!

Pan Vota zajisté ví, že Židům naletěl. Hloupý rozhodně není. Argumenty uvedené ve dvou odkazech výše, rozumný člověk nemůže ignorovat. 

Kladu si otázku: Proč to vůbec pan Vota dělá???

Myslím si, že konverze k judaismu nesplnila jeho očekávání. Judaismus je především náboženstvím krve a jakýkoli gój v něm nikdy nebude hrát významnější roli. V synagoze tudíž hraje podřadnou roli. Proto chodí sem na Granosalis, kde se opájí svou nadřazeností, nad zdejšími křesťánky. 

A oprávněně: Pan Vota skutečně zdejším křesťánkům nadřazen je!!!

V kterémsi svém komentáři jsem napsal, že výsledkem páně Votovy misie na zde na Granosalis je nula. Tak zde jsem se, přiznávám, velice mýlil. Jeho nesporným úspěchem je to, že s ním zdejší křesťánci vůbec diskutují, aniž by po něm požadovali omluvu. To je jeho nesporný úspěch. Jeho dalším nesporným úspěchem je, (jak vidno), pan Rosmano. 

Ale tyto vnější úspěchy, které zde pan Vota dosahuje, ani zdaleka nevyváží poznání, že rabínský judaismus je z biblického hlediska principiálně vadný. To si pan Vota plně uvědomuje - takže jeho zdejší "úspěchy" jsou pouze ubohou náplastí na jeho hlubokou ránu. 

No, a jsem velmi rád, že k tomuto poznání přišel pan Vota zrovna tady. Já jsem dlouho žil v přesvědčení, že rabínští judaisté jsou našimi staršími bratry ve víře. Přijímal jsem tento výrok bez výhrad, asi jako tvrzení, že dvěma body lze vést jedinou přímku. 

Ale právě pan Vota mě přinutil k zamyšlení, zda jsou SKUTEČNĚ rabínští judaisté našimi staršími bratry ve víře. A zjistil jsem, že tomu tak není. I na křesťanských portálech byl tento problém řešen:


Z působení pana Voty zde, jsem došel k přesvědčení, že pan Vota nenávidí našeho Spasitele stejně jako farizeové, jeho ideoví předchůdci. Ztotožnit našeho Spasitele s Hitlerem, může jen člověk stižený nenávistí vpravdě infernální. A zde jde o nenávist sahající až za hrob - 2000 let nezměnilo na její intenzitě vůbec nic. Co je však alarmující je to, že pan Vota zajisté nebude s tímto postojem ke Spasiteli v synagoze osamocen. 

Nu, a jestliže vzdor všemu uvedenému s takovým člověkem člověkem křesťánci (nepíši: křesťané!!!) stále diskutují, svědčí to o jejich omezenosti i ztrátě sebeúcty. 

To je nesporné. 

Tolik bez emocí ke vztahu pana Voty a zdejších křesťánků.
rdf
Re: Babylon se zbláznil - politický i náboženský (Skóre: 1)
Vložil: Nemohouci1 v Úterý, 09. listopad 2021 @ 22:41:45 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Havlovská zahraniční politika s Lipavským, který je proti Izraeli? :)

"Nejdříve to byl dopis současného ministra zahraničí Tomáše Petříčka a dvou jeho předchůdců, nyní se na adresu izraelské vládní politiky kriticky vyjádřili i zástupci Pirátů.
Dopis podepsali europoslanci Markéta Gregorová a Mikuláš Peksa a také poslanci František Kopřiva, Jan Lipavský, František Navrkal a Ondřej Profant. Mezi Piráty ho rozšířil Jan Lipavský, který se dlouhodobě zabývá právě zahraniční politikou."

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/evropa-musi-zabranit-izraelske-anexi-pisi-evropsti-politici-vcetne-piratu-110497?fbclid=IwAR2hKChT1XU9sFdpaHrpE3kGjCW9ZwouhCMvxhE_lilghyHIqotWjT1ojMU

"Koaliční smlouva slibuje zastropování daní a „havlovskou“ zahraniční politiku"

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/koalicni-smlouva-slibuje-zastropovani-dani-a-havlovskou-zahranicni-politiku-40377303?fbclid=IwAR1AoL44jF9N6Cy02T_EmkiYLdFfnj3OSnb_aJPZLTtPi0Kq2F24qomhwAM


Ještě něco o Havlově dvojím metru, zatímco Rusko a Čína hrozně porušovaly lidská práva, kamenování žen v Saudské Arábii a jiné odpornosti, které se ani v Rusku a Číně nedějí, považoval Havel za "tvary místního povědomí". Po návštěvě SA řekl:

"Určité zvyklosti či úkazy zdejšího života, které nám připadají vzdálené a které bychom v jiných zemích mohli považovat za nespravedlnost, jsou historicky zformované tvary místního povědomí" (LN 12.2.2001)

Není ale zabíjení novinářů zase ruský tvar místní povědomí? Ufff, tuhle zahraniční politiku, která bude nabourávat V4, ať si strčí do zadku :)

Stránka vygenerována za: 1.15 sekundy